דלג לתוכן

הסרת שיער לגברים- שיטות, איזורי טיפול ומחיר

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לאחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר. באילו אזורים ניתן לבצע הסרת שיער לגבר, כמה טיפולים צריך, אילו מכונים מציעים טיפולי הסרת שיער, ומהו טווח המחירים

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

פעם זה נחשב לטאבו, היום זה כבר דבר שבשגרה - גם גברים אוהבים להיראות טוב והם מודעים לאסתטיקה שלהם. כשגברים החלו להסיר שיער, הם עשו זאת בשיטות מיושנות וכואבות, בעיקר עם סכין גילוח או מריטה בשעווה. אם התנסית בזה בעבר, בוודאי שאנחנו לא צריכים לספר לך כמה זה כואב למרוט שיער מאזורים גדולים כמו הגב והחזה, ואפילו מאזורים קטנים יותר כמו הכתפיים. הסרת שיער בלייזר לגברים היא השיטה הטובה ביותר, עם תוצאות שנשארות לאורך זמן, הרבה פחות כואבת, ואם תחשב את המחיר לאורך זמן, היא גם לאו דווקא יותר יקרה. 

באילו אזורים מבצעים טיפולי הסרת שיער לגברים?

אין כמעט הבדל בין גברים לנשים בנוגע לאזורי הטיפול וניתן להסיר שיער בלייזר כמעט מכל מקום בגוף. במה כן יש הבדל? באזורים המבוקשים לטיפולי לייזר. גברים מעדיפים להסיר שיער לחלוטין באזור הגב ובכתפיים, בבטן, בצוואר, ובישבן. באזור החזה יש גברים שמבקשים להסיר שיער באופן מלא, ואחרים מעדיפים דילול. דילול נפוץ גם באזורי הרגליים והידיים, וגברים שמעדיפים מראה חלק מבקשים להסיר שיער גם מהחלק העליון של היד. הסרת שיער בלייזר בפנים מבוקשת גם בעצמות הלחיים, באוזניים, בתנוכי האוזניים, בין הגבות, ובאזורים נוספים. אפילו הסרת שיער ערווה לגבר צברה פופולריות, אך כמובן חשוב לוודא התאמה לטיפול באזור רגיש זה.

ואיפה לא מסירים שיער? באזור הקרקפת, באזורים המוצנעים כמו קרבת פי הטבעת והאשכים, ובכל מקרה לפני שאתם בוחרים מכון להסרת שיער - ודאו איתם האם הם מבצעים טיפול באזור המבוקש. כמעט כל מכון מקבל בזרועות פתוחות גם גברים, שמהווים בין שליש ל-40% מהלקוחות שמבקשים להסיר שיער. 

אחרי כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים רואים תוצאות?

אי אפשר לתת תשובה חד משמעית על השאלה הזאת, והיא משתנה בין גבר לגבר. השיער צומח במחזוריות ולא כל השערות צומחות בו זמנית. בזמן טיפול הלייזר רק השערות שבשלב הצמיחה מושפעות מקרן הלייזר. על מנת להגיע למצב שכל זקיקי השיער באזור הטיפול מנוטרלים, יש לבצע מספר טיפולים. זו הסיבה שלא תראו תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון, אבל כן תרגישו בשיפור לאורך סדרת הטיפולים. 

יש פרמטרים נוספים שמשפיעים על כמות הטיפולים הדרושה עבור הסרת שיער לגברים בלייזר, כמו למשל תורשה, גיל המטופל, האזור שבו מתבצעים טיפולים, גודל האזור, צפיפות השיער ועוביו, צבע השיער וגוון העור, והגדרת התוצאה הרצויה, כלומר האם מדובר בהסרת כמה שיותר שיער או דילול בלבד. 

הסרת שיער לגברים

למי מתאימים טיפולי הסרת שיער לגבר, וגם למי לא

ההתאמה המושלמת להסרת שיער לגברים במכשירי לייזר הם בעלי שיער כהה ועור בהיר. ברוב המכונים מחזיקים היום במכשירים מתקדמים שמאפשרים הסרת שיער יעילה גם לגברים בעלי עור כהה, ואם אתם נמנים עליהם חשוב לוודא עם המכון שבחרתם שהמכשור שלהם מתאים עבורכם. המכשירים המתקדמים שקיימים בחלק ניכר מהמכונים יעילים גם עבור גברים עם עור שזוף, אבל עדיף בתקופת הטיפול להימנע מחשיפה לשמש. 

הסיבה לכך היא שהסרת שיער בלייזר מתבססת על הניגוד שבין צבע השיער לצבע העור. וזה מוביל אותנו למי פחות מתאים - ואלו הם גברים עם צבע שיער בהיר מאוד כמו בלונדיני וג׳ינג׳י, וגם שיער שיבה, ללא קשר לצבע העור. גם גברים צעירים מדי פחות מתאימים לטיפול, מכיוון שחלק מזקיקי השיער רדומים והם ״מתעוררים״ בשלבים מאוחרים יותר בחיים. לכן חלק ממכוני הלייזר ממליצים לא לעשות הסרת שיער לגברים לפני גיל 20. גברים בשנות ה-30 לחייהם ללא שיער שיבה - אתם ממש מועמדים מושלמים. 

למה דווקא הסרת שיער בלייזר לגברים

הסרת שיער בלייזר היא שיטה שמעניקה לגברים עור חלק לאורך זמן בהשוואה לשיטות אחרות כמו שעווה, ובמיוחד לעומת גילוח. גילוחים חוזרים ושעווה גורמים לכאבים, לאי נוחות בעת הטיפול ובעת גדילת השיער מחדש, רגישויות, ואדמומיות. הצמיחה המחודשת בשיטות האחרות אינה אסתטית והמגע דוקרני. הוסיפו את העלויות הנלוות של חומרים כמו סכיני גילוח וקצף או ג׳ל באיכות טובה, או שעווה אצל קוסמטיקאית, ותקבלו מחיר מצטבר גבוה. 

היכן ניתן לעשות טיפולי הסרת שיער לגברים?

אין כמעט אזור בארץ שלא תמצאו בו סניף של מכון להסרת שיער בלייזר. נציין חלק מהמכונים הגדולים בפריסה ארצית:

נאטורפיל: ברשת שמונה יותר מ-20 סניפים מבינים את השינויים שחלו בתפיסת היופי הגברי ומציעים מגוון טיפולי הסרת שיער לגברים למראה בריא ומטופח. 

קר לייזר: רשת טיפולים אסתטיים עם 29 סניפים שמשלבת טכנולוגיה רפואית מתקדמת לצד רופאים וכוח אדם טכנולוגי מיומן. ברשת קר מתגאים בכך ש-40% מלקוחותיהם הם גברים.

פרופורציה: רשת בת 14 סניפים שפועלת בתחום הסרת שיער בלייזר משנת 1997. ברשת ממליצים על הסרת שיער לגברים שמעוניינים בצבירת פחות זיעה במשך היום וייבוש מהיר בנוסף על המראה האסתטי.

אמריקן לייזר: ברשת הוותיקה ממליצים על הסרת שיער בלייזר לגברים שסובלים משיעור יתר ומעוניינים להרגיש נוח יותר עם גופם ולהעלות את הדימוי העצמי. 

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

כאבים ותופעות לוואי

טיפולי הסרת שיער לגברים בלייזר אינם כרוכים בכאב והם ללא תופעות לוואי משמעותיות, בתנאי שהם נעשים באופן מקצועי ועם המכשור המתקדם ביותר. ודאו שהצוות שמבצע את הטיפול מורכב מאנשים מקצועיים ומיומנים, ושהמכשור בעל כל האישורים הדרושים בישראל. זמן הטיפול נמשך בין 20 דקות לשעה, תלוי באזור המטופל, וניתן למרוח משחה מאלחשת לפני הטיפול. 

כדי שהטיפול יהיה יעיל יש לגלח את האזור המטופל ערב לפני הטיפול. לאחר הטיפול ייתכן שתופיע אדמומיות או בצקות קטנות, תופעות אלו נעלמות לרוב כעבור מספר שעות. הלייזר מופק מקרינה שאינה מייננת, והמשמעות היא שהסרת שיער בלייזר אינה מסרטנת.

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים ואזורים

מחיר הסרת שיער לגברים משתנה בהתאם לאזור המבוקש, למכון שבו בחרתם לביצוע סדרת הטיפולים, למספר הטיפולים הדרושים, ולמבצעים שנהוגים מעת לעת. הנה כמה דוגמאות לטווחי מחירים לפי אזורים, כל המחירים הם לטיפול בסדרת טיפולים:

ידיים: כ-460 שקלים לשלושת רבעי יד, כ-190 שקלים לרבע העליון של היד, ועד כ-850 שקלים לכל היד.
חזה, בטן, גב, וישבן: בין 140 ל-280 שקלים לטיפול עבור כל אחד מהאזורים בנפרד. 
כתפיים: 200 עד 250 שקלים לטיפול. 
הסרת שיער ערווה לגבר: כ-390 שקלים לטיפול.
לייזר בפנים: בין 50 ל-100 שקלים לטיפול בכל אזור, כ-300 שקלים לכל אזורי הפנים.
רגליים: כ-650 שקלים לטיפול ברגל העליונה וכ-560 ברגל התחתונה. הסרת שיער באצבעות הרגליים נעה סביב כ-100 שקלים לטיפול. 

כמעט בכל רגע נתון ישנם מבצעים שמשתנים בין הרשתות, כמו למשל חבר מביא חבר (או חברה!), הנחה על יותר מאזור אחד, אזור חינם על רכישת מספר אזורים, ומבצעים נוספים - תמיד שווה לשאול!

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

הסרת שיער לגברים שאלות ותשובות

באילו אזורים אפשר לעשות הסרת שיער לגברים?

ניתן להסיר שיער בלייזר כמעט מכל מקום בגוף. גברים מעדיפים להסיר שיער לחלוטין באזור הגב ובכתפיים, בבטן, בצוואר, ובישבן. באזור החזה יש גברים שמבקשים להסיר שיער באופן מלא, ואחרים מעדיפים דילול. דילול נפוץ גם באזורי הרגליים והידיים. הסרת שיער בלייזר בפנים נפוצה גם היא.

הסרת שיער בלייזר לגברים מחירים - כמה זה עולה?

מחיר הסרת שיער לגברים משתנה בהתאם לאזור המבוקש, למכון שבו בחרתם לביצוע סדרת הטיפולים, למספר הטיפולים הדרושים, ולמבצעים שנהוגים מעת לעת. תוכלו לקרוא עוד על הסרת שיער לגברים ומחירי טיפולים אצלנו בכמהזה אסתטיקה.

אחרי כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר לגברים רואים תוצאות?

מספר הטיפולים בסדרה נקבע לפי תורשה, גיל המטופל, האזור שבו מתבצעים טיפולים, גודל האזור, צפיפות השיער ועוביו, צבע השיער וגוון העור, והגדרת התוצאה הרצויה, כלומר האם מדובר בהסרת כמה שיותר שיער או דילול בלבד. לא ניתן לקבוע מראש, אך לרוב זה נע בין חמישה ל-20 טיפולים. 

היכן ניתן לעשות טיפולי הסרת שיער לגבר?

אין כמעט אזור בארץ שלא תמצאו בו סניף של אחד ממכוני הסרת שיער בלייזר. בין המכונים הגדולים שפועלים בפריסה ארצית ניתן לציין את נאטורפיל, פרופורציה, אמריקן לייזר וקר לייזר. כל הרשתות פועלות עם מכשור מתקדם ועם אחוז נכבד מאוד של גברים מקרב כלל הלקוחות. 

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...