דלג לתוכן
מכבי אסתטיקה: רפואה אסתטית

מכבי אסתטיקה: רפואה אסתטית

מכבי אסתטיקה יחד עם המנהלת המקצועית ד"ר אלמן מציעים מגוון טיפולי רפואה אסתטית בסניפי הרשת. מילוי נפחים, תיקון, שיפור מראה העור והצערתו ללא התערבות כירורגית, הזרקת בוטוקס, הזרקת חומרי מילוי, טיפולי פילינג ועוד, הכל מותאם באפן אישי לכל מטופל ומטופלת.

טיפוח עור הפנים באמצעות תכשירים שונים, הפך אצל רבות ורבים לדבר שבשגרה, לעיתים זה כדי להימנע מנזקי הגיל או לשפר את נראות הפנים, לאחד גוון או לטפל בצלקות או בקמטוטים ועוד. רק מסיבוב בפארם אפשר להבין שכמות הקרמים, הסרומים ועוד שלל התכשירים שקיימת בשוק היא עצומה, כאשר כל מוצר נועד למשהו אחר. אבל מה קורה כשהתוצאות לא מגיעות? כשהקמטוטים עדיין בולטים או כשהקרם לא הצליח לתקן את כל מה שקיווית לו? ברגע הזה מבינים שאולי צריך משהו אחר, טיפול יותר מתקדם ועמוק ואולי שווה לפנות לרפואה האסתטית.

כיום, הרפואה האסתטית היא תחום שמתפתח בקצב מהיר, מקבל את האהדה שלו וצובר פופולריות מרגע לרגע. רשת המרפאות מכבי אסתטיקה מציעה ללקוחותיה שלל טיפולי רפואה אסתטית שיכולים לסייע בפתרון בעיות שונות, כמו: תיקון א- סימטריה ומילוי נפחים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית, טשטוש קמטים ואנטי- אייג'ינג באמצעות הזרקת בוטוקס, חידוש העור ומיצוקו באמצעות פילינג ועוד.

רשת מכבי אסתטיקה: רפואה אסתטית בגישת ד"ר אלמן

ד"ר אלמן, המנהלת הרפואית של מכבי אסתטיקה, פיתחה שיטת עבודה ייחודית לקבלת תוצאות מיטביות ומשביעות רצון לכל מטופל ומטופלת שמגיעים לסניפי הרשת במטרה לעבור הליך אסתטי.

בכל סניפי הרשת של מכבי אסתטיקה נמצאים צוותים מקצועיים שעובדים על פי פרוטוקול עבודה ייעודי ומקפידים על הפן המקצועי והבינאישי כאחד. מלבד לשיטות העבודה, גם הכלים והחומרים שבהם משתמשים במהלך הטיפולים השונים, הם כלים וחומרים בעלי טכנולוגיה מתקדמת שאושרו על ידי משרד הבריאות וגופים בינלאומיים. 

לפני כל טיפול, המטופלים והמטופלות מוזמנים/ות לפגישה אישית. בפגישה זו הרופא בוחן את המטופל ומחליט על הפרוצדורות המתאימות לו באופן אישי לתוצאות מיטביות, יחד עם הימנעות מפרוצדורות בלתי רצויות. המטופל/ת מקבל/ת הסבר מהרופא אודות כל הליך אסתטי, תוך שקיפות מלאה בנוגע לתופעות לוואי אפשריות, תיאום ציפיות, הכנה לטיפול (במקרה שנדרשת הכנה כלשהי), התנהלות לאחר הטיפול וכיצד ניתן לשמר את התוצאות המתקבלות.


רפואה אסתטית מכבי אסתטיקה

טיפולי פנים והזרקות במכבי אסתטיקה

טיפול בקמטים: טיפול להחלקת קמטים והטשטוש שלהם מתבסס לרוב על חומר הבוטוקס- בוטולינום טוקסין, שהוא חומר המרפה את תנועת השריר. כאשר מזריקים בוטוקס לאזור שמתמקדים בו במהלך הטיפול, התוצאה שאליה מכוונים לאחר ההחלמה היא שהשריר ירפה, וכך התנועה בו תהיה פחותה עד כדי לא קיימת. ברגע שמונעים את תזוזת השריר, העור שמעליו הופך לחלק יותר והקמט מיטשטש. בנוסף, כך נמנעת העמקת הקמט. האזורים הפופולריים שבהם מוזרק בוטוקס הם: המצח, בין הגבות, צידי העיניים ובעוד אזורים שיש בהם קמטי הבעה. 

מילוי נפחים ותיקון א- סימטריה: הגנטיקה, הגיל ועוד שלל גורמים סביבתיים גורמים לפנים שלנו לאבד מנפחם. את הנפח והחיות אפשר להחזיר לפנים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית שמיועדת למילוי נפחים, להחדרת לחות לשכבות העמוקות בעור הפנים ועוד. התכונה של מילוי נפחים יכולה לסייע גם כאשר יש צורך בתיקון א- סימטריה בפנים, עיצוב שפתיים עיבוי והגדלה ועוד. 

חוטים בפנים: טיפולים של חוטים בפנים מיועדים להצערת העור, מיצוק העור והשגת מראה מורם ורענן יותר. שימוש בחוטים בפנים יכול להתבצע בשני טיפולים עיקריים במכבי אסתטיקה: הזרקת חוטים נמסים לפנים או מתיחת פנים ללא ניתוח (חוטי אפטוס). כל טיפול כזה מיועד לשלבים שונים של נראות העור, כך למשל טיפול הזרקת חוטים נמסים שמעודד יצירת קולגן בעור אינו משמש תחליף במקרים שיש נפח גדול של עור מדולל ונדרשת הרמה. 

טיפול fox eyes: טיפול זה קרוי על שם התוצאה שלו. הוא נועד לשנות את מראה אזור העיניים למראה חתולי ומורם יותר, כשמו כן הוא- עייני שועל, שרבות מהכוכבות ההוליוודיות מתהדרות בו. זהו טיפול אסתטי שניתן לבצעו במגוון שיטות: הזרקת בוטוקס, הזרקת חומצה היאלורונית, הזרקת חוטים נספגים, שילוב של שלושת השיטות הנ"ל ועוד. הרופא ברשת מכבי אסתטיקה מחליט על הגישה הנכונה לכל מטופלת באופן אישי לאחר בחינת האזור, זאת בתנאי ונמצאה מתאימה לטיפול fox eyes.

פילינג: טיפול אנטי- אייג'ינג, הצערת העור והחזרת המיצוק והחיות לעור הפנים, לא חייב לכלול מזרקים. קיימות שיטות שונות שתוצאתן היא עור זוהר, אחיד וחיוני ואחת מהן היא פילינג. גם לפילינג סוגים שונים: IPL פוטו ריג'וביניישן, פילינג ללא קילוף PRX 33, פילינג עמוק ועוד. כאשר המטרה העיקרית היא לעודד את התחדשות העור בעזרת חומרים בעלי רכיבים פעילים או בעזרת אנרגיית האור. את טיפולי הפילינג ניתן לעשות באזורים שונים כמו: פנים, צוואר וידיים. כמובן שהשיטה בה יתבצע הטיפול תקבע ע"י הרופא בהתאם למטופלת ולאזור הטיפול. 

טיפול משולבשילוב בין כמה טיפולים המבוססים על טכנולוגיות מתקדמות יחד עם הזרקת חומצה היאלורונית. טיפולים כמו: לייזר, גלי רדיו, חימום עמוק, PRP, PRX וכדומה שמטרתם היא לשמר את תוצאות ההזרקה לתקופה ארוכה יותר. מילוי בחומצה היאלורונית וטיפול משלים שגם מעניק תוצאות מעבר לשימור החומר המוזרק, מעניק מיצוק וברק לעור, מטפל בכתמים ובנגעים ועוד.

מכבי אסתטיקה רפואה אסתטית: שאלות ותשובות

איזה טיפולי אסתטיקה רפואית קיימים במכבי אסתטיקה?

רשת מכבי אסתטיקה מציעה ללקוחותיה מגוון טיפולי אסתטיקה רפואית והזרקות כמו: הזרקת בוטוקס לטשטוש קמטים, הזרקת חומצה היאלורונית למילוי נפחים, עיבוי ועיצוב שפתיים, טיפול fox eyes למראה עיניים חתולי, טיפולי חוטים למיצוק או מתיחת הפנים, טיפולי אנטי אייג'ינג ללא הזרקות כמו: פילינג ועוד. 

כיצד ניתן לדעת איזה טיפול מתאים לי?

הצוות המקצועי של מכבי אסתטיקה מקיים פגישות ייעוץ לכל מטופל/ת. בפגישת הייעוץ הגורם המקצועי, בודק, בוחן ומחליט על סוג הטיפול הכי נכון למקרה האינדיבידואלי שלפניו. מעבר לבדיקת המטופל/ת גם מתקיים שיח של תיאום ציפיות והסברה על ההליך הרפואי האסתטי המתאים, כדי לענות בבירור על כמה שיותר שאלות ותהיות. 

מכבידנט- רפואה אסתטית

מכבי אסתטיקה- טיפולי רפואה אסתטית במכבי

מכבידנט רוכשת את רשת מרפאות האסתטיקה של ד"ר אלמן

מכבידנט רוכשת את הפעילות של רשת המרפאות ד"ר אלמן. מהלך אסטרטגי זה שנרקם בהובלת רשת מכבידנט יוביל להקמת רשת בפריסה ארצית לטיפולי אסתטיקה רפואית תחת...

מכבי אסתטיקה

קופת חולים מכבי מציעה ללקוחותיה מגוון ניתוחים פלסטיים בהשתתפות עצמית מופחתת וטיפולים אסתטיים, כמו הזרקות בוטוקס, הלבנת שיניים, וניתוחי אף וחזה. אילו...