דלג לתוכן

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה בתחום השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, למה דווקא בחו״ל, מה כוללות החבילות, למה חשוב לשים לב לפני התחלת התהליך, וכמה זה עולה

5 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער בטורקיה?

הגבר הישראלי מקריח, זו עובדה. ישראל היא ממש מעצמה עולמית של התקרחות גברית שמתחילה בגיל מוקדם ביחס למדינות אחרות. בזמן שחברינו האירופאים מסתובבים עם בלורית עבה עד גיל מאוחר, ישראלים רבים מתגייסים לצבא כשהמפרצים כבר מופיעים ומתחילים לגדול באופן שלא מתאים לגילם. גם חלק מהנשים סובלות ממראה שיער דליל שניתן לעבות באמצעות השתלה. ואם ישראל היא אימפריה של התקרחות - טורקיה הפכה לאימפריה של השתלות שיער. אז למה לעשות דווקא השתלת שיער בטורקיה? צללנו לנתונים ועשינו עבורכם סדר בשפע המידע. 

איך עובד תהליך השתלת שיער בטורקיה

אם הגעת לכאן דרך חיפוש ברשת, כנראה שראית אין-ספור תוצאות חיפוש בגוגל. ישנן כל כך הרבה אפשרויות ובכל אחת מהן התהליך מעט שונה, אבל העקרונות דומים, והם כוללים את השלבים הבאים:

שיחת ייעוץ: לרוב ניתנת ללא התחייבות וללא תשלום. בשלב הזה החברה או המרפאה שמבצעת השתלות שיער בטורקיה תענה על כל השאלות שיש לך, מומחי החברה יסבירו על האפשרויות השונות, ויינתנו הוראות והמלצות לקראת אבחון ראשוני.

אבחון והצעת פתרונות: ישנם כמה סוגי השתלת שיער ולכל אחד מהם יתרונות וחסרונות. פתרון שיתאים עבור אדם אחד לא יתאים עבור אדם אחר ויש לבצע אבחון ולראות מהם האפשרויות שעומדות ספציפית עבורך. 

טיסה לקראת השתלת שיער בטורקיה: הגיע הזמן לטוס לקראת השתלת השיער. חלק מהחברות יתאמו עבורך רק את המפגשים הרפואיים ואת השאר צריך לסגור לבד, וחברות אחרות יעשו הכול עבורך, מהזמנת הטיסות, דרך המלון, ועד ההעברות בין נמל התעופה למלון ולמרפאה. 

השתלת שיער: בשלב הזה כבר מגיעים לפגישה במרפאה או בבית החולים, פעם ראשונה פנים אל פנים עם הרופא או הרופאה. הרופא יוודא שהטיפול שהומלץ בהתבסס על תמונות וסרטונים הוא אכן הטיפול המתאים, ויערוך שינויים בתוכנית אם יש בכך צורך. 

החלמה: עכשיו נשאר לתת לשיער המושתל לעשות את שלו. הצוות שטיפל בך ייתן לך הוראות מדויקות של מה מותר ומה אסור לעשות, ומתי. למשל, כמה זמן אסור לחפוף ראש, מתי מותר ללכת לים, מתי השיער צפוי לנשור לקראת הצמיחה החדשה והקבועה, ותוך כמה זמן ייראו תוצאות סופיות. 

מעקב, תמיכה, וליווי: חלק נכבד מהחברות והרופאים המטפלים מציעים המשך מעקב גם לאחר החזרה לארץ. בזמן הזה יינתנו טיפים ומידע כדי שהתוצאות הסופיות יהיו לפי הציפיות, וידאגו שהתהליך יסתיים ללא תקלות.  

אילו חברות ורופאים מומלצים פועלים בתחום

יש לא מעט חברות ורופאים שפועלים בתחום בטורקיה והיריעה קצרה מלהכיל, אבל נביא כאן כמה דוגמאות לגדולים והמוכרים שביניהם, שכבר טיפלו בעשרות אלפי ישראלים וישראליות.

ד"ר זריאן: מומחית להשתלות שיער עם ניסיון מרשים בשיטות המתקדמות ביותר להשתלות שיער, זקן, וגבות לגברים ולנשים. ד״ר זריאן טיפלה במאות ישראלים וכבר למדה כמה מילים בעברית. המרפאה של ד״ר זריאן נמצאת בבית החולים הבין-לאומי באיסטנבול, שעומד בתקנים המחמירים ביותר של איגוד בתי החולים J.C.I.

אפרה מדיקל - Apera Health Group: אפרה מדיקל מציעים חבילת VIP להשתלת שיער בטורקיה בבית חולים אפרה פריים השייך לקבוצה. בבית החולים מחלקה של השתלות שיער עם ניסיון של שנים רבות ומבצעים השתלות FUE ו-DHI. מלבד ההשתלה חבילה ה-VIP כוללת ליווי בעברית לאורך כל השהייה, הסעות, מלון כולל מלווה ועוד.  

דוקטור סרקן: המרפאה של דוקטור סרקן נמצאת באזור שישלי באיסטנבול ופועלת שישה ימים בשבוע. הצוות של מרפאת ד״ר סרקן מבצע השתלות שיער בשיטת ספיר FUE, שיטת DHI, שיטת SOFT FUE, וכן השתלת זקן והשתלת גבות. את התהליך מתחילים באבחון אונליין, ויש גם קו תמיכה טלפוני בעברית. 

איילת גיירחברת איילת גייר מהווה בית אחד לכל סוגי השתלות השיער ומרכיבה חבילות בוטיק של השתלת שיער בטורקיה עם הליווי והביטחון של חברה מהארץ. ההשתלות מבוצעות ב-"אקדמיק אסתטיק" אשר במחלקת השתלות השיער שלהם עובדים מיטב הרופאים משתילים בטורקיה. דרך איילת גייר ניתן לעשות את כל סוגי ההשתלות בטורקיה, FUE ,DHI והשתלת גבות וזקן.

מיי הייר – My Hair: חברה ישראלית שמעניקה ליווי, הנחיה, והכוונה לטיפולים המתקדמים והיעילים ביותר בתחום השתלות שיער בטורקיה. חברת My Hair עובדת עם בית החולים אסתטיק אינטרנשיונל באיסטנבול ואסתטיק אינטרנשיונל בבורסה, וכן עם בתי החולים ליב ומדיקל פארק באיסטנבול, מבתי החולים הבולטים בטורקיה. 

דיזנהאוז מדיקל: חברה מבית דיזנהאוז תיירות שמציעה חבילות תיירות מרפא, ובכלל זה השתלות שיער בטורקיה. דיזנהאוז מדיקל מספקת ליווי צמוד בעברית לאורך כל התהליך וכן ביטוח רשלנות רפואית. החברה דואגת לכל התהליך ועובדת עם מרפאת השתלת השיער בבית החולים היהודי באיסטנבול. 

השתלת שיער בטורקיה או בישראל - מה ההבדלים?

היתרון הגדול ביותר של השתלת שיער בישראל הוא השפה. אנגלית היא אינה שפת האם שלנו וגם לא שפת האם של הרופאים בטורקיה. לא לכולנו יש אנגלית אוקספורדית מצוחצחת, וזה עלול להלחיץ. בנוסף, בישראל יש פיקוח הדוק ורגולציה נוקשה על הליך השתלת השיער, ובטורקיה התחום פרוץ יותר. לכן לפני שאתם מחליטים על השתלת שיער בטורקיה, חשוב לעשות שיעורי בית לקראת בחירת המרפאה המטפלת.

ועכשיו ליתרונות! בטח כבר יצא לך לראות כתבות מגזין במהדורות החדשות בערוצי הטלוויזיה על הטרנד של ישראלים יוצאים למסע לקראת החזרת מראה השיער המלא. אז לא אנחנו בישראל המצאנו את זה ומדובר בטרנד כלל עולמי, שבו עשרות אלפי מקריחים מאירופה ומארצות הברית מגיעים לטורקיה כדי לבצע השתלת שיער. איסטנבול היא אמנם לא בירת טורקיה, אך היא בירת ההשתלות ורק בה מתבצעות יותר מ-1,000 השתלות שיער ביום לגברים ולנשים מכל העולם. 

המשמעות היא שהצוותים במרפאות ובבתי החולים בטורקיה צברו ניסיון רב וידע מעמיק. זאת לעומת ישראל, שבה עוסק בתחום מספר מצומצם של רופאים. וזה מוביל להבדלים במחיר, שכאן בבית עלול להגיע לפי שלושה ואף ארבעה לעומת מחיר השתלת שיער בטורקיה. אפילו לאחר התשלום על מלון וטיסות טורקיה מנצחת במחיר. 

השתלת שיער בטורקיה

למה חשוב לשים לב לפני שמחליטים על השתלת שיער בטורקיה

המלצות: מרפאות ובתי חולים רבים עוסקים בתחום השתלות שיער בטורקיה ואיכות התוצאות משתנה ממקום למקום. כדאי לחפש מידע והמלצות על הרופאים השונים, ליצור קשר עם מטופלים ולבקש חוות דעת אמיתית על המקום, וגם אם מישהו נשמע נלהב במיוחד - לא לשכוח לשאול על החסרונות או הדברים שפחות עבדו. 

תיאום ציפיות: פגישת הייעוץ נעשית ללא התחייבות וללא תשלום, כך שכדאי להשקיע זמן ביותר ממרפאה אחת. הכינו רשימת שאלות, ובהן מה אחוזי ההצלחה, באילו שיטות הרופא מומחה, מהם הפתרונות לסוג השיער הספציפי שלך, מה העלויות, מהם סיכויי ההצלחה, ולמה לצפות, וגם היכן יש להנמיך ציפיות כדי למנוע אכזבה. 

רישיונות ותעודות: לפעמים אנחנו חוששים בפגישה עם סמכות רפואית לבקש תעודות ורישיונות, אבל מכיוון שמדובר במדינה זרה עם פיקוח שונה מישראל, אין סיבה להתבייש. רופא שיהיה סבלני לענות על כל השאלות ולהציג את המסמכים הדרושים יהיה מומלץ יותר מרופא שינסה רק לשכנע לחתום על התחייבות ולהתחיל בתהליך. כדאי לשים לב לכך שהרגולציה הרפואית בטורקיה מאפשרת לאחים ולאחיות וכן לצוותים פרא-רפואיים לבצע טיפולי השתלת שיער. לחלקם נהוג לקרוא בתואר דוקטור כדי להפגין כבוד, אך זה לאו דווקא מראה על השכלה רפואית כפי שמקובל בישראל. 

מחיר זול מדי: ממש בפסקה הבאה נפרט על טווח המחירים של השתלות שיער בטורקיה, אבל כבר עכשיו נגיד שבהחלט אפשר למצוא מחירים זולים יותר. אם ראית השתלת שיער בעלות של 5,000 שקלים ואפילו פחות מזה, כדאי לשים דגש חזק מאוד על סעיף ההמלצות ובקשת הרישיונות והתעודות. זול מדי אמור לעורר חשד, ואולי להמשיך לבדוק את הרופא הבא ברשימה. 

השתלת שיער בטורקיה מחירים - כמה זה עולה?

מחיר השתלת שיער בטורקיה יהיה זול משמעותית ממחיר הליך דומה בישראל. טווח המחירים בארץ נע סביב 30 אלף שקלים, ישנם רופאים שמציעים את הטיפול בכ-25 אלף שקלים והעלות יכולה להגיע גם ל-35 אלף שקלים. 

טווח מחירי השתלת שיער בטורקיה נע על סקאלה אחרת לגמרי, בין 10,000 שקלים ל-14 אלף שקלים. המחיר הזה כולל את שיחת הייעוץ (שעליה לא יהיה חיוב אם לא תמשיכו בתהליך), האבחון הראשוני באמצעות תמונות, השתלת שיער על ידי הרופא שבחרתם, ועלויות הלינה. חלק מהמרפאות מציעות חבילה שכוללת גם נהג פרטי מנמל התעופה למלון ובחזרה בסוף הטיפול, והסעות מהמלון למרפאה. בחלק מהחבילות כלולים גם ויטמינים, תרופות, ותכשירים שונים לזמן ההחלמה. ישנן חבילות שכוללות גם את הטיסות, ובאחרות תצטרכו לדאוג להזמנה לבד, אך כל העלויות הללו כלולות בטווח המחירים שציינו. 

לקבלת ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער, מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

השתלת שיער בטורקיה שאלות ותשובות

איך עובד תהליך השתלת שיער בטורקיה?

התהליך מתחיל בשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום. לאחר מכן יתבצע אבחון אונליין ויינתנו פתרונות בהתאם לסוג השיער והקרחת. בשלב הבא תתקיים הטיסה לטורקיה, שם יבוצע אבחון נוסף והצוות יוודא שאכן נבחר הפתרון המתאים. לאחר השתלת השיער מגיע שלב ההחלמה, ויינתנו תמיכה וליווי עד השגת התוצאות הרצויות. ניתן לקרוא על תהליך השתלת שיער בטורקיה בכמהזה אסתטיקה

אילו רופאים בולטים פועלים בתחום?

הרשימה קצרה מלהכיל את כולם, אבל בין החברות והרופאים הבולטים בתחום השתלות שיער בטורקיה אפשר למנות את דוקטור סרקן, ד״ר זריאן, ד״ר חוסיין, ד״ר אקר, חברת מיי הייר, ודינזהאוז מדיקל. 

מה חשוב לבדוק לפני שקובעים השתלת שיער בטורקיה?

כדאי לחפש מידע והמלצות על הרופאים השונים, ליצור קשר עם מטופלים ולבקש חוות דעת אמיתית על המקום. מומלץ להכין רשימת שאלות לקראת שיחת הייעוץ ולבצע תיאום ציפיות. לא להתבייש לבקש רישיונות ותעודות, וגם לסמוך על תחושות הבטן.  

השתלת שיער בטורקיה מחירים - כמה זה עולה?

טווח מחירי השתלת שיער בטורקיה נע בין 10,000 שקלים ל-14 אלף שקלים. המחיר כולל את שיחת הייעוץ, האבחון הראשוני באמצעות תמונות, השתלת שיער, ועלויות הלינה. חלק מהמרפאות מציעות חבילה שכוללת גם נהג פרטי, טיסות, ותכשירים נלווים. מחיר זול מאוד של 5,000 שקלים ואף למטה מזה צריך לעורר שאלות.

מידע נוסף על השתלת שיער

השתלת שיער סינטטי - כל המידע על ההליך החדשני

במקום לקחת שיער טבעי מאזור תורם, להזריקו לאזור הקרח ולהיכנס לתקופת התאוששות ממושכת, טכניקה חדשה מאפשרת השתלת שיער סינטטי במרקם ותחושה טבעיים

השתלת שיער בישראל - כל מה שחשוב לדעת

בשנים האחרונות עולה מספר הקליניקות שמבצעות השתלת שיער בארץ ומתחרות בהשתלות בחו״ל. יש לכך לא מעט יתרונות וגם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב - מדריך

השתלת שיער בחו"ל: יתרונות, חסרונות ועלויות

מתמודדים עם נשירת שיער ומחפשים פתרון? אם כן, כדאי לשקול השתלת שיער בחו"ל. מדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין והודו מציעות הליכי השתלת שיער ברמה עולמית...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...