פרופורציה הסרת שיער מציעה מגוון טיפולי לייזר לנשים ולגברים, עם מכשור מתקדם ובמחירים משתלמים. למי הטיפולים של פרופורציה לייזר מתאימים, האם הטיפול בלייזר כרוך בתופעות לוואי, היכן ממוקמים סניפי פרופורציה, ומה עלות הטיפולים?

* המידע האינפורמטיבי והפרסומי בעמוד זה נכתב ע"י אתר כמהזה, אינו מסופק מטעם חברת פרופורציה ואין קשר או חסות של פרופורציה לאתר.

פרופורציה: רשת מרפאות להסרת שיער בלייזר

רשת המרפאות פרופורציה פועלת כבר משנת 1988. בכל סניפי הרשת עושים שימוש במכשור מתקדם, אנשי מקצוע מיומנים, ושירות אנושי. בדרך זו רשת פרופורציה שמים דגש על שתי הדרישות העיקריות של המטופלות והמטופלים: שירות ותוצאות.
פרופורציה הסרת שיער בלייזר - איך זה עובד?

אם התנסיתם בעבר בשיטות ביתיות להסרת שיער כמו גילוח, שעווה, או מכשיר חשמלי, אתם בוודאי יודעים שהתוצאות זמניות מאוד (אפילו פחות מיממה בגילוח), חלקן כרוכות בכאב, וההוצאה המצטברת על מכשירים וחומרים מגיעה למאות שקלים ואף יותר מזה בשנה. הסרת שיער בלייזר יעילה יותר מהשיטות הללו מכיוון שהיא מפחיתה באופן משמעותי את קצב צמיחת השיער ואת צפיפותו. הצוות המיומן של פרופורציה לייזר פוגע בזקיקי השערה עצמם ומחסל אותם בהליך בטוח. 

מכשיר הלייזר יורה קרן שמאתרת את השערה על פי פיגמנט שכהה יותר בהשוואה לגוון העור. קרן הלייזר מחממות את השערה באופן ממוקד, החום מגיע עד לזקיק השערה ומחסל אותו לחלוטין. באופן הזה נפגעת היכולת של השערה לצמוח שוב באופן משמעותי. 

באיזה מכשירים משתמשים ברשת פרופורציה לייזר?

כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר לקהל רחב ככל הניתן, רשת פרופורציה הסרת שיער בלייזר משתמשת במכשור המתקדם ביותר. המכשור שבו משתמשים בסניפים מבטיח צמיחת שיער מחודש מינימלית עד אפסית בתום סדרת הטיפולים ברוב המקרים. פרופורציה לייזר משתמשת במכשיר החדיש סופרנו טיטניום שפועל בטכנולוגיה מתקדמת, שמראה תוצאות מיטביות לאחר סדרת הטיפולים. המכשיר מקצר את זמן הטיפול באופן משמעותי, מפחית את הכאב באמצעות קירור מתמשך של העור, ואורך גל הלייזר הפועל בטווח רחב כך שניתן לטפל גם בעור שזוף וכהה.

האם הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתאימה לכולם?

פרופורציה הסרת שיער בלייזר מתאימה למגוון רחב של גברים ונשים, אבל המועמדים האידיאליים הם בעלי גוון עור בהיר וצבע שיער כהה. הסיבה לכך היא הפיגמנט, ככל שהשיער עם יותר פיגמנט אנרגיית קרם הלייזר נקלטת בו באופן יעיל יותר. אבל כפי שכבר ציינו, המכשור החדש מאפשר גם לבעלי עור כהה ליהנות ממראה חלק באמצעות טיפולי לייזר. מי שלא מתאים לטיפולים הם בעלי ובעלות שיער ג׳ינג׳י, שיער בלונדיני, ושיער שיבה מאפיר או לבן. 

כדי שהציפיות של כל אחד ואחת מכם יהיו מותאמות למציאות, לפני תחילת התהליך או רכישה כלשהי, הצוות המקצועי של פרופורציה לייזר יערוך בדיקת התאמה. אחד מאנשי המקצוע יוודא שהנותנים האישיים מאפשרים את הסרת השיער בהתאם לצבעו, צפיפותו, והאזור שבו מעוניינים לבצע את הטיפולים. 


באילו אזורים בגוף ניתן לעשות הסרת שיער בלייזר?

ניתן להסיר שיער לאורך זמן כמעט מכל מקום בגוף. המקומות הפופולריים בקרב נשים שמטופלות ברשת פרופורציה לייזר הם שפה עליונה, בתי השחי, ידיים, בטן, קו תחתון, ביקיני, ירכיים, רגליים, וכפות הרגליים. גברים שמעוניינים להסיר שיער עושים זאת לרוב מאזורי הפנים, עצמות לחיים, עורף, חזה, גב, זרועות, ידיים, רגליים, וכפות הרגליים. 

רשת פרופורציה לייזר לא מבצעת הסרת שיער לנשים באזורי הפנים (למעט שפם ובין הגבות), באזור העליון של היד, בתוך האף ובתוך באוזן, ובאזור הפנימי של המפשעה בתוך הריריות ובקרבת פי הטבעת. לגברים לא ניתן להסיר שיער מהקרקפת, אזור האשכים ועל איבר המין, בתוך האף והאוזן, ומעל ומתחת לגבות. 
אפשר לעשות טיפול הסרת שיער בודד ולא סדרת טיפולים?

כולנו היינו רוצים שהתשובה לכך תהיה ״כן״, אבל גוף האדם קצת יותר מורכב מזה. השערה צומחת במחזוריות שכוללת שלושה שלבים. בשלב הראשון השערה צומחת בתוך הזקיק, בשלב השני היא נחה בזקיק, ובשלב השלישי היא נושרת לקראת מחזור גדילה חדש. לא כל השערות באזור המטופל נמצאות באותו שלב במחזוריות ולכן קרן הלייזר פוגשת כל שערה בשלב צמיחה שונה. קרן הלייזר יעילה רק בשלב הצמיחה. לכן לא תראו תוצאות משביעות רצון כבר לאחר הטיפול הראשון וכן תראו שיערות שצומחות מחדש. כדי להגיע לתוצאה המיטבית והיעילה ביותר יש לבצע סדרת טיפולים, כדי להצליח להגיע לכל השערות בשלב הצמיחה שלהן. 

טיפולי פרופורציה לייזר אמורים לכאוב? יש תופעות לוואי?

טיפול הסרת שיער בלייזר שנעשה באופן מקצועי על ידי אנשי צוות מנוסים יסתיימו לרוב ללא תופעות לוואי משמעותיות. לא מדובר בטיפול נטול כאב לחלוטין, ואם אתם מרגישים עקצוצים בזמן הטיפול אין מה לדאוג. התופעה נובעת בגלל חימום זקיק השיער והיא חולפת מעצמה במהירות. המכשיר שבו משתמשים ברשת פרופורציה לייזר פועל ברישיון משרד בריאות והוא בטוח לשימוש. אם מדובר באזור רגיש או אתם רגישים לכאב, ניתן להשתמש במשחות אלחוש. 

פרופורציה סניפים

רשת פרופורציה לייזר מפעילה 14 סניפים בערים חדרה-קיסריה, מודיעין-מכבים-רעות, תל אביב, באר שבע, אשקלון, אשדוד, פתח תקווה-רמת גן, כפר סבא-רעננה, נתניה, חיפה-קריות, עפולה, ירושלים, ראשון לציון-חולון ורחובות. סניפי הרשת פועלים שישה ימים בשבוע, בשעות פעילות נרחבות עד שעות הערב המאוחרות, ובשישי עד הצהריים. 

פרופורציה מחירים

בכל סוגי הטיפולים שמציעה רשת פרופורציה לייזר המחיר נקבע באופן אישי עבור כל לקוחה ולקוח בנפרד. העלות נקבעת בהתאם לאזורים שבהם מעוניינים לבצע את הסרת השיער, כמות האזורים, מבצעים שנהוגים מעת לעת, או המסלולים השונים שהרשת מציעה. ייעוץ ראשוני והערכה מקצועית להצעת הטיפול ניתנים ללא עלות וללא התחייבות. הסרת שיער באזור קטן יחיד יכולה לעמוד על עשרות בודדות של שקלים לטיפול ברכישת סדרה, ומאות שקלים באזורים הגדולים. הרשת מציעה הנחות נוספות על אלו הקיימות ברכישת שני אזורי טיפול ומעלה. גברים יכולים לבחור בין מסלול של עשרה טיפולים לבין מסלול של 15 טיפולים. לנשים מוצע גם מסלול סדרת טיפולים ללא הגבלה. 


פרופורציה שאלות ותשובות

איך עובד התהליך ברשת פרופורציה הסרת שיער בלייזר?
מכשיר הלייזר יורה קרן שמאתרת את השערה על פי פיגמנט שכהה יותר בהשוואה לגוון האור. קרן הלייזר מחממת את השערה באופן ממוקד, החום מגיע עד לזקיק השערה ומחסל אותו לחלוטין. באופן הזה נפגעת היכולת של השערה לצמוח שוב באופן משמעותי. 
האם הסרת שיער בלייזר בפרופורציה מתאימה לכולם?
טיפולי הסרת שיער בלייזר לא מתאימים לבעלי שיער ג׳ינג׳י, בלונדיני, או שיער שיבה. לפני תחילת התהליך הצוות המקצועי יערוך בדיקת התאמה. אחד מאנשי המקצוע יוודא שהנותנים האישיים מאפשרים את הסרת השיער בהתאם לצבעו, צפיפותו, והאזור שבו מעוניינים לבצע את הטיפולים. 
תוכל לקרוא את כל המידע על פרופורציה הסרת שיער בלייזר אצלנו בכמהזה אסתטיקה.
האם יש תופעות לוואי או כאבים?
טיפול הסרת שיער בלייזר שנעשה באופן מקצועי על ידי אנשי צוות מנוסים יסתיימו לרוב ללא תופעות לוואי משמעותיות. לא מדובר בטיפול נטול כאב לחלוטין, ואם אתם מרגישים עקצוצים בזמן הטיפול אין מה לדאוג. 
פרופורציה מחירים - כמה זה עולה?
העלות נקבעת בהתאם לאזור המטופל, כמות האזורים, מבצעים, או המסלולים השונים שהרשת מציעה. גברים יכולים לבחור בין מסלול של עשרה טיפולים לבין מסלול של 15 טיפולים. לנשים מוצע גם מסלול סדרת טיפולים ללא הגבלה. הרשת מציעה הנחות נוספות על אלו הקיימות ברכישת שני אזורי טיפול ומעלה.

מידע נוסף על הסרת שיער בלייזר