דלג לתוכן

מינטי- Minty: המרכז לאסתטיקה של הפנים

מרכז חדש לאסתטיקה מבית מכבידנט של קופת חולים מכבי, שמיקומו בקניון רננים, מציע מגוון טיפולי אסתטיקה: הזרקת בוטוקס, הזרקת חומצה היאלורונית והבהרת שיניים. קפצת לקניון? אולי שווה גם לעשות טיפול אסתטי על הדרך.

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

 

את הפופולריות של הטיפולים האסתטיים, נכון לרגע זה, אף אחד לא יכול להוריד. בוטוקס וחומצה היאלורונית הפכו בשנים האחרונות למצרך מבוקש ביותר ולא רק בקרב נשים מבוגרות, אלא גם אצל הצעירות שכבר לא חוששות להזריק לפניהן חומרים שונים כדי לשפר את הנראות שלהן. וככל שיש יותר ביקוש ככה גם נפתחים מרכזים שונים שמציעים את מגוון הטיפולים לקהל הרחב.

מינטי הוא מרכז לאסתטיקת הפנים שנפתח בקניון רננים ברעננה והוא מציע מגוון טיפולים אסתטיים לפנים כמו הזרקת בוטוקס, הזרקת חומצה היאלורונית וגם טיפול אסתטי לשיניים- הבהרת שיניים. מינטי נפתח תחת כנפיהם של מכבידנט והצוות הרפואי של מינטי מורכב ממיטב הרופאים של מכבידנט ובליוויי היועצת המקצועית ד"ר מוניקה אלמן. 

טיפולי הלבנת שיניים במינטי

כל אדם נולד עם צבע שיניים גנטי שנקבע על פי שכבת הדנטין שהיא מרכיב מרכזי בשיניים. מראה הדנטין הוא צהוב והוא משפיע הרבה על צבע השן יחד עם שקיפות זגוגית השן (אמייל השן), ככל ששכבת הזגוגית עבה כך הצבע הצהוב של הדנטין לא עובר דרכה וככל שהיא דקה יותר כך בולט הצבע הצהוב. אבל לא רק הגנטיקה משפיעה על צבע השיניים, גם גורמים סביבתיים והתנהגותיים יכולים לשנות את צבען: כתמי ניקוטין הנוצרים מעישון, כתמי משקאות (קפה, קולה, תה וכדומה), שינוי הצבע בעקבות נטילת אנטיביוטיקה (מסוימת), שחיקת שיניים ועוד. 

אסתטיות השיניים יכולה לגרום לחוסר ביטחון בקרב האנשים, לפעמים אם לא נרגיש בטוחים בצבע השיניים שלנו נחייך פחות ונתבייש מלצחוק ולחשוף את השיניים שלנו. אבל בזכות הרפואה המודרנית אפשר לטפל בזה ולשפר את מראה השיניים. במרכז האסתטי- מינטי, מציעים לקהל הלקוחות הבהרת שיניים שמתאימה לאנשים מעל גיל 17 בעלי שיניים טבעיות (לא מצופות, ללא כתרים ולא מושתלות). 

מה קורה במהלך הטיפול?

בטיפול הבהרת שיניים, רופא שיניים מבצע בדיקה והערכה של מצב השיניים, לאחר מכן מניחים עליהן חומר הבהרה במרקם ג'ל שמותאם אישית למטופל, אחרי השלב הזה מפעילים נורה על האזור שגורמת לחומר הפעיל לעשות את עבודתו ולהבהיר את השיניים. חומר ההבהרה נע בין כמה ריכוזים וכאשר הוא מותאם אישית ניתן למנוע תופעות לוואי שיכולות להגיע לאחר הטיפול. התוצאה היא שיניים בהירות יותר וחיוך מושלם! לאחר הטיפול ולמשך 48 שעות צריך להימנע מעישון ומאכילת מזונות ושתיית משקאות המכילים פיגמנט כהה. ההבהרה מחזיקה בממוצע שישה חודשים תלוי במטופל ויכול להשתנות מאחד לאחר, ניתן לחזור על הטיפול לאחר תקופה מסוימת.

טיפולי בוטוקס ב-Minty

ככל שעוברות השנים כך העור מאבד מהאלסטיות שלו, הופך דק יותר וקמטים מתחילים להופיע. לפתע בלי ששמנו לב, אנחנו קמים בבוקר וסימני הגיל ניכרים לעין, אך אל דאגה! כיום קיימים טיפולים בשוק שיכולים לעזור בטשטוש הקמטים או אפילו למנוע את הופעתם, כמובן, אם מתחילים אותם בזמן הנכון. אחד מהטיפולים הללו הוא טיפול הבוטוקס. 

למרות שהרבה נוטים לחשוב, בוטוקס, הוא אינו חומר מילוי כי הוא אינו ממלא נפח בעור. זריקת הבוטוקס מבוססת על רעלן שגורם לשיתוק ובשל הכמויות המזעריות של הרעלן בזריקה השיתוק הוא מקומי ומשפיע רק על השרירים שבסביבתם נפרש החומר. הטיפול נעשה באזורים שיש בהם קמטים בולטים או באזורים הנוטים לקמטים כמו: בצידי העיניים, במצח (קמטי הבעה), בין הגבות (קמטי זעף) ועוד. כאשר נוצרת הרפיית השרירים, העור שנמצא מעליהם נהיה חלק יותר והקמטים נעלמים. 

מה קורה בזמן הזרקת בוטוקס?

בטיפול הזרקת בוטוקס במרכז לאסתטיקת הפנים- מינטי, השלב הראשון הוא התייעצות עם רופא והערכה באיזה אזורים צריך לטפל. לאחר מכן, יגיע שלב ניקיון העור והאזור המוזרק ובמידה ותצטרכו יאלחשו לכם את המקום כדי שלא תרגישו כלום במהלך הטיפול. הבוטוקס יוזרק לאזורים הייעודיים ולבסוף הרופא יקרר את האזור ויבצע הערכה סופית וידריך אתכן על טיפול ביתי בעור, פגישת מעקב תתבצע כשלושה שבועות לאחר ההזרקה כאשר את תוצאות הטיפול ניתן לחוש ולראות כבר אחרי שבוע ממועד הטיפול.

במצב שבו השתזפת לאחרונה, עשית טיפול עור באזור שצריך להזריק בו, בוצעו באזור זה הזרקות (טריות) או קעקוע חדש בפנים, צריך לחכות תקופת זמן מסוימת לפני שפונים לטיפול הבוטוקס. בנוסף, אם אתן סובלות מאקנה, אקזמה, דלקת, כוויה, פטריה ועוד מחלות עור באזור המיועד לטיפול, יש להתייעץ עם רופא טרום פגישת הייעוץ בסניף. אם את בהריון או מניקה, סובלת ממחלה נוירולוגית, מחלה פסיכיאטרית, מחלה דלקתית פעילה וכדומה לא כדאי להזריק בוטוקס.

מינטי

טיפולי חומצה היאלורונית במינטי

בשנים האחרונות, הפכה הזרקת החומצה ההיאלורונית לטיפול הפופולרי ביותר. טיפול זה מאפשר שינוי של מבנה הפנים הקיים ללא צורך בהתערבות כירורגית וללא תקופת החלמה ארוכה. ניתן למלא קמטים, למלא שקעים, לעבות שפתיים, לעצב עצמות לחיים וקו לסת, להרים גבות ולעצב את האף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית וכל זה בפחות משעה.

החומצה ההיאלורונית היא משאב המצוי בגוף האדם והתפקיד העיקרי שלה היא לשמור על נפח ולחות העור, עם השנים פוחתת המסה של החומצה ההיאלורונית בגוף ולכן קיים גם הצורך להחזיר אותה בצורת הזרקות. החומצה ההיאלורונית שמשמשת לצרכים רפואיים וקוסמטיים היא חומצה שעמידה יותר בפני פירוק בגוף בזכות תהליך הצלבת השרשראות השונות של הפולימר (שרשראות מולקולריות) אחת לשנייה. ובמילים פשוטות יותר, החומצה ההיאלורונית שבצורתה הטבעית מתפרקת בגוף תוך 24 עד 48 שעות, כאשר עוברת את תהליך ההצלבה, הופכת לעמידה יותר ומתפרקת בזמן ארוך יותר (כמה חודשים). 

Minty - הזרקת חומצה היאלורונית מא' ועד ת'

הטיפול בסניף מינטי מתחיל בפגישה עם יועצת שמסבירה אודות מהלך הטיפול ורופא שבונה תוכנית טיפול מותאמת אישית, הוא גם הרופא שמבצע את ההזרקות. כאשר יהיה אור ירוק להתקדם לשלב הבא, יתבצע ניקוי העור והאזור שלתוכו יזריקו חומצה היאלורונית ואלחוש המקום. לאחר מכן, הרופא ישתמש במחטים קטנות ויזריק את החומצה נקודתית אל האזור שסוכם בתוכנית הטיפול. בסוף התהליך הרופא ינקה את המקום המוזרק, יבצע הערכה לפני סיום ותקבלו הנחיות כיצד לטפל בעור בבית. לפני שתלכו יקבע לכן תור עתידי לשלושה שבועות קדימה וזאת כדי לבחון ולעקוב אחרי מצב האזור המוזרק לאחר ההחלמה. התוצאות של הטיפול הן מיידיות אבל התוצאות המיטביות מתקבלות לאחר כמה ימים (אחרי שהנפיחות ושטף הדם, במידה ויש, עוברים). 

ניתן להתחיל הזרקות של חומצה היאלורונית החל מגיל 20 וההמלצה של מנהל המזון והתרופות האמריקאי היא להתחיל להזריק בגיל 28. אם קיימת נטייה להרפס בשפתיים מומלץ להימנע לחלוטין מהזרקות באזור זה וגם במידה ובעבר הזריקו לשפתיכן חומר עיבוי שפתיים קבוע (סיליקון) יש להימנע מהזרקות חוזרות.

חומרים בטוחים ותוצאות מהירות 

במרכז לרפואה אסתטית מינטי- minty, מקפידים להשתמש בחומרים מורשים בלבד שעברו את כל בדיקות הבטיחות הנחוצות לקבלת אישור של CE האירופאי ו-FDA האמריקאי, מכון התקנים הישראלי ומשרד הבריאות. המקום שם בחשיבות יתרה את מקצועיות ואיכות הטיפול וההליכים השונים מבוצעים על ידי רופאים מומחים בעלי ניסיון רב ובליווי צוות מקצועי ואמין.

חשוב לזכור! לרוב הטיפוליים האסתטיים תוצאה זמנית, כלומר, כל מקרה לגופו, אבל, תוצאות הבהרת שיניים מחזיקות כשישה חודשים בממוצע ועמידות חומצה הילאורונית ובוטוקס היא למספר חודשים. לכן, מומלץ לחזור שוב למרכז האסתטי מידי תקופה כדי לתחזק את הקיים ולחדש במקרה הצורך.

למי הטיפולים זמינים?

טיפולי בוטוקס ניתן להתחיל בשנות ה- 20 המאוחרות לפני הופעת הקמטים כטיפול מנע, לעיתים בגילאים הבוגרים הזרקת הבוטוקס לא תעזור ולכן יהיה צורך לפנות לטיפול מתאים יותר. 

גם הזרקת חומצה היאלורונית ניתן להתחיל מגילאי ה- 20 כאשר לרוב יהיו אלה טיפולים של עיבוי שפתיים ותיקון א- סימטריה בפנים, בסביבות גילאי ה- 40 הופכת החומצה ההיאלורונית לפופולרית יותר גם למילוי שקעים וקמטים.

לגבי טיפול הלבנת שיניים בשיטת הבהרת שיניים הטיפול מתאים לאוכלוסייה מעל גיל 17 ובתנאי שהשיניים טבעיות, כלומר, לא מושתלות, לא כוללות כתרים ולא מצופות (ציפויי שיניים למיניהם).

הטיפולים ברשת מינטי זמינים לכל הלקוחות של כל הקופות ובתנאי שהגיל והמצב הרפואי מאפשר זאת, שלב טרום הטיפול הוא תיאום פגישת ייעוץ ובפגישה זו יקבע האם קיימת התאמה לתהליך האסתטי אותו תבקשו לעבור. 

מרכז לאסתטיקת הפנים מינטי כרגע פועל רק בקניון רננים ברעננה וייתכן כי בהמשך יפתחו עוד מקומות ברחבי הארץ. 

המרכז לאסתטיקה מינטי- Minty: שאלות ותשובות

איזה טיפולים אסתטיים קיימים במינטי?

במרכז לרפואה אסתטית מינטי- Minty ניתן לעשות הזרקות בוטוקס וחומצה היאלורונית בפנים. בנוסף, טיפול הבהרת שיניים. כל הטיפולים יתבצעו לאחר ייעוץ ופגישה עם הצוות הרפואי במקום, שם, תקבע תוכנית הטיפול המתאימה ביותר לכל אחת ואחד. 

האם השירות שניתן במינטי הוא תלוי קופת החולים שאני חבר/ה בה?

לא, הטיפולים הקיימים במינטי פתוחים לקהל הרחב, נשים וגברים, וניתנים לכל חברי קופות החולים. כך שאם חפצה נפשכם בטיפול אסתטי ואתם מתאימים מבחינת הגיל והמצב בריאותי, תוכלו לקבוע פגישה בסניף ולראות את התוצאות במהרה! 

אפשר להזריק בוטוקס לשפתיים?

כלל לא. מחשבה נפוצה ומוטעית היא שבוטוקס הוא חומר מילוי וכשמדברים על לעבות את השפתיים באמצעות חומרי מילוי ישר נקשר לנו הצירוף השגוי: בוטוקס בשפתיים. בוטוקס הוא אינו חומר מילוי, אלא, חומר המשתק שרירים שבאמצעותו ניתן לשתק נקודתית את השריר שמתחת לקמט וכך לגרום לעור שמעליו להפוך לחלק יותר או לא להעמיק קמט קיים (בגלל חוסר תזוזה). חומר המילוי שמוזרק לשפתיים במטרה לשנות את המראה שלהן הוא חומצה היאלורונית. בסניף מינטי קניון רננים קיים דגש למקצועיות הטיפול ואיכות החומרים המוזרקים, לכן אין חשש שתצאו עם בוטוקס בשפתיים (; 

מכבידנט רפואה אסתטית

מידע נוסף על טיפולי רפואה אסתטית

חומצה היאלורונית - אנטיאייג'ינג עם חומר הקסמים

מהן חומצות היאלורוניות, באילו טיפולים עושים הזרקת חומצה היאלורונית, איך והיכן מבצעים את הטיפולים, אילו הנחיות מיוחדות יש לפני ולאחר ההזרקה, וכמה זה...

עיבוי שפתיים- הכל על חומצה היאלרונית בשפתיים

באמצעות חומצה היאלורונית בשפתיים ניתן להגדיל את הנפח למי שנולדו עם שפתיים דקות או לאלו שאיבדו נפח עם הגיל. למי מתאים עיבוי שפתיים, אילו הכנות יש...

פיסול אף לעיצוב צורת האף ללא ניתוח

עיצוב אף הפך לאחד ההליכים המבוקשים בתחום פיסול פנים. איך זה עובד, למי פיסול אף מתאים, באילו חומרים משתמשים, מהם היתרונות והחסרונות של פיסול אף ללא...

בוטוקס - המדריך השלם של טיפולי בוטוקס

טיפולי בוטוקס: מה זה בוטולינום טוקסין, מתי אפשר להתחיל להזריק ומתי כבר מאוחר מדי, באילו אזורים אפשר להזריק בוטוקס, מה היתרונות בטיפולים אלה ומה מחיר...