דלג לתוכן
קר לייזר הסרת שיער

קר לייזר הסרת שיער

רשת Care לייזר מציעה טיפולי הסרת שיער לנשים ולגברים בשיטת תמחור ותשלום חדשה וייחודית - שיטת הכוכבים. למי הטיפולים מתאימים, היכן ניתן לבצע אותם, מי מבצע את טיפולי הסרת השיער ב-Carelazer, האם יש תופעות לוואי, וכמה זה עולה?

רוצה לקבל ייעוץ לתוכנית טיפולים ומחירים?

קאר לייזר: טיפולי הסרת שיער 

לייזר קאר שרותי רפואה היא רשת מרפאות אסתטיקה שמתמחה בהסרת שיער בלייזר. קר הסרת שיער משלבת טכנולוגיה רפואית מתקדמת לצד רופאים וכוח אדם טכנולוגי מיומן, ומספקת שירותים באיכות גבוהה ועומדת בתקני איכות של מכון התקנים הישראלי. הרשת אפילו הופיעה בתוכנית ״יצאת צדיק״ וצוינה לשבח ברמת האמינות. 

איך מתבצע טיפול הסרת שיער בלייזר קר?

הסרת שיער בלייזר היא הליך שבו מדללים או מסירים את זקיקי השיער שנמצא בשלב הצמיחה. בניגוד לשיטות כמו גילוח, שעווה, או שימוש במכשירים ביתיים, הסרת שיער בלייזר היא שיטה יעילה כדי להיפטר מהשיער המיותר לאורך זמן, וגם אין צמיחה קוצנית מחודשת. מכשיר הלייזר יורה קרן אור שחודרת אל תוך העור. האור מכוון לאורך גל שמתאים לצבע הפיגמנט שבשורש השערה. הקרן נקלטת בפיגמנט ופוגעת בו, וכך השערה נהרסת. 

בסניפי Care לייזר משתמשים במכשור מתקדם ובמגוון רחב שמאפשר התאמה מדויקת יותר לכל מטופל ומטופלת. כל המכשירים מאושרים על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA), מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות.  

האם הסרת שיער ברשת קייר לייזר מתאימה לכולם?

טיפולים ברשת קייר לייזר מתאימים כמעט לכולם. למעשה, כל גבר או אישה מעל גיל 14 שסובלים משיער מיותר בכל חלק בגוף יכולים להתאים לטיפול. בגלל שקרן הלייזר נקלטת בפיגמנט של השיערה, הטיפול לא מתאים לבעלי ובעלות שיער בהיר מאוד, שיער ג׳ינג׳י, או שיער שיבה. בעבר גם לא ניתן היה לעשות טיפולי הסרת שיער לבעלי עור כהה, אך כיום ברשת Care לייזר ישנו מכשור שמתאים לכך. אנשים שמשתמשים בתרופות רגישות לאור ולשמש כמו רואקוטן לא יכולים לעבור את הטיפולים, וכן חולי סרטן בטיפול כימותרפי. הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון.

האם אפשר להסתפק בטיפול בודד?

זה היה יכול להיות נהדר אם כן, לחסוך לנו כל כך הרבה זמן וכסף, אבל למרבה הצער התשובה שלילית. בכל טיפולי הסרת שיער יש לרכוש סדרת טיפולים, והסיבה לכך היא מחזור הגדילה של השיער. לא כל השערות באזור המטופל צומחות בו זמנית. לכל שערה יש שלושה שלבים במחזור הגדילה: שלב הצמיחה, שלב המנוחה, ונשירה. מכשיר הלייזר תוקף רק את זקיקי השערות שנמצאות בשלב הצמיחה. כדי לנטרל את כל זקיקי השיער באזור המטופל יש לבצע מספר טיפולים, עד שהלייזר יכסה את כל השערות שהגיעו לשלב הצמיחה. זו גם הסיבה שלא רואים תוצאות כבר אחרי טיפול אחד.

ברשת קר לייזר מעידים שלקוחותיהם מגיעים לתוצאות טובות לאחר עשרה עד 20 טיפולים בממוצע. חשוב להדגיש שכמות הטיפולים כדי להגיע לתוצאה משביעת רצון משתנה ממטופל למטופל בהתאם לצפיפות השיער, העובי והצבע, צבע העור, האזור המטופל, הורמונים, נטילת תרופות, גיל, וכמובן יש הבדלים בין גברים לנשים. 

מהי תוצאה טובה? כל אחד ואחת בהתאם לציפיות שלהם. יש גברים שמעוניינים בדילול קל באזור מסוים ודילול משמעותי באזור אחר, יש נשים שרוצות מראה חלק לגמרי, ועל פי זה מתאימים את מספר הטיפולים. 

לקבלת ייעוץ לתוכנית טיפולים, מחירים ומבצעים משתלמים להסרת שיער ב-CARE לייזר מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד
באילו אזורים בגוף קר לייזר מבצעת הסרת שיער?

רשת Care לייזר מסירה שיער כמעט מכל מקום בגוף, בין היתר בכל אזורי הידיים והרגליים, בגב, בעורף, ובכתפיים, בבטן ובחזה, בבתי השחי, במפשעה, ובשכמות. אפשר לעשות הסרת שיער גם באזור הפנים כמו למשל שפם, אוזניים, לחיים, מצח, אף, וצדי הלסת. בסניפי הרשת לא מבצעים סידור גבות בלייזר מחשש לפגיעה בתפקוד האישונים. ניתן להסיר שיער אפילו מאזורי איברי המין ופי הטבעת, אך יש לזכור שמדובר באזורים רגישים במיוחד ולכן הכאב עלול להיות מורגש יותר. 

קיימים הבדלים בין האזורים שנשים מעוניינות להסיר שיער לעומת גברים. אם בעבר נשים היו מורטות שיער בשעווה או משתמשות במכונה שתולשת את השיער, כיום חלק נכבד מהנשים בוחרות בהסרת שיער בלייזר בשל המהירות, הנוחות, היעילות, והתוצאות. הטיפולים הנפוצים אצל נשים שמעוניינות להוריד שיער הם באזורי בתי השחי, המפשעה, הידיים והרגליים. 

ומה באשר להסרת שיער גברים? מדובר בכ-40% מלקוחות קר לייזר. גברים נוטים יותר להסיר שיער מהגב כולו, מהבטן ומהחזה. בבטן ובחזה אפשר לבחור האם מעוניינים בדילול קל או בדילול משמעותי, עד ההגעה לתוצאה שגורמת לתחושת ביטחון כשמורידים חולצה בים או כשלובשים גופייה במכון הכושר. 

טיפולי הסרת השיער כואבים? יש תופעות לוואי?

לא מדובר בטיפולים חסרי כאב לחלוטין, אבל כנראה שתחושו עקצוצים. באזורים הרגישים יותר ייתכן שאפילו מעט יכאב, אך ניתן להשתמש במשחות מאלחשות. הטיפול במכשירים של קר לייזר בטוח, אך עלולות להופיע תופעות לוואי קלות, במיוחד אצל בעלי עור רגיש. בין התופעות שעשויות להתרחש: אדמומיות קלה שמזכירה את תגובת העור לאחר גילוח או שעווה, אדמומיות סביב זקיקי השיער שעוברת לאחר שעות בודדות, פצעונים קטנים או דלקת בזקיקי השערה שנעלמים לאחר מספר ימים.

מי המטפלים שעושים הסרת שיער ברשת Care לייזר?

טיפולי קר הסרת שיער מבוצעים על ידי צוות מטפלות שעבר הכשרה להפעלת הציוד, גם על ידי היצרן וגם על ידי רשת קר. בין המטפלות גם טכנאיות רפואיות, אחיות מעשיות, וקוסמטיקאיות. 

קר לייזר סניפים

Care לייזר מפעילה רשת מרפאות אסתטיות עם 29 סניפים בכל רחבי הארץ. הסניף הדרומי ביותר נמצא באילת ובצפון תמצאו סניפים גם בקריית שמונה ובנהריה. סניפים נוספים נמצאים בכל הערים הגדולות, בחיפה, בירושלים, בבאר שבע, ובתל אביב. 

קר לייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחירי הסרת שיער ברשת קאר לייזר משתנים בהתאם לאזור המבוקש ונעים בין כמה עשרות שקלים לטיפול בודד במסגרת סדרת טיפולים באזור קטן, ומגיעים לכ-280 שקלים באזורים כמו גב עליון, גב תחתון, חזה, ובטן. על הורדת שיער מאיבר שלם כמו יד או רגל התשלום גבוה יותר. ניתן לרכוש סדרה של 12 טיפולים לכל אזור, או שניתן לרכוש כוכבים ולשלם באמצעותם. קר לייזר מציעה לרכוש כוכבים, כשכל כוכב עולה 50 שקלים, אך ברכישת כמות ניתנת הנחה משמעותית שמורידה את העלות ל-28 שקלים לכוכב. לכל אזור הוצמד גם מחירון כוכבים, וניתן לשלם באמצעותו עבור הטיפולים. 

יתרונה של השיטה בכך שאם הגעתם לתוצאות רצויות בפחות מ-12 טיפולים, ניתן לנסות להסיר שיער מאזור אחר ואפילו להעביר את הכוכבים לבן או בת משפחה, חבר או חברה. שיטת תשלום זו גם לא מחייבת אתכם לאזור אחד, ותוכלו להתנסות בהסרת שיער ממספר אזורים. 

 

לקבלת ייעוץ לתוכנית טיפולים, מחירים ומבצעים משתלמים להסרת שיער ב-CARE לייזר מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

קר לייזר שאלות ותשובות

איך מתבצעים טיפולי הסרת שיער ברשת קר לייזר?

בסניפי Care לייזר מגוון רחב של מכשירים מתקדמים להסרת שיער המאפשר התאמה מדויקת לכל מטופל ומטופלת. כל המכשירים מאושרים על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA), מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות. תוכל לקרוא את כל המידע על הסרת שיער בקר לייזר אצלנו בכמהזה אסתטיקה.

מאילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער בסניפי Care לייזר?

רשת Care לייזר מסירה שיער כמעט מכל מקום בגוף, בין היתר בכל אזורי הידיים והרגליים, בגב, בעורף, ובכתפיים, בבטן ובחזה, בבתי השחי, במפשעה, ובשכמות. אפשר לעשות הסרת שיער גם באזור הפנים כמו למשל שפם, אוזניים, לחיים, מצח, אף, וצדי הלסת. 

האם טיפול אחד מספיק להסרת שיער?

הלוואי, אבל לא. מכשיר הלייזר תוקף רק את זקיקי השערות שנמצאות בשלב הצמיחה. כדי לנטרל את כל זקיקי השיער באזור המטופל יש לבצע מספר טיפולים, עד שהלייזר יכסה את כל השערות שהגיעו לשלב הצמיחה.

קר לייזר סניפים - באילו אזורים בארץ הם ממוקמים?

Carelazer מפעילה 29 סניפים בכל רחבי הארץ. הסניף הדרומי ביותר נמצא באילת ובצפון תמצאו סניפים גם בקריית שמונה ובנהריה. סניפים נוספים נמצאים בכל הערים הגדולות, בחיפה, בירושלים, בבאר שבע, ובתל אביב. 

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...