דלג לתוכן
מאוחדת רפואה אסתטית

מאוחדת רפואה אסתטית

בוטוקס, חומצה היאלורונית ופילינג רפואי, אלה כבר לא מילים גסות, אלא פתרון ממשי לבעיות שונות ובניהן, בעיית הזדקנות העור. מאוחדת מציעים מגוון טיפולי אסתטיקה והצערת העור, בסניף מאוחדת אסתטיקה מחירון לחברי מאוחדת וללקוחות כלל הקופות.

מאוחדת אסתטיקה: טיפולי אנטי אייג'ינג בפיקוח רפואי מלא. 

בעולם שבו הרשתות החברתיות תופסות יותר ויותר מקום, הפכנו לעסוקים לגבי הנראות שלנו. חוסר הביטחון צץ לו, שולח ידיים, מוצא לו בית במחשבות שלנו ולא מרפה, לפתע אנחנו שמים לב לעוד קמט שנוצר, לשפתיים שאיבדו מהנפח או לעור הפנים שלא קורן כמו פעם. אנחנו לא מומחים בטיפול בחוסר ביטחון ולכן לא נחלק עצות, אבל אנחנו מאמינים שלא צריך להימנע ולהתבייש מלעשות דברים טובים בשביל עצמנו, גם אם מדובר בהליך רפואי שיעזור לנו לשפר את ההרגשה הפנימית והביטחון. 

בעבר, עולם הטיפולים הרפואיים שנוגעים לאנטי אייג'ינג היה מורכב יותר. כל טיפול היה הליך כירורגי שעלה הרבה כסף וזמן ההחלמה ממנו היה ארוך, כך למשל מיד נקשר את צמד המילים "מתיחת פנים" לניתוח שבו מסירים עודפי עור, מקבעים את השרירים ותופרים הכל מחדש, מבלי לחשוב שכיום קיימת אפשרות לטפל בבעיה בשיטה מתקדמת יותר, של הזרקות, שלעיתים זולה יותר וזמן ההחלמה ממנה הוא מהיר. 

מרפאת האנטי אייג'ינג- מאוחדת אסתטיקה רמת אביב

אנטי אייגי'נג הוא תחום ברפואה שמתמקד בעיכוב הליכי הזדקנות והמחקר שלו קיים כבר שנים רבות אך תופס תאוצה בשנים האחרונות ככל שהרפואה מתקדמת. השאלה העיקרית שהמחקר מנסה לענות עליה היא שאלת תוחלת החיים, כאשר המטרה ברורה, להאריך אותה. ניתן להבחין במגוון נושאים שהחוקרים מנסים למצוא להם פתרונות ושיטות חדשות לגשת אליהם החל מקוסמטיקה ועור, תאי האדם המזדקנים, מחלות שונות ואפילו דמנציה. 

תחום האסתטיקה הוא חלק מרכזי מאוד בנושא עיכוב הליכי ההזדקנות ולרוב טיפולי אנטי אייג'ינג שמציעים במרפאות כמו במרפאת האנטי אייג'ינג של מאוחדת אסתטיקה רמת אביב, מטרתם, להאט את נזקי הזמן הגלויים לעין כמו: קמטים, איבוד מנפח הלחיים, צניחת גבות, רפיון הצוואר ואזור המחשוף, פיגמנטציה ושינויים במרקם העור. בהתאם לכך קיים מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים הנוגעים לגוף ולעור הפנים: בוטוקס, הזרקת חומרי מילוי, פילינג רפואי ועוד. 

הזרקת בוטוקס במאוחדת: חוזרים אחורה בזמן

לא, לא התכוונו לאחורה בזמן מבחינת אופי הטיפול, אלא, בחזות הצעירה שתראו כשתביטו במראה אחרי טיפול הבוטוקס. כבר לא תצטרכו לקבוע בלוח הזמנים שלכם "מתיחת פנים" ולהתכונן להליך לפני ועוד להוסיף את זמני ההחלמה, פשוט תתאמו את השעה ביום המתאימה לכם, הגיעו לסניף מאוחדת אסתטיקה והתוצאות לא יאחרו להגיע. 
בוטוקס, בוטולינום טוקסין A, הוא חומר שמוזרק אל מתחת לעור הפנים, לשריר שיוצר את הקמט ומטרתו היא לשתק, להרפות את השריר ולגרום לו לא להתכווץ, כך, לאחר מספר ימים שהשריר רפוי העור באזור הפנים שהוזרק בו הבוטוקס הופך לחלק יותר ממה שהיה. הבוטוקס משמש לטיפול בעיקר בקמטי ההבעה שבאזור המצח, קמטי "הכעס" בין הגבות, בקמטים שבצידי העיניים, בחריצים מעל השפה העליונה ובקמטים שבצידי השפתיים. תהליך ההזרקה אורך מספר דקות ונעשה ללא הרדמה של האזור אבל ניתן לבקש מהרופא חומר אלחוש. חשוב לציין שהשפעת הבוטוקס מופיעה בהדרגה לאחר מספר ימים מהטיפול, היא לא קבועה ומתפוגגת לאחר שלושה עד שישה חודשים, תלוי מטופל, לכן יש חשיבות בטיפולי תחזוקה תקופתיים.  

ומה לגבי חומצה היאלורונית?

ניתן להשתמש בחומצה הילאורונית כמו בעוד חומרי מילוי לטשטוש קמטים, אך הדבר תלוי במצב ובעומק הקמטים. כאשר מוזרקת היא משמשת מעין שכבה עליה הקמט יכול להישען וכך לא לשקוע. החומצה ההילאורונית היא חומר טבעי שגם קיים בגוף האדם אך בכמות נמוכה, את החומצה המשמשת לצרכים של אסתטיקה רפואית לא מפיקים מהחי ומשדרגים אותה כך שלא תתפרק מהר בגוף האדם. במרפאת מאוחדת אסתטיקה שמאגדת את כל השירותים במקום אחד, ידאגו לפגישת ייעוץ טרום הטיפול כדי להחליט מה ההליך וחומר המילוי שהכי מתאים לפתרון הבעיה.

השימוש הנרחב שמוכר גם לנו בחומצה הילאורונית הוא במקרים של נפח ופיסול פנים, מילוי צלקות ועיבוי שפתיים. כך מי שמרגיש/ה שהשפתיים איבדו מהבשרניות, בעלות מבנה דק או סדוקות יכול/ה לפנות למאוחדת אסתטיקה ולקבל טיפול של הזרקות חומצה הילאורונית. לאחרונה גם קיימת האפשרות של פיסול אף ללא התערבות ניתוחית והיא נעשית באמצעות הזרקת חומרי מילוי. הזרקת חומרי מילוי (תלוי אזור) היא תהליך לא ארוך של כעד חצי שעה והתוצאות בה הן מידיות, חשוב לזכור שהחומר מתפרק לאחר מספר חודשים תלוי מטופל ואזור ולכן תדירות טיפולי התחזוקה משתנה מאדם לאדם. 

מאוחדת אסתטיקה

טיפולים מתקדמים נוספים להתחדשות העור במאוחדת

מלבד טיפולי ההזרקות, יש עוד אפשרויות לטפל בנזקי הגיל והסביבה הקשורים לעור הפנים. אחת האפשרויות הקיימות בתחום האסתטיקה הרפואית ושאותה גם מציעים במרפאת מאוחדת אסתטיקה היא פילינג רפואי. פילינג רפואי הוא תהליך שבמהלכו נוצר קילוף של השכבות החיצוניות של העור ומטרתו עידוד התחדשות העור ובניית מרכיבי עור כמו קולגן, כשהתוצאה הסופית היא עור חלק יותר. 
יש דרגות שונות של פילינג והן: קל, בינוני ועמוק, ההחלטה הסופית על הדרגה המתאימה למטופל/ת תעשה ביעוץ וליווי הרופא המטפל. בנוסף, קיימות שיטות שונות לטיפולי פילינג: טיפול באמצעות תמיסות חומצה תלת כלורית (TCA), טיפול באמצעות לייזר ופילינג באמצעות גלי רדיו. הטיפול יכול להוות פתרון למגוון רחב של אנשים, מגוון גילאים ולבעיות עור שונות החל מצלקות אקנה ועד לנזקי גיל בצורת קמטים, אך הוא אינו מומלץ לגיל ההתבגרות ומיועד לבני 18 ומעלה.   

מאוחדת אסתטיקה סניפים 

מאוחדת אסתטיקה מפעילה את מרפאת האנטי אייג'ינג שלה שכוללת גם שירותי רפואה משלימה, בסניף רמת אביב ומציעה את שירותיהם של רופאים בתחום הרפואה האסתטית, גם בסניף מלחה ירושלים ובמרפאה במודיעין. 

מאוחדת אסתטיקה מחירון

לכל טיפול במאוחדת אסתטיקה מחיר שונה כאשר ברוב הטיפולים המחיר הסופי נקבע בהתאם לצורך האישי לאחר פגישת ייעוץ. הטיפולים ניתנים במחירים מסובסדים לחברי קופת חולים מאוחדת ומבוטחי מאוחדת שיא ובמקביל ניתנים גם לחברי קופות אחרות.

טיפולי רפואה אסתטית במאוחדת: למי זה מתאים?

בנוגע לגילאים המומלצים עבור טיפולים אסתטיים, הדיון הוא רחב והדעות הן חלוקות, יש הטוענים כי את חלק מטיפולי האסתטיקה ניתן לשלב החל משלב מוקדם בחיים הבוגרים וזאת שיהוו כטיפולי מנע (מניעת קמטים וכו'). אבל, הגיל הנכון משתנה ממטופל למטופל ויש חשיבות רבה להתייעצות עם גורם מומחה שלוקח בחשבון את המאפיינים האישיים, אזור הטיפול ועוד.

הזרקות בוטוקס: הגיל המומלץ להתחלת הזרקת בוטוקס הוא 35 ומעלה. מי שלא עבר הזרקת בוטוקס וגילו החל מ65, צריך להתייעץ עם מומחה לגבי עומק הקמטים כי קיימת האפשרות שההזרקות לא יסייעו להעלמתם.  
הזרקות חומרי מילוי: מומלץ להזריק חומרי מילוי מגיל 35-40, אך ניתן להתחיל גם לפני במידה וקיים צורך.
טיפול פילינג רפואי: הטיפול מיועד לבני 18 ומעלה ושיטת הטיפול תקבע בהתאם למצב העור של המטופל/ת. 

מאוחדת אסתטיקה - שירות בפיקוח רפואי מלא

שוק הטיפולים האסתטיים הולך וגדל ויחד אתו גם האנשים שמנצלים זאת לרעה. מטפלים לא מורשים שמנצלים את תמימותם של אנשים ומבצעים בהם הליכים רפואיים, טיפולים אסתטיים וקוסמטיים ללא רישיון, הכשרה או שעושים זאת עם תרופות ותכשירים להזרקה שאינם מפוקחים ואפילו מזויפים, מה שעלול לסכן את בריאות הציבור ולגרום לנזקים בריאותיים חמורים. 
אבל במקרה זה אתם יכולים להיות רגועים, הטיפולים במאוחדת אסתטיקה הם בפיקוח רפואי מלא ועם הגב של מאוחדת, ניתנים ע"י בכירי הרופאים בתחום בארץ שעברו התמחות והכשרה בתחום ובסניף מאוחדת אסתטיקה רמת אביב הטיפולים הם בהובלתו של ד"ר רוברט כהן ממייסדי תחום הרפואה האסתטית בארץ.

מאוחדת אסתטיקה שאלות ותשובות

איזה טיפולי אנטי אייג'ינג מציעים במאוחדת אסתטיקה?

במאוחדת אסתטיקה יש מגוון טיפולי אנטי אייג'ינג החל מטיפולי הזרקות בוטוקס, חומצה הילאורונית ועד לטיפולי פילינג רפואי במגוון דרגות. בנוסף, מאוחדת אסתטיקה מציעה ללקוחותיה גם טיפולי רפואה משלימה כדי לתת אפשרות לטיפול מקיף פנימי וחיצוני.  

האם אפשר לטפל בקמטים שעוד לא הופיעו?

ניתן לעשות טיפולי מנע של הזרקת חומרי מילוי, כאשר מומלץ להתחיל בסביבות גיל ה- 30. טיפולי המנע יסייעו להפחית את הופעת הקמטים עם השנים. חשוב לדעת כי הטיפולים נעשים לאחר ייעוץ רפואי ויש לחזור עליהם מידי תקופה בגלל שהחומר מתפוגג.

האם הטיפולים במרפאת מאוחדת אסתטיקה רק לחברי מאוחדת?

לא, הטיפולים במאוחדת אסתטיקה רמת אביב ובמאוחדת אסתטיקה ניתנים ע"י בכירי הרופאים בתחום בארץ ופתוחים לכלל חברי הקופות השונות, אך ייתכן כי לחברי קופת חולים מאוחדת, מאוחדת שיא אסתטיקה, טיפולי אנטי אייג'ינג ומגוון נוסף של טיפולים יינתנו בהנחה.

עוד מידע על רפואה אסתטית

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

טיפולי בוטוקס נוספים

לא רק הצערת עור הפנים והעלמת קמטים: הזרקות בוטוקס נמצאו יעילות גם עבור טיפול בהזעת יתר, טיפול בטיקים בפנים, טיפול בשיתוק בפנים, ואפילו טיפול...

נלחמים בקמטים: מה גורם להם וכיצד לטשטש אותם

בוטוקס וחומצה היאלורונית כבר הפכו לביטויים נרדפים להעלמת קמטים. איך קמטים מופיעים, האם אפשר לעכב או למנוע את הופעתם, ומה עושים אם יש קמטים וקמטוטים...