דלג לתוכן

לייזר במפשעות הסרת השיער המיותר

אחד האזורים הכי פופולאריים ביותר לטיפולי הסרת שיער בלייזר הוא מפשעות. איך בדיוק טיפול מפשעות לייזר עובד, מה מחיר לייזר במפשעות, האם גם גברים מסירים שיער במפשעות והאם זה טיפול זהה ללייזר במפשעות לנשים?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

טיפולי הסרת שיער בלייזר הם הדרך היעילה והנוחה ביותר להיפטר מההתעסקות הבלתי נגמרת בהסרת שיער הגוף, בסיום סדרת הטיפולים השיער יעלם כמעט לגמרי. השיטה עובדת כך שקרן הלייזר מחממת את זקיקי השיער באופן ממוקד ובכך משמידה אותם. כיוון ששיער הגוף צומח במחזוריות ולא כל השערות צומחות בו זמנית, יש צורך במספר טיפולים על מנת להגיע לתוצאות הרצויות.

לייזר במפשעות

נטפס קצת במעלה הגוף מהרגליים אל לייזר במפשעות. ממש כמו בכל מקום אחר בגוף, הסרת שיער במפשעות היא עניין של טעם ולכל אחת ואחד הזכות להחליט איך לטפח או האם לגלח את האזורים המוצנעים. גם כאן הדרכים הנפוצות יותר הן גילוח או מריטה בשעווה, אך במקרה הזה, מכיוון שמדובר באזור רגיש ועדין, מומלץ לעשות זאת בידיים מקצועיות ולא באופן עצמאי. אבל מי שרוצה להגיע לתוצאות הטובות ביותר שמחזיקות מעמד לאורך זמן ממושך, לייזר במפשעות היא השיטה המומלצת כדי להיפטר מהשיער המיותר. 

הסרת שיער בלייזר במפשעות מרווחת את ההתעסקות באזור לשלושה חודשים בין טיפולים במקום גילוח או מריטה תכופים. בסופו של הטיפול המגע באזור חלק ולא קוצני, ואי-הנוחות הזמנית בזמן הטיפול אינה משמעותית ונסבלת. 

לייזר במפשעות לגבר

אם בעבר היה נהוג לחשוב על לייזר במפשעות לנשים בלבד, ואפילו קראו לזה ״הסרת שיער בקו ביקיני״, היום יותר ויותר גברים בוחרים להיפטר מהשיער המיותר באזור הזה. הטיפול מתאים גם לשחיינים שצריכים גוף חלק כדי להגיע לתוצאות טובות יותר בתחרויות, ולכל גבר שחשוב לו המראה האסתטי. מכיוון שמדובר באזור רגיש מאוד לגילוח או שעווה, טיפולי לייזר במפשעות לגבר הם הפתרון הנוח ביותר. 

לייזר במפשעות

לייזר במפשעות מחיר - כמה זה עולה?

גם כאן יש הבדל בין מחיר לייזר במפשעות לגבר לבין אישה וגברים ישלמו יותר בשל צפיפות ועובר השיער. מחיר לייזר במפשעות לנשים נע בין 150 ל-200 שקלים לטיפול בסדרת טיפולים, וגברים ישלמו עד כ-390 שקלים לטיפול. 

מבצעים והנחות להסרת שיער בלייזר במפשעות

המחירים שציינו להסרת שיער בלייזר הם טווח מחירים והמחיר הסופי משתנה בין המכונים השונים. ככל שסדרת הטיפולים גדולה יותר, המחיר הממוצע לטיפול בודד יורד. כמעט בכל רגע נתון מכוני הלייזר מציעים מבצע כלשהו, כמו למשל הנחה גדולה על רכישת אזור נוסף, אזור חינם על כל כמה אזורים, הנחה ללקוחות שחוזרים לאזור נוסף, חבר מביא חבר, ועוד. אל תתביישו לשאול בשיחת הייעוץ אילו מבצעים קיימים והאם ישנן הצעות שלא פורסמו. כמעט בכל מכון ניתן לחלק את העלות לתשלומים נוחים בדרך למראה החלק. 

מתעניינים גם בטיפול לייזר ברגליים? כנסו לקרוא את כל המידע המעניין

מאילו חברות הסרת שיער תרצה/י לקבל הצעות?

יש לבחור לפחות חברה אחת
יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

לייזר במפשעות שאלות ותשובות

לייזר במפשעות - למה כדאי לעשות?

המפשעות והאזורים האינטימיים אצל נשים ואצל גברים הם אזורים עם עור עדין מאוד וצמיחת שיער עבות. גילוח השערות באזור זה פוצעת את העור לעיתים קרובות, גורמת לגירוי והצמיחה החוזרת מהירה מאוד, לרוב כעבור יממה. הצמיחה לאחר מריטה בשעווה איטית יותר, אך גם היא מתחילה אחרי זמן לא רב ואינה נעימה כלל. הסרת שיער בלייזר במפשעות פוטר אותנו מההתעסקות בהסרת השערות ומשאיר את האזור חלק וללא קוצים. 

למי מתאים הסרת לייזר במפשעות?

אם בעבר היה נהוג לחשוב על לייזר במפשעות לנשים בלבד, ואפילו קראו לזה ״הסרת שיער בקו ביקיני״, היום יותר ויותר גברים בוחרים להיפטר מהשיער המיותר באזור הזה. טיפול לייזר במפשעות עושים לרוב אחת לשלושה חודשים בניגוד לגילוח או מריטה שעושים לעיתים תכופות, ובסוף הטיפול האזור חלק ולא דוקר. לכל המידע על לייזר במפשעות בכמהזה אסתטיקה

אילו מבצעים והנחות יש לטיפולי במפשעות?

כמעט בכל רגע נתון מכוני הלייזר מציעים מבצע כלשהו, כמו למשל הנחה גדולה על רכישת אזור נוסף, אזור חינם על כל כמה אזורים, הנחה ללקוחות שחוזרים לאזור נוסף, חבר מביא חבר, ועוד.

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר מחירים - כמה זה עולה?

מחפשים מראה חלק? רוצות להפסיק עם הגילוחים והשעוות? בדקנו מה העלויות של טיפולים לפי אזורים בגוף ויצרנו מחירון הסרת שיער בלייזר, כדי שיהיה לכם ולכן קל...

לייזר ברגליים- הטיפול המומלץ לרגליים חלקות

טיפול הסרת שיער בלייזר ברגליים הוא בין הטיפולים המבוקשים ביותר בתחום האסתטיקה. איך עובד תהליך הסרת שיער בלייזר, כמה עולה לייזר ברגליים, האם יש הבדל...

הסרת שיער לגברים- שיטות, איזורי טיפול ומחיר

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לאחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר. באילו אזורים ניתן לבצע הסרת שיער לגבר, כמה טיפולים צריך, אילו...