דלג לתוכן

תוספות שיער - פתרונות מתקדמים לשיער דליל

הטכנולוגיה של היום מאפשרת להתנהל עם תוספות השיער ממש כמו עם השיער הטבעי: הן לא נופלות, אפשר לשחות איתן, וכמובן לחפוף. למי תוספות שיער מתאימות, כמה זמן הן יחזיקו מעמד, אילו שיטות וסוגים קיימים, וכמה זה עולה?

4 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

רוצה לקבל ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער?

למי מתאימות תוספות שיער?

לסובלות משיער דליל או פגום: לסובלות משיער דליל או פגום, או לסובלות מהתקרחות נשית- ניתן להוסיף נפח לשיער ביעילות באמצעות תוספות שיער. 

גוונים ללא גרימת נזק: למעוניינות להוסיף פסים לשיער אך ללא הנזק שגורם חמצון- ניתן להוסיף תוספות שיער בגוונים שונים ולתת מראה טבעי של גוונים. 

הארכת שיער: לבעלות שיער קצר שמעוניינות להאריך את השיער במהירות- ניתן לעשות זאת עם תוספות שיער שמתחברות לשיער הקיים ומעניקות מראה של שיער ארוך וטבעי. 

התקרחות גברית: כן, תוספות שיער מתאימות גם לגברים עם שיער דליל, נגיע לכך בהמשך. 

ממה נובע שיער דליל?

ישנן מגוון סיבות לדלילות שיער. בין היתר אפשר למנות תזונה לקויה ודיאטות כסאח ללא תמיכה מדעית או רפואית, ירידה משמעותית במשקל מסיבות שונות, טיפולים רפואיים אגרסיביים, וכמובן רקע גנטי. שיער דליל משפיע רבות על המראה הכללי ויוצר מראה מבוגר. כיום ידוע שהמראה החיצוני משפיע גם על התחושה הפנימית ותעשיית היופי עוסקת בפיתוח פתרונות מילוי של שיער דליל, כך שהמראה יהיה טבעי, עם מינימום התעסקות מצד המטופלת.

תוספות שיער

הארכת שיער עם תוספות שיער

הארכת שיער וכיסוי אזורים דלילים באמצעות תוספות שיער נעשה באמצעות שיער טבעי בריא שנגזז מנשים במדינות שונות ברחבי העולם ומיובא לישראל. השיער עובר תהליך עיבוד ומכינים אותו לנשים שמעוניינות בתוספות שיער. לכל סוג שיער יש יתרונות וחסרונות, אך התוספות שמשתמשים בהן בישראל מגיעות לרוב מנשים במזרח אירופה ומאסיה, והשיער הזה נחשב לבריא ושופע.
הארכת שיער עם תוספות שיער מעניקה מראה אחיד וטבעי. כל אישה יכולה לבחור את סוג השיער המתאים לה על פי המרקם, הצבע, העובי, וההתאמה לשיער הטבעי. 

אילו סוגים של תוספות שיער קיימים?

שיער סינתטי: מיוצר מחומרים דומים להרכב של שיער טבעי שעוברים תהליך עיבוד קפדני ליצירת מראה ומרקם מתאימים. תוספות שיער סינתטי קיימות במגוון אורכים ליצירת מראה טבעי. השיער עובר תהליך של ציפוי בסיליקון שמעניק לו מראה מבריק, אך לאורך זמן לאחר חפיפות מרובות, שחייה בים וחשיפה לשמש, השכבה הולכת ונשחקת עד שיש להחליף את התוספות בחדשות.
שיער משולב: שילוב בין שיער ראש טבעי לשיער סינתטי. גם כאן השיער המעובד מקבל ציפוי להגנה ומראה מבריק, אך בשל השילוב שלו עם שיער ראש טבעי הוא יאריך ימים יותר משיער סינתטי בלבד.
שיער ראש טבעי: הסוג הטבעי והמרשים ביותר למילוי אזורים דלילים וקרחות. שיער טבעי עמיד בפני נזקי השמש, אינו מתבלה במהירות, ולא זקוק לתחזוקה מיוחדת. האיכות מגיעה עם תג מחיר, אך יתרונותיו מצדיקים את העלויות. 

תוספות שיער- איזה שיטות קיימות היום?

הלחמת שיער בקרטין
קרטין הוא חלבון טבעי הקיים בשיער האדם (וגם בציפורניים!) ולכן הוא מאוד ידידותי עבורנו. הלחמת שיער בקרטין היא הלחמה חזקה ודקה, אינה פוגעת בהמשך הצמיחה של השיער הטבעי ולא מזיקה לשערות עצמן. ניתן לחפוף את השיער כרגיל, הוא עמיד בחום הפן, והתחזוקה פשוטה. גם אם אינכן מרוצות מהתוצאה - המצב הפיך לגמרי, ניתן לחמם את הקרטין ולהמיסו, ולעשות הלחמת שיער מחדש עד שמרוצים מהתוצאה. 
תוספות שיער במדבקה
הארכת שיער במדבקה מתאימה במיוחד לנשים עם שיער דליל שרוצות לעבות או להאריך את השיער. המדבקה עשויה מחומר סיליקון דקיק שכלל לא מורגש ואורכה כ-2.5 סנטימטרים. משך ההדבקה עומד על כארבעים דקות, וההדבקה מחזיקה מעמד בין חודשיים לשלושה חודשים. לאחר שההדבקה מתפרקת, מורידים את תוספות השיער, מחליפים לדבק חדש, ומחזירים את אותו השיער. 
תוספות שיער בשיטת החרוזים
שיטת חיבור תוספות שיער בחרוזים מתבססת על השחלת השיער בקבוצות קטנות מאוד אל החרוזים. אין צורך בשימוש בחומרים נוספים לצורך החיבור, אך בזמן העבודה משתמשים בפלייר מיוחד כדי לשטח את התוספות. הסרת התוספות שחוברו דרך החרוזים תיעשה בעזרת הפלייר שאיתו השיער הושטח. החרוזים חייבים להיות איכותיים כדי שלא יפגעו בשיער הטבעי. חרוזים באיכות ירודה עלולים לצבור לכלוך, להתחמצן ואף להחליד. החרוזים קטנים מאוד, קיים מגוון רחב של גוונים, לא מרגישים בהם והם מתאימים לכל סוג של שיער ולכל גוון.

תוספות שיער מחיר

תוספות שיער לגברים

זה אולי יפליא אתכם, אבל יותר ויותר גברים פונים לפתרון של תוספות שיער, שכן זהו פתרון מיידי לבעיית ההתקרחות הגברית. מדובר בפתרון זול יותר מהשתלת שיער, שנותן מראה טבעי לעומת פאה. ניתן למצוא תוספות שיער לגברים ברמה גבוהה מאוד, עד שלא ניתן לזהות שמדובר בתוספת שיער. התחזוקה קלה מאוד וניתן להתקלח, לרחוץ בים או בבריכה, ולהתאמן במכון הכושר ללא חשש מנפילה או התפרקות התוספות. 

כמה זמן מחזיקות תוספות השיער?

התשובה לשאלה הזו מורכבת מכמה גורמים, בהם איכות התוספות, קצב צמיחת השיער הטבעי, סוג השיער, שיטת הארכת שיער או הלחמת שיער, וגורמים נוספים. ישנן שיטות שמצריכות חידוש לאחר חודשיים-שלושה, ובשיטות אחרות שלושה-עד שישה חודשים. גם אם איכות התוספות מעולה, החידוש נדרש כיוון שצומחים שורשי שיער חדשים והתוספות לא מחוברות לשורשי השיער. 

איפה עושים תוספות שיער?

כדי לקבל תוצאה באיכות גבוהה ומראה טבעי, כדאי לעשות זאת במספרות יעודיות עם מעצבי שיער מומחים ומיומנים בתחום תוספות השיער. כשבוחרים מעצב שיער, כדאי ללכת לפגישת ייעוץ שבה יוסברו האפשרויות המתאימות ללקוחה הספציפית. לא כל סוגי תוספות השיער מתאימים לכולן. ספר מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום הספציפי הזה יוכל לתת הדרכה מלאה על תחזוקת השיער כדי שהמראה הטבעי יישאר לאורך זמן. 

איך מתחזקים את תוספות השיער?

תחזוקת תוספות שיער אינה קשה, שכן ניתן לחפוף את השיער, להתקלח, לרחוץ בים או בבריכה, ולעצב את השיער כמו את השיער הטבעי. כדי שהתוספות יחזיקו לאורך זמן, מומלץ לא להזניח את הטיפול בשיער. יש להקפיד לסרק את השיער כדי להימנע מקשרים, ולשמור על חום מבוקר כשעושים פן. לא ללכת לישון עם שיער רטוב, ולוודא ייבוש מלא ויסודי לאחר החפיפה. כמו כן מומלצת הזנה של השיער עם תכשירים איכותיים, והקפדה על הנחיותיו של מעצב השיער.

תוספות שיער מחיר

עלות תוספות שיער משתנה באופן משמעותי בהתאם לסוג, לשיטה, לאורך ולגון השיער. תוספות שיער מחיר מחושב בחלק מהמקרים לפי גרם, ובמקרים אחרים לטיפול כולל. עלות תוספות שיער יכולה לנוע מ-20 שקלים לגרם שיער מעובד צבוע, עד 10,000 שקלים לתוספת שיער פרימיום משערות טבעיות בלבד. 
הלחמת שיער בקרטין עולה בסביבות ה-1,000 שקלים, כך גם תוספות שיער במדבקה. תוספות שיער לגברים עשויה לעמוד על 1,500 שקלים. תוספות שיער חרוזים 100 יחידות באורך 52 ס"מ תעלה בין 600-750 שקלים. 

לקבלת ייעוץ, מידע ומחירים של השתלת שיער, מלאו פרטיכם ונציג יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

תוספות שיער שאלות ותשובות

למי מתאימות תוספות שיער?

תוספות שיער יכולות להוות פתרון למגוון רחב של צרכים בין אם זה הוספת נפח לסובלות משיער דליל, פגום והתקרחות נשית, הארכת שיער למי שמעוניינת בשיער ארוך בזמן קצר ולמעוניינות בגוונים ללא נזק החמצון.

האם תוספות שיער זה גם לגברים?

כן, הרבה גברים פונים לפתרון התוספות שמסייע להם עם בעיית ההתקרחות הגברית. מדובר באופציה זולה יותר מהשתלת שיער שאם נעשית נכון נותנת מראה טבעי והתחזוקה קלה ונוחה. 

מהם סוגי החיבורים של תוספות שיער?

קיימות מספר שיטות של חיבור תוספות שיער לשיער הטבעי: הלחמת שיער בקרטין, תוספות שיער במדבקה שעשויה מחומר סיליקון דקיק ושיטת החרוזים שבאמצעותה משחירים שיער בקבוצות קטנות אל החרוזים ומשטחים אותם. כל השיטות דורשות תחזוקה וחידוש מידי כמה חודשים.

כמה עולה תוספות שיער?

העלות משתנה ותלויה בסוג השיער, בשיטה, באורך ובגוון שנרצה. לעיתים מחשבים את עלות תוספות השיער לפי גרם ולעיתים מחשבים את הטיפול הכולל. תוספת שיער יכולה לנוע מ20 שקלים לגרם שיער מעובד ועד ל10,000 שקלים לשיער פרימיום טבעי. הלחמת שיער בקרטין עולה בסביבות ה1000 שקלים וכך גם תוספות שיער במדבקה. תוספות שיער לגברים עשויה לעמוד על 1,500 שקלים. תוספות שיער חרוזים 100 יחידות באורך 52 ס"מ תעלה בין 600-750 שקלים. 

עוד בתחום נשירת שיער:

השתלת שיער >

השתלת שיער בישראל - כל מה שחשוב לדעת

בשנים האחרונות עולה מספר הקליניקות שמבצעות השתלת שיער בארץ ומתחרות בהשתלות בחו״ל. יש לכך לא מעט יתרונות וגם כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב - מדריך

השתלת שיער סינטטי - כל המידע על ההליך החדשני

במקום לקחת שיער טבעי מאזור תורם, להזריקו לאזור הקרח ולהיכנס לתקופת התאוששות ממושכת, טכניקה חדשה מאפשרת השתלת שיער סינטטי במרקם ותחושה טבעיים

השתלת שיער בטורקיה - איך זה עובד?

בשנים האחרונות הפכה טורקיה למעצמה מובילה של השתלות השיער. איך עובד התהליך, אילו חברות בולטות מציעות השתלת שיער בטורקיה, מה כלול בחבילה, למה לשים לב...

השתלת שיער כל מה שצריך לדעת על התהליך

דלילות או התקרחות, בארץ או בחו"ל: הכל על השתלת שיער. מהן השיטות המובילות להשתלת שיער, מאיזה גיל אפשר לעשות השתלת שיער, השתלת שיער לנשים לעומת השתלת...

תגובות