דלג לתוכן
אפרה מדיקל - השתלת שיער בטורקיה

אפרה מדיקל - השתלת שיער בטורקיה

בית חולים מתקדם באיסטנבול המציע טיפולי השתלת שיער וחווית שירות שעוד לא היכרתם. החבילה כוללת השתלת שיער באחת משלוש השיטות המתקדמות ביותר, הסעות VIP, לינה לכם ולמלווה במלון חמישה כוכבים, ויש אפשרות אפילו להגיע במסוק

אפרה מדיקל - השתלת שיער בבית החולים אפרה פריים בטורקיה 

אם הגעתם לכאן, אנחנו משערים שחיפשתם מידע על השתלת שיער. אנחנו מרשים לעצמנו לנחש שכבר שמעתם על השתלות שיער בטורקיה, כבר קראתם על קליניקות כאלה ואחרות, וכבר חקרתם על ההבדל בין השתלת שיער שמבצעים טכנאים לבין אלו שמבצעים רופאים. בשנים האחרונות הוצפנו בכל כך הרבה מידע על השתלת שיער בטורקיה, עד שנראה שכמעט אין יותר מה לחדש בתחום. או, אז טוב שהגעתם לכאן, כדי שנוכל לספר לכם על השתלות השיער שמבצעים בבית החולים אפרה פריים (Apera Prime) באיסטנבול ולמה כדאי לכם לעבור את התהליך דווקא שם.

השתלת שיער בבית החולים אפרה פריים - איך זה עובד?

השלב הראשון בתהליך מתחיל כבר בישראל. אתם שולחים תמונות של כל הראש והקרקפת לצוות הרפואי. הצוות הרפואי בוחן את התמונות, מאבחן ומנתח, וקובע כמה זקיקי שיער צריך להשתיל, זה יכול להיות 3,500 זקיקים, 4,000 זקיקים, או כל מספר אחר שמותאם עבור הצרכים שלכם באופן אישי. המידע הזה יועבר אליכם עוד לפני שיוזמן עבורכם כרטיס הטיסה, כדי שתהיו מעורים בכל שלב בתהליך.

אם אתם סובלים ממחלה כרונית כמו סוכרת או נוטלים תרופות באופן יומי, למשל עבור טיפול ביתר לחץ דם, תתבקשו לבצע בדיקות דם עדכניות כדי לוודא שאין כל סיכון בתהליך השתלת שיער בטורקיה. אם אין לכם שום מצב שמחייב התייחסות, לא תתבקשו לעשות בדיקות ואפשר להתחיל לתכנן את הנסיעה לטורקיה. 

השתלת שיער טורקיה

אילו השתלות שיער מבצעים באפרה פריים?

השתלת שיער בטכניקת FUE: טכניקת Follicular unit extraction, השתלת שיער עם מחט מיקרו מוטורית. בשיטה הזו אפשר להשתיל עד 5,000 זקיקי שיער בסשן אחד שיכול להימשך עד שמונה שעות. בשיטה הזו יש לגלח את כל הראש של המושתל ולכן היא מתאימה יותר לגברים. בשיטות הישנות להשתלת שיער חתכו ממש רצועה מהעורף, אך ההתפתחות הטכנולוגית מאפשרת לאסוף שיערות מהאזור התורם באופן שלא מכאיב במיוחד ולא גורם לצלקות. יום למחרת ההשתלה אפשר להסיר את התחבושת, ובהתאם לצורך יינתנו משככי כאבים ואנטיביוטיקה. הצוות הרפואי של מרפאת השתלות שיער אפרה פריים ינחה אתכם בנוגע להמשך הטיפול בקרקפת ומה צפוי לכם מבחינת צמיחה, נשירה וגדילה מחדש של השיער. 

השתלת שיער ספיר FUE: טכניקת השתלת שיער מתקדמת עם מכשירים שמיוצרים מאבן החן ספיר, אפשר לראות בזאת שיפור של טכניקת FUE. את החתכים באזור המושתל יוצרים באמצעות להבי אבן ספיר ובחריצים הללו משתילים את השיער. הקצה של להבי אבן ספיר מגיע בצורת V לעומת להבי הפלדה בצורת U, מה שמאפשר לקצר את ההליך משום שניתן לספק יותר חתכים תוך מזעור הנזק לקרקפת. להבי ספיר כמובן לא קשים כמו יהלומים, אך הם קשים בערך פי 100 בהשוואה לפלדה. יש להם עמידות גבוהה, הם עדינים ומדויקים יותר, ומשום שלא מדובר במתכת לא נוצרות תגובות אלרגיות למתכת בעור. חשוב לדעת שכמו בכל הליך רפואי אחר, אין תהליך שמתאים לכולם ולכן צריך לבחון קודם אם השתלת שיער ספיר FUE מתאימה לכם. 

השתלת שיער בטכניקת DHI: טכניקת Direct Hair Implant היא שיטת השתלת שיער שלא מצריכה את גילוח הראש ולכן מתאימה במיוחד עבור נשים. בשלב הראשון מוציאים את זקיקי השערה עם עט טיטניום ומשתילים את השיער עם מזרק עדין. לא מבצעים כאן חתכים מיקרוסקופיים וההחלמה מהירה מאוד. השיטה הזו מאפשרת להשתיל יותר מ-80% יותר שיערות למילימטר ואפשר להגיע לזוויות השתלה מדויקות במיוחד. בגלל האופי שבו לוקחים את הזקיקים ומשתילים אותם, הם שוהים זמן קצר מחוץ לגוף כך שבריאותם לא נפגמת בזמן ההעברה. אם יש צורך ביותר מטיפול אחד, אפשר אפילו לעשות זאת יום אחר יום, וניתן להגיע למראה שיער מלא במיוחד. גם השיטה הזו לא מתאימה לכולם והצוות הרפואי של קליניקת השתלות שיער בבית החולים אפרה בטורקיה יתאים לכם את השיטה הנכונה עבורכם. 

קצת מידע על בית החולים אפרה

בית החולים אפרה בטורקיה הוא אחד מבתי החולים החדשים והמתקדמים ביותר שנוסד לפני כ-20 שנה באיסטנבול שבטורקיה. הצוות הרפואי של בית החולים עתיר ניסיון ומיומן, במיוחד במחלקת השתלת השיער שפועלת בבית החולים מיום הקמתו. אפרה היא קבוצת בריאות בין-לאומית שמתמקדת בניתוחים אסתטיים, טיפולי שיניים, ניתוחים לטיפול בהשמנת יתר, וכמובן גם בהשתלת שיער בטורקיה. לקבוצת אפרה מספר בתי חולים ומרפאות בטורקיה ושישה מרכזי בריאות ברחבי אירופה. בית החולים הגדול ביותר של הקבוצה, וכך גם המטה, פועלים מאיסטנבול. הקבוצה עובדת עם הרופאים המקצועיים ביותר והמנתחים הפלסטיים הטובים ביותר בתחומם. 

מה קורה אם יש סיבוך בהשתלת השיער

סיבוכים בהשתלת שיער הם נדירים, אך יש להיערך אליהם ממש כמו בכל הליך רפואי אחר. אפרה הוא בית חולים ולא קליניקה, כלומר במקרים הבודדים שבהם ייתכנו סיבוכים כתוצאה מזיהום, מיד יהיו רופאים שמטפלים בסיבוך ומחלקה שבה אפשר לקבל את הטיפול. הודות לכך שמדובר בבית חולים מתקדם וחדיש, לא יהיה בזבוז זמן יקר על הזמנת אמבולנס או העברה לבית חולים והטיפול יהיה מיידי ויעיל. 

למה לעשות השתלת שיער בטורקיה דווקא באפרה פריים

אפרה פריים מציעה ללקוחות חבילת VIP של השתלת שיער בטורקיה באופן הבריא והנוח ביותר. החבילה כוללת לינה לכם עם בן או בת הזוג, או כל מלווה אחר, במלון חמישה כוכבים ששייך גם הוא לקבוצה, מלון Tryp by Wyndham Istanbul Atasehir. עם הגעתכם לנמל התעופה תקבלו ליווי בעברית, הסעה למלון ברכב מרצדס בנץ ויטו, העברות VIP מהמלון לבית החולים ובחזרה, ומשם לנמל התעופה. ויש אפילו פינוק מיוחד למלווה שלכם - עיסוי מפנק בזמן שאתם עוברים את תהליך השתלת השיער.

אפרה פריים מציעה בתשלום נוסף שירות ייחודי של הגעה לבית החולים במסוק שנוחת היישר במנחת המסוקים שעל גג בית החולים, לצד שירותים נוספים כמו סיור בעיר, שיט בסירה, וכל בקשה אחרת שניתן לענות עליה בהתאמה אישית.

הליך השתלת שיער באפרה פריים כולל ביטוח נסיעות ובריאות, וכן, אין צורך לשאול - גם קורונה על כל ההשלכות שיכולות להיות למחלה. בנוסף ניתנת אחריות על ההשתלה לכל החיים. אין חובה לקבוע ביקורת משום שהכל נעשה באמצעות תמונות, אך אם בעתיד תרצו להגיע לבדיקה - תמיד תתקבלו בברכה בבית החולים. 

עם סיום הטיפול תיפתח קבוצת ווטסאפ עם הרופא המטפל והמלווה שלכם מטעם בית החולים בטורקיה. הרופא שניהל את ההליך יבקש תמונות בקבוצה והוא יבחן באופן ישיר את ההתאוששות שלכם וקצב ההחלמה. בקבוצה תמיד תוכלו לשאול שאלות ולהתייעץ, והצוות הרפואי יעמוד לרשותכם בכל פנייה ויעניק לכם חווית שירות טובה לא פחות מהחוויה הרפואית. 


אפרה מדיקל שאלות ותשובות

איך עובד תהליך השתלת שיער בבית החולים אפרה פריים?

ראשית תתבקשו לשלוח תמונות של הקרקפת והראש לאבחנת הרופא המטפל. על פי התמונות תיקבע לכם תוכנית הטיפול, כמה זקיקים יש להשתיל, איזו שיטה היא הנכונה עבורכם, ותיבנה לכם החבילה על כל מרכיביה. החבילה כוללת את שכר הרופא, עלויות בית החולים, לינה במלון 5 כוכבים, הסעות, וכל התרופות והתכשירים שיירשמו לכם. 

מהם היתרונות של השתלת שיער בבית חולים על פני קליניקה?

במקרים נדירים עלולים לחול סיבוכים או שיהיה צורך בהתייעצות נוספת עם רופא מומחה. השתלת שיער בקליניקה מצריכה, במצבים האלה, הזמנת אמבולנס ובזבוז זמן יקר בהעברה לבית חולים. אפרה פריים הוא בית חולים שיש בו מחלקה להשתלת שיער, לצד מחלקות רפואיות אחרות. המשמעות היא שאם יהיה זיהום נדיר, אתם כבר נמצאים בבית חולים והטיפול יהיה מיידי. 

מה היתרונות של בית החולים אפרה בטורקיה?

הצוות הרפואי שמבצע השתלות שיער באפרה מדיקל טורקיה מורכב מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים. הרופא שמבצע את ההשתלות, ד״ר Cengiz Ertan, בעל ניסיון של 20 שנות טיפול. המחלקה פועלת בבית החולים מיום הקמתו, יותר מ-20 שנות פעילות. בבית החולים הרכיבו חבילת VIP שכוללת גם ביטוח בריאות ונסיעות. בסיום הטיפול תיפתח עבורכם קבוצת ווטסאפ עם הרופא המטפל להמשך מעקב. 

באילו שיטות מבצעים השתלת שיער באפרה פריים?

בית החולים בטורקיה מבצע השתלות שיער בשלוש שיטות מתקדמות: DHI, שיטת FUE, וספיר FUE. הרופא יבחר עבורכם את השיטה המתאימה ביותר עבור מצבכם והצרכים שלכם.  

מידע נוסף על השתלת שיער

על הרצפה ועל הכרית: כל הפתרונות לנשירת שיער

התקרחות היא בעיה רווחת בקרב הישראלים. מה ההבדל בין נשירת שיער אצל נשים לעומת נשירת שיער אצל גברים, איזה טיפולים קיימים, איך בוחרים בין השתלת שיער או...

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...

השתלת שיער בישראל - כל מה שחשוב לדעת

בשנים האחרונות עולה מספר הקליניקות שמבצעות השתלת שיער בארץ ומתחרות בהשתלות בחו״ל. יש לכך לא מעט יתרונות וגם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב - מדריך