דלג לתוכן

כללית אסתטיקה

רשת כללית אסתטיקה מציעה מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, החל מניתוח אף, הזרקת בוטוקס להצערת העור ועד הסרת שיער בלייזר ועוד. אילו טיפולים מציעה הרשת, כמה ישלמו לקוחות כללית, היכן ניתן לעשות את הטיפולים, ולמה דווקא ברשת כללית אסתטיקה?

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

טיפולים אסתטיים רבים הם טיפולים רפואיים לכל דבר, כך שחשוב לבחור בגוף מקצועי ומוביל בתחום. כללית שירותי בריאות מפעילה רשת שנקראת ״כללית אסתטיקה״, שבה מיטב הרופאים והרופאות מהמובילים בתחומם מבצעים ניתוחים וטיפולים אסתטיים ללקוחות כל קופות החולים, עם הטבות משמעותיות למבוטחי הכללית. ריכזנו עבורכן ועבורכם את הטיפולים שניתן לעשות ברשת כללית אסתטיקה וכמה זה צפוי לעלות.

הזרקות ומילוי קמטים כללית אסתטיקה

בוטוקס - בוטולינום טוקסין: הרעלן שגורם למראה עור חלק נקרא בפי כל בוטוקס, אך זהו למעשה שם המותג שמיוצר בארצות הברית. באירופה החומר מיוצר תחת השם דיספורט. לא משנה במה הרופא שלכם משתמש, ההליך והתוצאה זהים. הרעלן, כלומר הבוטוקס, חוסם את החומר שגורם לגירוי עצבי וכתוצאה מכך השריר מפסיק לזוז ולהתכווץ. זה מה שגורם למראה החלק. בוטוקס מתפרק באופן טבעי בגוף, ולאחר ארבעה עד שישה חודשים יש לחזור על הטיפול. רוצות מצח חלק? בוטוקס זה הטיפול הנכון. רוצים להעלים את קמטי הזעף בין העיניים? זריקות ברשת כללית אסתטיקה יפתרו את הבעיה. 

חומצה היאלורונית: החומר שבו משתמשים למילוי שקעים בפנים והעלאת נפח שהולך ונעלם עם הגיל. את החומצה ההיאלורונית מייצרים על ידי חיידק בהנדסה גנטית, אך הרכבה של החומצה זהה להרכב שגוף האדם מייצר, כך שהגוף לא רואה זאת כחומר זר. הרכב המילוי, סמיך או דליל, ייקבע בהתאם למיקום שאותו אתן רוצות למלא. יש הבדל בין ההרכב למילוי שפתיים לעומת שקעי העיניים, למשל.  

באיזה גיל ולמי זה מתאים: הזרקות בוטוקס מומלצות סביב גיל 35 ומעלה וחומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית סביב גיל 35-40. ברוב המקרים הטיפולים לא יתאימו לנשים מעל גיל 65 שמעולם לא הזריקו בוטוקס, במקרה כזה ניתן לעשות מתיחת פנים. 

כללית אסתטיקה מחירון בוטוקס: המחיר נקבע לפי כמות האזורים שיש להזריק או למלא. כללית אסתטיקה מציעה הטבות והנחות למבוטחי כללית מושלם פלטינום. 

הסרת שיער בלייזר כללית

מרפאות כללית אסתטיקה מציעות טיפולי הסרת שיער בלייזר. עד ינואר 2021 מבוטחי כללית פלטינום יכלו לעשות טיפולי הסרת שיער בלייזר במרפאות כללית אסתטיקה בעלות נמוכה במיוחד. בתחילת 2021 משרד הבריאות הורה לכל קופות החולים להוציא את הטיפולים מהביטוחים המשלימים ולהפסיק לתת ללקוחותיהן את ההטבה. עדיין ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר ברשת כללית אסתטיקה, אולם אין הטבות והנחות ללקוחות כללית פלטינום לעומת מחיר המחירון. 

ניתוחי פנים ברשת כללית אסתטיקה

אילו ניתוחי פנים ניתן לעשות: כללית אסתטיקה מציעה מתיחת פנים, הרמת מצח, הרמת גבות ועפעפיים, הצמדת אוזניים, ניתוחי אף, והליכים כירורגיים פלסטיים נוספים. חלק מאיתנו אוהבים את הפגמים שנולדנו איתם, ואחרים מעוניינים לתקן את מה שהטבע כבר לא יעשה. 

מאיזה גיל ולמי זה מתאים: בעבר הגיל הממוצע לניתוחי פנים עמד על 65, אך כיום הוא נע סביב 45. ישנם ניתוחים כמו ניתוח אף שניתן לעשות מגיל 17 ומעלה, אך במצבים רפואיים אפשר גם קודם לכן. חלק מהניתוחים מתאימים גם לילדים, כך למשל ניתוח הצמדת אוזניים אפשר לעשות כבר בגיל בית הספר היסודי. 

כללית אסתטיקה מחירון ניתוחי פנים: מבוטחי כללית פלטינום ישלמו השתתפות עצמית נמוכה על ניתוחי הפנים. לדוגמה: ניתוח אף בגישה סגורה - 8,500 שקלים, ניתוח אף בגישה פתוחה - 14,042 שקלים, הרמת עפעפיים בין 5,504 ל-9,856 שקלים, הצמדת אוזניים - 9,000 שקלים, ומתיחת פנים או צוואר - 18,480 שקלים. 

שאיבת שומן ומתיחת בטן

שאיבת שומן: הדרך הטובה ביותר למראה חטוב עוברת דרך תזונה בריאה ופעילות גופנית. אך לעיתים צריך לעזור לגוף במקומות העקשנים שבהם השומן לא יורד על ידי ניתוח שאיבת שומן. חשוב להדגיש שאחרי שאיבת שומן יש להקפיד על תזונה נכונה, שכן אחרת תאי השומן יגדלו במקומות אחרים בגוף ויגרמו למראה מעוות. את הניתוח כדאי לעשות לפני גיל 40, כל עוד העור גמיש וידע להימתח ללא קמטים על פני הגזרה החדשה. למרות זאת, גם אחרי גיל 40 וגם אם העור כבר איבד מגמישותו ניתן לעבור את ההליך, יש לכך פתרונות אחרים. 

מתיחת בטן: במרפאות כללית אסתטיקה ניתן להסיר את עודפי העור והשומן התת-עורי שמביא למראה מתוח של הבטן. ניתן לעשות זאת לאחר דיאטה שבה אבד משקל רב ונותרו עודפי עור משמעותיים, לאחר הריונות שגרמו לקריעת הסיבים שבקיר הבטן, ושיפור מראה אסתטי ככל שיש בכך צורך. 

כללית אסתטיקה מחירון ניתוחי בטן: שאיבת שומן תעלה בין 9,240 ל-14,833 שקלים למבוטחי כללית פלטינום בהתאם לדרגת הניתוח. מתיחת בטן תעלה בין 14,553 ל-18,840 שקלים בהתאם לגודל הניתוח. 

טיפול בהזעת יתר כללית אסתטיקה

מי שסובל מהזעת יתר כבר מכיר את זה - מספר מקלחות ביום, החלפת חולצות תכופה, אין דבר כזה ללבוש חולצה לבנה, וגם ריחוק חברתי ואף הימנעות ממגע אינטימי. ההזעה אינה תלויה במזג האוויר ומתרחשת בכל עונות השנה. רופא של כללית אסתטיקה יבצע את האבחון וידע להתאים את הטיפול באופן אישי.

טיפול בוטוקס להזעת יתר: כן, אותו רעלן שמשתק את שרירי הפנים מונע גם את כיווץ וריקון בלוטות הזיעה וכך כמות הזיעה יורדת. טיפול בוטוקס מונע רטיבות וכתמי זיעה בבית השחי, בכפות הידיים והרגליים, באזור הגב והעכוז, ומתחת לחזה. 

כללית אסתטיקה מחירון הטיפול: טיפול להזעת יתר בבית השחי יעלה 346 שקלים והזכאות היא במסגרת כיסוי תרופות מורחב מחוץ לסל בכללית מושלם זהב. הזעת יתר בכפות הרגליים והידיים תעלה בין 2,888 ל-3,158 שקלים למבוטחי כללית פלטינום. 

ניתוחי חזה ברשת כללית אסתטיקה

הרמת חזה: ניתוח שנותן נפח לחזה ומחזיר מראה מוצק ומעוצב במקרים של שדיים בעלי מראה שטוח, מאורך, או שמוט. הניתוח מתאים לנשים שאינן מעשנות, במצב בריאותי טוב, עם משקל יציב. 

הקטנת חזה: חזה גדול מדי עלול לגרום לבעיות בריאותיות, לכאבים, וחוסר נוחות. ניתוח הקטנת חזה יוצר חזה זקוף ומצמצם את הכאבים הפיזיים וחוסר הנוחות הרגשי. 

הגדלת חזה: ניתוח שמגדיל ומבליט את החזה, יוצר מראה סימטרי של השדיים ומבנה פרופורציונלי. הניתוח מתאים במצבים של חזה קטן שנראה מרוקן, חזה לא סימטרי, שדיים שלא התפתחו באופן תקין, ואובדן צורה ונפח. 

הקטנת חזה לגברים: נערים וגברים שסובלים מצמיחת חזה נשי מלווים בדימוי עצמי נמוך. בחלק מהמקרים התופעה חולפת מעצמה, אך אם זה לא המצב ניתן לערוך ניתוח הקטנת חזה לגבר.

כללית אסתטיקה מחירון ניתוחי חזה: ניתוחי חזה לנשים יעלו בין 6,300 ל-10,973 שקלים בהתאם לסוג הניתוח. הקטנת חזה לגברים באמצעות שאיבת שומן תעלה 9,240 שקלים. כל המחירים ללקוחות כללית מושלם פלטינום. 

כללית אסתטיקה סניפים 

רשת מרפאות כללית אסתטיקה מפעילה 16 סניפים ברחבי הארץ, מצפון עד דרום, בערים וביישובים אשקלון, אילת, אשדוד, באר שבע, חדרה, חיפה, ירושלים, כפר סבא הירוקה, מודיעין, נתניה, עפולה, פתח תקווה, קריית ביאליק, קריית שמונה, ראשון לציון, ותל אביב. כל הטיפולים מתבצעים במרפאות חדישות. הניתוחים נעשים בבתי החולים של כללית. הציוד במרפאות, החומרים והמכשור הטכנולוגי מאושרים על ידי משרד הבריאות, התקן האמריקאי (FDA) ובתקן האירופאי (CE). 

*כל המחירים נכונים ליום הבדיקה, 22 ביוני 2021.

כללית אסתטיקה שאלות ותשובות

אילו טיפולים אסתטיים ניתן לעשות ברשת כללית אסתטיקה?

רשת כללית אסתטיקה מציעה מגוון טיפולים אסתטיים כמו הזרקות בוטוקס, מילוי שקעים וקמטים באמצעות חומצה היאלורונית, מילוי שפתיים, טיפול בהזעת יתר, ועוד.

אילו ניתוחים אסתטיים מציעה כללית אסתטיקה?

ניתן לעשות מגוון ניתוחי פנים כמו מתיחת פנים, הרמת מצח, הרמת גבות ועפעפיים, הצמדת אוזניים, וניתוחי אף. בנוסף כללית אסתטיקה מציעה ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת בטן, וכן ניתוח הגדלה, הקטנה, והרמת חזה לנשים, והקטנת חזה לגברים. 

היכן ממוקמות מרפאות רשת כללית אסתטיקה?

רשת מרפאות כללית אסתטיקה מפעילה 16 סניפים ברחבי הארץ, מצפון עד דרום, בערים וביישובים אשקלון, אילת, אשדוד, באר שבע, חדרה, חיפה, ירושלים, כפר סבא הירוקה, מודיעין, נתניה, עפולה, פתח תקווה, קריית ביאליק, קריית שמונה, ראשון לציון, ותל אביב.

כללית אסתטיקה מחירון - כמה זה עולה?

לקוחות כל קופות החולים יכולים לעשות ניתוחים וטיפולים אסתטיים במחיר מחירון. מבוטחי כללית מקבלים הנחה, ולקוחות כללית מושלם פלטינום נהנים מהשתתפות עצמית נמוכה. את פירוט המחירים תוכלו לראות אצלנו בכמהזה אסתטיקה. החל מינואר 2021 אין סבסוד לטיפולי הסרת שיער בלייזר בכל קופות החולים בהוראת משרד הבריאות. 

עוד בקופ"ח כללית