דלג לתוכן
בדיקת MRI פרטית בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

בדיקת MRI פרטית בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

עולים על טיסת בוקר לאיסטנבול, נוסעים לבית החולים היהודי לבדיקת MRI, עוצרים באחד הקניונים הנחשבים בטורקיה לעשות קצת שופינג ולהירגע, ועולים על טיסת הערב שתחזיר אתכם עוד באותו היום לארץ. כל זה במחיר משתלם לסריקות MRI תוך ימים בודדים

בהתאם לקופת החולים ואזור המגורים שלכם, זמן ההמתנה לבדיקת MRI אורך בין שלושה שבועות לחודשיים בממוצע, וזה עוד לפני שאנחנו מדברים על ההמתנה לפענוח הבדיקה. לכן אנחנו ממש לא מתפלאים לראות יותר ויותר אנשים שפונים לבדיקת MRI פרטית שמתבצעת באופן מהיר ויעיל. כמו בתחומים אחרים בתחום תיירות המרפא, גם כאן טורקיה משחקת תפקיד מרכזי, במרפאות עם המכשירים המתקדמים ביותר עם אנשי מקצוע רפואיים מנוסים ובעלי שם עולמי. אנחנו יודעים שייתכן שאתם בכלל מעקמים את הפרצוף לרגע כשאתם חושבים על נסיעה עד לטורקיה כדי לבצע בדיקת MRI פרטית, אבל חברת תיירות המרפא דיזנהאוז מדיקל עם שיתופי הפעולה האסטרטגיים שיצרה, הופכת את החוויה כולה לחלקה ובטוחה. 

בדיקת MRI פרטית בטורקיה - שלב אחר שלב

תהליך בדיקת MRI בטורקיה דרך דיזנהאוז מדיקל מתוכנן היטב, כך שלכם כמטופלים אין כל טרחה ואתם לא צריכים לחשוב על שום דבר בעצמכם, את כל זה אנשי הצוות של החברה עושים עבורכם. הנה מה שצפוי לכם, שלב אחר שלב:

הגשת הפניה: הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם דיזנהאוז מדיקל עם ההפניה שקיבלתם מהרופא המטפל שלכם עבור בדיקת MRI. שימו לב, יש לציין את סוג צילום ה-MRI באופן ברור באנגלית. 

התחלת טיפול מידית בפנייתכם: עם קבלת ההפניה, דיזנהאוז מדיקל מעבירה את הטופס למחלקת ההדמיה של בית החולים היהודי "אור חיים", באיסטנבול, שעליו נפרט בהמשך. 

קבלת הצעת מחיר: לאחר קבלת ההפניה לצילום המבוקש על ידי הרופא, תקבלו הצעת מחיר עבור ההליך כולו, כולל כל השירותים הנלווים. לאחר שתסכימו להצעת המחיר, יינתן לכם תאריך הבדיקה והנסיעה, בהסכמה איתכם. 

סידורי נסיעות: דיזנהאוז מדיקל תספק לכם כרטיסי טיסה ליום אחד. הטיסה לבדיקה מתוכננת להמריא בשעה 7:00 בבוקר מנתב״ג. בנוסף תקבלו פרטי התקשרות לאדם שממתין לכם בנמל התעופה באיסטנבול, ולנהג שילווה אתכם לבית החולים.

תחבורה באיסטנבול: עם הגעתכם לטורקיה, נהג ייקח אתכם לבית החולים כדי לבצע MRI פרטי. לאחר בדיקת ההדמיה, הנהג ייקח אתכם לאחד הקניונים המפוארים באיסטנבול, "איסתניה פארק", לזמן חופשי ובילוי עד לטיסתכם חזרה לישראל.

חזרה הביתה: הנהג יעביר אתכם בחזרה לנמל התעופה לטיסה שמתוכננת להמריא בשעה 20:50.

קבלת סריקת ה-MRI: ביום הבדיקה תקבלו דיסק שמכיל את סריקת ה-MRI, ואותו תוכלו להעביר ישירות לרופא שלכם בארץ. 

אפשרות לקבלת פענוח בדיקת ה-MRI: יש לכם אפשרות לבחור בקבלת פענוח מלא של בדיקת ה-MRI באנגלית. הפענוח מתקבל לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם באנגלית, בעלות נוספת של $100. 

MRI פרטי בטורקיה או בישראל?

הבחירה היכן לבצע בדיקת MRI פרטית כרוכה במספר גורמים, בהם זמני המתנה, עלויות, נוחות ואיכות הטיפול. אנחנו כמובן לא יכולים לקבוע עבורכם איפה כדאי לעשות את הבדיקה, אך נספק לכם כאן מידע כדי שתוכלו להשוות ולבחור בעצמכם:

MRI פרטי בישראל: היתרון של בדיקת MRI פרטית בישראל הוא השפה שבה אתם מרגישים הכי נוח לשאול שאלות, להתרגז, וגם לשמוח ולהודות. אין צורך להגיע לנמל התעופה, והכל נעשה כאן בארץ. החסרונות של בדיקת MRI פרטית כאן אצלנו היא המחיר הגבוה של הבדיקה הפרטית, שיכולה לנוע בין 3,000 ל-6,000 שקלים ללא חומר ניגוד. לכן, רבים מהפונים לקבלת מידע על MRI פרטי בישראל חוזרים בחזרה לבדיקות שמכוסות על ידי מערכת הבריאות הציבורית, למרות זמן ההמתנה. 

MRI פרטי בטורקיה באמצעות דיזנהאוז מדיקל: בחירה ב-MRI פרטי בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל מציעה יתרונות רבים. אחד היתרונות המרכזיים הוא המהירות והיעילות של התהליך. לרוב ניתן לתאם טיסות ובדיקה תוך ימים בודדים, מה שהופך זאת לאפשרות ריאלית עבור אלה הזקוקים לתוצאות מהירות. יתרה מכך, עלות הבדיקה, כולל טיסות, היא 2,300 שקלים, מחיר משתלם יותר בהשוואה לאפשרויות אחרות. התהליך כולו מאורגן עבורכם, מאיסוף מנמל התעופה וחזרה אליו, ועד להליך עצמו, מה שהופך אותו לחוויה ללא טרחה. בנוסף, בדיקת ה-MRI בטורקיה מתבצעת בבית החולים היהודי "אור חיים" באיסטנבול, הידוע במתן שירותים ברמה גבוהה.

לשתי האפשרויות יש את היתרונות שלהן, והבחירה צריכה להיות על פי השיקולים הכלכליים שלכם, מגבלות זמן ונוחות. הודות לזמני ההמתנה הקצרים, העלויות הנמוכות יותר והשירות המקיף שמספקת דיזנהאוז מדיקל, רבים בוחרים בבדיקת MRI פרטית בטורקיה. 

שיתוף פעולה ייחודי עם בית החולים היהודי ״אור החיים״

דיזנהאוז מדיקל בחרה לשתף פעולה עם בית החולים היהודי "אור חיים" באיסטנבול, שבו נערכות בדיקות ה-MRI. בית החולים ידוע בעולם ברמת השירותים הרפואיים הגבוהים שלו, הוא ידוע בסטנדרטים מצוינים של טיפול, טכנולוגיה רפואית עדכנית ואנשי מקצוע רפואיים מיומנים. במסגרת שירותיו כולל בית החולים מחלקת הדמיה שבה נערכות סריקות ה-MRI. המחלקה משתמשת בטכנולוגיית MRI חדישה, שמסוגלת לספק תמונות מדויקות וברורות ביותר החיוניות לאבחון מצבים שונים, החל מפגיעה במפרקים ועד לגידולים.

בית החולים היהודי אור החיים הוא חלק מתהליך המציע חבילה שלמה, כולל סידורי הנסיעה והבדיקה עצמה. הגישה של דיזנהאוז מדיקל לשירות רפואי מבטיחה חוויה נוחה, יעילה ומהירה למטופלים הזקוקים לסריקות MRI, ומצמצמת משמעותית את זמני ההמתנה הקשורים לרוב בהליכים כאלה. ככלל, בית החולים היהודי אור חיים נחשב למרכז רפואי מוביל בתחום תיירות המרפא עבור מטופלים מכל העולם. 

אילו בדיקות MRI פרטי זמינות ללקוחות דיזנהאוז מדיקל?

MRI מפרקים: חיוני לאבחון מחלות ופציעות במפרקים. בדיקה שימושית במיוחד בהכנה לניתוחים אורתופדיים או במקרים של פציעות ספורט.

MRI מוח: בדיקה מומלצת כשנדרשת אבחנה של מחלות או נזק למוח, כמו חשד לגידול, כלי דם לא תקינים, לחץ תוך מוחי מוגבר, אוטמים שעלולים לגרום לשבץ מוחי, מחלות רקמת המוח כמו טרשת נפוצה, וכן סוגים שונים של חבלות ראש. 

MRI בטן: כלי מקיף לאבחון מחלות ופציעות באיברי הבטן כמו לבלב, כבד, מעי דק וגס, כליות ודרכי השתן.

MRI שד: בדיקה מיוחדת עבור נשים שנמצאות בסיכון גבוה לפתח סרטן שד.

MRI של עמוד השדרה: מתבצע כשנדרשת אבחנה של מחלות שונות בעמוד השדרה, לרבות פריצות דיסק, גידולים, כלי דם לא תקינים, שינויים מבניים ועוד.

MRI כלי דם: כלי רב ערך לאבחון מחלות של כלי דם באיברים השונים כמו התרחבות או חסימה לא תקינה. הבדיקה מספקת תמונות של עורקים (בדיקת MRA) ושל ורידים (בדיקת MRV).

MRI רחם: בדיקה כשנדרשת חקירה דחופה של מצבו של עובר ברחם.

MRI ערמונית: בדיקה זו מהווה חלק מפרוטוקול מעקב עבור חולי סרטן הערמונית או משמשת כשיש חשד למחלה.

כל אחת מסריקות MRI אלו זמינה בטורקיה, מסופקת על ידי אנשי מקצוע רפואיים מומחים במתקנים מהשורה הראשונה של בית החולים היהודי "אור חיים" באיסטנבול, מה שמבטיח שירותי בריאות באיכות גבוהה.

MRI פרטי בטורקיה דיזנהאוז מדיקל - שאלות ותשובות

האם בדיקת MRI פרטית בטורקיה היא הליך בטוח?

דיזנהאוז מדיקל היא חברת תיירות מרפא שמחויבת להציע שירותים רפואיים מהשורה הראשונה, ובדיקת MRI אינה יוצאת דופן. המטופלים עוברים את הבדיקה בבית החולים היהודי "אור חיים" באיסטנבול, הידוע בסטנדרטים הגבוהים של טיפול וטכנולוגיה מתקדמת. 

כמה עולה בדיקת MRI פרטית בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל?

עלות בדיקת MRI פרטית בטורקיה, כולל טיסות והעברות, היא 2,300 שקל בלבד. לאחר קבלת ההפניה מהרופא שלכם, דיזנהאוז מדיקל תספק לכם הצעת מחיר כתובה באופן שקוף וברור. אם תרצו לקבל גם פענוח מלא בשפה האנגלית, תוכלו לקבל זאת למייל שלכם בתוספת של $100. 

אילו סידורי נסיעה מספקת דיזנהאוז מדיקל לבדיקת MRI בטורקיה?

דיזנהאוז מדיקל מארגנת את כל סידורי הנסיעות ואתם לא צריכים לדאוג לדבר. החבילה כוללת טיסות סדירות עם טורקיש איירליינס, העברות פרטיות מנמל התעופה לבית החולים ובחזרה, עם נציג שממתין למטופלים עם הנחיתה. שירותים אלו מבטיחים חווית נסיעה חלקה ונטולת מתחים.

אילו בדיקות MRI אפשר לערוך בטורקיה?

בדיקות MRI כוללות סריקות מפרקים, מוח, בטן, שד, עמוד שדרה, כלי דם, רחם וערמונית. סריקות אלו מבוצעות בבית החולים היהודי "אור חיים" באיסטנבול, הידוע בעולם במתן שירותים רפואיים ברמה גבוהה.

אולי יעניין אותך גם:

תיירות מרפא: היתרונות של טיפולים בחו״ל

מטיפולי שיניים ברומניה ועד השתלת שיער בטורקיה או ביוון, יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור הליכים רפואיים וטיפולים אסתטיים בחו״ל. איך תיירות מרפא תפסה כזו...

MRI פרטי: בדיקה ופיענוח מהיר

כיצד ניתן לקבל תור ופענוח בדיקת MRI מהירים? מה היתרונות של בדיקת MRI, באיזה מכונים בישראל ניתן לבצע MRI פרטי? מי הרופאים המובילים בתחום, וכמה זה...