דלג לתוכן
נאטורפיל רפואה אסתטית

נאטורפיל רפואה אסתטית

רשת נאטורפיל מציעה מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית להצערת עור הפנים בעזרת מכשירי לייזר מתקדמים, הזרקת חומרי מילוי וחומרים שמרפים את השרירים, והעלמת קמטים, כתמים, נימים, וגם ורידים בולטים ללא כל התערבות כירורגית. ריכזנו עבורכם ועבורכן את הטיפולים העיקריים שהרשת מציעה כדי שהפנים שלכם ייראו ממש כמו שהנפש שלכם מרגישה, צעירה וחיונית.

 

טיפולי פנים ברשת נאטורפיל: כל האפשרויות והטיפולים

הפנים הם האזור הכי גלוי בגוף שלנו. עור הפנים מעיד על הגיל שלנו והוא חשוף לנזקי הזמן, מזג האוויר, השמש הקופחת, ועוד. היום קיימים מגוון טיפולים אסתטיים לא ניתוחיים כדי לתת לעור מראה צעיר ורענן יותר.

כל אחד רואה את הפנים. זהו האזור הכי חשוף בגוף שלנו, הוא לא מכוסה בבגדים, אנחנו רואים אותו מול המראה כשאנחנו מתעוררים בבוקר לצחצח שיניים, וכשאנחנו במקומות שאין חובת עטיית מסכה כולם רואים איך אנחנו נראים. אזור הפנים חשוף לשמש, לקור, לפיח, וללכלוך, וכיוון שמדובר בעור עדין הוא פגיע במיוחד לנזקי הסביבה והגיל. עד לפני שנים לא מאוד רבות כדי לחזור כמה שנים לאחור היינו צריכים לשכב על מיטה ולהתמסר לסכין המנתחים. היום, באמצעות מכשירים מתקדמים וטכנולוגיות חדשות, אפשר לתקן את הנזקים בדקות ספורות ולחזור מיד לשגרה. 

ריכזנו עבורכם ועבורכן את הטיפולים העיקריים שרשת נאטורפיל מציעה כדי שהפנים שלכם ייראו ממש כמו שהנפש שלכם מרגישה, צעירה וחיונית.

טיפולי אסתטיקה של עור הפנים

אסתטיקה רפואית של עור הפנים כוללת הזרקה של חומרי מילוי, חומרים להרפיית שרירים שמוכרים בשם בוטוקס, וטיפולים קוסמטיים שטחיים להעלמת כתמים מסוגים שונים כולל פיגמנטציה, וטשטוש והעלמת נימים בולטים. אלו טיפולי הפנים העיקריים ברשת נאטורפיל:

בוטוקס: החומר המוזרק נקרא רעלן בוטולינום ובוטוקס הוא שם של מותג שהתקבע כשם גנרי, כך שאל תיבהלו אם אתם רואים שם של מותג אחר. הבוטוקס אינו מעלים את הקמט, אלא מרפה ומשתק באופן זמני את שרירי הפנים שאחראים על ההבעה המוגזמת שיוצרת קמטים. באופן הזה נראה כאילו הקמט הוחלק, וכדאי להתחיל בהזרקות לפני שהוא בכלל נוצר כדי למנוע הופעה עתידית. ההזרקה משפיעה לשלושה עד שישה חודשים, וכשהיא פגה מומלץ לחזור לטיפול נוסף. הזרקות בוטוקס בנאטורפיל מתבצעות על ידי רופאים מיומנים באסתטיקה רפואית. 

חומצה היאלורונית: ככל שאנחנו מתבגרים מופיעים יותר קמטים שהולכים ומעמיקים. לצד השפעות סביבתיות כמו שמש או קור, גם לנתונים הגנטיים יש כאן תפקיד. הזרקת חומצה היאלורונית נחשבת ליעילה במיוחד למילוי קמטים והתוצאה נשמרת למספר חודשים. באמצעות חומצה היאלורונית ניתן למלא שקעים מתחת לעיניים, למלא קמטים בקווים שמובילים מצדי האף לצדי הפה, ולהענקת מראה צעיר לעור הפנים באופן כללי. 

עיבוי ומילוי שפתיים: נתחיל בכך שאין דבר כזה בוטוקס לשפתיים. כדי לשפר את מראה השפתיים, רופא מיומן באסתטיקה רפואית מזריק חומצה היאלורונית באמצעות מחט דקיקה. מילוי שפתיים נדרש במקרים של שפתיים דקיקות, וכן ניתן לתקן באמצעות ההזרקה פגמים א-סימטריים. 

מה הם טיפולי פנים KF

אחד הטיפולים החדשניים שמציעים ברשת נאטורפיל הם טיפול שימור עור הפנים KF. הטיפולים מתבצעים באמצעות מכשיר JetPeel שיוצר זרם סילוני שמורכב מנוזל ומאוויר. הזרם נשבר לטיפות זערוריות שמותזות על העור ללא מגע הידיות, והטיפול לא כרוך בכאבים או בחוסר נוחות. הטכנולוגיה מאפשרת להחדיר לחות ולהזין את העור בחומצה היאלורונית. הטיפולים כוללים החלקת קמטוטים, שיפור במצב קמטים גדולים, הבהרת כתמים, תוספת גמישות לעור, מראה זוהר לעור, טיפול בצלקות אקנה, ועוד. 

ומה הם טיפולי KF+

טיפולי KF+ הם סדרת טיפולים שמגבירים את ייצור הקולגן בעור ולאחר מספר טיפולים העור נראה מתוח ומוצק יותר בהשוואה לתחילת הסדרה. הטיפול מעניק מראה צעיר ורענן, מבצע פילינג, ניקוי פנימי ופינוי רעלים, מזין את העור בוויטמינים ובחומרים פעילים, מחדיר חמצן לעור, ועוד. זו סדרה של עשרה טיפולים שבמהלכם מוזרקים לעור תערובת ויטמינים A ו-E, חומצה גליקולית, ותערובת להבהרת העור. 

מי מבצע את הטיפולים ברשת נאטורפיל

כל טיפולי האסתטיקה הרפואית ברשת נאטורפיל מתבצעים על ידי רופאים ורופאות, אחים ואחיות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל. המכשור מאושר על ידי משרד הבריאות עם תווי תקן מחמירים, וכן באישור מנהל התרופות והמזון האמריקני - FDA.

איפה עושים טיפולי אסתטיקה רפואית ברשת נאטורפיל

רשת נאטורפיל פועלת בפריסה רחבה עם 23 סניפים בכל רחבי הארץ. כל אחד ואחת יכולים למצוא סניף במיקום נוח ביישובים: אשדוד, אשקלון, באר שבע, גבעתיים, חדרה, חיפה, טבריה, יוקנעם, שני סניפים בירושלים - מלחה ומרכז העיר, כרמיאל, מודיעין, נתניה, נוף הגליל (נצרת עילית), פתח תקווה, קריון, קריית אונו, ראשון לציון, רחובות, רעננה, עפולה, ושני סניפים תל אביב - דיזנגוף סנטר ורמת החייל. 

נאטורפיל רפואה אסתטית שאלות ותשובות

אילו טיפולי פנים ניתן לעשות ברשת נאטורפיל?

בנאטורפיל שורת פתרונות אסתטיקה רפואית לפנים, בינהם הזרקות בוטוקס, הזרקות חומצה היאלורונית להעלמת קמטים ומילוי שקעים, עיבוי ומילוי שפתיים, הבהרת כתמים ופיגמנטציה, טיפול בצלקות, טיפולי KF ו-KF+ ועוד. הכל על טיפולי אסתטיקה רפואית נאטורפיל

האם המכשור ברשת נאטורפיל בטוח לשימוש?

המכשירים ברשת נאטורפיל מאושרים עם תו מכשור בתקנים המחמירים ביותר על ידי משרד הבריאות ועל ידי מנהל התרופות והמזון האמריקני - FDA. כל המכשירים מופעלים על ידי צוות שמורכב מרופאות ורופאים, אחיות ואחים, ובעלי השכלה רפואית ממדינות זרות שאינה מוכרת בישראל. 

נאטורפיל - הסרת שיער בלייזר

נאטורפיל הסרת שיער

נאטורפיל, מרשתות הסרת השיער בלייזר הגדולות בישראל, מציעה מגוון טיפולים לגברים ולנשים. מי יכול להסיר שיער בנאטורפיל, מאיזה גיל ניתן לעשות טיפולים, האם...

לעוד מידע על נאטורפיל

מידע נוסף על טיפולי רפואה אסתטית

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

אסתטיקה רפואית - טיפולים לשיפור מראה עור הפנים

אילו טיפולים קיימים כדי לשפר את מראה עור הפנים, מה זה טיפול מזותרפיה, איך עובד בוטוקס, וכיצד פותרים את בעיית השקעים מתחת לעיניים?

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...