דלג לתוכן

אנטי אייג'ינג והצערת עור הפנים בכללית אסתטיקה

מילוי קמטים, עיצוב ומילוי שפתיים, הצערת עור הפנים ומיצוק - רשת מרפאות כללית אסתטיקה היא הכתובת לכל טיפולי האנטי אייג׳ינג. הזרקות בוטוקס או חומצה היאלורונית, והכל עם הגב החזק של שירותי בריאות כללית

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

לכל אחד ואחת מאיתנו יש משהו בפנים שאנחנו קצת פחות מתחברים אליו. פעם, עד לא לפני הרבה מאוד זמן, כדי לשנות את מה שאנחנו לא אוהבים היינו צריכים לשכב על כיסא הניתוחים ולהתמסר לסכין המנתחים. זמן ההחלמה היה ממושך, את רמת הכאב אנחנו לא יכולים להעביר כאן בכתב, ואת העלויות הגבוהות אתם רק יכולים לדמיין. הניתוחים האלה היו יקרים ולא נגישים לכולם, ומי שלא השתייך, ובעיקר השתייכה, למעמד הגבוה נאלצה לחסוך זמן ממושך. 

מאז, עולם הטיפולים האסתטיים קפץ כמה מדרגות קדימה וכבר לא מדובר בניתוחים מורכבים אלא בהזרקות פשוטות, החלמה מיידית, חזרה מהירה לשגרה, ללא כאבים, ואפילו כמעט שוויון בין גברים לנשים מקרב המטופלים. כללית אסתטיקה היא רשת מרפאות ארצית שמספקת שורה של טיפולים למילוי קמטים, הזרקות, עיצוב ומילוי שפתיים, מיצוק והצערת עור הפנים, אנטי אייג׳ינג, והכל עם הגב החזק והמקצועי של קופת חולים כללית. 

מילוי קמטים ברשת כללית אסתטיקה

בעבר, כדי להחליק את עור הפנים ולחזור כמה שנים לאחור, האפשרות היחידה הייתה מתיחת פנים. העלויות, כאמור, גבוהות במיוחד וזמן ההחלמה ממושך. היום כבר אין צורך בכך והטיפול הנפוץ הוא הזרקות בוטוקס או חומצה היאלורונית בהתאם לאזור המטופל ולתוצאות המבוקשות. הזרקות ברשת כללית אסתטיקה זולות משמעותית בהשוואה לניתוחים, ובמרפאות מציעים לשלב טיפולים נוספים כמו לייזר וגלי רדיו כדי להגיע לתוצאות מיטביות. 

מילוי קמטים באמצעות הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית יכול לטפל בבעיות כמו קמטים בפנים, קמטים במצח, קמט החשיבה שבין הגבות, מראה פנים כללי עייף, וקווי מתאר נפולים. חשוב להדגיש שהתוצאות אינן קבועות ולכן יש לבצע טיפולים חוזרים או טיפולי תחזוקה בתקופות שמשתנות בהתאם לטיפול, בין 3-4 חודשים לשנה. בתוצאות מרגישים כבר כשבוע עד שבועיים לאחר ההזרקות והמראה שנשקף מהמראה רענן וצעיר. אין פגיעה בשגרת החיים וניתן לחזור לפעילות רגילה עוד באותו היום. הגבלות כמו פעילות ספורטיבית, רחצה בים או בבריכה, טיפולי פנים קוסמטיים ועוד תקבלו מהרופא המטפל. 

רק אל תגידו בוטוקס בשפתיים

אחד השאלות הנשאלות ביותר בקרב נשים שמעוניינות בשינוי מראה השפתיים היא על בוטוקס בשפתיים. כבר עכשיו נגיד שאמנם יש מספר טכניקות למילוי ועיבוי שפתיים, אך אין דבר כזה בוטוקס בשפתיים. זהו חומר משתק שלא מתאים לפעולה ולתוצאה שאותה רוצים להשיג. מה כן? הדרך הנפוצה ביותר היא הזרקת חומצה היאלורונית, חומר טבעי שנמצא בסחוס וברקמות החיבור. החומצה ההיאלורונית שבה משתמשים כיום היא חומר טבעי שלא מופק מהחי אך מדמה את אותה חומצה טבעית שיש לנו בגוף. באופן הזה הגוף מתייחס אליה כחומר טבעי ולא דוחה אותה. 

מילוי שפתיים הוא הפתרון הפשוט לטיפול בשפתיים במבנה דק מולד, שפתיים שהנפח שלהן ירד עם הגיל, שפתיים עם פגמים סימטריים, ושפתיים סדוקות. עם הגיל המראה החיוני של השפתיים הולך ונפגע, ולכן נשים רבות, מבוגרות וצעירות כאחת, פונות לפתרון של מילוי שפתיים בחומצה היאלורונית. חומצה היאלורונית מגיעה במקום הליכים כירורגיים כמו שתלים או הזרקת שומן עצמי, הליכים שמצריכים התאוששות, החלמה וימי חופשה מהעבודה. 

טיפולי מיצוק והצערת עור הפנים

פילינג רפואי היה הנסיך של טיפולי האנטי אייג׳ינג. למרות יעילותו הרבה, הוא הצריך הכנות מקדימות, אשפוז, הגבלות כבדות בתקופת ההחלמה, ואי חשיפה לשמש, שזו הגבלה די רצינית במדינה כמו ישראל. כללית אסתטיקה מציעה טיפולי מיצוק והצערת עור הפנים באמצעות גלי רדיו ולייזר, ביעילות גבוהה וללא תקופת החלמה. המכשירים שבהם כללית אסתטיקה משתמשת לטיפולי אנטי אייג׳ינג מתקדמים וחדשניים עד שהם מאפשרים טיפולים גם במהלך הקיץ הארוך שלנו, וברוב המקרים ללא פיגמנטציה לבעלי עור כהה. 

במרפאות כללית אסתטיקה ניתן לעשות טיפול פנים בגלי רדיו לחידוש מרקם העור במקרים קלים, או טיפול פנים בלייזר למקרים מורכבים יותר. בשיחת ייעוץ עם המטפלות תיקבע השיטה הנכונה עבורכן, ואם יש צורך גם בזריקות מילוי או פילינג כימי. הטיפולים מאפשרים שיפור והחלקת עור הפנים, ריפוי, הסרת כתמים, טשטוש צלקות, והאצת תהליכי חידוש העור. 

אנטיאייג'יג

מאיזה גיל אפשר לעבור טיפולים ברשת כללית אסתטיקה

כבר שנים ארוכות שמומחים דנים בשאלה אם יש להתחיל טיפולי פנים עוד לפני הופעת הקמטים כדי למנוע אותם, או שמא יש לחכות לתחילת הופעת הקמטים. חשוב לציין שקמטים עמוקים לא ניתן לטשטש באמצעות בוטוקס, ולכן כדאי להתחיל קודם לכן. הגיל האידאלי משתנה מאדם לאדם בהתאם למאפיינים האישיים ולגנטיקה, וכמובן בהתאם לטיפולים שבהם אתם מעוניינים. 

הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית: רוב המטופלות והמטופלים מתחילים את הטיפולים מעל גיל 30, אך גם צעירים שמוטרדים מקמט אחד יכולים להתחיל לטפל בו.

עיבוי ומילוי שפתיים: בכל גיל שבו מעוניינים לעצב את השפתיים.

טיפול פנים בגלי רדיו: מתאימים לנשים ולגברים בני 35 עד 50 עם עור יחסית מתוח וקמטוטים שאינם עמוקים. הטיפולים מתאימים גם לבעלי עור חסר חיוניות ואפרורי, צעירים עם צלקות אקנה עדינות, ובעלי עור כהה ללא חשש פיגמנטציה וכתמים.

טיפול פנים בלייזר: מתאים לטיפולים מעמיקים יותר עם עור במרקם לא אחיד, עור מחוטט או מצולק, בכל גיל. 

היתרונות של מרפאות כללית אסתטיקה

הפנים שלנו הם השער לגוף שלנו, זה האזור שכולם רואים בכל עונות השנה ובכל מזג אוויר. לכן, כשאתם מחליטים על טיפולי פנים והזרקות למילוי קמטים והצערת העור, חשוב לעשות את זה במקום שאתם סומכים על המקצועיות שלו. מרפאות כללית אסתטיקה הן חלק מקופת חולים כללית, עם רופאות ורופאים מקצועיים בתחומם, שעברו הכשרה ייחודית לטיפולים שאותם מבצעים במרפאות, והם משתמשים בחומרים מאושרים בלבד. 

ההתייחסות לטיפולים אסתטיים בכללית אסתטיקה היא אותה התייחסות לכל הליך רפואי, עם הציוד המתקדם והחדשני ביותר, בסטנדרטים רפואיים מחמירים. כל המתקנים, המכשירים והחומרים מאושרים על משרדי הבריאות האמריקני, האירופאי והישראלי. 

אנטי אייג׳ינג בכללית אסתטיקה שאלות ותשובות

אילו טיפולים להחלקת קמטים ניתן לעשות בכללית אסתטיקה?


ברשת מרפאות כללית אסתטיקה ניתן לעשות טיפולי מילוי קמטים באמצעות הזרקות בוטוקס, הזרקות ומילויים עם חומצה היאלורונית, הזרקות למילוי, עיבוי ועיצוב שפתיים, וטיפולי מיצוק והצערת עור הפנים בלייזר או בגלי רדיו

האם יש צורך בהכנה מוקדמת?

אין הכנה מיוחדת לקראת טיפולי ההזרקות. הדבר החשוב ביותר הוא לא להגיע לחוצים לקראת הטיפול. הטיפולים לא כרוכים בכאבים, למעט תחושת הזריקה שלא כואבת יותר מכל זריקה אחרת שקיבלתם בחיים. הכאב, אם בכלל תחושו בו, רגעי וחולף מיידית ואין תופעות לוואי משמעותיות. 

תוך כמה זמן רואים תוצאות לטיפולים ברשת כללית אסתטיקה?

בהזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית יש צורך בטיפול אחד, אך ייתכן טיפול השלמה קטן בביקורת שתוזמנו אליה לאחר כשבוע. התוצאות ניכרות לאחר מספר ימים עד שבועיים. בהזרקת חומרי מילוי ייתכן מראה של מילוי יתר שייעלם לאחר מספר שעות עד ימים. עיבוי שפתיים נעשה בטיפול אחד, ניתן לעשות הזרקה נוספת אם את מעוניינת בנפח שפתיים גדול יותר. טיפולי מיצוק העור בלייזר או גלי רדיו נעשים בסדרה של 4-7 טיפולים אחת לחודש. 

מי מבצע את הטיפולים האסתטיים בכללית?

כל טיפולי ההזרקות נעשים על ידי רופאים שהוכשרו לכך. יש טיפולים שלא דורשים רופאים והם נעשים על ידי מטפלות בעלות מיומנות בביצוע הטיפולים והפעלת המכשירים. לפני הטיפולים מתקיימת פגישת ייעוץ להתאמת הטיפול הנכון ותיאום ציפיות בין התוצאות הרצויות לבין האפשרויות שעומדות לרשותכם. 

עוד מידע בנושא אנטיאייג'ינג

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

טיפולי בוטוקס נוספים

לא רק הצערת עור הפנים והעלמת קמטים: הזרקות בוטוקס נמצאו יעילות גם עבור טיפול בהזעת יתר, טיפול בטיקים בפנים, טיפול בשיתוק בפנים, ואפילו טיפול...