דלג לתוכן

מכבי אסתטיקה

קופת חולים מכבי מציעה ללקוחותיה מגוון ניתוחים פלסטיים בהשתתפות עצמית מופחתת וטיפולים אסתטיים, כמו הזרקות בוטוקס, הלבנת שיניים, וניתוחי אף וחזה. אילו טיפולים מציעה מכבי אסתטיקה, כמה משלמים מבוטחי הקופה, והיכן ניתן לעשות את הטיפולים?

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

לכל אחד ואחת מאיתנו יש פגמים ואף אחד אינו מושלם. חלקנו מרוצים ממה שהם רואים ומקבלים באהבה את הדמות שנשקפת מהמראה, ואחרים מעוניינים לעשות שינויים קלים או גדולים. אחת תרצה להזריק בוטוקס ולהצעיר את העור, אחד יעדיף להפוך את האף ליפה יותר, ואחרים ישמחו להחזיר לשיניים את הצבע הלבן במקום הצהוב העייף. גם הפשוטים שבטיפולים האסתטיים הם טיפולים רפואיים לכל דבר, ולכן חשוב שיבוצעו בידי רופאות ורופאים מקצועיים ומומחים בתחום. אספנו עבורכם את הטיפולים העיקריים שניתן לעשות באמצעות מכבי אסתטיקה, כמה זה צפוי לעלות, ואילו הטבות מקבלים מבוטחי מכבי שלי ומכבי זהב.

טיפולי רפואה אסתטית ברשת מכבי אסתטיקה

מכבי החלה לעבוד עם ד"ר אלמן והקימה את מכבי אסתטיקה. רשת מרפאות המציעה טיפולים אסתטיים מגוונים כמו: טיפולי רפואה אסתטית ואנטי אייג'ינג, הזרקת חומרי מילוי, טיפול בקמטים, טיפולי פילינג, טיפול באקנה, הסרת שיער בלייזר, טיפולי גוף (מיצוק העור, טיפול בהזעת יתר, הצרת היקפים), הסרת קעקועים ועוד.

במכבי אסתטיקה עובדים על פי שיטת עבודה שפותחה על ידי ד"ר אלמן, המנהלת הרפואית של הרשת, הכוללת הקפדה על עמידה בנהלי עבודה ובפרוטוקולים כדי להבטיח את שביעות רצון המופל/ת, את איכות הטיפול ובטיחותו. כל טיפול אסתטי בסניפי הרשת מבוצע לאחר פגישת ייעוץ, אבחון והתאמה אישית של תכנית הטיפולים למטופל/ת.

הזרקות וחומרי מילוי ברשת מכבידנט

בוטוקס - בוטולינום טוקסין: הזרקות הרעלן שרובנו מכנים ״בוטוקס״ הוא הטיפול הנפוץ ביותר בתחום הרפואה האסתטית. בוטולינום טוקסין הוא החומר הפעיל שמוזרק בריכוז נמוך לנקודות מסוימות בשרירי ההבעה, בדרך כלל בנקודות שונות במצח, בצידי העיניים, וביניהן מעל האף, היכן שנוצרת הבעת הזעף. הזרקות בוטוקס גורמות למראה עור חלק, ובנוסף ניתן לתקן מראה לא סימטרי, את צורת הלסת, ולעצב את הפנים. את התוצאות רואים בתוך שבוע עד עשרה ימים, והן מחזיקות מעמד למספר חודשים. 

חומצה היאלורונית: הגוף מייצר חומצה היאלורונית באופן טבעי והיא שומרת על נפח העור ועל הלחות שלו. מגיל 30 והלאה העור מאבד מתכולת החומצה ההיאלורונית, אך באמצעות הזרקת החומצה ניתן להחזיר את המראה החלק של העור ולהשיב לו מראה רענן וצעיר. את המילוי עושים בעיקר בחלק התחתון והמרכזי של הפנים, ומכיוון שהיא מיוצרת באופן טבעי, הגוף לא מתייחס אליה כאל חומר זר, והיא מתכלה, נספגת, ומתפרקת מעצמה. יש לחזור על הטיפולים מדי תקופה שמשתנה מאדם לאדם ונעה בין מספר חודשים לשנה.

באיזה גיל ולמי זה מתאים: הזרקות בוטוקס מומלצות מגיל 35 ומעלה ומילויי חומצה היאלורונית מגיל 40 כשמתחילים להופיע קמטים. ניתן לעשות את הטיפולים גם בגיל צעיר יותר בעיקר אם רוצים לתקן חוסר סימטריות. 

מכבי אסתטיקה מחירון הזרקות: הטיפולים נעשים בסניפים נבחרים של רשת מכבידנט והמחיר נקבע לפי כמות האזורים שיש להזריק או למלא. מכבי אסתטיקה מציעה הטבות והנחות למבוטחי מכבי שלי. 

הסרת שיער בלייזר מכבי

בעבר מבוטחי מכבי שלי נהנו מזכאות להסרת שיער בלייזר בהטבה משמעותית באמצעות מכבי אסתטיקה לייזר, בשיתוף פעולה עם מכונים מובילים ברחבי הארץ. בתחילת 2020 משרד הבריאות הורה למכבי אסתטיקה ולכל קופות החולים להסיר את ההטבה במסגרת הביטוחים המשלימים. שנה לאחר מכן, בינואר 2021, הדרישה נכנסה לתוקף ואין עוד הטבת מכבי שלי לייזר. במקרה הזה לא תמצאו יתרונות או חסרונות לעומת קופות החולים האחרות, שכן אף אחת מהן אינה רשאית על פי חוק להציע הטבת הסרת שיער בלייזר. 

מכבי אסתטיקה לייזר להסרת משקפיים

והנה לייזר שדווקא כן מזכה בהטבה - ניתוח לייזר בעיניים מכבי שלי להסרת משקפיים. הזכאות ניתנת למבוטחים פעם אחת במהלך כל תקופת החברות, וניתן לפצל אותה לשני מועדים במקרים של ימי ניתוח שונים לכל עין. העלות משתנה בין סוגי הניתוח השונים והמכון שבו הניתוח מתבצע, אך נעה בממוצע בין 3,000 שקלים לעין אחת לכ-8,100 שקלים לשתי העיניים. אם ברצונכם לבחור את המנתח הבכיר של המכון בתואר פרופסור, ישנה תוספת שנעה בין 1,000 ל-1,550 שקלים. 

הלבנת שיניים מכבידנט

הלבנת שיניים: רופא השיניים באחת ממרפאות מכבידנט יבהיר את השיניים באמצעות חומר כימי. השיניים נעשות כהות יותר עם הגיל וכן בגלל הרגלים כמו עישון ותזונה לקויה, אך גם צעירים עלולים לסבול מהצהבת שיניים בשל נטילת תרופות או מאפיינים גנטיים. רופא השיניים יבחר בדרך הנכונה להלבנה, שיכולה להיות מגן פה מיוחד שמלא בחומר המלבין, או צחצוח בחומר מלבין שמעורב עם משחת השיניים. 

ציפוי שיניים (למינייט): מי שמעוניין או מעוניינת בחיוך הוליוודי לבן בוהק, יכול לבחור בציפוי שיניים. אלו הן קליפות דקיקות מחרסינה שמוצמדות לקדמת השן ומעניקות גוון ומראה אחיד, משפרות את הצורה ואת המרווחים. הציפוי פחות נוטה לשנות גוון או לסבול מהכתמות בשל מזונות עם חומרי צבע ונזקי עישון. 

מכבי אסתטיקה מחירון הלבנת שיניים: הלבנת שיניים במרפאות מכבידנט (לא כולל ציפויים) ניתנת בהנחה של 25% למבוטחי מכבי זהב ומכבי שלי. המחיר אחרי הנחה נע בין 734 שקלים ללסת ל-1,369 שקלים לשתי הלסתות. 

ניתוחי פנים באמצעות מכבי אסתטיקה

אילו ניתוחי פנים ניתן לעשות: מבוטחי מכבי בביטוח המשלים ״מכבי שלי״ יכולים לעשות ניתוח אסתטי בפנים, כמו למשל ניתוח אף, ניתוח עפעפיים, ניתוח אוזניים, ומתיחת פנים. הזכאות ניתנת למימוש במקרים שבהם אין הצדקה רפואית לניתוח, כלומר הוא נעשה רק למטרות אסתטיות. 

מאיזה גיל ולמי זה מתאים: אם פעם הגיל הממוצע לניצוחי פנים עמד עד 65, כיום גברים ונשים כבר בשנות ה-40 לחייהם מתקנים את מה שהם לא אוהבים. ישנם ניתוחים שניתן לעשות רק מגיל מסוים אם הם נעשים למטרות אסתטיות, ואחרים ניתן כבר בגיל צעיר כמו למשל הצמדת אוזניים. 

מכבי אסתטיקה מחירון ניתוחי פנים: כל אחד מהניתוחים ניתן לבצע אצל אחד ממספר רופאים שמורשים על ידי מכבי לבצע את ההליך, או בבית חולים שבהסדר על ידי רופא בבית החולים. ההשתתפות העצמית לניתוחי אף נעה בין 8,032 ל-10,625 שקלים, ניתוח עפעפיים עליונים או תחתונים יעלה בין 5,270 ל-6,800 ולשניהם ביחד 10,158 עד 17,340 שקלים, הצמדת אוזניים תעלה בין 9,648 ל-10,753 שקלים, ומתיחת פנים תעלה למבוטחי מכבי שלי 19,125 שקלים. 

ניתוחי שאיבת שומן ומתיחת בטן

שאיבת שומן: הדרך המומלצת למראה חטוב היא תזונה נכונה מלווה בפעילות ספורטיבית, אבל לפעמים הגוף צריך עזרה במקומות העקשנים יותר. שאיבת שומן עוזרת להצר את ההיקפים, אך חשוב לזכור שזה רק השלב הראשון בתהליך. לאחר ניתוח שאיבת שומן יש להקפיד על הרגלי אכילה בריאים כדי למנוע הגדלת תאי שומן במקומות אחרים בגוף שיוצרים מראה מעוות. הניתוח מומלץ בגיל צעיר יחסית, כשהעור עדיין גמיש ויכול להישאר חלק גם אחרי הניתוח, כלומר עד גיל 40. אולם גם אם עברתם את הגיל אפשר למצוא פתרונות ולעשות את ההליך. 

מתיחת בטן: הרופאים שבהסכם עם מכבי אסתטיקה מבצעים טיפולי מתיחת בטן שבמהלכם מסירים את עודפי העור והשומן שתחתיו, עד ליצירת מראה של בטן מתוחה. מתיחת בטן מומלצת לאנשים שסבלו מעודף משקל, איבדו קילוגרמים עודפים רבים, ונותרו להם עודפי עור באופן משמעותי. גם נשים לאחר לידה שההריון גרם לקריעת הסיבים שבקיר הבטן ומעוניינות בשיפור המראה מתאימות לניתוח מתיחת בטן. 

מכבי אסתטיקה מחירון ניתוחי בטן: גובה ההשתתפות העצמית למבוטחי מכבי שלי עומדת על 14,110 עד 15,300 שקלים למתיחת בטן, ובין 11,900 ל-14,025 שקלים לשאיבת שומן. הזכאות אינה קיימת במכבי זהב או בסל הבסיסי.

ניתוחי חזה ברשת מכבי אסתטיקה

הרמת חזה: החזרת מראה מוצק ועיצוב חזה. הליך הרמת חזה מומלץ במקרים של שדיים במראה שטוח, מאורך, או שמוט. 

הקטנת חזה: נשים בעלות חזה גדול מדי עלולות לסבול משורה של בעיות בריאותיות ובהן כאבים וחוסר נוחות. ניתוח הקטנת חזה באמצעות מכבי אסתטיקה יותר חזה במראה זקוף אך יותר מזה, פותר את הבעיות הפיזיות והרגשיות. 

הגדלת חזה: הליך הגדלת חזה מומלץ במקרים שהחזה נראה קטן ומרוקן, לא סימטרי, חסר צורה ונפח, וגם במקרים שהשדיים לא התפתחו באופן תקין. 

הקטנת חזה לגבר: הליך שמתאים לגברים ולנערים שסובלים מצמיחת חזה נשי, במקרים שהתופעה לא חלפה מעצמה. 

מכבי אסתטיקה מחירון ניתוחי חזה: מחיר הקטנת חזה נעה בין 18,063 ל-19,975 שקלים, הגדלת חזה בין 12,453 ל-13,600 שקלים, והרמת חזה מ-13,643 עד 18,700 שקלים במקרים שצריך גם שתלים. הקטנת חזה לגבר נעה בין 10,200 ל-10,625 שקלים. 

*כל המחירים נכונים ליום הבדיקה, 25 ביולי 2023.

מכבי אסתטיקה שאלות ותשובות

אילו טיפולים אסתטיים מציעה מכבי אסתטיקה?

מכבי אסתטיקה מציעה הזרקות בוטוקס, חומרי מילוי כמו חומצה היאלורונית, הלבנת שיניים עם חומרים כימיים או ציפוי שיניים (למינייט) מחרסינה. את הטיפולים הללו ניתן לעשות במרפאות מכבידנט נבחרות. חלק מהטיפולים מוצעים בהנחה לחברי מכבי שלי ומכבי זהב. 

אילו ניתוחים אסתטיים מציעה מכבי אסתטיקה?

ניתוחי פנים ובהם ניתוח אף, עפעפיים, הצמדת אוזניים, ומתיחת פנים. באזור הבטן ניתן לעשות שאיבת שומן וניתוח מתיחת בטן. מכבי אסתטיקה מציעה גם ניתוחי הגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה, והקטנת חזה לגברים. בנוסף, ניתן לעשות גם הסרת משקפיים בלייזר. 

מכבי אסתטיקה מחירון - כמה זה עולה?

המחירים משתנים בהתאם לסוג הניתוח, המכון שבו הם מבוצעים, בית החולים שבהסדר, והרופא שמבצע את הניתוח. בחלק מבתי החולים שבהסדר ייתכן שתתבקשו לשלם עבור התייעצות עם הרופא, תשלום שמקוזז מהעלות אם החלטתם לקיים את הניתוח. את פירוט מחירים במכבי אסתטיקה תוכלו לראות אצלנו בכמהזה אסתטיקה. מתחילת שנת 2021 טיפולי הסרת שיער בלייזר אינם מסובסדים בקופות החולים לפי הוראת משרד הבריאות. 

מהם תנאי הזכאות לניתוחים אסתטיים?

הזכאות ניתנת למבוטחי מכבי שלי והיא אינה קיימת בסל הבסיסי או במכבי זהב. הזכאות היא לניתוח אסתטי אחד בשנה קלנדרית. אין סבסוד נוסף במקרים של ניתוחים חוזרים או ניתוחי תיקון. תקופת ההמתנה למבוטחי מכבי שלי עומדת על שישה חודשים מיום ההצטרפות. 

מכבי אסתטיקה

מכבידנט טיפולים אסתטיים

עוד בקופ"ח מכבי