דלג לתוכן

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? (אמריקן לייזר, care, פרופורציה, נאטורפיל, יוליה ועוד) באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

הסרת שיער היא תהליך שבו השיער מוסר או מדולל. משחר ההיסטוריה כמעט כל תרבויות האדם ביצעו תהליכים שונים של הסרת שיער, ממניעים שונים של אופנה, דת, ותרבות. התפתחות הטכנולוגיה אפשרה לנו לעבור מהסרת שיער זמנית באמצעות גילוח או שעווה להסרה קבועה באמצעות הסרת שיער בלייזר, אפילציה, ו-IPL - טיפול בהבזק אור. 

הסרת שיער בלייזר

רבים טוענים כי מבין כל השיטות הקיימות להסרת שיער גוף מיותר, הסרת שיער בלייזר היא השיטה היעילה מכולן. קרן הלייזר מחסלת את זקיקי השיער באופן ממוקד ויעיל, ובסיום סדרת הטיפולים הזקיקים שחוסלו כבר לא מצמיחים שיער מחדש. קרן הלייזר עוברת דרך העור הבהיר, נספגת באזור המצמיח שיער כהה, הופכת לאנרגיית חום ומשמידה אותו. כיום, עם התקדמות טכנולוגיית הסרת שיער בלייזר, מתאפשר גם לבעלי עור כהה ושיער בהיר לעבור את הטיפולים, אך אלו אינם אפשריים לבעלי שיער חסר פיגמנט - כלומר שיער שיבה. 

אפילציה

הסרת שיער בשיטת אפילציה מתבצעת על ידי החדרת מחט דקיקה אל זקיקי השיער. המחט מחממת כל זקיק בנפרד ובכך מעלה את החום של כלי הדם וגורמת להם להיקרש. באופן הזה זקיקי השיער לא מקבלים את ה"מזון" לו הם זקוקים וכך הם מושמדים. בניגוד להסרת שיער בלייזר, אפילציה מתאימה גם לבעלי שיער בהיר ואין צורך בהמתנה ארוכה בין טיפול לטיפול. מצד שני, אפילציה עלולה להיות כואבת יותר מהסרת שיער בלייזר. על כך ניתן להתגבר בשימוש במשחות אלחוש כמו אמלה. 

הסרת שיער

למה לי לעשות הסרת שיער במקום להתגלח?

מכשירי גילוח או טיפול בשעווה לא מסירים את השיער לצמיתות ויש לחזור על הפעולה בהפרשי זמן קטנים שהולכים ומצטמצמים עם הזמן. הסרת שיער בלייזר או אפילציה מסירים את השיער לאורך זמן או מדללים אותו באופן משמעותי וניכר לעין. אפילציה אמנם עלולה להכאיב אך היא יעילה לאזורים הקטנים, וטיפול בלייזר הינו יעיל ולא כרוך בכאב. 

אפילציה או הסרת שיער בלייזר?

תלוי מה המטרה שלכם. הסרת שיער בלייזר טובה לאזורים גדולים בגוף ועבור מטופלות ומטופלים עם כמות שיער גדולה. אפילציה טובה לאזורים קטנים עם כמות שיער קטנה, כמו השפם, הגבות, וכן מתן מענה לשערות שצומחות בעקבות שינויים הורמונליים כמו הסנטר והלסת אצל נשים, והאוזניים והאף אצל גברים.

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מי מבצע טיפולי הסרת השיער?

חשוב לוודא שטיפולי הסרת שיער יבוצעו על ידי אנשי צוות מיומנים ובעלי הכשרה מקצועית. כשמבצעים הסרת שיער בלייזר חשוב שאיש או אשת המקצוע עברו הכשרה על המכשיר שבו מבצעים את הטיפול, ובטיפולי אפילציה חשוב שיבוצעו על ידי אפילטורית מקצועית, קוסמטיקאית שעברה הסמכה לאפילציה, בעלת מיומנות וניסיון. 

האם טיפול הסרת שיער בלייזר כואב?

ככלל, הסרת שיער במכשירים המתקדמים ביותר אינה כואבת, אך כאב הוא עניין סובייקטיבי שמשתנה בין הלקוחות ותלוי במידת הרגישות האישית. במקרה שבו חשים כאב ניתן להשתמש במשחות אלחוש. כאן תמצאו עוד טיפים לטיפולי הסרת שיער בלייזר.

השתכנעתי! תוך כמה זמן הגוף שלי יהיה חלק?

עכשיו הגיע הזמן לתיאום ציפיות. הסרת שיער היא סדרת טיפולים שמספרם תלוי באזור בגוף, במידת השיעור, ובמינכם. מספר הטיפולים לרוב עומד על 12-14 בהפרש של כמה חודשים בין כשחלק מהמטופלים מביעים שביעות רצון מהדילול כבר במהלך הסדרה, ולאחרים נדרשים מספר טיפולים נוספים. כדאי לזכור גם שלא תמיד תהיו חלקים לגמרי כמו תינוק, אלא השיער ידולל באופן משמעותי. 

הסרת שיער בלייזר

אילו חברות מובילות בתחום הסרת השיער?

אמריקן לייזר
אמריקן לייזר מספקת ללקוחותיה טיפולי הסרת שיער בהתאמה אישית. ברשת אמריקן לייזר מבטיחים להתעדכן בפיתוחים הטכנולוגיים הרפואיים החדשניים ביותר, תוך קיום קשרים מקצועיים עם מרכזים רפואיים מובילים בחו”ל. רשת אמריקן לייזר מונה 17 סניפים ברחבי הארץ מטבריה בצפון ועד באר שבע בדרום. כמובן שישנם סניפים גם בערים הגדולות - ירושלים, תל אביב, וחיפה. אמריקן לייזר פועלת כבר 20 שנה בתחום הסרת שיער ובכלל זה הסרת שיער בלייזר. 

נאטורפיל
נאטורפיל משתמשת בטכנולוגיית לייזר וג’ט שלדבריה מאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים. רשת נאטורפיל מבטיחה כי הצוות המטפל מורכב מרופאים ורופאות, אחים ואחיות, אך גם מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל. נאטורפיל פועלת כבר יותר משני עשורים ולרשת 23 סניפים בפריסה ארצית, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי ערים. 

Care
רשת Care נוסה בשנת 1989, רשת מרפאות עם 29 סניפים מציעה טיפולי לייזר במגוון תחומים, ובראשם טיפולי הסרת שיער בלייזר, ולצדם הסרת משקפיים בלייזר, וטיפולי אנטיאיג'ינג.

פרופורציה
פרופרציה נוסדה בשנת 1988, גם היא רשת בפריסה ארצית עם צוות מקצועי רחב. פרופרציה מציעה מגוון טיפולי לייזר ואף טיפולי אסטתיקה רפואית וניתוחים פלסטיים. הרשת מונה כיום 14 סניפים. 

הסרת שיער בלייזר מחירים

עלות טיפולי הסרת שיער משתנה ממכון למכון וכן בהתאם לאזור בגוף שבו אתם מעוניינים לבצע הסרת שיער. ישנם משתנים נוספים לקביעת מחיר הסרת שיער בלייזר או בכל שיטה אחרת, כמו למשל מידת השיעור שמשתנה מאדם לאדם, וכן האם מדובר בגבר או באישה, בגוון העור ובצבע השערה. כל המשתנים הללו משפיעים על משך הטיפול ועל כמות הטיפולים הרצויה. כל אזור בגוף מתומחר בנפרד, אפילו הגב נחלק לשני אזורים נפרדים - גב עליון וגב תחתון. מכוני ההסרה השונים מציעים מעת לעת תוכניות טיפול לחצי גוף, או מאפשרים בחירה של אזור מסוים וקבלת אזור נוסף במתנה. ניתן להעריך כי עלות הטיפול באזור בודד תעמוד על כ-1,500 שקלים בממוצע.
חשוב לדעת שקופות החולים מציעות סבסוד לחברי הביטוחים המשלימים. 

מוזמנים לקרוא עוד על שיטות הסרת שיער כאן

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

שאלות ותשובות על הסרת שיער:

הסרת שיער בלייזר או אפילציה - מה עדיף?

הסרת שיער בלייזר ואפילציה הן שתי שיטות שונות להסרת שיער וכל אחת עובדת בטכניקה אחרת. לרוב טיפול לייזר נעשה להסרת שיער באיזורים גדולים בגוף בעוד שאפילציה משמשת לרוב להסרת שיער מאיזורים קטנים כמו הפנים או שיער בהיר שלא ניתן להסיר בלייזר. תוכלו לקרוא את כל המידע על הסרת שיער בלייזר או אפילציה אצלנו בכמהזה אסתטיקה

האם טיפול לייזר הסרת שיער כואב?

המכונות החדשות שמשמשות להסרת שיער בלייזר במרבית המכונים כיום עובדות על טכנולוגיה מתקדמת שהיא כמעט נטולת כאב לחלוטין. מכיוון שסף הכאב משתנה מאדם לאדם, במידה וכן חשים כאב בזמן הטיפול, ניתן למרוח משחת אילחוש.

איפה עושים טיפולים של הורדת שיער בלייזר?

הרשתות המוכרות ביותר בארץ להסרת שיער בלייזר עם סניפים בפריסה ארצית מצפון לדרום הן אמריקן לייזר, נאטורפיל, Care, פרופורציה, רונית רפאל, יוליה ועוד. בנוסף ניתן למצוא הרבה מכונים וקליניקות פרטיות בכל הארץ

הסרת שיער בלייזר מחירים ומבצעים?

עלות טיפול הסרת שיער בלייזר משתנה בהתאם לאיזור בגוף ולמשך הטיפול הנדרש ומתחילה במאות בודדות לאזור קטן ויכולה להגיע עד לסביבות 14000 ש"ח להסרת שיער בכל הגוף. כל אחד מהמכונים מציע מבצעים והנחות. תוכלו להשוות מבצעי הסרת שיער בלייזר אצלנו בכמהזה אסתטיקה  לפני שמתחילים טיפול

אולי יעניין אותך גם:

הסרת שיער לגברים- שיטות, איזורי טיפול ומחיר

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לאחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר. באילו אזורים ניתן לבצע הסרת שיער לגבר, כמה טיפולים צריך, אילו...

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...

תגובות