דלג לתוכן
כללית סמייל אסתטיקה

כללית סמייל אסתטיקה

מי לא רוצה לחייך בפה מלא עם שיניים זוהרות ובריאות? לאורך השנים, יחד עם הביקוש הרב, התפתח לו תחום האסתטיקה הדנטלית לכדי כך שהוא כולל פתרונות רבים ונגישים יחסית, הנוגעים לנראות השיניים ולמצב בריאותן. בכללית סמייל, רשת מרפאות השיניים מקבוצת כללית, מגוון טיפולי שיניים אסתטיים לקהל הלקוחות כמו: הלבנת שיניים כללית, ציפוי שיניים ועוד, לחיוך שתמיד שחלמתם עליו.

אם נתחיל לדבר על רפואת שיניים, כנראה שישר תחשבו על סתימה, טיפול שורש או עקירת שיני בינה. אבל אנחנו לא פה כדי להלחיץ או לעורר טראומות ישנות, אנחנו רוצים להכיר לכם צד אחר שקיים ברפואת השיניים ומדובר בתחום האסתטיקה. טיפולי שיניים אסתטיים הם פתרון מצוין למי שרוצה לשפר את הנראות של השיניים במגוון דרכים: החזרת הלובן לשן, יישור השיניים, תיקון רווחים וכדומה. 

רפואת שיניים פרטית יכולה להגיע לסכומי עתק במיוחד בכל מה שנוגע לאסתטיקה, ובמידה ואתם מחפשים משהו יותר נגיש, תוכלו לברר על העניין מול קופת החולים, או ליתר דיוק, מול מרכז רפואת השיניים של קופת החולים.  במקרה שלנו נתמקד בקופת חולים כללית ובמרפאות השיניים של כללית סמייל המציעות ללקוחות הקופה מגוון טיפולי שיניים בתחום האסתטיקה הדנטלית. טיפולים כמו: ציפויי שיניים, הבהרת שיניים, יישור שיניים, כתרים ועוד, הכל לחיוך המושלם! רוצים לדעת עוד על טיפולי אסתטיקת הפה הפופולריים שכללית סמייל מציעה? המשיכו לקרוא! 

טיפולי השיניים האסתטיים בכללית סמייל

הלבנת שיניים כללית סמייל

השם הנכון להליך הוא "הבהרת שיניים" ובעזרתו ניתן להשיג את המראה הנחשק, חיוך הוליוודי נוצץ. אם כי, הסתייגות קטנה, החיוך ההוליוודי הנוצץ יהיה תלוי בצבע השיניים הטבעי שלכם, בגלל שלעיתים ההבהרה לא מאפשרת להגיע לשיניים לבנות לחלוטין ובכל זאת, תוכלו להיפטר מכתמים ולהבהיר את הגוון לשיפור משמעותי. במידה ותרצו את החיוך של הכוכבים, אולי הטיפול המתאים עבורכם יהיה צפוי שיניים שעליו נדבר בהמשך הסקירה.

קיימות שלוש שיטות להבהרת שיניים והלבנת שיניים בכללית סמייל: 

  • הלבנת שיניים כללית סמייל- זהו טיפול שנעשה במרפאה ובדרך כלל אורך שעה. בזמן הזה מנסים להאיץ תהליכים ולהשיג את התוצאה הטובה ביותר, על ידי כך שמשתמשים בחומר הבהרה בריכוז גבוה יותר ו"מפעילים" אותו על ידי מקור אור או לייזר. כאשר בוחרים בשיטה זו במרפאת כללית הלבנת שיניים נעשית בהשגחת רופא השיניים לעומת השיטה הביתית שמצריכה מעקב אישי. 
  • הבהרת שיניים פנימית- טיפול זה נעשה במקרים בהם שיני המטופל שינו את צבען בעקבות טראומה או טיפול שורש. התהליך נקרא תהליך פנימי בגלל שחומר פעיל מוחדר אל תוך השן ונאטם כולל שחזור בהתאם לצורך. 
  • הבהרת שיניים ביתית- במקרה זה הטיפול קורה בבית, כלומר, רופא השיניים מכין סד מותאם אישית לפי שיני המטופל ונותן לו לשימוש ביתי יחד עם חומר הבהרה פעיל. את הסד נדרש להרכיב על גבי השיניים למשך שעה עד שעתיים ביום, או במהלך הלילה, כשעיקר הפעילות של החומר היא בחצי השעה הראשונה. החומר הפעיל הביתי הוא חלש יותר ממה שמשתמשים בו לטיפול הלבנת שיניים במרפאה ולכן יש להתמיד בשימוש בסד כשבועיים לפחות (אפילו יותר) עד לקבלת התוצאה הסופית. 

לפני תחילת הטיפול, המטופל ימלא שאלון בריאות הנוגע למצבו הרפואי העדכני ולהיסטורית הבריאות שלו. המטופל יצטרך לעקוב אחרי הנחיות רופא כללית סמייל לפני שהוא ניגש לטיפול הבהרת השיניים ויתרה מכך, יהיה עליו לבצע קודם לכן בדיקת שיניים, לטפל בכל מוקדי העששת הקיימים ולבקר גם את השיננית. במקרים בהם למטופל יהיה אסור לעבור הבהרת שיניים בשל מצב בריאותי שמונע ממנו, יעודכן זאת על ידי הרופא. במידה והתהליך ימשיך כרגיל, המטופל יקבל תדריך כיצד עליו לנהוג לאחר הבהרת השיניים (לדוגמה: איסור לאכול או לשתות מאכלים צובעים שלושה עד שישה שבועות לאחר תום הטיפול) ועם מה הוא עלול להתמודד (רגישות בשיניים). 

הבהרת שיניים

ציפויי שיניים כללית סמייל

תיקון שברים בשיניים, סגירת רווחים, עיצוב צורת השן, תיקון גוון השיניים (לאחר שלא הגיבו להבהרת שיניים) ושינוי גודל השיניים, אלה רק חלק מהתוצאות שניתן להשיג באמצעות טיפול בודד שאורך מספר שעות או שני טיפולים ומדובר על ציפויים שיניים. מה הוא טיפול ציפוי שיניים? טיפול שבו מדביקים חומר מסוים במקומות אותם רוצים לתקן או לשחזר או שמדביקים אותו ישירות על חזית השיניים לקבלת מראה שיניים מתוקן, אחיד ואסתטי.

בציפויי השיניים יש סוגים שונים של החומר ממנו יוצרים את הציפויים, כאשר כל חומר יכול לשמש למטרות שונות: ציפוי שיניים משרף מרוכב, הנקרא גם "ציפוי קומפוזיט" הוא חומר הדומה לזה המשתמשים בתהליכי שחזור שן וסתימות לבנות. מלבד לציפוי קומפוזיט, יתכן ותיתקלו גם בסוג אחר של ציפוי הנקרא "ציפוי חרסינה", בטיפול זה החומר הוא חרסינה שבאמצעותה יוצרים דסקית קטנה, דקה ומותאמת אישית לפי כל שן של המטופל, שמודבקת באמצעות דבק מיוחד לחזית השן. בכל טיפול של ציפויי שיניים מסירים שכבה דקה של חומר השן (האמייל), כאשר הרמה נקבעת על פי סוג הציפוי, זאת כדי להכין את שטח השן בצורה הטובה ביותר להדבקה של הציפוי. 

קיימים מקרים שבהם לא ניתן לעשות טיפול הכולל ציפויים כמו: בעת מחלת חניכיים, כאשר יש סגר בעייתי, על גבי כתרים, על גבי ציפויים קיימים (תלוי מקרה), כאשר אין מספיק חומר שן ובמקרים חמורים של שחיקה והידוק שיניים. בכל מקרה, טרם הטיפול יתבצע ייעוץ וקבלת פרטים ממרפאת כללית סמייל שאליה תבחרו לגשת, הצוות הרפואי יסביר לכם אודות התהליך, תופעות הלוואי ויתאים עבורכם את השיטה המתאימה כדי שהתוצאות יהיו מספקות. 

כתרים אסתטיים כללית סמייל

לכתרים לשיניים יש תפקיד גם בשיקום וגם באסתטיקה של השיניים. ברגע ויש רצון לשחזר שן או שיניים שנפגעו ונהרסו ממחלת העששת או מחבלה, או כהליך שיקומי לאחר טיפול שורש, מבצעים טיפול כתרים לשיניים. 

הכתר שמותקן על השן מדמה את המבנה הטבעי שלה וניתן להתאימו גם לצבע הטבעי של השיניים כדי שהכל יראה אחיד.  בעבר הכתרים היו עשויים תערובת מתכות, אך כיום רופאי השיניים משתדלים לבחור בפתרונות חדשים יותר וחומרים מתקדמים שממספיק עמידים וחזקים כמו מתכת אך ללא כוללים מתכות, כמו: כתרי זירקוניה או חרסינה או שילוב בין החומרים.

ככלל טיפולי השיניים, גם לפני ואחרי טיפולי השיניים האסתטיים בכללית סמייל, יש לפעול על פי הנחיות הרופא המטפל כדי לוודא שהתהליך הטיפול וההתאוששות ממנו יהיה הכי בטוח והכי יעיל שאפשר. 

מה מחיר טיפולי שיניים אסתטיים בכללית?

אם אתם מעוניינים בטיפולי שיניים אסתטיים בכללית, סביר להניח שכבר הקלדתם את המשפטים הבאים בשורת החיפוש: ציפוי חרסינה לשיניים מחיר כללית, הלבנת שיניים מחיר כללית, ציפוי שיניים כללית סמייל מחיר, סגירת רווח בשיניים כללית מחיר ועוד שאלות על העלויות.
אבל לא הכל מובהר כמו החיוך שיהיה לכם אחרי הטיפול,  כי מחיר הטיפולים השונים נקבע בהתאם למקרה. לכל מטופל ומטופלת יש מצב רפואי שונה, בעיה אסתטית שונה וגם מבנה שיניים שייחודי לכל אחד ואחת. לכן לכל אדם יש להתאים ולבנות תוכנית טיפול אישית שתפתור את המצוקה הפרטית שלו/ה. במקרים מסוימים, ניתן לקבוע באחת מרפאות כללית סמייל, פגישת יעוץ עם רופא מומחה ללא תשלום כדי לאבחן את מצב השיניים רגע לפני תחילת הדרך בטיפולים האסתטיים. בנוסף, מבוטחי כללית יכולים להנות ממחירים מיוחדים על טיפולי השיניים האסתטיים כמו: ציפוי שיניים.

עוד מידע על טיפולי שיניים אסתטיים

הלבנת שיניים מחיר - כמה זה עולה?

קפה שחור, רוטב עגבניות עז, אוכמניות כהות, יין אדום, משקאות קולה, צבעי מאכל, ועישון - אלו הם רק חלק מהגורמים לכך שהשיניים שלנו מוכתמות. ריכזנו עבורכם...

ציפוי שיניים - המדריך המלא

אילו ציפויי שיניים קיימים, למי מתאים ציפוי חרסינה ולמי ציפוי למינייט, באילו מרפאות אפשר לעשות את הטיפול, וכמה זה עולה?

טיפולי שיניים בכללית - כללית סמייל

אילו שירותים וטיפולי שיניים ואילו הנחות מקבלים מבוטחי קופת חולים כללית ברשת מרפאות השיניים של הקופה "כללית סמייל"?

טיפולי שיניים: מה מציעות קופות החולים?

קופות החולים מציעות שתי רמות של ביטוחים משלימים עם הבטחה להנחות משמעותיות בעלויות טיפולי השיניים ברובד הביטוחי העליון. בדקנו מה הפרמיה שתשלמו בכל...

טיפולי שיניים בחו״ל: טיפולים בטורקיה, ברומניה ועוד

טיפולי שיניים יכולים להיות יקרים, ועבור אנשים רבים העלות היא מחסום משמעותי בקבלת הטיפול שהם צריכים. לכן נסיעה לקבלת טיפולי שיניים בחו״ל הפכה לאפשרות...

המדריך הבהיר להלבנת שיניים

אילו שיטות קיימות להלבנת שיניים, מי יכול לבצע את זה, כמה זמן הלבנת שיניים מחזיקה מעמד, וכמה זה עולה? ריכזנו עבורכם מידע שיעשה לכם חיוך של פרסומת...

מעבר לקופת חולים כללית

אולי יעניין אותך גם:

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...

הזרקת בוטוקס אזורים: היכן ניתן להזריק?

לא משנה אם בחרתן בהזרקת בוטוקס במצח, בוטוקס בין הגבות, או בצידי העיניים, עיקרון הפעולה זהה: החומר מוזרק לתוך השריר שיוצר את הקמט, מרפה את השריר,...

חומצה היאלורונית לפנים - מהלך טיפול

כל מה שכדאי לדעת על טיפול בחומצה היאלורונית: אילו טיפולים ניתן לעשות עם חומצה היאלורונית, מהלך הטיפול, כמה זמן לוקח לראות תוצאות ועוד