דלג לתוכן

טיפולי שיניים בחו״ל: טיפולים בטורקיה, ברומניה ועוד

טיפולי שיניים יכולים להיות יקרים, ועבור אנשים רבים העלות היא מחסום משמעותי בקבלת הטיפול שהם צריכים. לכן נסיעה לקבלת טיפולי שיניים בחו״ל הפכה לאפשרות מבוקשת במחיר סביר. השתלת שיניים בטורקיה, ציפוי שיניים ברומניה וטיפולי שיניים במולדובה - בדקנו מהן האפשרויות לקבלת טיפולי שיניים בחו״ל

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

ליעוץ בנושא טיפולי שיניים אסתטיים בטורקיה

בשנים האחרונות ישנה מגמה גוברת בקרב ישראלים לפנות לטיפולי שיניים בחו"ל. היעד העיקרי והמוכר ביותר הוא טיפולי שיניים בטורקיה, אך קיימות אפשרויות נוספות כמו טיפולי שיניים ברומניה וטיפולי שיניים במולדובה. מדינות אלו ואחרות מציעות מגוון רחב של טיפולי שיניים במחירים נמוכים משמעותית ממה שהתרגלנו אליו בישראל. לטיפולי שיניים בחו״ל יש יתרונות רבים מאוד, אך חשוב לא להתעלם מהדברים שצריך להיזהר מהם, נדבר על הכל בהמשך. היחס בין העלות והתועלת של טיפולי שיניים בחו״ל הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שיותר ויותר ישראלים נוסעים לחו"ל לצורך טיפולי שיניים. זה מתחיל מטיפולים פשוטים כמו הלבנת שיניים ושיננית, עד הליכים מורכבים יותר כמו השתלת שיניים בטורקיה, ציפוי שיניים, יישור שיניים ועוד. טיפולי שיניים בחו״ל ביעדים כמו טורקיה, רומניה ומולדובה מספקים טיפול איכותי ברמה שלא נופלת מישראל, תוך זמני המתנה קצרים ומחירים נוחים. 

טיפולי שיניים בטורקיה

טורקיה הפכה לבירת תיירות מרפא עולמית, כך שאין שום פלא על כל שכל כך הרבה ישראלים בוחרים לעבור טיפולי שיניים בטורקיה. טיפולי שיניים שזמינים בטורקיה כוללים בדיקות וניקויים שגרתיים, סתימות, השתלת שיניים בטורקיה, ציפוי שיניים בטורקיה, הלבנת שיניים בטורקיה, וטיפולים נוספים במדינה שנמצאת במרחק טיסה קצרה מאיתנו.

השתלת שיניים בטורקיה: אחד הטיפולים המבוקשים בטורקיה הוא השתלות שיניים, שניתן לבצע במחיר נמוך משמעותית בהשוואה לישראל. מטופלים מכל העולם שאיבדו שיניים עקב פציעה, עששת או מחלה אחרת בחרו לעבור השתלת שיניים בטורקיה. מדובר בהליך של הנחת שתל טיטניום לתוך עצם הלסת, המשמש כשורש שן מלאכותי חזק ועמיד בהשוואה לגשרים או שיניים תותבות. לאחר מכן, השתל מכוסה בכתר דנטלי מותאם אישית לצבע ולצורת השיניים הטבעיות. 
השתלת שיניים בטורקיה מחירים: המחיר של השתלת שיניים בטורקיה נקבע לפי שתל פלוס כתר. טווח המחירים לשתל בטורקיה נע בין 350 ל-700 דולר, בהתאם ליצרן השתלים, כמו למשל שתל טורקי, שתל גרמני, או שתל שוויצרי שהוא היקר ביותר. לכך יש להוסיף את עלות הכתר, כ-250 דולר. אם ניקח לדוגמה עלות של שתל גרמני עם כתר נגיע ל-650 דולר, כ-2,300 שקלים (משתנה לפי שער ההמרה ביום התשלום), פחות מחצי מחיר בהשוואה לישראל. 

ציפוי שיניים בטורקיה: טיפול שיניים פופולרי נוסף הוא ציפוי שיניים בטורקיה לשיפור המראה שלהן ולהגן עליהן מפני נזקים. טיפול זה יכול לשמש לתיקון מגוון רחב של בעיות קוסמטיות, כמו שיניים סדוקות או דהויות. 
ציפוי שיניים בטורקיה מחיר: עלות ציפוי שיניים בטורקיה נעה בין 1,500-2,500 שקלים לשן בהתאם להיקף הטיפול הנדרש, מדובר בכשליש מחיר בהשוואה לטיפול דומה בישראל.

הלבנת שיניים בטורקיה: עוד טיפול מבוקש שגורם לאנשים להזמין כרטיס טיסה הוא הלבנת שיניים בטורקיה. מרפאות שיניים רבות מציעות שירותי הלבנת שיניים מקצועיים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת כמו הלבנת לייזר. הלבנת שיניים בטורקיה יכולה להסיר כתמים ושינויי צבע מהשיניים, וכתוצאה מכך לחיוך בהיר וצעיר יותר. 
הלבנת שיניים בטורקיה מחירים: הלבנת שיניים בטורקיה יכולה לעלות בין 800 ל-1,500 שקלים, תלוי בסוג הטיפול בו נעשה שימוש ובשערי ההמרה ביום הטיפול. 

טיפולי שיניים בטורקיה

טיפולי שיניים ברומניה

טיפולי שיניים ברומניה מתגלים כמוצר מבוקש נוסף עבור מטופלים ישראלים שמחפשים טיפולי שיניים בחו״ל ברמה גבוהה ובמחירים נמוכים. מרפאות שיניים ברומניה מציעות מגוון רחב של טיפולי שיניים, כולל בדיקות וניקויים שגרתיים, סתימות, השתלות שיניים ברומניה, ציפוי שיניים ברומניה, הלבנת שיניים ברומניה וטיפולי שיניים נוספים.

השתלת שיניים ברומניה: השתלת שיניים היא אחד הטיפולים המבוקשים ברומניה, משום שזהו פתרון קבוע ויעיל לשיניים חסרות או פגועות. ניתוח השתלת שיניים כולל הצבת שתל טיטניום לתוך עצם הלסת, שמשמש כעוגן לכתר. 
מחיר השתלת שיניים ברומניה: העלות של השתלת שיניים ברומניה דומה לעלות בטורקיה, היא נקבעת לפי שתל ומשתנה בהתאם לסוג השתל, סוג הכתר (סטנדרטי או זרקוניה), וכמובן משתנה בין המרפאות והרופאים. באופן כללי אפשר להגיד שמדובר בטווח שנע בין 2,200 ל-4,000 שקלים לשן. 

ציפוי שיניים ברומניה: ציפוי שיניים הוא טיפול פופולרי נוסף המוצע ברומניה, והוא נועד לשיפור מראה השיניים ולהגן עליהן מפני נזקים. ציפוי שיניים ברומניה הוא פתרון יעיל לתיקון מגוון בעיות שיניים קוסמטיות כמו סדקים או שינוי צבע. 
מחיר ציפוי שיניים ברומניה: עלות ציפוי שיניים ברומניה מחרסינה יעלה סביב 250 דולר לשן כולל טיפול שורש, כ-900 שקלים בהתאם לשער ההמרה. בארץ מדובר בעלות שמתחילה בכ-2,500 שקלים ויכולה להאמיר עד 4,000 שקלים לשן.  

הלבנת שיניים ברומניה: הלבנת שיניים היא גם טיפול מבוקש שמוצע על ידי מרפאות שיניים ברומניה. הלבנת שיניים ברומניה נעשית בטכנולוגיות מתקדמות כמו הלבנת לייזר, שיכולה להסיר כתמים ושינויי צבע מהשיניים ולהעניק חיוך בהיר וצעיר יותר. עלות הלבנת שיניים ברומניה יכולה להגיע לכחצי מחיר בהשוואה לישראל. 

אחד היתרונות הגדולים ביותר של פנייה לטיפולי שיניים ברומניה הוא החיסכון בעלויות. המטופלים יכולים לחסוך בין 30% ל-70% בטיפולי שיניים בהשוואה למחירים בישראל. מרפאות שיניים ברומניה ידועות במתקנים החדישים ביותר, באנשי מקצוע רפואת שיניים בעלי הכשרה גבוהה והקפדה על סטנדרטים בינלאומיים של טיפולי שיניים בהתאם לנדרש על פי כללי האיחוד האירופאי. חיסרון אפשרי במקרה של רומניה הוא מחסום שפה, שכן לא כל הרופאים ואנשי צוות כמו אנשי מזכירות וטכנאים מדברים אנגלית שוטפת, וגם עבור רובנו לא מדובר בשפת אם. חלק מהמטופלים מעדיפים טיפול שיניים קרוב לבית, אך יש לזכור שרומניה נמצאת בסך הכל במרחק של שעתיים טיסה מתל אביב. 

טיפולי שיניים במולדובה

נסיים את הטיול שלנו עם טיפולי שיניים במולדובה, יעד נוסף שצובר פופולריות בקרב מטופלות ומטופלים ישראלים שמחפשים טיפול שיניים בחו״ל במחיר סביר ואיכות גבוהה. טיפולי שיניים במולדובה כוללים מגוון רחב של טיפולים, ובהם בדיקות וניקויים שגרתיים, סתימות, השתלות שיניים במולדובה, ציפוי שיניים במולדובה, הלבנת שיניים במולדובה, ועוד טיפולים.

השתלת שיניים במולדובה: השתלת שיניים במולדובה היא טיפול מבוקש שמספק פתרון לטווח ארוך לשיניים חסרות או פגומות. השתלת שיניים במולדובה היא טיפול שבו משתילים עמוד טיטניום לתוך עצם הלסת, ובהמשך הוא משמש כעוגן לכתר. 
מחיר השתלת שיניים במולדובה: הטיפול עולה כ-350 דולר עבור השתל והמבנה, נמוך משמעותית בהשוואה לישראל. המחיר כמובן יכול להשתנות ממרפאה למרפאה ובהתאם לסוג השתל והכתר הנבחרים. לדוגמה, כתר זרקוניה יעלה כ-200 דולר לשן במולדובה. 

ציפוי שיניים במולדובה: ציפוי שיניים הוא טיפול פופולרי נוסף במולדובה לשיפור מראה השיניים והגנה עליהן. ציפויים דנטליים הם פתרון יעיל לתיקון מגוון בעיות שיניים קוסמטיות כמו סדקים או שינויי צבע. 
מחיר ציפוי שיניים במולדובה: עלות ציפוי שיניים נע בסביבות 250 דולר לשן עבור ציפוי חרסינה למינייט. בהתאם לשער ההמרה, מדובר בכ-900 שקלים לשן, בהשוואה ל-2,500 שקלים ומעלה בישראל. 

אחד היתרונות העיקריים של טיפולי שיניים במולדובה הוא החיסכון בעלויות. המטופלים יכולים לחסוך בין 50% ל-70% בטיפולי שיניים בחו״ל בהשוואה למחירים בישראל. מרפאות שיניים במולדובה ידועות במכשור מתקדם, ברופאים בעלי הכשרה גבוהה באירופה, ובעמידה בסטנדרטים בין-לאומיים של טיפולי שיניים. חסרונות אפשריים כוללים מחסום שפה בעיקר עם אנשי מזכירות וטכנאים, וכן יש לקחת בחשבון גם את עלויות הטיסה והלינה. 

ליעוץ ומחירים של טיפולי שיניים אסתטיים בטורקיה

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

טיפולי שיניים בחו"ל שאלות ותשובות

האם בטוח לקבל טיפולי שיניים בחו"ל?

כל עוד אתם נוקטים באמצעי הזהירות הדרושים ועושים את המחקר לקראת הנסיעה - טיפולי שיניים בחו״ל הם נושא בטוח. האפשרויות העיקריות הן טיפולי שיניים בטורקיה, טיפולי שיניים ברומניה, וטיפולי שיניים במולדובה. הקפידו לבחור רופא שיניים שמקפיד על סטנדרטים בין-לאומיים ויש לו מרפאה עם מכשור מתקדם וצוות עם הכשרה גבוהה. 

כמה אוכל לחסוך בטיפולי שיניים בחו"ל?

הסכום שתחסכו בקבלת טיפולי שיניים בחו"ל משתנה בהתאם ליעד ולסוג הטיפול. בממוצע, מטופלים יכולים לחסוך בין 30% ל-70% בטיפולי שיניים בהשוואה למחירים בישראל. טיפולים כמו השתלת שיניים בטורקיה, השתלת שיניים ברומניה, או השתלת שיניים במולדובה יהיו זולים משמעותית, אפילו פחות ממחצית הסכום, לעומת ישראל. גם על ציפוי שיניים בחו״ל או הלבנת שיניים אפשר לחסוך סכום משמעותי. 

אילו סוגי טיפולי שיניים בחו״ל אפשר לעשות?

מרפאות שיניים בחו"ל מציעות בדרך כלל מגוון רחב של טיפולי שיניים, לרבות בדיקות וניקויים שגרתיים, סתימות, השתלות שיניים בחו״ל, ציפוי שיניים, הלבנת שיניים ועוד. יעדים מסוימים עשויים להתמחות בטיפולים מסוימים, כמו השתלות שיניים בטורקיה או תיירות שיניים ברומניה. חשוב לבחור ביעד שבו פועלים רופאי שיניים מיומנים בטיפול הספציפי לו אתם זקוקים.

מהם הסיכונים בקבלת טיפולי שיניים בחו"ל?

הסיכונים העיקריים בקבלת טיפולי שיניים בחו"ל כוללים מחסום שפה והצורך לחשב את עלות הנסיעה והלינה. חשוב לוודא שבמרפאת השיניים שתבחרו יש אנשי צוות שיוכלו לתקשר אתכם בצורה יעילה וכן לברר איך מתבצע המעקב שלאחר הטיפול. ישנן חברות שמתמחות בארגון הלינה והשהייה ומורידות מרשימת הדאגות שלכם את הבירוקרטיה הזו. 

טיפולי שיניים בטורקיה

מידע נוסף על תיירות מרפא בחו"ל

טיפולי אסתטיקה בטורקיה: טסים לחופשה וחוזרים צעירים

עם שילוב של מתקנים רפואיים מתקדמים, רופאים מיומנים ועלויות נמוכות, טורקיה הפכה לבירה עולמית של טיפולים אסתטיים, ומבקרים מכל העולם מגיעים לטיפול רפואי...

תיירות מרפא: היתרונות של טיפולים בחו״ל

מטיפולי שיניים ברומניה ועד השתלת שיער בטורקיה או ביוון, יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור הליכים רפואיים וטיפולים אסתטיים בחו״ל. איך תיירות מרפא תפסה כזו...

השתלת שיער בחו"ל: יתרונות, חסרונות ועלויות

מתמודדים עם נשירת שיער ומחפשים פתרון? אם כן, כדאי לשקול השתלת שיער בחו"ל. מדינות כמו טורקיה, יוון, קפריסין והודו מציעות הליכי השתלת שיער ברמה עולמית...

טיפולי שיניים בטורקיה

טיפולי שיניים בטורקיה מציעים מגוון יתרונות החל ממחיר נוח, שירות איכותי, טכנולוגיה מתקדמת ואנשי מקצוע מיומנים. בין אם מדובר בכתרי זירקוניה, ציפוי...

מידע נוסף על טיפולי שיניים

ציפוי שיניים - המדריך המלא

אילו ציפויי שיניים קיימים, למי מתאים ציפוי חרסינה ולמי ציפוי למינייט, באילו מרפאות אפשר לעשות את הטיפול, וכמה זה עולה?

המדריך הבהיר להלבנת שיניים

אילו שיטות קיימות להלבנת שיניים, מי יכול לבצע את זה, כמה זמן הלבנת שיניים מחזיקה מעמד, וכמה זה עולה? ריכזנו עבורכם מידע שיעשה לכם חיוך של פרסומת...

הלבנת שיניים מחיר - כמה זה עולה?

קפה שחור, רוטב עגבניות עז, אוכמניות כהות, יין אדום, משקאות קולה, צבעי מאכל, ועישון - אלו הם רק חלק מהגורמים לכך שהשיניים שלנו מוכתמות. ריכזנו עבורכם...