לייזר בפנים - הסרת שיער לא רצוי מהפנים

הסרת שיער בלייזר בפנים היא פתרון מצויין לסובלים משיעור יתר בפנים. נשים עושות לרוב טיפול לייזר בשפם, סנטר ופאות לחיים בעוד שטיפול לייזר לגבר הוא לרוב בעצמות הלחיים, סנטר ומצח
רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

לייזר בפנים

הגענו הכי למעלה שאפשר, החלק בגוף שאי אפשר להסתיר - הפנים. יש אנשים, גם נשים וגם גברים, עם שיעור יתר באזור הסנטר, פאות הלחיים, עצמות הלחיים, מעל השפה, והמצח. התופעה מטרידה נשים יותר מגברים, משום שאצל גברים נהוג להתגלח ומקובל להסתובב עם זיפים. לפני שאתם או אתן מחליטים על טיפולי לייזר בפנים, חשבו עם עצמכם האם השיעור העודף באמת מפריע, או שניתן להסתדר עם זה. אם השיעור מטריד אתכן וגורם לירידה בביטחון העצמי, לייזר לפנים לנשים יכול להיות פתרון טוב, בתנאי שהוא מבוצע על ידי צוות מיומן ומנוסה באזור הרגיש הזה. 

טיפול לייזר בפנים הוא קצר יותר בהשוואה לטיפולי לייזר אחרים, משום שהשטח המטופל קטן. לא מדובר בטיפולים כואבים אך כן יש עקצוצים ואי נוחות מסוימת במהלך הטיפול. תופעות הלוואי הקטנות האלה חולפות מיד בסיום או זמן קצר לאחריו. לפני טיפולי לייזר בפנים לנשים חשוב לערוך תיאום ציפיות ולהבין שכמו באזורי הגוף האחרים, גם כאן, התוצאה הרצויה היא הפחתה משמעותית בכמות השיער, כלומר אלו לא טיפולים שמתאימים כדי להיפטר משיערות בודדות. 

לייזר בפנים לאישה

לייזר בפנים לנשים הוא פתרון רק במצבים של שיער כהה ועור בהיר. כל מכון להסרת שיער מציע פגישת ייעוץ ללא תשלום, אך במקרה של לייזר בפנים הדבר ממש אקוטי כדי להבין אם ההליך מומלץ או שעדיף לוותר. בפגישת הייעוץ ייערך גם תיאום ציפיות בנוגע למראה בסוף סדרת הטיפולים, וכמה טיפולים יהיו בסדרה על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. 


לייזר בפנים

לייזר בפנים לגבר

בקרב גברים הסרת שיער בלייזר בפנים מבוקשת באזור עצמות הלחיים, באוזניים וגם בתנוכי האוזניים, בין הגבות, בצוואר ובאזורים נוספים. 

טיפולי לייזר בפנים לגברים מתאימים בעיקר למי שיש לו שיער כהה ועור בהיר. גברים בהירי שיער כדוגמאת בולנדיניים וג'ינגים וגם גברים עם שיער שיבה, ללא קשר לצבע עורם פחות מתאימים לטיפולי הסרת שיער בלייזר. בנוסף, מומלץ לא להתחיל בטיפולי לייזר בגיל צעיר מאוד בגלל שיש זקיקי השיער במצב רדום שיתעוררו ויצמחו בשלב מאוחר יותר. 

מחירי הסרת שיער בלייזר בפנים 

מחיר סדרת טיפולי לייזר לפנים לנשים נע בין 2,200 ל-2,900 שקלים לסדרה של כעשרה טיפולים. ניתן לבחור אזור מסוים בפנים שמפריע, כמו למשל לייזר בשפם, בסנטר, או בפאות, כל אזור כזה עולה בין 90 ל-100 שקלים לטיפול בסדרת טיפולים. אצל גברים הטיפולים הנפוצים הם לייזר באוזניים שנע בין 90 ל-100 שקלים לטיפול, ועצמות הלחיים בעלות של כ-150 שקלים לטיפול. 

כאן תוכלו לקבל עוד מידע על הסרת שיער לגברים


מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?
loading

לייזר בפנים שאלות ותשובות

מהם היתרונות של הסרת שיער בלייזר בפנים?
בעוד שגילוח מחזיק מעמד לרוב יום אחד (אצל גברים גם זה לא תמיד), ומריטת שיער הפנים בשעווה או פינצטה אינה נעימה וגורמת לגירוי בעור, הסרת שיער בלייזר בפנים אינה כואבת, הטיפולים מהירים, התוצאות נשמרות לזמן ארוך יותר בין הטיפולים ובסיום הסדרה השיער אינו צומח יותר.
למי מתאים הסרת שיער בלייזר בפנים?
גם גברים וגם נשים מסירים את שיער הפנים בלייזר. נשים לרוב עושות טיפולי לייזר בשפם, לייזר בסנטר ובפאות הלחיים. גברים מסירים בלייזר לרוב שערות מהאוזניים ומעצמות הלחיים. עוד על הסרת שיער בלייזר בפנים בכמהזה אסתטיקה
האם זה בטוח לעשות טיפול לייזר בפנים?
לפני שאתם או אתן מחליטים על טיפולי לייזר בפנים, חשבו עם עצמכם האם השיעור העודף באמת מפריע, או שניתן להסתדר עם זה. אם השיעור מטריד אתכן וגורם לירידה בביטחון העצמי, לייזר לפנים לנשים יכול להיות פתרון טוב, בתנאי שהוא מבוצע על ידי צוות מיומן ומנוסה באזור הרגיש הזה. 
הסרת שיער בלייזר

חברות הסרת שיער בלייזר

פרופורציה הסרת שיער: מידע אודות השירות שמציעה רשת פרופורציה

קר לייזר הסרת שיער

אמריקן לייזר הסרת שיער

נאטורפיל הסרת שיער

H.Clinic תל אביב הסרת שיער

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר