דלג לתוכן
ד"ר זריאן השתלת שיער בטורקיה

ד"ר זריאן השתלת שיער בטורקיה

לאחרונה, אם נשמע על התקרחות, שיער והשתלה, באותו משפט נשמע גם על איסטנבול- טורקיה, שמחזקת את מעמדה כבירת השתלות השיער. אחת המרפאות המוכרות בתחום בטורקיה היא מרפאתה של ד"ר זריאן שנמצאת באיסטנבול ומציעה לישראלים את התהליך המלא עם תמיכה מקצועית בעברית החל מהייעוץ בארץ, הניתוח בחו"ל והליווי שלאחר מכן בקליניקות הייעודיות בישראל.

 

בעיית נשירת השיער וההתקרחות היא אינה בעיה שיש לה השלכות על בריאות הגוף מלבד לאיבוד שיער, אמנם היא יכולה לנבוע ממצבים רפואיים שונים, אבל לעיתים, אדם יכול להקריח ולהיות בריא לחלוטין. הרובד האחר הוא ההשלכות הנסתרות שלעיתים לא נשים לב אליהן והן באות בצורת מועקות נפשיות. להתעורר לפתע ולהבין שהשיער שלך מתחיל להיות דליל או אפילו נעלם לו לאט לאט, מכריח אותך להתרגל למצב חדש, מצב לא מוכר ואפילו מערער. פתאום המחשבה נודדת לכיוון המראה, הביטחון מתחיל לרדת וכבר לא מתחשק לצאת מהבית או לראות אנשים כי הקול הקטן בראש צועק: הם שמים לב לשיער, לקרחת. הבשורה המשמחת בנושא שזוהי לא גזירת גורל והשאלה העיקרית היא מה עכשיו? איך פותרים את זה?

אמנם לדעתנו את הביטחון צריך לבנות ללא קשר למראה החיצוני, אבל אם חשקה נפשכם בלהשיב את הגלגל לאחור מבחינת נראות השיער וזה מה שיעשה לכם טוב, הליך של השתלת שיער יכול להיות פתרון מעולה עבורכם. מדינות רבות מציעות רפואה אסתטית מתקדמת ולעיתים זולה יותר מאשר בארץ. אחת מהן היא טורקיה שמסתמנת כמעצמה עולמית לניתוחי השתלת שיער ומנגישה גם לנו, הישראלים את ההליך. אחד השמות המוכרים בטורקיה בנושא זה הוא ד"ר זריאן, מומחית להשתלות שיער שבעשור האחרון טיפלה בלא פחות מ- 10,000 ישראלים ובעלת קליניקה הממוקמת בבית החולים הבינלאומי Medical Park שבאיסטנבול. בית החולים העומד תחת התקנים המחמירים ביותר של איגוד בתי החולים J.C.I. 

ד"ר זריאן השתלת שיער בשיטות מתקדמות

השיער של האדם צומח מזקיקי שיער שנמצאים בשכבת הדרמיס של העור, בהשתלת שיער לוקחים זקיקי שיער מאזור עמיד גנטית להתקרחות (לדוגמה: אצל גברים זה בדרך כלל בחלק האחורי של הראש מעל העורף) ומשתילים אותם באזור שנבחר לטפל בו בין אם זה אזור הראש, אזור הזקן או אזור הגבות. בגלל שצריך להשתיל את הזקיקים בצורה כזו שלאחר צמיחתם יראו ויגדלו בצורה טבעית, ההליך הוא ארוך יחסית (החל מ-5 שעות ומעלה) ונעשה תחת הרדמה מקומית של האזורים (התורם והמושתל).

במרפאתה של ד"ר זריאן פועלים בשיטות שונות להוצאת הזקיקים והשתלתם, ביניהם שיטות FUE ו- DHI הנחשבות למתקדמות בתחום השתלות השיער:

שיטת FUT: השיטה הוותיקה ביותר שכוללת לקיחת רצועת שיער מאזור תורם בגוף, בדרך כלל החלק האחורי בראש, שלאחר מכן מפוצלת ליחידות קטנות ומושתלת באזור ייעודי. בשיטה זו תישאר צלקת באזור ממנו נלקחה הרצועה וכאשר השיער יארך היא בקושי תהיה גלויה לעין.

שיטת Follicular Unit Extraction :FUE, בשיטה זו מוציאים זקיקי שיער מהאזור התורם באמצעות להב או מחט ומשתילים באזור שחסר בו שיער. ב- FUE מגלחים את הראש של המטופל, אך לעומת ה- FUT , אין צלקת גדולה באזור התורם והחורים שנוצרו בעקבות חילוץ הזקיקים מחלימים מהר. 

שיטת Direct Hair Implantation :DHI, השתלת שיער בשיטת DHI דומה מאוד להליך בשיטת FUE, אך השוני בה שאין כל שימוש בלהב או מחט ליצירת חתכים. אלא, משתמשים במכשיר מיוחד שבעזרתו מוציאים את זקיקי השיער להשתלה. בשיטה זו אין צורך לגלח את הראש כדי לבצע את התהליך ובתוצאה הסופית צפיפות השערות היא הכי גבוהה מכל השיטות. 

איך אדע איזה שיטת השתלת שיער נכונה עבורי?

ובכן, הסירו דאגה מליבכם את שאלת השיטה שתהיה הכי נכונה עבורכם יפתרו לכם צוות המומחים במרפאה של ד"ר זריאן, תוך מחשבה על תוצאה סופית שנראית טבעית לעין הישראלית. הם יתבססו על בדיקה מקדימה שתבחן את הבריאות הכללית של המטופל, האזור המקריח, הקיף ההתקרחות וגם את האזור התורם כדי לוודא שהוא אכן שופע בשיער וניתן לקח ממנו זקיקים להשתלה. אם האזור התורם הוא דל בשיער, לצערנו לא תוכלו לעבור את ההשתלה.

כמובן, שיש גם גילאים שבהם מומלץ לעבור השתלה והם נעים בין גיל 20 לגיל 40. כל רופא ימליץ אחרת והכל תלוי גם במצב ההתקרחות, כך שמצד אחד אסור להתמהמה עם ההחלטה כשהגעתם לטווח ומצד שני, לרוב לפני גיל 20 אין סיבה לשקול השתלת שיער.

HAIR-CHECK

ד"ר זריאן השתלת שיער בטורקיה שירות וליווי גם בישראל

אם החלטתם על השתלת שיער בטורקיה אצל ד"ר זריאן, אך אתם עדיין מלאי שאלות על כל התהליך, זה בסדר, אנחנו פה כדי לפרט על הכל.

בישראל: התהליך מתחיל בשלט רחוק כאשר עליכם לקבוע שיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות, שלאחריה תתבקשו לשלוח תמונות מהאזורים הייעודים כדי שהצוות הרפואי במקום יוכל לאבחן האם אתם מתאימים להשתלת שיער. לאחר האבחון יחזירו לכם תשובה שתכלול גם את סוג הטיפול שהכי מומלץ לכם, צפי של התוצאות, סיכונים ועוד. לאחר מכן, תקבעו את מועד ההשתלה ובעקבות זאת תזמינו את כרטיס הטיסה לטורקיה. דר זריאן מחזיקה קליניקה גם בישראל שנותנת מענה לכל השאלות לפני ואחרי ההליך.

בין שמים לארץ: ביום הטיסה, בשדה התעופה תפגשו קבוצה של ישראליים שגם טסים לאותה מטרה כמוכם, כך, לא תרגישו לבד בתהליך ויהיה לכם ממי לקבל תמיכה והזדהות. מלבד לקבוצה שמטרתה היא השתלה, ילווה אתכם נציג (שמדבר עברית) מטעם מרפאת ד"ר זריאן שיהיה זמין עבור כל שאלה, טענה או בקשה. 

בטורקיה: כשתגיעו לטורקיה לא תצטרכו לדאוג לכלום, אמנם זאת לא תהיה טיסה שמטרתה היא חופשה ואורכה יהיה מספר ימים בלבד, אך, הצוות ידאג לכם מראש למלון, לארוחת בוקר ולהסעות בין אם זה לשדה, מהשדה, למלון או למרפאה. כשתנחתו, תפגשו לראשונה עם ד"ר זריאן במרפאתה. שם היא תראה אתכם פיזית ותבחן לעומק כדי לראות שהטיפול שהותאם הוא הנכון ביותר עבורכם. כאשר השלב הבא יהיה ניתוח השתלת שיער. לאחר הניתוח תגיעו שוב לפגישת ביקורת כדי לוודא שהכל מחלים ומתקדם כמו שצריך ותקבלו טיפים והוראות שעליהם תצטרכו לשמור במהלך כל תקופת ההחלמה.

ובחזרה לישראל: הצוות של דוקטור זריאן ילווה אתכם גם בהחלמה בארץ בקליניקות בישראל הממוקמות בצפון ובמרכז. הצוות ידאג לוודא שאתם עושים הכל כמו שצריך כדי לקדם את הליך ההחלמה. לאחר מספר חודשים כבר תראו צמיחה של השיער ולאחר כשנה לא תרגישו בהבדל ותשכחו מהקרחת.

לתמונות לפני/ אחרי של השתלות שיער במרפאת ד"ר זריאן, לחצו כאן

 

ד"ר זריאן השתלת שיער: כמה זה עולה?

המחיר של השתלות השיער מתבסס על כמה גורמים שאחד מהם הוא השיטה שבאמצעותה מבצעים את ההליך, כך למשל שיטות ה- FUE או ה- DHI שנחשבות כיום לשיטות המתקדמת עולות יחסית יקר בשל הטכנולוגיה עליה מבוססות, כל אחת בהתאם. גורם נוסף הוא כמות זקיקי השיער שמושתלים שגם משפיע על העלות הסופית של ההליך, ככל שיש יותר כך עולה המחיר, כך למשל, ברור שהשתלה באזור הזקן תעלה פחות מהשתלה באזור רחב בראש. טורקיה נחשבת למעצמה בתחום השתלות השיער וזאת גם בגלל הרפואה המתקדמת בתחום וגם בגלל המחירים (שאינם גבוהים לעומת מקומות אחרים). כך יוצא שגם לנו הישראליים המחיר יוצא משתלם, הליווי, המלון, ההסעות, הניתוח במרפאה של ד"ר זריאן ועוד כלולים במחיר ויחד עם הטיסה, החבילה הכוללת יכולה לנוע בין 10,500 ₪ עד 12,000 ₪. 

ד"ר זריאן: שאלות תשובות

מי זאת ד"ר זריאן?

אם חיפשתם בתקופה האחרונה מידע על השתלות שיער בטוח שנתקלתם בשם, ד"ר זריאן. זריאן היא בעלת קליניקה להשתלת שיער בטורקיה היא עוסקת בהשתלת שיער, זקן, גבות לגברים ולנשים במגוון שיטות מתקדמות. למרפאת ד"ר זריאן השתלת שיער חוות דעת רבות, אך, הכי חשוב שתבררו אתם אישית אודות ההליך מול הצוות והיועצים דוברי העברית שעובדים עם המרפאה ומשמשים כקשר בין ישראל לטורקיה. 

איך מגיעים להשתלת שיער בטורקיה אצל ד"ר זריאן?

הצוות של ד"ר זריאן מקל על הישראלים באמצעות נציגים ויועצים שנמצאים בארץ בקליניקה הישראלית וזמינים לדבר עם המטופלים הפוטנציאליים ולענות להם על כל השאלות לפני ואחרי התהליך. במידה וירצו להתקדם לניתוח, יצטרכו לעבור בדיקת התאמה, לקבוע תאריך ולקנות כרטיס. לכל השאר הצוות של ד"ר זריאן דואג- לינה, ארוחת בוקר, הסעות מהשדה, לפגישה, לניתוח, למרפאה ועוד. 

האם השתלת שיער זה כואב?

השתלת שיער אמנם נשמעת כמו הליך כואב, אבל ברגע ההשתלה מוזרק חומר מרדים לקרקפת לאזורים הייעודיים- אזור תורם ואזור מושתל. לעיתים מתחזקים את ההרדמה במהלך ההליך כדי לוודא שהמטופל לא מרגיש את הנעשה. השתלת שיער יכולה להיות לא פשוטה למטופל כי היא אורכת מספר רב של שעות וכאב הוא דבר סובייקטיבי ואינדיבידואלי אבל הרופא והצוות יעשו את מירב המאמצים לתת למטופל הרגשה טובה וחוויה רגועה. 

עוד מידע על השתלת שיער

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

השתלת שיער לגברים - שיטות ומהלך הטיפול

הגבר הישראלי מוביל ברמת ההתקרחות הגברית בעולם. לכן אנחנו לא מתפלאים שכל כך הרבה מחפשים פתרונות כמו השתלת שיער לגברים, השתלת שיער במפרצים, ואפילו...

השתלת שיער לנשים - סוגי השתלה מומלצים

נשירת שיער נשים היא תופעה רווחות יותר משניתן לחשוב. מהן הסיבות להתקרחות אצל נשים, אילו סוגי השתלת שיער לנשים קיימים, ומה האפשרויות לטיפולים בטורקיה...

על הרצפה ועל הכרית: כל הפתרונות לנשירת שיער

התקרחות היא בעיה רווחת בקרב הישראלים. מה ההבדל בין נשירת שיער אצל נשים לעומת נשירת שיער אצל גברים, איזה טיפולים קיימים, איך בוחרים בין השתלת שיער או...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...