דלג לתוכן
מכבי אסתטיקה הסרת שיער

מכבי אסתטיקה הסרת שיער

מכבי אסתטיקה היא רשת מרפאות המתמחות ברפואה אסתטית שעובדת על פי גישת הטיפול של ד"ר אלמן. אחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים בשוק שזמינים גם בסניפי מכבי אסתטיקה הוא טיפול הסרת שיער בלייזר. איך מתבצע הטיפול? האם יש תופעות לוואי לאחר הסרת שיער בשיטה זו? ולמי הסרת השיער בלייזר מתאימה?

טיפולי הסרת שיער בלייזר במכבי אסתטיקה

ברשת מכבי אסתטיקה מתבצעים מגוון טיפולים אסתטיים לעור הפנים והגוף, כאשר אחד מהם הוא הסרת שיער בלייזר. כמו בכל טיפול אסתטי, כך גם בטיפולי הלייזר, נעשה שימוש במכשירים חדשניים ובטכנולוגיות מתקדמות ביותר המאושרות על ידי משרד הבריאות וגופים בינלאומיים. במכבי אסתטיקה דוגלים בשיטת ד"ר אלמן בבטיחות ובמקצועיות ההליכים ולכן, כל מטופל/ת הסרת שיער בלייזר מלווה על ידי הצוות המקצועי של המקום שמאבחן ומתאים את סדרת הטיפולים המדויקת והנכונה למקרה ובהמשך גם מטפל בו/ה לאורך כל הדרך.

מהלך טיפול הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מתאימה גם לנשים וגם לגברים והיא נועדה למנוע או לדלל צמיחה של שיערות באזורי הגוף או הפנים שבהם נעשה הטיפול. הצמיחה מפסיקה אודות לאנרגיית האור במכשיר הלייזר שהורסת את זקיק השערה, קרן הלייזר קולטת את פיגמנט השיער ומשתמשת בו כדי להוביל את אנרגיית החום לאורך כל השערה עד לשורש, לפגוע בו ולמנוע צמיחה חוזרת.

הגורמים העיקריים המשפיעים על הצלחת הטיפול ויעילותו הם פיגמנט השיער וצבע העור, ככל שצבע השיער יותר כהה כך הוא נתפס ונהרס בקלות רבה יותר וככל שצבע העור יותר בהיר כך מכשיר הלייזר קולט ביעילות את פיגמנט השיער הכהה. עם זאת, אפשר לטפל במגוון גווני שיער ועור, אך יתכן והדבר ידרוש מספר טיפולים גבוה יותר או עצימות נמוכה יותר של הלייזר. בכל מקרה, טיפולי הסרת שיער בלייזר במכבי אסתטיקה נעשים רק לאחר פגישת ייעוץ ואבחון כשבמהלכה נקבע סוג הלייזר, העוצמה שלו, מהלך הטיפול ועוד. תמיד ניתן להתייעץ עם גורמי המקצוע במקום ובמידה ונמצאת לא מתאים לטיפול הצוות יודיע לך על כך, חלק מהמקרים שבהם לא קיימת התאמה לטיפול הם: מטופלים בעלי עור כהה מאוד או שיער בהיר מאוד, נשים בהריון או מניקות, חולי זאבת, מי שנוטל/ת ראקוטן, מטופלים הסובלים מפטריות או מבעיות עור אחרות ועוד.

הסרת שיער בלייזר מכבי אסתטיקה

האם תוצאת טיפולי הלייזר היא הסרת שיער לצמיתות?

עם כמה שאתן ואתם רוצים לשמוע שכן, אנחנו נצטרך לאכזב ולומר שלא. באמצעות סדרת הטיפולים שנקבעת לכל מטופל/ת באופן אישי ניתן להגיע לכדי אי צמיחת שיער או דילול משמעותי באזורים הרלוונטיים, כאשר התוצאות משתנות ממטופל למטופל בהתאם לפרמטרים שונים כמו: מצב בריאותי, שינויים הורמונליים ועוד. בעקבות כך גם יכולים להיות מקרים שבהם השיער חוזר לצמוח שוב לאחר פרק זמן מסוים. 

איך ניתן להתכונן לטיפול הסרת שיער בלייזר במכבי אסתטיקה ולמה עלי לצפות?

לאחר שנקבעה לך תוכנית הטיפולים המתאימה, טרם כל טיפול הסרת שיער בלייזר אסור להשתזף או למרוט את השיער (באמצעות שעווה, אפילציה ועוד), אך נדרש להסיר את השיער כ- 24 שעות לפני הטיפול באמצעות סכין גילוח או משחה להסרת שיער. 

כל טיפול הסרת שיער בלייזר במכבי אסתטיקה מתרחש בחדר טיפולים מיוחד. בתחילתו מקבלים משקפיים להגנת העיניים מפני קרני הלייזר והגורם המקצועי מבצע בדיקה שאכן אין שיער באזור המטופל, במידה ויש שיער, הוא מגולח באמצעות סכין חד פעמית. לאחר מכן נמרח על העור ג'ל קר והטיפול בלייזר מתחיל. התחושה העיקרית במהלך הטיפול היא תחושת חום, אך היא אמורה להיות נסבלת, כמובן שניתן לדברר את התחושות בפני הגורם המטפל במידה ומשהו מרגיש לא נוח. בסוף הטיפול, משחת ביאפין תמרח על האזור המטופל כדי להרגיע את העור. ההנחיות שלאחר הטיפול כוללות המלצה להימנע מבישום ומהיחשפות לשמש. 

מבחינת תופעות לאחר הטיפול, יתכן ותהיה תחושת עקצוץ או אדמומיות קלה שעשויה להימשך עד ל- 24 שעות ולעבור. בכל טיפול לייזר קיים סיכון לפיגמנטציה, כוויה, גלד וצלקת, אך במכבי אסתטיקה מתבססים על גישת ד"ר אלמן ודואגים לבטיחות המטופל ולאנשי מקצוע מיומנים שיקפידו על ביצוע הטיפולים בזהירות המרבית. במידה ויש תופעות שמחמירות ניתן לפנות לצוות המקצועי לסיוע.

כמובן, ששמירה על ההנחיות של הצוות המטפל לפני ואחרי הטיפול תעזור בהתאוששות מהירה יותר של העור באזורים המטופלים.

מכבי אסתטיקה הסרת שיער בלייזר: שאלות ותשובות

איך מתבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר במכבי אסתטיקה?

טיפולי הסרת שיער בלייזר במכבי אסתטיקה מתבצעים באמצעות המכשירים המתקדמים בתחום ועל ידי צוות מקצועי מיומן ומנוסה. לפני שמתחילים את סדרת הטיפולים להסרת שיער בלייזר, מתבצעת פגישת יעוץ והתאמה בה מרכיבים לכל מטופל/ת באופן אינדיבידואלי את סדרת הטיפולים, מהלך הטיפולים, סוג הלייזר והעוצמה. זאת כדי להבטיח את יעילות הסרת שיער בלייזר. 

האם ניתן להסתפק בטיפול אחד להסרת שיער בלייזר?

לא. זאת בגלל שלשערה יש מחזור צמיחה ולא כל השיער צומח בו זמנית, לכן, נדרשת סדרה של טיפולים כדי  לנטרל את כל זקיקי השיערה באזור המטופל. מעבר לכך, לכל אדם מאפייני שיער שונים, שיער דק, עבה, פיגמנט שיער שונה וכו' שגם הם יכולים להשפיע על כמות הטיפולים הנדרשת כדי לראות תוצאות מלאות. 

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר: כל מה שצריך לדעת

"הסרת שיער בלייזר- האם כדאי, אחת ולתמיד, לקבוע טיפול?" אנחנו מניחים שהשאלה הבאה עברה לכם בראש הרבה פעמים וההתלבטות עדיין קיימת. עם מה מתחילים? ואיך...

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר