לייזר ברגליים

טיפול הסרת שיער בלייזר ברגליים הוא בין הטיפולים המבוקשים ביותר בתחום האסתטיקה. איך עובד תהליך הסרת שיער בלייזר, כמה עולה לייזר ברגליים, האם יש הבדל בין לייזר ברגליים לנשים לבין לייזר לגברים?
רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

הסרת שיער בלייזר היא השיטה היעילה והנוחה ביותר להסרה ולדילול שיער, לגברים ולנשים. קרן הלייזר פוגעת באופן ממוקד בזקיקי השיער ומנטרלת אותם. הקרן חודרת דרך העור, נספגת באזור שמצמיח שיער, הופכת לאנרגיית חום, וכך משמידה את הזקיקים. בסיום הטיפול זקיקי השערות שנמצאים בשלב הצמיחה מחוסלים - ולא מצמיחים שיער חדש. בסקירה שלפניכם תוכלו לקרוא כל מה שיש לדעת על הסרת שיער בלייזר ברגליים.

לייזר ברגליים

הסרת שיער ברגליים היא הליך אסתטי מבוקש במיוחד על ידי נשים (גברים, לא לדאוג, תיכף נגיע גם אליכם!). נשים רבות אוהבות רגליים חלקות וחלק נכבד מבין הנשים מגלחות את הרגליים או מורטות את השיער בשעווה, באופן עצמאי או בביקורים תכופים אצל הקוסמטיקאית. לא מדובר בחוויה נעימה במיוחד. שום הליך שמכיל את המילה ״מריטה״ לא יכול להיות מלווה במילה ״נעים״, וגילוח עלול להסתיים בחתכים על העור. בנוסף, גילוח מביא לצמיחה קוצנית כבר ביום-יומיים שלאחר הפעולה. מריטה בשעווה אמנם מחזיקה כמה ימים, אך היא עלולה להיות מלווה באדמומיות וברגישויות.

לייזר ברגליים פותר את הבעיה ופוטר אתכן מגילוחים ומריטות. טיפולי הסרת שיער בלייזר ברגליים אינם כואבים, הם מחזיקים לאורך זמן, ואפשר להיות ספונטנית ולא לחשוב כל הזמן אם אפשר ללבוש מכנסיים קצרים או שמלה, בידיעה שהרגליים חלקות תמיד.

דילול שיער ברגליים לגברים

בזמן שנשים מעדיפות רגליים חלקות לגמרי, בתחום הסרת שיער לגברים המצב מעט שונה. אמנם יש גברים שבוחרים בטיפולי לייזר ברגליים למראה חלק, אך רוב הפונים לטיפולי לייזר בגפיים התחתונות מעדיפים דילול שיער ברגליים לגברים. מדובר בגברים שעדיין רוצים רגליים עם שערות, אך לא מדי. דילול שיער ברגליים מתאים לגברים שעירים מאוד, לאחר שסיימו את ההתפתחות ההורמונלית והגיעו לרמת שעירות קבועה. זהו גיל 25 פחות או יותר, ולרוב ההליך לא יבוצע בצעירים מתחת לגיל 24. דילול שיער ברגליים לגברים הוא הליך קצר יותר מבחינת מספר טיפולים, מכיוון שלא נדרש מראה חלק בסוף הסדרה. 


לייזר ברגליים

כמה עולה לייזר ברגליים

ברוב המקרים מכוני הסרת שיער בלייזר מחלקים את הרגל לשני אזורים, רגל עליונה מעל הברך, ורגל תחתונה מהברך ומטה. אצבעות הרגליים הן אזור נפרד בתשלום נוסף. מחיר הסרת שיער בלייזר ברגליים לנשים נע בין 200 שקלים ל-470 שקלים לטיפול ברגל העליונה. על הסרת שיער ברגל התחתונה תשלמו כ-330 שקלים לטיפול. גברים ישלמו מעט יותר מכיוון שהם שעירים יותר עם צפיפות שיער גבוהה יותר השערות עבות יותר. המחיר מגיע ל-650 שקלים לטיפול ברגל העליונה וכ-560 שקלים ברגל התחתונה. הסרת שיער בלייזר באצבעות הרגליים נעה בין 90 ל-100 שקלים לטיפול ברכישת סדרת טיפולים. 

לייזר ברגליים מבצעים והנחות 

כל המחירים הללו הם טווח של מחירי המחירון. במכונים השונים תמיד יש מגוון מבצעים והנחות שמשתנים בין מכון למכון ועשויים להוזיל משמעותית את עלות הטיפול. הפרמטרים שיכולים להשפיע על העלות הם מספר הטיפולים בסדרה, מספר האזורים (מבצעים של הנחה על איזור שני או איזור חינם בקניית כמה איזורים), חבר מביא חבר ועוד. 

מתעניינים גם בטיפולי לייזר בפנים? כנסו לקרוא מידע נוסף


מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?
loading

לייזר ברגליים שאלות ותשובות

לייזר ברגליים - למה כדאי לעשות?
רוב הנשים וגם חלק מהגברים אוהבים מאוד רגליים חלקות! בטיפול הסרת שיער ברגליים בלייזר רואים את התוצאות אחרי מספר מפגשים בודדים ולרוב הוא נמשך כ-12 טיפולים שלאחריהם נפתרים מגילוח יומיומי או התעסקות בשעווה ופתרונות דומים בתדירות גבוהה. 
האם עושים לייזר לגברים ברגליים?
בהחלט כן! יש גברים שעושים טיפולים לרגליים חלקום לגמרי ויש שבוחריםדילול שיער ברגליים לגברים למראה פחות שעיר אך לא חלק לגמרי.
כמה עולה לייזר ברגליים?
התמחור שונה לנשים ולגברים. רוב המכונים מחלקים את הרגל לכמה אזורים: רגל תחתונה, רגל עליונה, כף רגל ובהונות הרגליים. כשלכל אזור מחיר משלו. תוכלו לקרוא עוד על לייזר ברגליים מחירים בכמהזה אסתטיקה
הסרת שיער בלייזר

חברות הסרת שיער בלייזר

פרופורציה הסרת שיער: מידע אודות השירות שמציעה רשת פרופורציה

נאטורפיל הסרת שיער

אמריקן לייזר הסרת שיער

H.Clinic תל אביב הסרת שיער

קר לייזר הסרת שיער

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר