דלג לתוכן

השתלת שיער מחיר: כמה עולה השתלת שיער?

כמה עולה השתלת שיער בישראל ומה מחיר השתלת שיער בטורקיה? כמה עולה השתלת שיער בגבות ומהו מחיר השתלת שיער ביופייבר? בדקנו כמה תשלמו על השתלות שיער בטכנולוגיות השונות בארץ ובטורקיה

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער?

ההתקדמות הטכנולוגית בעולם השתלות השיער הופכת אותן להרבה יותר נפוצות בימינו. בעבר, השתלות שיער נראו הרבה פחות טבעיות בהשוואה להיום, הן בלטו לעין ביחס למי שבלוריתו טבעית ומלאה, והצלקות היו מכוערות ומאוד בולטות, וממש ראו את הנקודות שבהן השיער הושתל והריווח בין אזורי ההשתלה. התשובה לשאלה ״כמה עולה השתלת שיער״ הייתה הרבה מאוד, והתוצאות לא תמיד השביעו רצון. 

כיום, טכנולוגיות השתלת השיער כל כך מתקדמות עד שאנשים שיפגשו אתכם בפעם הראשונה ולא הכירו אתכם מתקופת אובדן השיער, כלל לא יעלו בדעתם שמדובר בהשתלת שיער. הסיבה לכך היא שברוב המקרים, כשהמצב הרפואי מאפשר, ההשתלה היא של זקיקי שיער פעילים שמביאים לצמיחה סדירה של השיער באזורים המקריחים, ולא של שיער מלאכותי. גם הצלקות שנוצרות בעקבות ההליך הן קטנות בהרבה וכמעט שלא ניתן להבחין בהן. גם בענף השתלת השיער המלאכותי נרשמה התקדמות מרשימה מאד והשיער המושתל נראה כמעט זהה לשיער אנושי. 

מחיר השתלת שיער משתנה עם הטכנולוגיה

בעבר, ההליך הנפוץ ביותר של השתלת שיער היה בשיטת FUT שבה חותכים חתיכה מהעור בצד האחורי של הראש בו צומח שיער, ומשתילים אותה באזור שבו יש קרחות. השיטה הזו השאירה צלקת גדולה באזור שממנו חתכו את העור. כיום, השימוש הרווח הוא בשיטת DHI שבה, באמצעות מכשיר דמוי עט, זקיקי השיער מאזור עשיר בצמיחה מחולצים ומושתלים ישירות באזורי המקריחים. המכשיר מחלק את הזקיקים ישירות, הצלקות שנשארות הן קטנטנות וזמן ההחלמה מהיר משמעותית בהשוואה לשיטה הקודמת. בניגוד לשיטת השתלת השיער הישנה, אין צורך בגילוח של האזור התורם. DHI היא השיטה המתקדמת ביותר כיום להשתלות שיער והיא מאפשרת השתלה של יותר זקיקי שיער לכל מילימטר קרקפת. בחלק מהמקומות משתמשים בשיטת FUE שבה מבצעים חתכים קטנים בקרקפת באזור הנתרם כדי להשתיל לתוכם את זקיקי השיער, אחד אחרי השני. 

השתלת שיער בישראל מחיר

השתלת שיער בישראל מחיר

עם התקדמות הטכנולוגיה והידע בנוגע לדפוסי צמיחת השיער, ועם עליית הפופולריות של ההליכים הרפואיים של השתלות שיער, התווספו עוד ועוד אפשרויות לביצוע הליך השתלת שיער. בעבר שוק השתלת השיער בישראל היה קטן מאוד, על אף אחוז המתקרחים הגבוה באופן יחסי. גברים ונשים שסבלו מהתקרחות ודילול שיער נאלצו לטוס לטורקיה ולבצע את ההליך שם. 

כיום יש מבחר אפשרויות גם בישראל, אבל התחרות עדיין לא מאוד גדולה. זו הסיבה לכך, לצד סיבות נוספות, שמחיר השתלת שיער בישראל עדיין גבוה ביחס למחיר השתלת שיער בטורקיה. מחיר השתלת שיער בישראל תלוי במספר גורמים ובהם כמות השיער המושתל, המיקום שבו נעשית ההשתלה, וסוג ההליך. מחיר השתלת שיער בישראל נע בין 12 אלף שקלים לבין 30 אלף שקלים בטכנולוגיות המתקדמות יותר. היתרון של השתלת שיער בישראל הוא שכאן מבצעים את ההשתלה רופאים בלבד ולא טכנאים, ואם יש בעיה מסוימת שמצריכה טיפולים ומעקבים אתם כאן בבית.   

השתלת שיער בטורקיה מחיר

טורקיה הפכה למעצמת השתלת שיער בין-לאומית ולא רק הישראלים נוהרים אליה כדי להחזיר את הבלורית שאבדה מזמן. בעקבות ההתמחות שהטורקים עשו בעולם השתלות השיער, בכל המדינה ובעיקר באיסטנבול פועלים מכונים שמיועדים אך ורק להשתלות שיער. בנוסף יש קליניקות ייעודיות בבתי חולים פרטיים וחדשניים שהתמקצעו בשיטות השונות של לביצוע השתלת שיער. הניסיון במרפאות בטורקיה הוא עשיר ועצום, ובמכונים הרבים שפועלים במדינה עוברים מדי יום כמויות אדירות של מושתלי שיער. לכן, הצוותים בטורקיה, רופאים וטכנאי השתלות, נחשבים למנוסים ומיומנים במיוחדים במגוון השיטות עם מגוון רחב של דפוסי צמיחת שיער. 

מחיר השתלת שיער בטורקיה הוא בהחלט מפתה, במיוחד כשהלירה הטורקית נסחרת בשער חליפין נמוך. לפעמים מחיר השתלת שיער בטורקיה זול יותר אפילו אם מוסיפים את עלות כרטיסי הטיסה ומקום הלינה. ממש כמו מחיר השתלת שיער בישראל, גם מחיר השתלת שיער בטורקיה תלוי בגורמים שציינו, ובהם כמות השיער המושתל, המיקום, וההליך. 

מחיר השתלת שיער בטורקיה בשיטת DHI מתחיל מ-8,000 שקלים ויכול להגיע לכ-16 אלף שקלים. השתלות שיער בשיטת FUE בטורקיה מתחילות במחיר של 5,500 שקלים ויכולות להגיע לכ-9,500 שקלים. לסכומים אלה יש להוסיף עלויות טיסה ולינה בטורקיה, אך יש חברות שמציעות חבילה כוללת שבה מחיר השתלת שיער בטורקיה כולל גם את הטיסה, הלינה, ההעברות, בקיצור - הכל. 

לקבלת ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער, מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

השתלת שיער ביופייבר מחיר

השתלת שיער בשיטת ביופייבר היא שיטה מתקדמת בתחום השתלת השיער הסינתטי, שנראה טבעי יותר לעומת שיטות מתקדמות פחות. בשיטה הזו, המטופל או המטופלת, ובמקרה הזה ברוב המוחלט של המקרים מדובר במטופלת, יוצאת מההליך עם שיער מלא, ולא צריכה להמתין לצמיחת השיער המתחדש. זאת הסיבה שהרבה נשים בוחרות בשיטה הזו על פני השתלת שיער מסוגים אחרים. ההחלמה מהתהליך אף היא מהירה יחסית. המחירים מתחילים מ-6,500 שקלים ומגיעים לכ-12 אלף שקלים. מחיר השתלת שיער ביופייבר בארץ נע סביב 14 אלף שקלים, שוב - בהתאם לכמות השיער המוזרק.

מחיר השתלת שיער באזורים נוספים

השתלות שיער לא מבוצעות רק בראש, אלא גם בגבות בעיקר עבור נשים, ובאזור השפם והזקן עבור גברים. ניתן באמצעות השתלת שיער לעודד צמיחה באזורים מצולקים שהפסיק לצמוח בהם שיער, או לעודד צמיחה באזור עם צמיחה מועטה כמו למשל גברים שלא צומח להם מספיק זקן או שפם והם רוצה מראה מלא יותר, או נשים שמרטו את כל הגבות בשנת 2001 כשזה היה באופנה והן לא צמחו בחזרה לעוביין המקורי. ייתכנו גם מצבים רפואיים או פשוט גנטיקה שלא מאפשרת צמיחה מלאה כמו שהיינו רוצות. השיטה של השתלת שיער בגבות, בשונה משיטות ישנות יותר כמו איפור קבוע ומיקרובליידינג, מייצרת צמיחת שיער של ממש ולא קעקוע על העור בצורה של שערה. המראה טבעי יותר באופן משמעותי ומלא יותר. 

מחיר השתלת שיער בגבות או בזקן נמוך יותר כיוון שמדובר בכמות קטנה משמעותית של זקיקי שיער בהשוואה להשתלת שיער. המחיר הנמוך יחסית מצמצם את הפער מהמחירים בטורקיה שיצריכו הוצאות נוספות על טיסה, לינה ומצריכים גם יותר זמן, כך שבאזורים הקטנים מחיר השתלת שיער בישראל יוצא משתלם יותר. 

דילול שיער והתקרחות במפרצים הם מאוד נפוצים בקרב גברי ישראל, גם הצעירים שבהם. בגיל הצעיר, יש תחושה שאין הצדקה להעמקת המפרצים, והתהליך עלול להשפיע משמעותית על הביטחון העצמי. במצב הזה נותר אזור גדול בקרקפת עם צמיחת שיער נורמלית, שהופך השתלת שיער במפרצים למצב האולטימטיבי והקל ביותר לטיפול, עם אזור עשיר בשיער בריא לקצור ממנו זקיקי שיער. המחירים להשתלת שיער במפרצים עדיין גבוהים בגלל שמדובר באזור יחסית רחב, יותר מזקן וגבות. מחיר השתלת שיער בטורקיה באזורי המפרצים מתחיל מ-5,500 שקלים, ומחיר השתלת שיער בישראל באותם האזורים יכול להגיע לכ-10,000 שקלים.

לקבלת ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער, מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

השתלת שיער מחיר שאלות ותשובות

כמה עולה השתלת שיער בטורקיה?

השתלת שיער בטורקיה מתחילה בכ-5,500 שקלים ומגיעה לכ-16,000 שקלים. המחיר משתנה בהתאם לקליניקה שבה אתם עושים את השתלת השיער, הטכנולוגיה של ההשתלה, כמות השיער שצריך להשתיל, והניסיון של צוות השתלת השיער. יש קליניקות שמציעות חבילת הכל כלול עם כל עלויות הטיסה מישראל, הלינה בטורקיה, וההעברות מהמלון לבית החולים או הקליניקה ובחזרה ולכן המחירים יכולים להיות גבוהים יותר, בהתאם לרמת הלינה והשירות. 

השתלת שיער בישראל מחירים?

מחיר השתלת שיער בישראל מתחיל בכ-12 אלף שקלים ויכול להגיע לכ-30 אלף שקלים. המחיר משתנה בהתאם לטכנולוגיה שבה מבוצעת השתלת השיער, ניסיונו של הרופא שמבצע את השתלת השיער, כמות השיער שיש להשתיל, וגורמים נוספים. היתרון של השתלת שיער בישראל הוא שאתם הולכים לנוח מיד בבית, ללא הלחץ של טיסה ושהייה במדינה זרה. 

האם המחיר הוא השיקול העיקרי בהשתלת שיער?

ממש ממש לא. אם הצעת המחיר שאתם מקבלים נמוכה מאוד, כדאי לעשות תחקיר על המקום. למעשה, לא משנה באיזו קליניקה אתם בוחרים - כדאי לערוך כמה בדיקות. קראו על בית החולים שבו מבוצע ההליך, חפשו מידע על הרופאים והצוות שמשתילים, ודאו שהקליניקה נושאת בכל האישורים לביצוע ההליך ושהמכשור מתקדם ונושא תקנים. 

כמה עולה השתלת שיער בגבות ובזקן?

מחיר השתלת שיער בזקן או מחיר השתלת שיער בגבות נמוך באופן משמעותי ונע בין כמה מאות שקלים לאלפים בודדים. המחיר הנמוך נובע מכך שמדובר באזורים קטנים מאוד ויש צורך במעט מאוד זקיקים ובזמן עבודה קצר. 

מידע נוסף על השתלת שיער

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

השתלת שיער סינטטי - כל המידע על ההליך החדשני

במקום לקחת שיער טבעי מאזור תורם, להזריקו לאזור הקרח ולהיכנס לתקופת התאוששות ממושכת, טכניקה חדשה מאפשרת השתלת שיער סינטטי במרקם ותחושה טבעיים

השתלת שיער בישראל - כל מה שחשוב לדעת

בשנים האחרונות עולה מספר הקליניקות שמבצעות השתלת שיער בארץ ומתחרות בהשתלות בחו״ל. יש לכך לא מעט יתרונות וגם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב - מדריך

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...