דלג לתוכן
ד"ר שאלתיאל- השתלת שיער בישראל

ד"ר שאלתיאל- השתלת שיער בישראל

השתלת שיער היא פתרון אסתטי שיכול להחזיר את הזמן אחורה ולגרום לך ליהנות שוב משיער בריא ושופע. גם בישראל ההליך הפך לפופולרי וכבר אין צורך להרחיק מעבר לים כדי לטפל בבעיית ההתקרחות. ד"ר שאלתיאל הוא מומחה להשתלות שיער שמרפאתו נמצאת במרכז הארץ והוא מבצע השתלות בשיטות המתקדמות בתחום.

 

התקרחות היא תופעה נפוצה, כל כך נפוצה שכ-80% מהגברים יחוו דרגה כלשהי של התקרחות והידללות השיער במהלך חייהם עד גיל 70 וגם הנשים לא עמידות בפני הנשירה. הידללות שיער והתקרחות יכולות לפגוש כל אחד לפתע והן נובעות מסיבות שונות, החל מסיבות תורשתיות, הורמונליות, בריאותיות (גם גופנית וגם נפשית) ועד לסיבות הנובעות מלחץ שמופעל על הראש, תסרוקות המושכות את השיער, צלקות ועוד.  

קיימים הרבה תכשירים שנועדו למנוע את התופעה או לבוא כפתרון לה כדוגמת תרסיסים וכדורים לבליעה במרשם רופא, שלעיתים עוזרים ומחדשים את הצמיחה או עוצרים את הנשירה. אך, יש להם חסרונות שונים כמו התחייבות לתקופת טיפול ארוכה יחסית, תגובות אלרגיות, ירידה בתפקוד המיני ועוד, כאשר חלק מהפתרונות הללו בכלל לא יעילים על אזורי התקרחות מסוימים. פתרון רפואי נוסף שתופס תאוצה בזמן האחרון הוא פתרון השתלת השיער ואם נכנסתם בכוונה לסקירה זו ואתם שוקלים לעבור הליך שכזה, תנו לנו לספר לכם על מרפאה מקומית, ישראלית, להשתלות שיער בהנהלת ד"ר שאלתיאל.  

השתלת שיער אצל ד"ר שאלתיאל

דוקטור שלום שאלתיאל הוא דוקטור לרפואה שהחל לעסוק בתחום השתלת השיער כבר בשנת 1988, עושה זאת עד היום במרפאתו שבמגדלי עזריאלי שבתל אביב ואפילו ביצע יותר מ-5000 טיפולים לגברים ונשים מכל העולם. הוא דוגל בלמידה ובשימוש בשיטות החדשות שבתחום ובטכנולוגיות מתקדמות, כך למשל, ניתן לראותו עובד ומשלב בין שיטת ה-FUE ושיטת ה-DHI שנחשבות להכי עדכניות. 

שיטת ה- FUE

בעבר ואפילו גם היום, חלק מהרופאים משתילים קבוצות שלמות של זקיקי שיער שנלקחו כפס (סטריפ) מהאזור התורם, דבר שלעיתים גורם לאי נוחות גבוהה למטופל וצלקת בולטת. במרפאה של דר שאלתיאל אין שימוש בשיטות אלה ,ומבצעים את ההליך בשיטות חדישות יותר שבהן אין כאב או פגיעה בעור הקרקפת. אחת המשיטות המתקדמות היא שיטת ה-FUE. בשיטה זו משתמשים במחט עדינה שבאמצעותה אוספים זקיקי שיער מהאזור התורם (אזור שהשיער בו שופע ועמיד להתקרחות) ומעבירים לאזור המושתל (אזור הקרחת או דלילות השיער). באמצעות שיטה זו ניתן לקבל תוצאה טבעית וצפיפות שיער מרבית. להליך ה-FUE אחוזי הצלחה גבוהים בקרב גברים ונשים. 

שיטת ה- DHI

גם שיטה זו היא שיטה עדכנית ומתבססת על הוצאת זקיקים באמצעות כלי עדין והשתלתם באזור ייעודי, ללא צורך בחריצת תעלות. בשיטה זו אין צורך לגלח את האזור הנתרם ולכן היא מתאימה גם לנשים שרוצות לעבור השתלת שיער. 

כלי ה- Implanter

מדובר במחט ייחודית שבעזרתה ניתן לבצע את שיטת ה-NO TOUCH שמאפשרת לרופא לבצע השתלת זקיקי שיער ללא מגע בצד השורש. גם במרפאתו של ד"ר שאלתיאל יש שימוש במחט זו בהלכי ההשתלה ולדבר יתרונות רבים כמו: תוצאות השתלה טבעית- המחט מאפשרת השתלה בזווית כיוון צמיחה הטבעי של השיער, פגיעה מינימלית ברקמות- לא מזיקה לנימים, לעצבים ולקולגן שמסביב השיער המושתל, מה שתורם להחלמה וצמיחה טובה יותר. באמצעות שימוש במחט זו המטופל יכול להבחין ב90% מהתוצאות כבר לאחר 8 חודשים. 

השתלת גבות

כן אתם קוראים נכון. הטכנולוגיה החדשנית בהשתלת שיער הפכה את הליך השתלת הגבות לפתרון ממשי לנשים וגברים שסובלים מחוסר גבות. לפני הטיפול מתכננים את ההשתלה לפי הצורה שמעוניינים לקבל, כיוון צמיחת השיער, צפיפות השיער וזווית הגבה וזאת כדי לקבל את התוצאה הטבעית ביותר שמתאימה למבנה הפנים של המטופל. ההליך נעשה תוך כדי הרדמה מקומית שבמהלכה נלקחים זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש ומושתלים באזור הגבה עם מחט ה- Implanter. 

HAIRLOSS

את הדרך לראש מלא שיער מתחילים בבדיקת התאמה 

לא תוכל/י לדעת לבד מה אחוז ההתאמה שלך להשתלת שיער וצריך לפנות לרופא מקצועי בתחום לפגישת ייעוץ ובדיקת התאמה (שלרוב תהיה בחינם). בסופו של דבר, אחרי בחינה מעמיקה של האזור התורם והאזור המושתל באמצעות מכשיר הדנסיטומטר (שבוחן את איכות וצפיפות השיער), הבריאות הכללית של המטופל ועוד, יוחלט האם הוא מתאים להשתלת שיער, ואם כן, מה השיטה הטובה ביותר שתניב את התוצאות הכי מדויקות. בגלל שטיפול מסוג זה הוא פרוצדורה המותאמת לכל מטופל באופן אישי, יש מועמדים שהשתלת שיער לא תתאים להם מסיבות מגוונות ולעיתים בגלל שאין מספיק שיער כדי להשתיל במקום אחר ולכן לא יהיה טעם לבזבז זמן ומשאבים ולהישאר באותה נקודה שהתחילו בה.

אחד מהקריטריונים הבסיסיים שתצטרכו לסמן עליהם וי הוא בירור אודות הרופא שאליו תיגשו, חשיבות לרופא מוסמך בעל ניסיון רב בתחום שייתן לכם ביטחון, ישמור על בריאותכם ויציג בפניכם את כל האמת גם אם היא לא מה שתקוו לשמוע. בגלל שד"ר שאלתיאל הוא הרופא שאחראי על ביצוע הליך השתלת השיער, הוא יהיה גם הרופא שיבצע את בדיקת ההתאמה במידה ותבחרו לגשת לקליניקה שלו. 

שאלתיאל השתלת שיער: מחיר ההליך במרפאה

מחיר השתלת שיער במרפאה של ד"ר שאלתיאל בשיטת DHI+ FUE משתנה ותלוי בכמה פרמטרים: הקיף שטח ההשתלה, מספר זקיקי השיער, מורכבות הטיפול, המקום בו נעשה ההליך ועוד. המחיר מתחיל מ- 13,000 ₪. כמובן שהמחיר הסופי משתנה מאדם לאדם ויוחלט לאחר פגישת ייעוץ ובדיקה שבה עוברים על כל הפרמטרים.

ד"ר שאלתיאל: שאלות תשובות

איזה שיטות להשתלת שיער מבוצעות אצל דוקטור שאלתיאל?

ד"ר שאלתיאל מבצע את הליך השתלת השיער באמצעות השיטות המתקדמות בתחום, שיטת ה- FUE ושיטת ה- DHI. את השיטות הללו הוא מבצע בעזרת כלים עדכניים, כמו לדוגמה ה- Implanter שהיא מחט ייחודית שבאמצעותה משתלים את הזקיקים עם מינימום פגיעה ברקמות. 

האם ניתן להשתיל שיער בעוד אזורים מלבד הראש?

בהחלט כן! באמצעות שיטות מתקדמות של השתלת השיער, ניתן לבצע הליך כזה גם באזור הגבות ובאזור הזקן. 

מתי אני יכול לקבוע השתלת שיער?

השתלת שיער היא תהליך שמורכב מכמה שלבים, כשהראשוני הוא ייעוץ ובדיקת התאמה שלאחריה יוחלט האם יש התאמה להליך. מומלץ לקבוע פגישה במרפאה להתייעץ ולקבל בדיקת התאמה ללא עלות שלאחריה ניתן לתאם את ההשתלה הנכספת.

מה מחיר השתלת שיער אצל ד"ר שאלתיאל?

המחיר של השתלת שיער משתנה ממטופל למטופל ומושפע מכמות הזקיקים שנדרשת להשתלה, שיטת ההשתלה ועוד. המחיר הסופי יקבע לאחר בדיקת ההתאמה במרפאה של ד"ר שאלתיאל

סקירות נוספות על השתלת שיער

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...

השתלת שיער בישראל - כל מה שחשוב לדעת

בשנים האחרונות עולה מספר הקליניקות שמבצעות השתלת שיער בארץ ומתחרות בהשתלות בחו״ל. יש לכך לא מעט יתרונות וגם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב - מדריך

השתלת שיער לגברים - שיטות ומהלך הטיפול

הגבר הישראלי מוביל ברמת ההתקרחות הגברית בעולם. לכן אנחנו לא מתפלאים שכל כך הרבה מחפשים פתרונות כמו השתלת שיער לגברים, השתלת שיער במפרצים, ואפילו...

על הרצפה ועל הכרית: כל הפתרונות לנשירת שיער

התקרחות היא בעיה רווחת בקרב הישראלים. מה ההבדל בין נשירת שיער אצל נשים לעומת נשירת שיער אצל גברים, איזה טיפולים קיימים, איך בוחרים בין השתלת שיער או...

השתלת שיער מחיר: כמה עולה השתלת שיער?

כמה עולה השתלת שיער בישראל ומה מחיר השתלת שיער בטורקיה? כמה עולה השתלת שיער בגבות ומהו מחיר השתלת שיער ביופייבר? בדקנו כמה תשלמו על השתלות שיער...

השתלת שיער לנשים - סוגי השתלה מומלצים

נשירת שיער נשים היא תופעה רווחות יותר משניתן לחשוב. מהן הסיבות להתקרחות אצל נשים, אילו סוגי השתלת שיער לנשים קיימים, ומה האפשרויות לטיפולים בטורקיה...