דלג לתוכן
השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

טיפולים במוסדות מהמקצועיים ביותר, בית החולים היהודי ״אור החיים״ באיסטנבול ובקליניקה פרטית של רופאה מובילה בתחום, רופאים מיומנים עם ניסיון רב, שירותי העברות ומלונות חמישה כוכבים, אלו רק חלק מהיתרונות של השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל. המשיכו לקרוא וגלו עוד על השתלות שיער בטורקיה באיכות המתקדמת ביותר בליווי עברית

השתלת שיער הפכה לאחד ההליכים האסתטיים הפופולריים במיוחד. גברים שמתמודדים עם התקרחות מעוניינים להחזיר את השיער הבריא ולהעלים את המפרצים, נשים שמתמודדות עם נשירה ושיער דליל מעוניינות להפוך אותו למלא וחזק, וכל המגדרים מעוניינים לחזק את הביטחון וההערכה העצמית. בשנים האחרונות טורקיה הפכה למוקד עלייה לרגל, כך שאנחנו בכלל לא מתפלאים לראות יותר ויותר ישראלים שבוחרים בהשתלת שיער בטורקיה. אלו לא רק המחירים המשתלמים ביחס למדינות אחרות, אלא גם המכשירים בטכנולוגיה מתקדמת וצוות רפואי מיומן. גם אם אתם לא דוברי אנגלית טובה, ניתן לעבור את התהליך בליווי מלא בעברית, ואת זה אפשר לעשות בסיוע צוות דיזנהאוז מדיקל, שמעניק ליווי מהשיחה הראשונה ועד המעקב בארץ, כולל ליווי בעברית בחדר הניתוח. 

סוגי השתלות שיער בטורקיה באמצעות דיזנהאוז מדיקל

חילוץ יחידה פוליקולרית (FUE): טכניקה מוכרת ואמינה לביצוע השתלת שיער, שבה מעבירים זקיקי שיער בתהליך ממוחשב ומטפלים בכל זקיק בנפרד. ניתן להשתיל עד 5,000 זקיקי שיער בטיפול בודד, והיתרון כאן הוא שניתן להגיע לכיסוי רחב יותר, אך השיטה הזו מחייבת גילוי מלא של הראש. 

השתלת שיער ישירה (DHI): השיטה הזו נחשבת לחדשה ביותר והיא כוללת הסרה של זקיקי שיער מהאזור התורם עם עט טיטניום מיוחד. כל זקיק כזה מועבר ישירות לאזור המושתל, וניתן להשתיל עד 3,500 זקיקים בכל טיפול. השיטה הזו פחות פולשנית ואין צורך לגלח את הראש כולו, אך היא מכסה שטחים מצומצמים יותר ולכן מתאימה למקרי התקרחות קלים יחסית.

למה לצפות אחרי השתלת שיער בטורקיה?

שיער חדש צפוי לצמוח כשלושה-ארבעה חודשים לאחר ההשתלה. בשמונת החודשים הבאים תבחינו בצמיחה משמעותית, אך התוצאות המלאות צפויות לאחר כ-18 חודשים מיום ההשתלה. כדאי לזכור שהשתלת שיער בטורקיה שמבוססת על שחזור שיער אינה משפיעה על תהליכי הנשירה הטבעיים של השיער, וכדי לשמור על מראה השיער המלא והבריא, דיזנהאוז מדיקל מציעה גם טיפולי המשך שנקראים PRP ו-PRF. אלו הם טיפולים שמשפרים את חוזק הזקיקים המושתלים והקיימים, ובכך שומרים על תוצאות השתלת השיער ומראה השיער המלא והבריא. 

שני הטיפולים מבוססים על שיטות טבעיות, ובשניהם נלקחת דגימת דם שממנה מבודדים את הפלזמה כדי להזריקה לאזור המטופל. וכאן מתחילים ההבדלים: 

טיפולי PRF: החומרים שבטיפול ה-PRF מעודדים את חידוש וריפוי הרקמות, באמצעות תרכיז דם עשיר בחלבונים ובתאי דם לבנים. בנוסף, ה-PRF מכיל כמות גבוהה פי 10 של טסיות הדם מהכמות המצויה בדם, וטסיות הדם מפרישות חומרי גדילה המסייעים להתחדשות השיער.

טיפול PRP: בתרכיז הזה שנקרא פלזמה עשירה בטסיות, כמות טסיות הדם גדולה בין פי 2 ל-5 מהכמות המצויה בדם. הוא מתמקד בחידוש וצמיחה של השיער באמצעות חומרי גדילה שמופרשים מטסיות הדם.

גם PRP וגם PRF הוכחו כאמצעי משמעותי למניעת נשירת שיער והם פופולריים במיוחד אצל אנשים שסובלים מנשירת שיער מסיבית. שני הטיפולים נחשבים למסייע משמעותי לתחזוקת שיער לאחר השתלה.

היכן נערכות השתלות שיער בטורקיה ללקוחות דיזנהאוז מדיקל

דיזנהאוז מדיקל מבצעת השתלות שיער בבית החולים היהודי ״אור החיים״ באיסטנבול. זהו מרכז בריאות מוכר ומבוסס, עם היסטוריה עשירה שמתחילה כבר ב-1898. אור החיים מכונה לעתים קרובות "בית חולים בוטיק" שמציע מתקנים ברמה גבוהה, מכשור בטכנולוגיה מתקדמת, טיפולים ממוקדים וקצרים, וצוות רופאים מומחים בתחומי הטיפול השונים, בהם גם השתלת שיער בטורקיה. בנוסף, דיזנהאוז מדיקל מציעה תיאומים של טיפולי השתלות שיער בטורקיה בקליניקה הפרטית של ד"ר חנדאן, אשר נחשבת למומחית בתחום עם נסיון של למעלה מ-20 שנה.

טיפולי השתלת שיער בטורקיה שדיזנהאוז מדיקל מציעה משלבים בין המקצועיות והשירותיות של החברה לאורך עשרות שנים, יחד עם שיתוף הפעולה עם גורמים מהמקצועיים באיסטנבול - רופאי וצוות בית החולים, הידועים במקצועיותם ובניסיונם וכן ד"ר חנדאן כאמור. כל הרופאים עברו הכשרות והתמחות באוניברסיטאות הנחשבות בעולם. 

מספר אוניברסיטאות ומוסדות רפואיים אחרים, גם בטורקיה וגם במדינות אחרות, עורכות מחקרים בבית החולים היהודי, הודות לידע הרפואי הרב ולמתקני המקום המתקדמים. כל אלה מבטיחים למטופלים שמגיעים דרך דיזנהאוז מדיקל שירות מצוין וטיפולים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. בית החולים היהודי מתאים במיוחד עבור מטופלים מישראל שירגישו בבית, הודות למזוזות שמותקנות בדלתות המרכז, האוכל הכשר, ובית הכנסת שעומד לרשות לקוחות דיזנהאוז מדיקל השתלת שיער.

הצוות הרפואי ללקוחות דיזנהאוז מדיקל

אנחנו יודעים שבטורקיה יש אין-ספור אפשרויות להשתלת שיער, אולם במקרים מסוימים מדובר בקליניקות שבהן הטיפול מתבצע על ידי טכנאים לא מיומנים. כדי לספק ללקוחות את איכות הטיפול הגבוהה ביותר, דיזנהאוז מדיקל השתלת שיער מוודאת שכל הליכי האסתטיקה הרפואית מתבצעים על ידי צוות רפואי מקצועי ומיומן. 

את מערך השתלות השיער ללקוחות דיזנהאוז מדיקל מובילה ד״ר חנדאן, מנהלת מרכז השתלות השיער בבית החולים אור החיים. לד״ר חנדאן ניסיון רב מאוד והיא נחשבת למומחית בעלת שם עולמי בתחום השתלות השיער. 

דיזנהאוז מדיקל השתלת שיער - כל היתרונות:

שירות ומקצועיות: אחת התכונות המרכזיות שמייחדות את דיזנהאוז מדיקל היא שירות ומקצועיות ללא פשרות. הטיפולים מתבצעים בשיטות מתקדמות, בטכנולוגיה חדשנית ובטכניקות עדכניות. 

ראש שקט: כשיוצאים לטיפול רפואי בחו"ל, אתם רוצים לעשות זאת בראש שקט. עם דיזנהאוז מדיקל אין התפתעות, אתם יודעים מראש מי הרופא המטפל, מקבלים את כל המידע במסמכים משפטיים מסודרים ולצד כל הביטוחים הנדרשים. 

תקשורת קלה: דיזנהאוז מדיקל השתלות שיער מתגאה במנהלי קליניקות דוברי עברית, כך שלא תיתקלו במחסום שפה במהלך הטיפול. 

טיפולי המשך: טיפול לאחר ההליך הוא היבט חשוב בכל טיפול. לשם כך, דיזנהאוז מדיקל יצרה הסדרים עם מרפאות להמשך טיפול בישראל. 

ביטוח נגד רשלנות רפואית: כל הליך רפואי, גם הפשוט והבטוח ביותר, נושא עימו סיכונים. דיזנהאוז מדיקל השתלות שיער מתייחסת ברצינות לבטיחות המטופלים ולכן מספקת ביטוח רשלנות רפואית שמבטיח הגנה במקרה בלתי סביר של תקלה כלשהי.

ביטוח רפואי: בנוסף לביטוח רשלנות רפואית, דיזנהאוז מדיקל מספקת גם ביטוח נסיעות לטיפולים, כולל כיסוי להשתלות שיער בטורקיה. 

טיסות והעברות: כדי להבטיח נסיעה חלקה לטורקיה וממנה, דיזנהאוז מדיקל מספקת טיסות סדירות של טורקיש איירליינס בסטטוס רפואי. זה מקל על תהליך הנסיעה ומבטיח למטופלים חווית טיסה נוחה.

שהות חמישה כוכבים: במהלך הטיפול ייהנו המטופלים מלינה במלונות חמישה כוכבים הממוקמים בסמוך לבית החולים. הסדר זה מבטיח למטופלים מקום נוח ויוקרתי להתאושש בו, ומפחית את המתח לפני ואחרי ההליך.

העברות ברכבי פאר: דיזנהאוז מדיקל השתלת שיער בטורקיה מספקת הסעות פרטיות באמצעות שירותי לימוזין. נציג ימתין למטופלים עם הנחיתה, מה שהופך את ההעברה למלון או למרפאה לחלקה וללא תקלות. שירות זה מוסיף שכבה נוספת של נוחות למטופלים.

דיזנהאוז מדיקל השתלות שיער בטורקיה - שאלות ותשובות

איזה ניסיון יש לרופאים שמבצעים השתלות שיער בדיזנהאוז מדיקל?

צוות הרופאים שמבצע השתלת שיער בטורקיה ללקוחות דיזנהאוז מדיקל הוא צוות מיומן עם יותר מ-20 שנות ניסיון ואלפי השתלות מוצלחות. הטיפולים מבוצעים בבית החולים היהודי ״אור החיים״ באיסטנבול או בקליניקה הפרטית של ד"ר חנדאן. 

כמה עולה השתלת שיער בדיזנהאוז מדיקל?

המחיר בדיזנהאוז מדיקל נקבע לפי סוג ההשתלה, האם יש צורך בטיפולי המשך ואילו טיפולים, האם מדובר בגברים או נשים, ופרמטרים אישיים נוספים. לכן המחיר נקבע לאחר שיחת ייעוץ, אך הוא נמוך באופן משמעותי בהשוואה להשתלת שיער בארץ. בכל מקרה, ניתן לפרוס את העלות לתשלומים נוחים, ודיזנהאוז מדיקל מספקת חשבונית מלאה. התשלום מתבצע בישראל, כך שאין צורך לדאוג לכך במהלך השהות בטורקיה.

מה כולל שירות דיזנהאוז מדיקל השתלת שיער בטורקיה?

דיזנהאוז מדיקל מספקת חבילת שירות מקיפה שכוללת הכל מאל״ף עד תו, כך שאתם לא צריכים לעשות שום דבר בעצמכם, וכל מה שנותר לכם זה להתרכז בטיפול ובהחלמה. העלות כוללת טיסות נוחות של טורקיש איירליינס, העברות ברכב מפואר למלון ולבית החולים ובחזרה לנמל התעופה, מלונות מעולים, ליווי צמוד בעברית, רופאים מומחים, ביטוח נסיעות וביטוח רשלנות רפואית, תרופות נלוות ככל שיש בכך צורך, ועוד.

למי מתאים שירות השתלת שיער בטורקיה של דיזנהאוז מדיקל?

הטיפול מתאים לגברים ולנשים מעל גיל 18, אם כי רופאים רבים ממליצים לגברים להמתין לגיל 25 והלאה, משום שזהו הגיל שבו מבינים את דפוסי ההתקרחות. בקרב נשים, הידלדלות השיער מתחילה בגיל 40, וזהו הגיל שרבות מהן פונות להשתלת שיער בטורקיה. בכל מקרה, יש לערוך שיחת ייעוץ ראשונית שבה הרופא ידע לתת את ההמלצה שמתאימה עבורכם באופן אישי.

אולי יעניין אותך גם:

השתלת שיער בחו"ל: יתרונות, חסרונות ועלויות

מתמודדים עם נשירת שיער ומחפשים פתרון? אם כן, כדאי לשקול השתלת שיער בחו"ל. מדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין והודו מציעות הליכי השתלת שיער ברמה עולמית...

על הרצפה ועל הכרית: כל הפתרונות לנשירת שיער

התקרחות היא בעיה רווחת בקרב הישראלים. מה ההבדל בין נשירת שיער אצל נשים לעומת נשירת שיער אצל גברים, איזה טיפולים קיימים, איך בוחרים בין השתלת שיער או...

השתלת שיער לנשים - סוגי השתלה מומלצים

נשירת שיער נשים היא תופעה רווחות יותר משניתן לחשוב. מהן הסיבות להתקרחות אצל נשים, אילו סוגי השתלת שיער לנשים קיימים, ומה האפשרויות לטיפולים בטורקיה...

תיירות מרפא: היתרונות של טיפולים בחו״ל

מטיפולי שיניים ברומניה ועד השתלת שיער בטורקיה או ביוון, יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור הליכים רפואיים וטיפולים אסתטיים בחו״ל. איך תיירות מרפא תפסה כזו...

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

השתלת שיער מחיר: כמה עולה השתלת שיער?

כמה עולה השתלת שיער בישראל ומה מחיר השתלת שיער בטורקיה? כמה עולה השתלת שיער בגבות ומהו מחיר השתלת שיער ביופייבר? בדקנו כמה תשלמו על השתלות שיער...

השתלת שיער לגברים - שיטות ומהלך הטיפול

הגבר הישראלי מוביל ברמת ההתקרחות הגברית בעולם. לכן אנחנו לא מתפלאים שכל כך הרבה מחפשים פתרונות כמו השתלת שיער לגברים, השתלת שיער במפרצים, ואפילו...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...