דלג לתוכן
נאטורפיל הסרת שיער

נאטורפיל הסרת שיער

נאטורפיל, מרשתות הסרת השיער בלייזר הגדולות בישראל, מציעה מגוון טיפולים לגברים ולנשים. מי יכול להסיר שיער בנאטורפיל, מאיזה גיל ניתן לעשות טיפולים, האם לטיפולי לייזר יש תופעות לוואי, מה המחירים ואיפה בארץ יש לנאטורפיל סניפים?

רוצה לקבל ייעוץ לתוכנית טיפולים ומחירים?

נאטורפיל: טיפולים מתקדמים להסרת שיער בלייזר

רשת נאטורפיל היא מהרשתות הגדולות בישראל שפועלות בתחום הסרת השיער והאסתטיקה. הרשת מציעה מגוון טיפולי הסרת שיער לגברים ולנשים בהתאמה אישית ובטכנולוגיות מתקדמות עד להשגת התוצאה הרצויה. כל הלקוחות בנאטורפיל מקבלים התחייבות כתובה לקבלת הטיפולים במכשירי לייזר. הטיפולים מבוצעים על ידי צוות שמורכב מרופאות ורופאים, אחיות ואחים, ובעלי השכלה רפואית אשר אינה מוכרת בישראל, כאשר כולם עברו הסמכה בבית היוצר של המכשירים וכולם מיומנים בטיפולי הסרת שיער בלייזר.


נאטורפיל

איך מתבצע טיפול הסרת שיער בלייזר?

לייזר הוא התקן שפולט קרן אור קוהרנטית, מונוכרומטית ומקבילה. תחום הסרת שיער בלייזר נולד מהצורך להשתחרר מהתלות בגילוחים, שעווה, מריטות, ושאר אמצעים כואבים להיפטר משיער לא רצוי. במקום לעשות הכנות מיוחדות לקראת ביקור בים או בבריכה, או להתבייש להסתובב עם גופייה, עושים סדרת טיפולי הסרת שיער בלייזר ומדללים את השיער באופן ניכר ומשמעותי. המכשיר הומצא כבר ב-1979, אבל רק ב-1997 התקבל אישור סופי של מינהל התרופות והמזון האמריקני FDA ומאז מיליוני גברים ונשים בכל העולם עברו תחת הקרניים. קרן הלייזר עוברת דרך העור והורסת את זקיק השיער.

האם הסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל מתאימה לכולם?

תהליך הסרת שיער בלייזר מתבסס על הניגוד שבין צבע השיער מהאזור שבו רוצים להסירו לבין צבע העור. אנשים בעלי שיער בהיר מאוד ככל הנראה לא יוכלו לבצע הסרת שיער. לעומת זאת, בעלי שיער כהה יהנו מטיפול אפקטיבי יותר. ייתכן שגם אנשים עם שיער ועור כהים מאוד לא יתאימו לטיפול הסרת שיער בלייזר. זה לא אומר שאתם צריכים להתייאש, המכשור ברשת נאטורפיל מתאים לטווח גוונים רחב מאוד. בסניפי החברה משתמשים במכשיר חדשני שבו ניתן להתאים אורך הגל לגוון העור והשיער באופן אישי, וכך להסיר שיער גם מעור כהה יותר.

למה צריך לעשות סדרת טיפולים ולא להסתפק בטיפול בודד?

מטרת טיפולי הסרת שיער היא לגרום לזקיקי השיער להחליש את פעילותם ולהפסיק להצמיח שיער. בזמן הטיפול נחשף הזקיק לקרן הלייזר שעובר דרך שכבות העור העליונות ללא הפרעה. קרן הלייזר מחממת את הזקיק והוא נהרס. תהליך חימום והריסת הזקיק מהיר מאוד ובמהלך הטיפול מרגישים עקצוצים קלים. ברוב המקרים לאחר הטיפול הזקיק מפסיק להצמיח שיערות חדשות או מצמיח שיערה דקה יותר וחלשה מאוד.

לאחר הטיפול הזקיק יכול להשתקם ולכן נדרשת סדרת טיפולים עד להשגת התוצאה הרצויה. מחזור צמיחת השיער כולל שלושה שלבים (מנוחה, צמיחה, ונשירה), ולכן לא כל זקיקי השיער נחשפים לקרן הלייזר בזמן הטיפול. בשלב המנוחה הזקיקים חסרי צבע ולא קולטים את אור הלייזר, סיבה נוספת לכך שדרושים מספר טיפולים עד להשגת תוצאות מלאות. נאטורפיל בונה תוכנית טיפול מקיפה לפי קצב מחזור הצמיחה של השיער באזור המטופל כדי להשיג תוצאות מיטביות.

לקבלת ייעוץ לתוכנית טיפולים, מחירים ומבצעים משתלמים להסרת שיער בנאטורפיל מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער?

המכשירים שבהם משתמשים בסניפי רשת נאטורפיל מאפשרים להסיר שיער כמעט מכל מקום בגוף. ניתן להסיר שיער מכל אזורי הרגליים וכפות הרגליים, כל חלקי היד וגב כף היד, מהכתפיים, מהגב, שיער העורף, בבטן ובחזה, שכמות, בתי השחי, כל אזורי הישבן, סביב הפטמות, ובצוואר. ברשת נאטורפיל ניתן להסיר גם שיער מהפנים, כמו למשל שפם, אוזניים, בין הגבות, סנטר, פאות ואף.

טיפולי לייזר לנשים

אזורי צמיחת השיער אצל נשים קטנים יותר לעומת גברים, אך גם השיער הדק עלול להיות כהה ולהפריע במראה. יש נשים חלקות באופן טבעי שמעוניינות להסיר שיער רק באזור בתי השחי והמפשעה כדי להפסיק להתעסק עם גילוח או שעווה, ואחרות מעוניינות בהסרת שיער בלייזר ברגליים ובידיים. הצוות של נאטורפיל יערוך שיחת ייעוץ, אבחון והתאמה לבניית תוכנית מתאימה לכל אחת אישית, כדי להגיע לתוצאות מספקות. חשוב לדעת שיש אזורים רגישים יותר מאחרים, כמו אזור המפשעה, אך בעזרת הטכנולוגיות החדשות של הסופרנו והסופרנו טיטניום, כבר אין צורך במשחות אלחוש.

בגלל שינויים הורמונליים, לנשים מעל גיל 50 עשויה להופיע צמיחת שיער מוגברת באזור הפנים, כלומר בשפה עליונה, בסנטר, ובפאות. ניתן להסיר שיער גם מאזורים רגישים אלו, הלייזר אינו פוגע בעור, וצמיחת השיער נחלשת ואף נעצרת.

טיפולי לייזר לגברים

טיפול הסרת שיער בלייזר לגברים דורש לרוב טיפולים רבים יחסית בגלל האופי ה"גברי" של צמיחת שיער הגוף. זקיקי השיער ממוקמים עמוק יותר בשבת הדרמיס של העור ושיער הגוף הגברי עבה וחזק. גברים רבים מעוניינים בהסרת שיער שמכסה בעיקר את הגב, הכתפיים, והעורף, ואחרים אינם מרוצים מצמיחת שיער עבה באזור הבטן והחזה. חלק מהגברים מבקשים גם להסיר שיער באזור הישבן. גברים מהווים חלק נכבד מקרב לקוחות נאטורפיל שמעוניינים להסיר שיער, פעולה שמגדילה את הביטחון העצמי במצבים שבהם מורידים חולצה, כמו בים או בבריכה.

נאטורפיל הסרת שיער

מכשירי לייזר SHR בנאטורפיל

טיפולי הסרת שיער בנאטורפיל נעשים באמצעות מכשירים בטכנולוגית לייזר SHR בלבד. המכשירים בהם משתמשים בחברה הם מכשיר ה"סופרנו" ומכשיר ה"סופרנו טיטניום" והם זמינים בכל הסניפים. 

מכשיר סופרנו – מתאים להסרת שיער מרוב סוגי וגווני העור להסרת שיער כהה. טווח אורך הגל בו עובד המכשיר הוא 810 ננומטר. 
המכשיר משגר עשרה פולסים בשנייה במקום פולס אחד עוצמתי ובזכות הפונקציה הייחודית הזו, ניתן לעשות טיפול עוצמתי אך עם חשיפה יחסית נמוכה לכאב. בנוסף, למטמר של המכשיר קירור פנימי כפול שמקרר את שכבת האפידרמיס של העור ובכך מגן עליו בזמן הטיפול ותורם להפחתת הכאב. 

מכשיר סופרנו טיטניום – Soprano Titnium הוא מכשיר לייזר להסרת שיער בטכנולוגיה חדשה.
למכשיר ידית בגודל 4 ס"מ אשר בתוכה שלושה לייזרים באורכי גל שונים: 755, 810 ו-1064 ננומטר. המכשיר מאפשר טיפול ממוקד בעומקים שונים של העור ובכך משפר משמעותית את תוצאות הטיפול. לטיטניום פונקציית קירור מתקדמת להפחתת כאבים.

בנוסף, מכשיר מציע Facial tip המיועד לטיפול באזורים עם גישה בעייתית לדוגמה נחיריים.
ניתן להשתמש בסופרנו טיטניום על כל גווני העור כולל עור כהה ועור שזוף.

יש תופעות לוואי? זה כואב?

טיפול הסרת שיער בלייזר שנעשה באופן מקצועי ונכון יסתיים בדרך כלל ללא תופעות לוואי. ייתכן שתרגישו בזמן הטיפול עקצוצים בשל חימום זקיק השיער, אך התופעה תחלוף מעצמה.

נאטורפיל סניפים

נאטורפיל מפעילה 25 סניפים מעוצבים ונגישים בפריסה ארצית רחבה. החל מסניף נאטורפיל הצפוני ביותר ממוקם בכרמיאל, סניף נאטורפיל קריון, סניף נאטורפיל דיזינגוף סנטר בתל אביב ועד הסניף הדרומי ביותר בקניון הנגב בבאר שבע. סניפים נוספים קיימים בכל הערים הגדולות, חלקם הגדול בקניונים ובמרכזי ערים. סניפי נאטורפיל פתוחים שישה ימים בשבוע, עד שעות הערב המאוחרות בימי חול ועד הצהריים בימי שישי. 

נאטורפיל מחירים

בכל סוגי הטיפולים שמציעה רשת נאטורפיל המחיר נקבע באופן אישי עבור כל לקוחה ולקוח בנפרד. המחיר משתנה בהתאם לאזורים שבהם מעוניינים לבצע את הסרת השיער או הטיפול האסתטי, כמות האזורים, ומבצעים שנהוגים מעת לעת כמו חבר מביא חבר, או הנחה על אזורים מסוימים. ייעוץ ראשוני והערכה מקצועית להצעת הטיפול ניתנים ללא עלות וללא התחייבות.

מה עושים עכשיו?

כל מה שאתן ואתם צריכים לעשות, זה להשאיר כאן פרטים ונציג יחזור אליכם במהירות. אין צורך להתקשר ולהמתין זמן רב על הקו או לנווט בין שלוחות בתפריט שיחות. במהלך השיחה הטלפונית כבר תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ בסניף נאטורפיל הקרוב אליכם או למקום העבודה, לקבוע סדרת טיפולים או להתחיל בטיפול הראשון. 

לקבלת ייעוץ לתוכנית טיפולים, מחירים ומבצעים משתלמים להסרת שיער בנאטורפיל מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

נאטורפיל שאלות ותשובות

אילו טיפולים אסתטיים מציעה רשת נאטורפיל?

רשת נאטורפיל מציעה מגוון טיפולי אסתטיים, והיא אחת הרשתות המובילות בטיפולי הסרת שיער בלייזר לנשים ולגברים בטכנולוגיית לייזר מתקדמת.

למי מתאימים טיפולי הסרת שיער בלייזר?

הסרת שיער בלייזר מיועדת לגברים ולנשים שמעוניינים לדלל ולהסיר שיער ממקומות לא רצויים. גברים לרוב מורידים שיער מאזור הבטן, החזה, והגב, ואילו נשים מאזור הידיים, רגליים, בית השחי, ומפשעות. תוכלו לקרוא את כל המידע על הסרת שיער נאטורפיל בכמהזה אסתטיקה.

נאטורפיל מחיר - כמה זה עולה?

המחיר ברשת נאטורפיל נקבע באופן אישי עבור כל לקוחה ולקוח בנפרד. המחיר משתנה בהתאם לאזורים שבהם מעוניינים לבצע את הסרת השיער או הטיפול האסתטי, כמות האזורים, ומבצעים שנהוגים מעת לעת. ייעוץ ראשוני והערכה מקצועית להצעת הטיפול ניתנים ללא עלות וללא התחייבות.

נאטורפיל סניפים - היכן עושים את הטיפולים?

נאטורפיל מפעילה 25 סניפים בפריסה ארצית רחבה, חלקם הגדול בקניונים ובמרכזי ערים. סניף נאטורפיל הצפוני ביותר ממוקם בקניון העמקים בעפולה, והדרומי ביותר בקניון הנגב בבאר שבע. סניפים נוספים קיימים בכל הערים הגדולות, שניים מהם בתל אביב. 

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר