דלג לתוכן
Choiexpert: ד"ר כריס טסקלוס השתלת שיער ביוון  ובקפריסין

Choiexpert: ד"ר כריס טסקלוס השתלת שיער ביוון ובקפריסין

ניתוח להשתלת שיער הפך כבר מזמן לפתרון יעיל לנשירה או הידללות של השיער. הפופולריות של ההליך הזניקה גם את הביקוש לתיירות מרפא, שהרי הרבה מהרופאים הידועים בתחום הם מחו"ל. בין היעדים הללו את יוון ואת קפריסין בהם פועלות מרפאות Choiexpert להשתלות שיער שמלוות את הלקוח הישראלי לאורך כל הדרך, מהייעוץ בארץ ועד הניתוח בחו"ל.

 

קצת על מרפאת Choiexpert ביוון ובקפריסין

קודם כל ולפני שניכנס לכל התיאורים המעניינים של השתלת השיער, חשוב להכיר את המקום בו הכל מתבצע. מרפאות Choiexpert ממוקמות בקפריסין, סלוניקי ואתונה, כשעתיים טיסה, מה שמאפשר להן להיות יעד נוח לתיירות מרפא של ישראלים הרוצים לבצע השתלת שיער בחו"ל. 

את פניכם בקליניקה יקבלו ד"ר כריס טקלוס או ד"ר מטינה גיאורגיאדו או ד"ר מריה פוליקרפו, המחזיקים ברישיון רפואי בישראל, יוון, קפריסין ובאנגליה ולהם ניסיון רב וותק בתחום השיער. מנתח השיער ד"ר כריס החל את דרכו בשנת 2010 בלונדון וביצע מעל ל-2000 השתלות ובשנת 2018 הקים את קליניקת CHOIEXPERT בסלוניקי ובאתונה בהן הוא מבצע טיפולים בשיטת FUE CHOI המכונה גם כשיטת DHI. צוות המרפאה והמנתחים דואגים לבטיחות המטופל ועובדים תחת פרוטוקולים של ISO (ארגון התקינה הבינלאומי) לאורך כל התהליך הכירורגי מתחילתו ועד סופו, שבמוצע כמובן רק על ידי הרופא המוסמך. 

מלבד להשתלת שיער באזור הראש, במרפאה גם מבצעים השתלת שיער זקן (שחזור זקן), השתלת גבות, השתלת שיער מותאמת לנשים וטיפולי שימור כמו: טיפול בתאי גזע, PRP ועוד.

השתלת שיער ביוון

Choiexpert: שיטות להשלת שיער

בתחום השתלות השיער ישנן כמה שיטות נפוצות יתכן ושמעתם בעיקר על: FUE, FUT ו-DHI, כל מרפאה יכולה לבצע את שתי השיטות או לבחור במה להתמקד, תוך למידה מתמדת אודות השיטות והכלים החדשים שיש לעולם ניתוחי השיער להציע ואף סיגול טכניקה הייחודית למרפאה. 

במרפאת Choiexpert מבצעים השתלת שיער באמצעות טכניקת FUE CHOI זוהי טכניקה המכונה גם כ- DHI ומערבת חילוץ זקיק השערה מהאזור התורם באופן נקודתי והשתלה שלו לאזור הקירח. לאחר הרדמה מקומית, זקיקי השיער מחולצים באופן אנכי תוך שימוש בכלים כירורגיים וכלי חילוץ ידניים (שמעוקרים, סטריליים ומוכנים לשימוש) כדי להפוך את ההליך לפחות פולשני וללא צלקות מיותרות. את המכשיר אתו משתמשים בוחרים בהתאמה למטופל ולמאפיינים שלו, מה שמבטיח סיכון מינימלי לפגיעה בזקיקים וממזער את הפחת במעבר השתלים לאזור הנמען. 

ההליך מתבצע בשני חלקים כאשר יש הפסקה באמצע, תחילה מתבצע החילוץ שפירטנו עליו בפסקה הקודמת שעורך בין 1-3 שעות, לאחר שמחלצים את כמות הזקיקים הרצויה להשתלה חובשים את האזור התורם והמטופל יכול להמשיך להפסקה. לאחר זמן המנוחה או הארוחה, מגיע השלב שלשמו כולם התכנסו - ההשתלה. בשלב זה השתלים מושתלים לפי תכנית שעליה סוכם מראש והרופא משתמש בטכניקת CHOI ובאמצעותה זקיקי השיער מוחדרים על ידי מזרק מיוחד, בכיוון וזווית לפי המראה הטבעי של המטופל. הרופא מחליט על הצפיפות בכל אזור של שיער כדי לשמור על תוצאה טבעית ומראה עיצובי שירצה את המטופל. 

בסיום ההשתלה, מנקים ומחטאים את האזור והרופא בודק ומוודא שוב כדי להיות בטוח שהשתלים ממוקמים בצורה מושלמת. צוות המרפאה מעניק למטופל ערכת טיפול הכוללת: תרופות לאחר הניתוח, גזה, חבילת קרח ובקבוק ספריי ATP ליפוזומלי ובנוסף, הוראות התנהלות לאחר ההליך. ביום שלמחרת חוזרים לביקורת והסרת תחבושות. 

שלבי הצמיחה לאחר השתלת שיער במרפאת Choiexpert

חשוב לציין שהחלמה לאחר השתלת שיער היא תהליך הדרגתי, יכול לקחת מספר חודשים ועד כשנה כדי להבחין בתוצאות המלאות. על המופל להישאר סבלני ומחויב לתהליך שכן התוצאה הסופית שווה את כל התקופה המקדימה. 

כמה ימים לאחר השתלת השיער, על האזור הנמען (המקריח, שעליו בוצע ההליך) יהיו גלדים, אך עד כ-10 ימים הם יפלו ולרוב המטופלים האזור יחלים ויחזור למראה רגיל (תלוי סוג עור יכולה להישאר גם אדמומיות מסוימת שתרד עם הזמן). ייתכן ולאחר כחודש או יותר יחווה המטופל איבוד שיער הנקרא "שוק לוס", זהו מצב שבו השיער המושתל נושר. אך, לא צריך לחשוש, הזקיק (הבסיס) של השערה עדיין נשאר בקרקפת ומחלים מההשתלה, מה שאומר, שלאחר תקופה של כשלושה חודשים שיער חדש יתחיל לצמוח.

תחילה השיער באזור יראה דק וקצר, אולם יצמח יותר ויותר במהלך החודש הרביעי ועד השישי (אחרי ההשתלה). בתקופה שהחל מחודש שביעי ועד לשנה מיום ההשתלה השיער יתמלא ויהפוך לעבה יותר וחזק וייתכן ששיער חדש ימשיך לצמוח עד כשנה וחצי לאחר ההליך. 

השתלת שיער ביוון

השתלת שיער ביוון והשתלת שיער בקפריסין - ההליך המקיף

לעיתים קרובות השתלת שיער שאינה מבוצעת בארץ, אלא בחו"ל, מגיעה כחבילה וכוללת בתוכה עוד דברים מעבר להליך עצמו. השתלת שיער בקפריסין או ביוון במרפאת Choiexpert, מגיעה יחד (וכלול בה במחיר) עם אירוח ולינה במלון (לבחירה) אשר קרוב לבית החולים בו מתבצעת ההשתלה- בית החולים האמריקאי AMC, הסעות מהשדה ולקליניקה ועוד.

לא סתם קוראים לתחום- תיירות מרפא, לפני או אחרי ההליך (תלוי הנחיות) המטופל יכול לבחור מה לעשות בזמן הפנוי שלו. היעד הים תיכוני, הוא יעד פופולרי לנפוש בו, פעילויות כמו: יציאה מהמלון וחקירת האזור, טיולי טבע או צלילה בחוף, מסעדות, בתי קפה ועוד תמיד זמינים למטופל ומעניקים לחוויה את הפן המהנה שלה. כמובן שכל פעילות כזאת מעלה את העלות של ה"טיול", שמטרתו מלכתחילה היא השתלת שיער.

הייעוץ הראשוני והשיחה המקדימה לכל מתחילה עם נציגות מרפאת צ'ויאקספרט בארץ ובייעוץ מקוון, כאשר גם בהמשך יש ליווי ותמיכה מלאים בעברית. כמו בכל ייעוץ (בארץ ובחו"ל) יבחנו את המצב הקיים של האזור שמיועד להשתלה, היסטוריה משפחתית, בעיות רפואיות, האזור התורם ועוד, זאת, כדי להגיע לאבחנה מדויקת, תכנית טיפול מתאימה ותיאום ציפיות מלא לפני הכניסה הרשמית לתהליך. יש לקחת בחשבון שלא כולם מתאימים להשתלת שיער ולעיתים זהו לא הפתרון הנכון למי שסובל מהתקרחות או הידללות השערה.

במידה והכל ילך כשורה והשתלת השיער תהיה האופציה הנכונה עבורכם, תוכלו לבחור האם לקחת חבילה של השתלת שיער (לא כולל טיסה) או לתכנן לעצמכם את הכל לבד ולקבוע את ההשתלה למועד שמתאים לכם. השתלת השיער תחולק לשלושה מפגשים: פגישת ייעוץ פיזית עם הרופא והצוות הרפואי, ההליך עצמו ופגישת ביקורת ביום שלמחרת. 

מחיר השתלת שיער במרפאת Choiexpert 

מחיר השתלת שיער במרפאת Choiexpert שביוון או בקפריסין, מכיל בתוכו כמה שירותים. השירות הראשון הוא השתלת השיער עצמה, כמות זקיקי השיער שיש להשתיל, האזור בו מטפלים והשיטה בה תתבצע ההשתלה: DHI, FUE או FUT משפיעים על המחיר. מלבד להליך עצמו יש בחבילות "הכל כלול" של Choiexpert (הדואגים לקבוע מראש ולנוחיותכם) גם הסעות ולינה במלון, ייעוץ רפואי, טיפול בתאי גזע, ביקורת לאחר ניתוח, מוקד טלפוני זמין 7\24, חבילת המשך טיפול ועוד. יש לקחת בחשבון שהטיסה אינה כלולה בחבילה (יש לרכוש טיסה באופן עצמאי) ויש להוסיף את העלות שלה בחשבון על מנת לחשב את העלות הסופית.

במרפאת Choiexpert מחירים של השתלת שיער יכולים להתחיל מ- 2,500€ ומעלה, כאשר העלות המדויקת נקבעת בהתאם לצרכים ולציפיות של המטופל.

השתלת שיער במרפאת Choiexpert - שאלות תשובות

איך מגיעים להשתלת שיער ביוון/ קפריסין במרפאת Choiexpert?

נציגי מרפאת Choiexpert בארץ זמינים לתת ייעוץ למתעניינים בהשתלת שיער ומלווים בתהליך הראשוני. בנוסף לארגון הלוגיסטי, לאורך כל ההליך צוות היועצים הישראלי ממשיך בליווי ותמיכה בעברית וכקשר בין ישראל ליוון/ קפריסין.

באיזה שיטה מבצעים השתלת שיער במרפאת Choiexpert?

ד"ר כריס טסקלוס וצוות המרפאה מבצעים את הניתוח בשיטת FUE CHOI המכונה גם שיטת DHI. באמצעות טכניקת צ'וי והכלים שבהם משתמשים בטכניקה זו מתאפשר למקם את זקיקי השיערה המושתלים בכיוון, זווית ועומק המספקים תוצאות כמה שיותר טבעיות וקצב צמיחה מירבי בשלב שיקום השיער. 

האם השתלת שיער זה הליך כואב?

השתלת שיער מתבצעת לאחר הרדמה מקומית של האזור התורם והאזור המושתל, אז גם אם נדמה לכם שזה יכאב, הצוות הרפואי ידאג שתרגישו כמה שפחות אי- נוחות. הקושי העיקרי שיכול להתעורר הוא בעקבות הזמן הארוך שהתהליך לוקח, אבל במרפאת Choiexpert דואגים לכם להפסקה בין השלבים (חילוץ זקיקים והשתלה), ובכל רגע שתרגישו שאתם צריכים לעצור. 

עוד מידע על השתלת שיער

השתלת שיער בחו"ל: יתרונות, חסרונות ועלויות

מתמודדים עם נשירת שיער ומחפשים פתרון? אם כן, כדאי לשקול השתלת שיער בחו"ל. מדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין והודו מציעות הליכי השתלת שיער ברמה עולמית...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...

השתלת שיער מחיר: כמה עולה השתלת שיער?

כמה עולה השתלת שיער בישראל ומה מחיר השתלת שיער בטורקיה? כמה עולה השתלת שיער בגבות ומהו מחיר השתלת שיער ביופייבר? בדקנו כמה תשלמו על השתלות שיער...

על הרצפה ועל הכרית: כל הפתרונות לנשירת שיער

התקרחות היא בעיה רווחת בקרב הישראלים. מה ההבדל בין נשירת שיער אצל נשים לעומת נשירת שיער אצל גברים, איזה טיפולים קיימים, איך בוחרים בין השתלת שיער או...