דלג לתוכן

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל להשוות מחירים

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר הפכה לשיטה המועדפת להסרת שיער לאורך זמן. הפיתוחים הטכנולוגיים והתקדמות המכשור הביאו לכך שהטיפולים כמעט שאינם כרוכים בכאב וללא תופעות לוואי משמעותיות. בחישוב עלות לאורך זמן, תגלו שהסרת שיער בלייזר אינה יקרה יותר משימוש רב-שנים בתכשירי גילוח ושעווה. בדקנו את העלויות במכוני הלייזר הגדולים בישראל והרכבנו במיוחד בשבילכם מחירון הסרת שיער בלייזר לגברים ולנשים. 

מחירון לייזר ברגליים

נשים רבות נוהגות לגלח את הרגליים או להסיר שיער בשעווה. הפעולה דורשת זמן ויש לחזור עליה בתכיפות, במיוחד אם מדובר בגילוח. בעונת החורף כשאנחנו לובשות מכנסיים ארוכים אין עם זה בעיה, אך בקיץ מדובר בטרחה ואי אפשר להיות ספונטניות. הסרת שיער לייזר ברגליים פותרת את הבעיה ולאחר סדרת טיפולים באחד המכונים להסרת שיער תוכלי ליהנות ממראה חלק באופן קבוע, במיוחד בקיץ הישראלי החם והארוך. 

ברוב המקרים מכוני הסרת השיער מחלקים את הרגליים לשני אזורים, רגל עליונה (מעל הברך) ורגל תחתונה (מהברך ומטה). גם אצבעות הרגליים נחשבות לאזור נפרד. מחירון הסרת שיער בלייזר ברגליים לנשים נע בין 200 שקלים לטיפול ועד 470 לטיפול ברגל העליונה, ועד כ-330 שקלים לרגל התחתונה. 

גם גברים מורידים שיערות ברגליים, אם לצורכי דילול ואם לצורך דוגמנות או ספורט וכאן המחיר עשוי להגיע לכ-650 שקלים לטיפול ברגל העליונה וכ-560 ברגל התחתונה. הסיבה לכך היא שגברים מראש שעירים יותר עם צפיפות שיער גבוהה יותר. מחירון לייזר באצבעות הרגליים עד כ-100 שקלים לטיפול גם לגברים וגם לנשים. 

מחירי הסרת שיער בלייזר בפלג גוף עליון

פלג הגוף העליון כולל אזורים רבים ובהם בתי השחי, ידיים, חזה, בטן, גב עליון, גב תחתון, כתפיים, צוואר, ועורף. גם בתוך האזורים הללו ניתן לחלק לתתי אזורים ולהסיר שיער באופן ממוקד, כמו למשל פס בטן, פס טבור, הסרת שיער מסביב לפטמות, ועוד. 

הסרת שיער בידיים

לייזר בידיים הוא אחד האזורים הנחשקים להורדת שיער גם לגברים וגם לנשים. נשים מורידות בעיקר בשלושת רבעי היד התחתונה וגברים ברבע היד עד הכתף, אבל ניתן להוריד בכל היד גם לגברים וגם לנשים. טווח המחיר לשלושת רבעי יד נע סביב 300 שקלים לנשים וכ-460 שקלים לגברים. רבע יד עליונה לגברים כ-190 שקלים לטיפול ועלות יד מלאה עשויה להגיע לכ-840 שקלים לטיפול. 

מחירון הסרת שיער בחזה ובבטן

אזור הבטן והחזה מכוסים לרוב על ידי בגדים, אך בים או בבריכה עבור נשים שלובשות ביקיני האזור חשוף. גם גברים מורידים שיער מאזורים אלו. יש כאלה שאוהבים את המראה השעיר, ואחרים מעדיפים שלא יבצבץ שיער מהחולצה או מהגופייה. מחירון לייזר בחזה ושל לייזר בבטן לנשים נע בין 100 ל-200 שקלים לטיפול עבור כל אחד מהאזורים. לגברים המחיר נע בין 140 ל-280 שקלים לטיפול עבור כל אזור בנפרד. 

מחיר הסרת שיער בלייזר בגב ובכתפיים 

הסרת שיער בגב ובכתפיים פופולרית במיוחד עבור גברים. גם גברים שאוהבים את המראה השעיר בחזה, יעדיפו להסיר שיער מהגב ומהכתפיים. רוב מכוני הסרת שיער בלייזר מחלקים את הגב לשני אזורים - עליון ותחתון ויש גם נשים שמעוניינות להסיר שיער מהגב. מחירון הסרת שיער בלייזר בגב דומה למחירי חזה ובטן, בין 140 ל-280 שקלים לגברים ובין 100-200 שקלים לנשים, עבור גב עליון וגב תחתון בנפרד. הסרת שיער בכתפיים נעה סביב 200-250 שקלים. 

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

כמה עולה לייזר בפנים

לחלק מהנשים מפריע שיער עודף באזורים מסוימים. מדובר בעיקר בסנטר, מעל השפה (שפם), פאות הלחיים, ועצמות הלחיים ואז הפתרון האידיאלי הוא טיפול לייזר בפנים. לגברים זה פחות מפריע מכיוון שהם יכולים להתגלח והחברה לא שופטת אותם על זיפים, אבל יש גם גברים שמעוניינים בעור חלק ובוחרים בטיפולי לייזר בפנים. מחירון הסרת שיער בלייזר עבור כל אזור בפנים נע בין 50 ל-100 שקלים. ישנם מכוני הסרת שיער שמציעים טיפול מלא לכל אזורי הפנים בפחות מ-300 שקלים לטיפול. 

הסרת שיער בישבן

הסרת שיער בלייזר באזור הישבן מותירה את הלחיים חלקות ונקיות מקוצים. אם תבחרו לרכוש סדרת טיפולים במכון שמשתמש במכשור מהדור החדש, לא תסבלו מכאב, התוצאות יישמרו לאורך זמן ממושך, ולא יהיו יותר ״קוצים״ ופצעונים שאופייניים לאחר גילוח. מחירון הסרת שיער בישבן לנשים נע בין 100-200 שקלים לטיפול ולגברים בין 140-280 שקלים לכל טיפול. 

לייזר במפשעות

לכל אישה יש את הרצונות שלה. חלק מהנשים מעדיפות לבצע הסרת שיער בקו הביקיני בלבד, אחרות מעדיפות הסרה מלאה של כל שיער המפשעה, ואחרות לא נוגעות באזור כלל. אך מי שמעוניינת להסיר שיער באזור המפשעות, הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא הסרת שיער בלייזר. בשנים האחרונות גם גברים החלו להסיר שיער ערווה ובמכוני הסרת השיער מדווחים על עלייה תלולה במספר הגברים שרוכשים סדרת טיפולי לייזר במפשעות. טווח המחירים לטיפול לנשים נע בין 90 ל-190 שקלים לטיפול, ולגברים המחיר עשוי להגיע עד כ-390 שקלים לטיפול. 

הסרת שיער בלייזר מחירים

הסרת שיער בלייזר מחירים ומבצעים

כשבודקים הסרת שיער בלייזר מחירים, חשוב לשים לב לכך שברכישת סדרת טיפולים המחיר הממוצע לטיפול יורד. חשוב להשוות מחירים בין המכונים, כי רכישת סדרה עשויה להוריד את המחיר באופן משמעותי. רוב מכוני הסרת שיער בלייזר מציעים תמיד איזשהו מבצע, כך ששווה לבדוק האם יש משהו שמתאים עבורכם. בין המבצעים הפופולריים אפשר למנות הנחות משמעותיות על רכישת סדרת טיפולים באזור נוסף, קבלת אזור חינם על כל כמה אזורים שרכשתם, חבר מביא חבר, ועוד. 

כשאתם עושים השוואת מחירון הסרת שיער בלייזר בדקו איך מבוצעת החלוקה לאזורים, האם ניתן מחיר מוזל אם אתם רוכשים סדרת טיפולים לכל הגב במקום לחלק אותו לשניים למשל, וכך גם עם הידיים והרגליים. המחיר הסופי ייקבע רק לאחר פגישה שבה יוערך כמה טיפולים אתן ואתם צריכים כדי להגיע לתוצאה משביעת רצון. 

מחירון לייזר

אזור בגוףטווח מחירים נשיםטווח מחירים גברים
רגליים

רגל עליונה - 200-470 ש"ח

רגל תחתונה - עד 330 ש"ח

רגל עליונה - עד 650 ש"ח

רגל תחתונה - עד 560 ש"ח

אצבעות הרגלייםעד 100 ש"חעד 100 ש"ח
ידייםשלושת רבעי יד - 300 ש"ח

שלושת רבעי יד - 460 ש"ח

רבע יד עליונה - 190 ש"ח

יד מלאה - עד 840 ש"ח

חזה100-200 ש"ח140-280 ש"ח
בטן100-200 ש"ח140-280 ש"ח
גב

גב עליון - 100-200 ש"ח

גב תחתון - 100-200 ש"ח

גב עליון - 140-280 ש"ח

גב תחתון - 140-280 ש"ח

כתפיים 200-250 ש"ח
פנים

50-100 ש"ח לאיזור

טיפול פנים מלא - עד 300 ש"ח

50-100 ש"ח לאיזור

טיפול פנים מלא - עד 300 ש"ח

ישבן100-200 ש"ח140-280 ש"ח
מפשעות90-190 ש"חעד 390 ש"ח

* טווח המחירים הוא לטיפול בודד ונכון ליוני 2021 

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

הסרת שיער בלייזר מחירים - שאלות ותשובות

למה צריך סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר?

לכל שערה שלושה שלבים במחזור הגדילה ומכשיר הלייזר תוקף רק את זקיקי השערות שנמצאות בשלב הצמיחה. כדי לנטרל את כל זקיקי השיער באזור המטופל יש לבצע מספר טיפולים, עד שהלייזר יכסה את כל השערות שהגיעו לשלב הצמיחה. לכן את התוצאות המלאות אפשר לראות רק לאחר מספר טיפולים.

מדוע מחירון הסרת שיער בלייזר לגברים יקר יותר מנשים?

ברוב המקרים לגברים יש יותר שיער מלנשים ובצפיפות גבוהה יותר. לכן גם בחלק מהמקרים יידרשו יותר טיפולים להסרת שיער בכל אזור נבחר. 

מהו מחירון הסרת שיער בלייזר לכל אזור?

המחיר לאזור משתנה משמעותית לפי גודל האזור. המחירים נעים בין כמה עשרות שקלים לאזור קטן כמו אצבעות הרגליים או סביב הפטמות, ועד כמה מאות שקלים באזורים גדולים כמו חזה, בטן, וגב. את הפירוט המלא תוכלו לקרוא בסקירת הסרת שיער בלייזר מחירים. 

איך אפשר להוזיל את מחיר הטיפולים להסרת שיער?

דבר הראשון - לרכוש סדרת טיפולים ולא טיפול בודד. המחיר יורד משמעותית בסדרה. בנוסף, רוב המכונים מציעים הנחות על רכישת אזור נוסף ואף אזור חינם על כל מספר אזורים שנרכשו. בדקו האם יש מבצעי חבר מביא חבר ואת עומק ההנחות ברכישת מספר אזורים בגוף. 

אולי יעניין אותך גם:

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לגברים- שיטות, איזורי טיפול ומחיר

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לאחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר. באילו אזורים ניתן לבצע הסרת שיער לגבר, כמה טיפולים צריך, אילו...

תגובות