דלג לתוכן
Beyond Smile: טיפולי שיניים בטורקיה

Beyond Smile: טיפולי שיניים בטורקיה

טיפולי שיניים בחו"ל הפכו לאופציה שזמינה לכלל וטורקיה מסתמנת כאחד היעדים המשמעותיים בנושא. חברת Beyond Smile מנגישה את כל ההליך ללקוח הישראלי שמעוניין לעבור את הטיפולים בטורקיה ומלווה אותו בכל רגע עד החיוך המושלם

אנחנו מניחים ששמעתם הרבה על טורקיה, ולא רק כיעד לשופינג או למנוחה, אלא, כיעד לטיפולים אסתטיים שונים, בעיקר השתלות שיער. אבל האם ידעתם שגם תחום טיפולי השיניים בטורקיה הופך להיות פופולרי יותר ויותר? טורקיה ממשיכה לעלות במעמדה בתחום האסתטיקה ומושכת תיירות רפואית ענפה אליה. אז אם אתם מתעניינים בטיפולי שיניים בטורקיה ועם זאת שואלים את עצמכם איך ניתן לקבל שירות רפואי או אסתטי כאשר יש פערי שפה? כדאי לכם להכיר את Beyond Smile.

השירות של חברת Beyond Smile קם כדי לתת מענה למשלחות של ישראלים הבוחרים לבצע את טיפולי השיניים האסתטיים שלהם בחו"ל (טורקיה) וכדי לסייע בנושא לכל מי שמעוניין בהליכים השונים, כך שיהיה ברור ללקוח הישראלי והוא ידע מה סוג הטיפול שהוא צריך, מי מבצע את הטיפול הזה ומה תחומי האחריות של מרפאת השיניים אליה הוא מגיע. 

ביונד סמייל מלווים מטופלים מישראל לקבלת טיפולי שיניים אסתטיים בטורקיה. החברה מנגישה את התהליך ללקוח הישראלי החל מהאבחון בארץ, הליווי והטיפולים בטורקיה ועד לביקורות ולתמיכה שנדרשת לאחר החזרה לארץ. לכל מטופל מצוות נציג ישראלי שעובר אתו את כל השלבים, מתרגם ומסביר לו את כל הטיפול, תומך ומסייע לו עד לתוצאה הסופית.

beyond smile ביונד סמייל

טיפולי שיניים בטורקיה: איזה טיפולים אסתטיים ניתן לקבל?

כפי שכבר הוזכר, טורקיה הפכה ליעד חם בתחום הטיפולים האסתטיים כמו: השתלות שיער וגם טיפולי שיניים. טיפולי השיניים האסתטיים והכירורגיים הנפוצים במרפאות בטורקיה הם: ציפויי שיניים, כתרים (מסוג זירקוניה) והשתלת שיניים. השילוב של רפואה ותיירות (תיירות מרפא) גורמת להרבה ישראלים לרצות ולהתחיל בתהליך. אך לפני שתרוצו לכרטס, חשוב ללמוד ולהבין, ולו במעט, על כל סוג של טיפול שיניים. בנוסף, חשוב מאוד לבצע מחקר מקדים בנושא ולבחור במרפאות עם מוניטין ואשורים מאיגוד רופאי השיניים הטורקי (הגוף המקצועי המפקח) כדי לקבל החלטה מושכלת בנושא וכדי שתהיה לכם את החוויה הבטוחה ביותר.  

כתרי זירקוניה

כתרים הם פתרון אסתטי לשלל מצבים בחלל הפה: שיניים שבורות, שחוקות, פגומות ועוד, זו בעצם השלמה של השן וציפוי שלה באמצעות כתר ובמקרה זה הוא עשוי מחומר הנקרא זירקוניום. כתרי הזירקוניה מתאימים להרבה מצבים ומדמים בצורה הטובה ביותר את השיניים הטבעיות, הם יציבים, עמידים מפני כתמים ושחיקה ולא דורשים שיוף מסיבי של השן כדי להתאים לה. הם מתאימים במיוחד ככתרים במקומות בעייתיים כמו למשל השיניים הקדמיות. 

אמנם לכתרים מזירקוניום יש הרבה יתרונות אך חשוב להכיר גם בחסרונות. לעיתים החוזק והעמידות של כתרי הזירקוניה עלולים להקשות על רופאי השיניים לאתר בעיות שעלולות להתפתח מתחת לפני הכתר, או עלולים להוביל לשחיקה של שיניים אחרות בחלל הפה. בנוסף, המחיר של כתרים מחומר זה הוא יקר ביחס לכתרי זהב או חרסינה. 

השתלת שיניים בשיטת 6/ALL ON 4

השתלת שיניים (תותבות קבועות) מותאמת למטופלים אשר איבדו את כל השיניים שלהם או שסובלים ממחסור חלקי של השיניים ומעוניינים בשיקום הפה והלסת בהתאמה אישית ובמראה טבעי יותר מאשר שיניים תותבות. שיטת השתלת שיניים בטורקיה נקראת  6/ALL ON 4 והיא בין הטכניקות המתקדמות והמובילות להתקנת שיניים תותבות קבועות.

טכניקה זו מבוצעת בהליך כירורגי שבו מותקנים ארבעה או שישה שתלים דנטליים בפה של המטופל, שתלים אלה מאפשרים לתותבות "להתלבש" עליהם באופן מדויק ולהתקבע במקום כשהתוצאה המתקבלת היא אסתטית, טבעית למראה, עמידה ויציבה. התקנת השתלים באופן זה אורכת זמן קצר יותר מאשר האלטרנטיבות המסורתיות ומאפשרת שיפור מידי באיכות חיי המטופל. 

ציפוי שיניים

רווח בין השיניים או פגמים אסתטיים כמו: פיגמנטציה או כתמים על השיניים ועקמומיות, הם רק חלק מהמקרים שניתן לטפל בהם באמצעות ציפויי חרסינה לשיניים, השיטה הפופולרית כיום שכובשת גם את המרפאות בטורקיה והופכת לשיטה המועדפת להלבנת שיניים בטורקיה. ציפויי החרסינה מאפשרים לכל מטופל ומטופלת לקבל את החיוך המושלם או ה"הוליווד סמייל" שביקושו הפך לנפוץ בשנים האחרונות. 
ציפויי החרסינה הם ציפויים דקיקים שעשויים מחרסינה ומודבקים על חזית השן. החומרים מהם עשויים עמידים בפני גורמים שונים, לא נשחקים ולא ניזוקים מחומרים מכתימים, כך שניתן לשמור על התוצאה הסופית לאורך שנים ללא דאגות. 

הציפויים מעוצבים באופן אינדיבידואלי לפי צורה, גוון ועובי ומותאמים באופן ישיר למטופל ולבעיה האסתטית שהגיע לתקן. שיטת ההדבקה של הציפויים היא דומה, אך ההבדל ביניהם הוא החומר ממנו עשויים שמשרת מטרות שונות ורמת החוזק שלו שונה. סוגי הציפויים המרכזיים שניתן להיתקל בשמות שלהם במרפאות שיניים בטורקיה הם למינייט, EMAX, לומינירס וזירקוניה, כל אחד מהם הוא בעל רמות שונות של עובי, של גמישות, קיים ביניהם שוני בייצור כך שיש כאלה שניתנים לייצור במגוון גוונים רחב יותר לעומת אחרים וגם רמת העמידות שלהם משתנה, מה שאומר שיש שיחזיקו יותר שנים מאחרים. 

המידע הקיים לגבי סוגי הציפויים הוא רב ולחלק מהמטופלים גם עלול להיות מבלבל, אך לא צריך להיכנס ללחץ, הרופא המלווה והמטפל של beyond smile בודק את מצב השיניים ומתאים באופן אישי את ההליך הרפואי ואת סוג הציפוי שהכי נכון ויתאים למבנה השיניים, למצב הרפואי ולדרישות של המטופל.

ביונד סמייל

החלמה מטיפולי שיניים בטורקיה

לכל אחד מטיפולי השיניים: ציפויי שיניים, כתרים והשתלת שיניים בטורקיה, רמת מורכבות שונה, כמו בהליך הרפואי עצמו כך גם בהחלמה ממנו, כאשר המורכב ביותר הוא טיפול השתלת שיניים שהחלמתו לוקחת מספר חודשים. 

טרם הטיפול עצמו, ככל שיהיה, בביונד סמייל יסבירו למטופל את התופעות שעלול לחוות לאחר הטיפול (התנפחות האזור, רגישות, דימום וכו') ואת דרגת הכאב שכרוכה בהחלמה. כך למשל: המטופל עלול לסבול מכאבים קלים עד בינוניים אם עבר טיפול של כתרים בשיניים ומנגד, כאבים חזקים יותר אם עבר השתלת שיניים. המטופל יקבל הוראות מפורטות שנוגעות לתהליך ההחלמה, איך לעזור לאזור בתקופה זו, למה לשים לב ומה דורש התייחסות מיוחדת של רופא שיניים. מלבד לכך, רופא השיניים עצמו, בהתאם לטיפול, יצייד את המטופל בכל מה שיעזור לו לעבור את התקופה בשלום: מרשם למשככי כאבים או פדי גזה וכדומה. 

מה נכלל בשירות של ביונד סמייל?

טיפולים בחו"ל יכולים להיות קצת מלחיצים ובצדק, הפחד מלהיות "לבד" בארץ זרה ולעבור הליך רפואי גם אם אסתטי, יכול להתעורר לפתע אצל כל אחד. לכן כדי להפיג את החשש, חברת beyond smile בנתה מעטפת שלמה לישראלים שמעוניינים בטיפולי שיניים בטורקיה. השירות של החברה הוא שירות מקיף וכולל ייעוץ ואבחון של הפה והלסת בארץ ע"י מומחים לרפואת שיניים, שלאחריו תבנה תוכנית הטיפול המתאימה לכל אחד ואחת בהתאם, קביעת הטיפול עצמו בטורקיה כולל לינה בבית מלון וליווי צמוד עם נהג ומתורגמן לעברית לכל הנסיעות למרפאה ובמהלך כל הטיפולים בקליניקה שעובדת עם החברה. כאשר לאחר מכן, המטופל מקבל אחריות מלאה לטיפול מהמרפאה ותמיכה בארץ מצד רופא שיניים ישראלי שימשיך ללוות את המטופל לכל בעיה שלא תצוץ. 

חברי beyond smile מסבירים למטופל הכל, ו"משרטטים" לו שלב אחרי שלב איך יראה הטיפול שלו וגם איך יראה תהליך ההחלמה, שכידוע משתנה בין סוגי טיפול שונים ובהתאם למצבו של המטופל.

טיפולי שיניים בטורקיה מחירים: כמה זה יעלה לי?

זה לא זר שטיפולי שיניים בישראל יכולים להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, כמובן תלוי טיפול ותלוי מרפאה. לעומת זאת מחיר טיפולי שיניים בטורקיה נמוכים באופן משמעותי מהמחירים בארץ ולעיתים מבחינת העלות יוצאים משתלמים יותר. עם זאת, לטיפולי השיניים בטורקיה מחירים לא אחידים והם תלויים הרבה בסוג הטיפול אותו מיועץ לכם לבצע (מורכבות הטיפול), ברופא המבצע ובמרפאה שבה כל התהליך יקרה. בנוסף, מעבר לטיפול עצמו, כדי לקבל תמונה מלאה צריך להוסיף ולהחשיב הוצאות נוספות כמו למשל: עלות הבדיקות הטרומיות או עלות התרופות (כמו: משככי כאבים) שנלקחות לאחר ההליך ואפילו את עלות הטיסה והשהות. 

הרבה מהישראלים בוחרים לעבור טיפולי שיניים בטורקיה גם בגלל המחיר והחיסכון בהשוואה לטיפולים בארץ, אך גם כי הם רואים בזה הזדמנות לבקר ביעד חדש ולשלב את ההליך הרפואי יחד עם חופשה. בשל כך חברות רבות שעובדות עם המרפאות בטורקיה, מסייעות לישראלים לקבל את החבילה השלמה- הסדרי נסיעות, לינה, תזמון פגישות וטיפולים וליווי מלא, וכך גם עושה חברת ביונד סמייל שדואגת לטופל מההתחלה ועד לחיוך שהוא חלם עליו.

Beyond Smile: שאלות תשובות

האם ניתן לבצע טיפולי שיניים בטורקיה?

כן, טיפולי שיניים בטורקיה הפכו לפופולריים מאוד ויש תיירות רפואית רבה בתחום. אנשים בוחרים לשלב את הטיפול יחד עם חופשה וכך להנות משני העולמות במחירים משתלמים. אמנם זה נשמע מפתה אבל לפני הכל, אם אתם מתעניינים בדבר, יש חשיבות רבה לברר על כל התהליך ולהיעזר במי שמבין בכך ויכול ללוות אתכם, לברר לגבי איכות המרפאה, איכות הרופאים ועוד, זאת כדי לדאוג לבטיחות שלכם ולהבטיח את תוצאות הטובות ביותר. 

מהם סוגי טיפולי שיניים בטורקיה?

טיפולי השיניים שקיימים בארץ, טיפולים אורתודנטיים, טיפולים כירורגיים וטיפולים אסתטיים לרוב ניתן לבצע אותם גם בחו"ל החל מציפויי שיניים, כתרים לשיניים ועד להשתלת שיניים, בטורקיה תחום הרפואה הדנטלית מתפתח משנה לשנה עם מכשור רפואי חדשני, רופאים מומחים ומרפאות שיניים רבות. 

מה נותן לי השירות של Beyond Smile בטורקיה?

אם ברצונך לבצע טיפול שיניים בטורקיה, חברת Beyond Smile תלווה אותך החל מהרגע הראשון בארץ. מייעוץ ובדיקת מומחים בישראל שיקבעו מה ההליך הנכון עבורך, חיבור עם מרפאה בטורקיה, קביעת הטיפולים ביעד, קביעת הסדרי לינה והסעות לטיפולים, ליווי אישי של נציג לאורך כל ההליך, הסבר על מה שנעשה בכל שלב ותרגום השיח מול הצוות הרפואי במקום. בנוסף, יספקו סיוע במימוש אחריות מהמרפאה בטורקיה וסיוע למטופל גם אחרי הטיפול ואחרי החזרה לארץ באמצעות רופאים מקומיים.

עוד מידע על טיפולים אתסטיים לשיניים

תיירות מרפא: היתרונות של טיפולים בחו״ל

מטיפולי שיניים ברומניה ועד השתלת שיער בטורקיה או ביוון, יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור הליכים רפואיים וטיפולים אסתטיים בחו״ל. איך תיירות מרפא תפסה כזו...

טיפולי שיניים בחו״ל: טיפולים בטורקיה, ברומניה ועוד

טיפולי שיניים יכולים להיות יקרים, ועבור אנשים רבים העלות היא מחסום משמעותי בקבלת הטיפול שהם צריכים. לכן נסיעה לקבלת טיפולי שיניים בחו״ל הפכה לאפשרות...

המדריך הבהיר להלבנת שיניים

אילו שיטות קיימות להלבנת שיניים, מי יכול לבצע את זה, כמה זמן הלבנת שיניים מחזיקה מעמד, וכמה זה עולה? ריכזנו עבורכם מידע שיעשה לכם חיוך של פרסומת...

ציפוי שיניים - המדריך המלא

אילו ציפויי שיניים קיימים, למי מתאים ציפוי חרסינה ולמי ציפוי למינייט, באילו מרפאות אפשר לעשות את הטיפול, וכמה זה עולה?

אולי יעניין אותך גם:

טיפולי אסתטיקה בטורקיה: טסים לחופשה וחוזרים צעירים

עם שילוב של מתקנים רפואיים מתקדמים, רופאים מיומנים ועלויות נמוכות, טורקיה הפכה לבירה עולמית של טיפולים אסתטיים, ומבקרים מכל העולם מגיעים לטיפול רפואי...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

השתלת שיער בחו"ל: יתרונות, חסרונות ועלויות

מתמודדים עם נשירת שיער ומחפשים פתרון? אם כן, כדאי לשקול השתלת שיער בחו"ל. מדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין והודו מציעות הליכי השתלת שיער ברמה עולמית...