דלג לתוכן
כללית אסתטיקה רפואה אסתטית

כללית אסתטיקה רפואה אסתטית

כללית אסתטיקה: מילוי קמטים והצערת העור עם 16 מרפאות לרפואה אסתטית בפריסה ארצית, כללית אסתטיקה מציעה שורת טיפולים ארוכה למיצוק והצערת העור, מילוי קמטים, פיגמנטציה ועוד. הנה כל הטיפולים המוצעים, למי הם מתאימים, אילו בעיות כל טיפול פותר, ולמה דווקא בכללית אסתטיקה

 

טיפולים אסתטיים בכללית אסתטיקה

רשת מרפאות כללית אסתטיקה פועלת בתחום האסתטיקה הרפואית ומציעה טיפולי כירורגיה פלסטית, טיפולים אסתטיים, והסרת שיער בטכנולוגיות מתקדמות. מבוטחי ומבוטחות כללית נהנים מהנחות, אך השירות פתוח לחברי כל קופות החולים. רשת המרפאות ממשיכה לצמוח והיא מונה כיום 16 סניפים בכל רחבי הארץ שרובם מעניקים שירות שישה ימים בשבוע, מדי יום למעט שבת, בשעות נוחות. הטיפולים נעשים על ידי צוותי רופאות ורופאים, אחיות ואחים של קופת חולים כללית, מומחים בתחומם, כך שהלקוחות נהנים מידיים מיומנות ורשת הביטחון של קופת החולים הגדולה בישראל.

מילוי קמטים על ידי הזרקות בכללית אסתטיקה

עד לפני עשורים בודדים הדרך היחידה להצעיר את העור ולהשיב לו מראה רענן וחלק הייתה מתיחת פנים. שילוב של זמן החלמה ממושך וזמן החלמה ארוך לא פחות לחשבון הבנק גרמו רק למיעוט של נשים לבצע את ההליך. בשנים האחרונות חלה התפתחות בנושא האסתטיקה של הפנים, והזרקות החלו להיות הטיפול המועדף. הזרקות מילוי קמטים מעניקות את כל היתרונות של מתיחת פנים רק בלי ההחלמה הארוכה ובעלויות נמוכות באופן משמעותי. מילוי קמטים הוא שם כולל לתהליכים שונים, כמו למשל מילוי שקעים בחומצה היאלורונית, החלקת קמטים באמצעות הזרקות בוטוקס, וטשטוש קמטים בלייזר וגלי רדיו.  

רופאי מרפאות כללית אסתטיקה עוסקים במילוי קמטים בפנים, קמטים במצח, מראה פנים עייף או זועף, וקווים נפולים. הטיפולים אינם חד פעמיים ויש לחזור לטיפולי תחזוקה אחת לתקופה מסוימת שנקבעת בהתאם לסוג הטיפול, בין מספר חודשים לשנה. הזרקות למילוי קמטים לא פוגעות בשגרת החיים ולרוב ניתן לחזור לפעילות שגרתית באותו היום, למעט אימונים ופעילות גופנית אינטנסיבית, אבל תמיד כיף שיש אישור מרופא לנוח קצת. 

טיפולי הזרקות מילוי קמטים מתאימים לכל מי שסובל או סובלת מקמטים בפנים ומעוניינים לשפר את המראה. יש אנשים שקמטים בפנים לא מרתיעים אותם כלל, ואחרים מוטרדים כבר עם הופעת הקמט הראשון ולכן הטיפולים מוצעים גם לצעירות וצעירים שמעוניינים בבוטוקס כטיפול מונע עוד לפני שהקמטים מעמיקים. רופאי כללית אסתטיקה יערכו פגישת ייעוץ ואבחון לסוגי הטיפולים שמתאימים לכם. שימו לב, שבמקרים של קמטים עמוקים מאוד או אם אתם מעוניינים בשינוי קבוע, אפשר לשוחח עם הרופא על אפשרויות ניתוחיות.  

עיצוב ומילוי שפתיים בכללית אסתטיקה

בואו נתחיל עם להסיר את הדבר הכי חשוב מהשולחן: אין דבר כזה בוטוקס בשפתיים. אנחנו יודעות שבוטוקס הפך לשם גנרי לכל זריקה שהיא, אבל אין בוטוקס בשפתיים. כדי לקבל מראה עבה ובשרני לשפתיים יש טכניקות אחרות, שהנפוצה שבהן היא הזרקת חומצה היאלורונית. עיבוי שפתיים נעשה מסיבות שונות, חלק בוחרות לעשות זאת בגלל אובדן המראה החיוני וירידת הנפח בשל תהליכי הזדקנות ואחרות עושות זאת בגלל מראה מולד של שפתיים דקות או חוסר סימטריה. עיצוב ומילוי שפתיים הוא הליך שניתן לעשות גם בקרב מבוגרות וגם בקרב צעירות. 

חומצה היאלורונית היא מרכיב טבעי שנמצא בגוף האדם. אחרי הזרקת החומצה ההיאלורונית השפתיים מקבלות נפח ומראה מלא יותר, כאשר ניתן לעצב אותן בהתאמה לפני המטופל.ת. התוצאה מחזיקה מעמד לרוב למשך חצי שנה עד שנה. החומצה ההיאלורונית בה משתמשים בטיפול היא תחליף טבעי שאינה מופקת ממקור חי. הטיפול מתאים לכל מי שרוצה שפתיים מלאות יותר בהליך שלא מצריך התאוששות והחלמה ממושכת כמו שתלים או פעולה כירורגית של הזרקת שומן עצמי. ההתאמה להליך נבדקת בפגישת ייעוץ מקדימה אצל רופאי המרפאה. 

מיצוק והצערת עור הפנים

הוותיקות שבמטופלות בוודאי זוכרות את טיפולי הפילינג הרפואי שהיה השיטה הנפוצה בעבר. לצד יעילות גבוהה הטיפולים היו כרוכים בהגבלות קשות, כמו אשפוז, מניעת חשיפה לשמש, וזמן החלמה ממושך. נקפוץ כמה שנים קדימה לטיפולים המתקדמים של היום, ובזכות טכנולוגיות חדישות אפשר לשפר פגמי עור רבים באופן בטוח יותר, ברמת יעילות גבוהה, עם מינימום הגבלות וחזרה מהירה לשגרה. אלו הם טיפולי פנים בגלי רדיו או לייזר והם מתאימים לטיפול באקנה, צלקות, קמטוטים ופגמי עור. 

ניתן להתחיל בטיפולי מיצוק והצערת עור הפנים במרפאות כללית אסתטיקה בשלב מוקדם כדי לדחות את הצורך בניתוחים פולשניים. השיטות החדשניות של לייזר וגלי רדיו בטוחות גם לבעלי ובעלות עור כהה, כך שלא צריך לפחד לעשות אותם בקיץ, אפילו בקיץ הישראלי. טיפול בלייזר מעניק שורת פתרונות למקרים מורכבים וניתן לעשות טיפול שמקביל לפילינג קל. גלי רדיו מסייעים בעיקר לחידוש מרקם עור הפנים במקרים קלים. 

פיגמנטציה וכתמי עור במרפאות כללית אסתטיקה

הזכרנו כבר טיפולי פילינג ואת חסרונותיהם, הדבר הזה משמעותי במיוחד עבור הסובלים מפיגמנטציה וכתמי עור. השיטה המהירה והבטוחה שקיימת היום היא לייזר, שיטה יעילה שמאפשרת חזרה מהירה לשגרה. ממש כמו בהליכי מיצוק והצערת עור, גם טיפולי לייזר לפיגמנטציה וכתמי עור יעילים ובטוחים לבעלי עור כהה. אפשרות נוספת לטיפולי פיגמנטציה ברשת כללית אסתטיקה היא קילוף עור עדין שנעשה בשימוש מבוקר בחומצה. 

פיגמנטציה וכתמי עור עלולים להיגרם כתוצאה מנזקי שמש או כתמי גיל. הכתמים מופיעים על הבטן והגב, הירכיים, הזרועות, והאזור שכולם רואים כל הזמן - הפנים והצוואר. אנשים שמעוניינים בהבהרת הכתמים יכולים לעשות זאת בשיטות החדשניות של כללית אסתטיקה, אך שימוש לב - הטיפול לא מתאים לילדים ונוער, לנשים בהיריון או לנשים מניקות. 

מכשיר XEO

רק כדי שתבטאו את זה נכון, נתחיל עם זה שלמכשיר שנמצא בשימוש במרפאות כללית אסתטיקה קוראים זִיוֹ ומשתמשים בו לטיפול במגוון מצבים בעור, ובהם:

טיפול אור הבזקי (IPL): הסרת נגעים חומים (כתמי שמש, כתמי גיל) בעיקר בקרב נשים עם עור בהיר, ובעיקר מעל גיל 60 אך ניתן בכל גיל. 

טיפול לייזר (Nd:YAG): גל 1064 ננומטר להסרת נגעים אדומים שמקורם בכלי דם, כמו העלמת נימים, כלי דם בולטים, ואדמומיות בפנים, וכן בכלי דם מורחבים ברגליים. 

טיפול ג'נסיס: עירור תהליך ההתחדשות הטבעית של העור, טיפול קצר ללא זמן התאוששות והחלמה, ולכן זכה לכינוי "טיפול ארוחת צהריים", שכן ניתן לחזור לשגרה מיד בתום הטיפול. טיפול ג׳נסיס בכללית אסתטיקה נועד לשקם את מראה העור והמרקם שלו ובכך להצעיר אותו. 

טיפול בצלקות אקנה

צלקות דקיקות הולכות ומיטשטשות עם הזמן, אך פעמים רבות הפגיעה חמורה מדי ויוצרת סימנים וגבשושיות. הצלקות יכולות להיגרם כתוצאה מכוויות, זיהומים, מקרי אקנה חמורים, או סימני לידה, והעור, שעושה הכל כדי לסגור את הפתחים שנוצרו בעקבות הפגיעה לא עוסק בצד האסתטי אלא רק בפן הבריאותי - להיסגר ומהר. 

טיפול בצלקות אקנה במרפאות כללית אסתטיקה נועד גם לטשטש צלקות שנגרמו בניתוחים, כתוצאה מעלייה או ירידה משמעותית במשקל, סימני מתיחה בהריון, ועוד. הטיפול מתאים לכל סוגי העור ואפילו בתקופת ההנקה, רק לא בהריון. 

טיפולים אסתטיים נוספים בכללית אסתטיקה

סקרנו כאן ממש על קצה המזלג רק חלק מהטיפולי האסתטיקה הרפואית שניתן לבצע ברשת מרפאות כללית אסתטיקה, אבל כמעט אין שום מצב שלא תוכלו לפתור בעזרת אחד השירותים במרפאות. החל מהזרקת שיער לטיפול בהתקרחות נשית ועד טיפול במכשיר מירה דריי להזעת יתר בבית השחי. מה עוד? אסתטיקה וגינלית ועיצוב שפתי הפות בהזרקת חומרי מילוי, הסרת שומות ונגעים והסרת שיער בלייזר לגברים ולנשים.

למה דווקא כללית אסתטיקה

בתחומים אסתטיים רבים קל למצוא נותנות ונותני שירות שמציעים טיפולים במחירים נמוכים במיוחד, אך לא תמיד מדובר בידיים מיומנות. לא רק זאת - על פי החוק בישראל, חלק מהטיפולים יכולים להתבצע על ידי רופאים בלבד ולא, למשל, על ידי קוסמטיקאיות. חשוב להבין למי מותר לבצע כל טיפול כדי שרק הידיים המקצועיות ביותר יגיעו אל הפנים שלכם. 

לא סתם קוראים לתחום הזה ״אסתטיקה רפואית״. יש לבחון היטב את ההכשרה של המטפלים, כמה שנות ניסיון יש להם, האם ההכשרה הרפואית מוכרת בישראל או לא, ולוודא שהמטפל והמכשירים שבשימוש נמצאים בפיקוח ובאישור משרד הבריאות. כשבוחרים במרפאות כללית אסתטיקה אתם יכולים להיות בטוחים שכולם אנשי מקצוע מוכרים ומוכשרים לתפקידם, ושנעשה שימוש אך ורק במכשור שנושא את כל תווי התקן הרלוונטיים. 

ולבסוף, מרפאות כללית הן רשת מרפאות מומחים ותיקה וחזקה שנהנית מהגב הרפואי היציב של שירותי בריאות כללית. צוות המרפאה והרופאים המטפלים זמינים גם לאחר הטיפול לשאלות, טיפולי המשך, ותיקונים ככל שיהיה בכך צורך. 

טיפולים אסתטיים ללקוחות כל קופות החולים

רשת כללית אסתטיקה מפעילה 16 מרפאות בפריסה ארצית רחבה, כך שלא משנה באיזה אזור בארץ אתם גרים, תוכלו למצוא מרפאה נגישה ונוחה להגעה. הרשת שייכת לקבוצת שירותי בריאות כללית, אך לקוחות כל קופות החולים יכולים להגיע ולקבל טיפולים מקצועיים מרופאים מומחים בתחומם. למרפאות כללית אסתטיקה מחירון לכלל הלקוחות, ומבוטחי קופ"ח כללית זכאים להנחות מסוימות בחלק מהפעולות הרפואיות. 

כללית אסתטיקה שאלות ותשובות

אילו טיפולים אסתטיים ניתן לעשות ברשת כללית אסתטיקה?

כמעט כל מה שאתם מסוגלים לחשוב עליו: הזרקות למילוי קמטים, מילוי ועיבוי שפתיים, הזרקות שיער, מכשיר XEO, הסרת שיער בלייזר, מיצוק והצערת עור הפנים, טיפולי בצלקות אקנה, העלמת ורידים ונימים, טיפולים בפיגמנטציה וכתמי עור, הזרקות לטיפול בהזעת יתר בבית השחי, טיפול בנימים, הסרת נגעים ושומות, ואסתטיקה וגינלית. 

היכן יש מרפאות כללית אסתטיקה ברחבי הארץ?

מרפאות כללית אסתטיקה פועלת מצפון עד דרום ביישובים אילת, אשדוד, אשקלון, באר שבע, חדרה, חיפה, טבריה, ירושלים, כפר סבא הירוקה, מודיעין, נתניה, עפולה, פתח תקווה, קריית ביאליק, וקריית שמונה. 

אני לא בקופת חולים כללית, אפשר בכל זאת לעשות שם טיפולים אסתטיים?

בהחלט כן. מרפאות כללית אסתטיקה מעניקות שירות למבוטחי כל קופות החולים ובכל רובד ביטוחי שקיים. המימון הוא פרטי משום שהשירותים לא כלולים בסל הבריאות. לקוחות שירותי בריאות כללית זכאים להנחות ועל חלק מהטיפולים יש הנחות נוספות לכללית מושלם פלטינום. 

איך אפשר לדעת אילו טיפולים אסתטיים מתאימים עבורי?

לפני כל טיפול תיערך פגישת ייעוץ ואבחון במרפאת כללית אסתטיקה לבחירתכם. בפגישה ייערך תיאום ציפיות בין מה שרוצים להשיג בטיפול לבין אפשרויות הטיפולים בכללית אסתטיקה ותיבדק התאמה. רק לאחר מכן תיקבע תוכנית הטיפולים וכן העלויות, ואז תוכלו לצאת לדרך. 

כללית אסתטיקה טיפולים

כללית אסתטיקה

רשת כללית אסתטיקה מציעה מגוון ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים, החל מניתוח אף, הזרקת בוטוקס להצערת העור ועד הסרת שיער בלייזר ועוד. אילו טיפולים מציעה...

אנטי אייג'ינג והצערת עור הפנים בכללית אסתטיקה

מילוי קמטים, עיצוב ומילוי שפתיים, הצערת עור הפנים ומיצוק - רשת מרפאות כללית אסתטיקה היא הכתובת לכל טיפולי האנטי אייג׳ינג. הזרקות בוטוקס או חומצה...

מידע נוסף על רפואה אסתטית

אסתטיקה רפואית - טיפולים לשיפור מראה עור הפנים

אילו טיפולים קיימים כדי לשפר את מראה עור הפנים, מה זה טיפול מזותרפיה, איך עובד בוטוקס, וכיצד פותרים את בעיית השקעים מתחת לעיניים?

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...