דלג לתוכן
H.Clinic תל אביב הסרת שיער

H.Clinic תל אביב הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר ב-H.CLINIC בשיטת קנדלה האיכותית והיעילה במיוחד. תוכנית טיפול מותאמת אישית לאחר בדיקה לכל מטופל. למי הטיפולים מתאימים, כמה צפויה לעלות סדרת טיפולים ואילו עוד טיפולי גוף ניתן לעשות תחת קורת גג אחת – מדריך הסרת השיער ב-H.CLINIC

הסרת שיער בלייזר במרכז לאסתטיקה H.Clinic - רמת החייל, תל אביב

שימו את סכיני הגילוח בארון, השליכו את קופסאות השעווה לפח - טיפולי הסרת שיער בלייזר הם השיטה הטובה והיעילה ביותר להסרת שיער גוף מיותר. אם מאסתם בתחושת העקצוצים ובאדמומיות האופיינית לאחר גילוח או טיפול שעווה, וזה עוד לפני שאנחנו מזכירים את הצמיחה המהירה והזיפים, הסרת שיער בלייזר הוא תהליך שבו מחסלים את זקיקי השערה כדי שלא יגדלו שוב. וכשעושים את הטיפולים במרכז הרב תחומי ללייזר ואסתטיקה H.Clinic - הכול נעשה בפיקוח ד״ר אביקם הראל, מומחה ברפואת עור. 

איך מתבצעים טיפולי הסרת שיער בלייזר ב-H.Clinic

הסרת השיער בלייזר היא הליך אסתטי שבו מדללים את השיער באופן משמעותי על ידי שריפת זקיקי השיער בלייזר. הטכנולוגיה שבה משתמשים ב-H.Clinic נקראת לייזר Gentle Max Pro, טכנולוגיה יעילה במיוחד בדרך לתוצאה המבוקשת. את הטיפולים מבצע צוות מקצועי באופן שמפחית בצורה ניכרת את קצב צמיחת השיער ואת צפיפותו באזורים המטופלים. תוכנית הטיפולים תיקבע בהתאם לשורת משתנים, ובהם גוון העור, עובי השערות, וגוון השיער. 

למי הטיפולים מתאימים (וגם למי לא)

הסרת שיער בלייזר מתאימה לגברים ולנשים שאינם מרוצים ומרוצות משיער גוף במקומות מסוימים. שני המינים יכולים להסיר שיער כמעט מכל מקום בגוף, אך לרוב גברים ונשים נבדלים בהעדפותיהם. כך למשל, נשים מעדיפות להסיר שיער באזורי בית השחי, המפשעות, הרגליים, ולפעמים גם בידיים, בבטן, ובפנים. גברים מתרכזים באזורי הבטן, הגב, הכתפיים והעורף, בקיצור - כל מה שרואים על חוף הים, שפת הבריכה, ובמכון הכושר. ספורטאים מקצוענים מבקשים להוריד שיער גם ברגליים ובידיים כדי לגלח כל מאית שנייה מהתוצאה ביחד עם השערות. 

ולמי לא מתאים? לא ניתן לעשות טיפול לייזר על קעקוע. אמנם לילדים וילדות צעירים לא מומלץ לעשות לייזר, אך במקרים מסוימים, באישור רופא בלבד ובאישור הורי המטופל, ניתן לעשות זאת במצבים חריגים. בכל מקרה, כל מטופלי H.Clinic יעברו ייעוץ ואבחון מקדימים עם הסבר מקיף על הטיפול, מה ניתן ומה לא ניתן לעשות, ויבוצע תיאום ציפיות מלא בנוגע לתוצאה הסופית של הטיפולים. 

 

רוצה לקבל הצעה מ-H.Clinic תל אביב?

למה צריך סדרת טיפולים ולא סוגרים הכול בפעם אחת

שיער הגוף שלנו צומח במחזוריות ולא כל השערות צומחות בו זמנית ובאותו הקצב. רק השערות שבשלב הצמיחה מושפעות מקרני הלייזר בזמן הנתון של הטיפול. כדי להגיע לכל זקיקי השיער ולחסל אותם יש לבצע מספר טיפולים, כך שבכל טיפול אותם זקיקים שבשלב הצמיחה ייפגעו ולא ישובו לצמוח. לכן לא תראו תוצאות לאחר טיפול אחד, גם לא לאחר שניים. אבל כן תיראו שינוי ודילול לאחר מספר טיפולים, עוד לפני הטיפול האחרון. 

משתנים נוספים שמשפיעים על מספר הטיפולים: גודל האזור שבו מתבצע הטיפול, עובי וצפיפות השיער, גווני השיער והעור, הורמונים, הבדלים בין גברים לנשים, גנטיקה, ואפילו מתח נפשי וחרדה. 

כמה עולים טיפולי הסרת שיער בלייזר ב-H.Clinic

מחירי טיפולי הסרת שיער בלייזר משתנים בין גברים לנשים, בני נוער ומבוגרים, וכן בהתאם לאורך הסדרה. הנה כמה מחירים לדוגמה לטיפול בסדרת טיפולים. המחיר עשוי להשתנות בהתאם למבצעים שיהיו נהוגים מעת לעת או הצעות מיוחדות. 

הסרת שיער בית השחי החל מ-84 שקלים לטיפול בסדרה.
לייזר במפשעות החל מ-110 שקלים לטיפול בסדרה.
רגל תחתונה החל מ-265 שקלים לטיפול בסדרה.
הסרת שיער בבטן החל מ-164 שקלים לטיפול בסדרה.
הסרת שיער בלייזר בגב החל מ-214 שקלים לטיפול בסדרה. 

אילו טיפולי גוף נוספים ניתן לרכוש במרכז

  • הסרת איפור קבוע: במרכז H.Clinic מסירים איפור בטכנולוגיה שמפרקת אותו לחלקיקים זעירים באמצעות פולסים שמסירים את האיפור במהירות וללא תופעות לוואי. 
  • טיפול בהזעת יתר: הטיפולים מבוצעים באמצעות מכשיר רפואי ייחודי, בטוח ומוכח קלינית, מאושר לשימוש על ידי מנהל התרופות והמזון האמריקני (FDA) ומשרד הבריאות בישראל. המכשיר מחליף את הצורך בהזרקות בוטוקס לבית השחי והוא מוכר על ידי רוב חברות הביטוח. 
  • טיפול בצלקות: טשטוש ודילול צלקות כמו לאחר ניתוח קיסרי, פצעי וחטטי אקנה, צלקות לאחר כוויות, צלקות לאחר הסרת קעקועים, וטיפול בצלקות קלואידיות. את פרוטוקול הטיפול מנהל ד״ר אביקם הראל, רופא עור מומחה. 
  • הסרת נימים ודליות: העלמת ורידים ברגליים למראה אסתטי.
  • בריאות אינטימית: מגוון טיפולים הקשורים לנרתיק ולאסתטיקה וגינלית שאת חלקם ניתן לבצע גם במסגרת הסדרים עם קופות החולים. 

 

רוצה לקבל הצעה מ-H.Clinic תל אביב?

H. Clinic Laser שאלות ותשובות

אילו טיפולי הסרת שיער בלייזר אפשר לבצע ב-H.Clinic?

הסרת שיער בלייזר ניתן לבצע כמעט בכל מקום בגוף. נשים מעדיפות להסיר שיער באזורי בית השחי, המפשעות, הרגליים, ולפעמים גם בידיים, בבטן, ובפנים. גברים אוהבים להסיר שיער בבטן, בגב, ובכתפיים, וספורטאים מקצוענים יבקשו להוריד שיער גם ברגליים ובידיים.

מה המחיר של הסרת שיער בלייזר ב- H.Clinic?

מחירי טיפולי הסרת שיער בלייזר משתנים בין גברים לנשים, בני נוער ומבוגרים, והם תלויים באזור המטופל ובמספר הטיפולים. מעת לעת גם מוצעים מבצעים כמו אזור נוסף בהנחה, הנחה על מספר אזורים, חבר מביא חבר, ועוד. דוגמאות למחירי הסרת שיער בלייזר

האם ניתן להסיר שיער בלייזר בטיפול בודד?

למרבה הצער הסרת שיער בלייזר אינה פתרון פלא שמסיר את כל השיער בטיפול אחד, ויש לרכוש סדרת טיפולים שאורכה ייקבע לאחר אבחון מצבכם מבחינת כמות השיערות, סוג השיערה, צבען, צבע העור ועוד. 

H.Clinic - רפואה אסתטית

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער לגברים- שיטות, איזורי טיפול ומחיר

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לאחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר. באילו אזורים ניתן לבצע הסרת שיער לגבר, כמה טיפולים צריך, אילו...

הסרת שיער - באיזה שיטה כדאי לי לבחור?

גם נשים וגם גברים מעוניינים להסיר שיער גוף מיותר. עכשיו נשאלת השאלה איזו שיטה הכי מתאימה וכדאי לבחור בה: לייזר, SHR, אפילציה, IPL אינפרא אדום? הנה כל...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן