פיסול אף לעיצוב צורת האף ללא ניתוח

עיצוב אף הפך לאחד ההליכים המבוקשים בתחום פיסול פנים. איך זה עובד, למי פיסול אף מתאים, באילו חומרים משתמשים, מהם היתרונות והחסרונות של פיסול אף ללא ניתוח לעומת ניתוחי אף, וכמה זמן העיצוב החדש מחזיק מעמד
רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

פיסול אף הוא אחד ההליכים הפופולריים בתחום פיסול פנים שהולך וצובר תאוצה. במהלך עיצוב האף מתקנים פגמים באמצעות הזרקת חומרי מילוי וללא כל התערבות ניתוחית. ההליך מתבצע בהרדמה מקומית, בלי זמן החלמה או התאוששות, ואפילו ניתן לתקן באמצעותו ניתוחי אף לא מוצלחים. 

פגמים שניתן לתקן באמצעות פיסול אף:

  • א-סימטריה במראה האף.
  • טשטוש עצם בולטת.
  • הרמת קצה האף.
  • עידון נחיריים.
  • תיקון גבנון האף.
  • מילוי שקעים.
  • עידון או הסתרת בליטות.
  • תיקון פגמים שנגרמו מניתוחי אף קודמים. 

באילו חומרי מילוי משתמשים בפיסול אף?

חומרי המילוי שבהם משתמשים בהליך פיסול אף הם חומצה היאלורונית, רדיאס, או אלנסה. חומצה היאלורונית היא החומר המוכר ביותר בהזרקות פיסול פנים, היא חומר שמיוצר בגוף באופן טבעי ולכן היא מתמזגת עם הרקמות באופן טבעי, הגוף לא רואה בה חומר זר, ולכן אין חשש לסיבוכים או סיכונים קשים. רדיאס הוא עיבוד של חומצה היאלורונית שמורכב מחומר שנמצא ברקמת העצם. אלנסה הוא חומר מילוי על בסיס פוליקפרולקטון שלא מצוי בגוף באופן טבעי, אך למרות זאת לגוף יש יכולת לפרק אותו באופן מלא. 

איך מתבצע פיסול אף ללא ניתוח?

פיסול אף ללא ניתוח הוא הליך פשוט שבו מוזרקת כמות קטנה של חומר המילוי לנקודות שונות באף. את אזורי ההזרקה בוחר הרופא שמבצע את ההליך בהתאם לעיצוב האף שנקבע. הזרקת חומרי המילוי מתבצעת במחט עדינה וההזרקות כמעט לא מורגשות. ניתן למרוח חומרי אלחוש מקומיים. הטיפול עצמו נמשך בין 15 ל-30 דקות, כמה דקות של מנוחה כדי לוודא שהכול תקין, וזהו - אתם ואתן חופשיים ללכת ולהמשיך בשגרת היום. 


פיסול אף

לפני ואחרי: איך מתכוננים וכמה זמן החלמה נדרש

אין הכנה מיוחדת לקראת פיסול אף. העבודה העיקרית נעשית קודם לכן בשיחת האבחון עם הרופא או הרופאה שמבצעים את ההליך. לא ניתן לבצע פיסול אף ללא ניתוח בזמן שיש לכם נזלת, הצטננות, או פצעים באף. בסוף ההליך יש להימנע משפשוף האף ואם יש צורך בקינוח אף יש לעשות זאת בזהירות. מומלץ גם לישון על הגב בימים הראשונים לאחר הטיפול. תהליך ההחלמה מהיר וניתן לחזור לשגרה באופן מיידי אם אין תופעות לוואי. התוצאה מחזיקה מעמד בין שנה לשנתיים בממוצע. 

יתרונות וחסרונות של פיסול אף ללא ניתוח לעומת ניתוחי אף

נתחיל בטוב, היתרונות: פיסול אף הוא הליך פשוט של הזרקה באלחוש מקומי, ללא תחבושות או גבס לאחר מכן. אין תקופת החלמה ארוכה כמו לאחר ניתוח והתוצאה נראית לעין באופן כמעט מיידי. המהירות חשובה במיוחד למעוניינות לשפר את המראה לקראת אירוע, לעומת תוצאות שנראות לאחר מספר חודשים בניתוחי אף. ויש גם עניין כלכלי – להליך פיסול אף מחיר נמוך יותר לעומת עלות ניתוח. 

לא הרבה, אבל יש גם חסרונות: לא כל דבר אפשר לתקן בהזרקה. התוצאות זמניות ויש לחזור על ההליך אחת לשנה-שנתיים כדי לשמור על התוצאות. 


מאילו מרפאות לרפואה אסתטית תרצה/י לקבל הצעות?
loading

פיסול אף שאלות ותשובות

מה ניתן לתקן באמצעות פיסול אף ללא ניתוח?

פיסול אף יכול לתקן מגוון רחב של פגמים כגון: א-סימטריה, עצם בולטת, הרמת קצה האף ועוד. לסקירה עם כל המידע על פיסול אף

פיסול אף ללא ניתוח - איך זה מתבצע?
פיסול אף ללא ניתוח מתבצע באמצעות הזרקות עם מחט דקיקה של חומרי מילוי לנקודות מסויימות באף לפי הצורך והתוכנית הטיפול של הרופא
באילו חומרי מילוי משתמשים בפיסול אף?
לרוב בפיסול אף משתמשים בחומצה היאלורונית ולעיתים משתמשים בחומר מילוי על בסיס סידן
כמה זמן התוצאה של פיסול אף מחזיקה מעמד?
התוצאה מחזיקה מעמד בממוצע בין שנה לשנתיים ואז במידה ומעוניינים, יש לחזור על הטיפול

אולי יעניין אותך גם:

מרפאות לרפואה אסתטית

מאוחדת רפואה אסתטית

קר לייזר רפואה אסתטית

מכבידנט רפואה אסתטית

כללית אסתטיקה רפואה אסתטית

סקירה מטעם כמהזה על שירותי רפואה אסתטית ברשת פרופורציה 5599*

נאטורפיל רפואה אסתטית