דלג לתוכן
רבקה זיידה - המרכז לטיפול באקנה וצלקות אקנה

רבקה זיידה - המרכז לטיפול באקנה וצלקות אקנה

קליניקת רבקה זיידה מטפלת בכל סוגי האקנה, מפצעים קלים ועד התפרצות חמורה, ובצלקות אקנה בפנים בכל שלב. בדקנו מה מיוחד בשיטה, כמה היא עולה, מה ההתחייבויות שלכם כדי שטיפול באקנה יצליח, ואיך אתם יכולים להצטרף ל-50 אלף המטופלים שנפרדו מפצעי אקנה לתמיד

רבקה זיידה: אצלנו אקנה זה לא סיפור - זה סיפור הצלחה

בני הנוער חוששים מזה, וההורים מפחדים שהילדים יהיו כמוהם. קוראים לזה ״גיל ההתבגרות״ והתקופה הזו בשינויים הורמונליים שגורמים להתנהגות משונה, צעקות על ההורים, עצבים מכל דבר שזז, אבל כלום לא משתווה לפצעים האלה שמופיעים על הפנים, הגב, החזה, לפעמים גם על הישבן. את רוב האזורים אפשר להסתיר תחת חולצה ומכנסיים, אבל הפנים, אוי הפנים. אנחנו קוראים לזה אקנה, בני ובנות הנוער קוראים לזה חצ׳קונים, אפשר לקרוא לזה גם פצעי בגרות, אבל לא משנה איך אתם קוראים לזה - חייבים להיפטר מהם ומהר. 

למה פצעי אקנה כל כך מפריעים לנו

אקנה אינה מסוכנת. היא לא גורמת למחלות ואם לא תטפלו בה היא לא תוביל אתכם לאשפוז. הבעיה באקנה היא בעיקר אסתטית, אבל יש לה השפעה עצומה על הנפש שלנו, על האופן שבו אנחנו תופסים את עצמנו, וכן, גם על האופן שבו הסביבה רואה ומתייחסת אלינו. פצעי אקנה כל כך מפריעים לאנשים שסובלים מהם, עד שהם עושים דברים שלא רק לא עוזרים, אלא עלולים לגרום נזק אסתטי אמיתי, כמו ״לפוצץ חצ׳קונים״. בני ובנות נוער רבים כל כך מתבאסים על מה שמשתקף כשהם מביטים במראה, וממש כמעט ללא יכולת לשלוט בזה הם מפוצצים את הפצעים, וזה כבר עלול לגרום לחטטים ולצלקות פוסט אקנה. 

היום, כשכל אחד ואחת מחזיקים טלפון חכם שהוא גם מצלמה משוכללת, אנחנו מתעדים כמעט כל רגע בחיים. אנשים שסובלים מאקנה נוטים לעשות זאת פחות ובכך להפסיד תקופה שלמה בחיים שלא יהיה להם תיעוד ממנה. רבים מהם נמנעים ממפגשים חברתיים שכוללים ביגוד מינימלי כמו למשל רחצה בים או בבריכה, אחרים לא מגיעים למפגשים במקומות מוארים או תחת השמש, חלקם נמנעים מקשרים רומנטיים ובמקרים חמורים של אקנה אפילו מעבודה, בעיקר כזו שכרוכה שמפגשים עם לקוחות פנים אל פנים. 

רבקה זיידה

שיטת הטיפול של רבקה זיידה - הקוסמת מבני ברק

מעבדות רבקה זיידה בבני ברק פיתחו טיפול עבור כל סוגי האקנה, גם אקנה הורמונלי ובעיקר אקנה דלקתי. בנוסף מטפלים בקליניקה של רבקה זיידה בצלקות, חורים וחטטים שנגרמו כתוצאה מאקנה. כך מתבצע הטיפול בכל השלבים: 

  • פגישת ייעוץ והתאמה: בניגוד לשיטות טיפול אחרות כמו טיפול תרופתי בין אם בכדורים ובין אם במשחות למריחה מקומית, הטיפול בקליניקה מותאם באופן אישי לכל מטופל ומטופלת. במהלך פגישת הייעוץ והאבחון ייקבע מינון החומרים הפעילים, גם אלה של הטיפול בקליניקה וגם של החומרים לשימוש לאחר מכן בבית. 
  • טיפול בקליניקת רבקה זיידה: בקליניקה עצמה נעשה שימוש במכשיר פוטותרפיה ייחודי ובלעדי בארץ עם חמישה אורכי גל אור שונים. גלי האור מטפלים בדלקת שנוצרה בעקבות הפצעים, מחדשים את העור ומטשטשים כתמים וצלקות פוסט אקנה. הטיפול עצמו נעשה ללא מגע יד אדם, בלי לחיצות, והוא לא מלווה בכאבים. במהלך סדרת הטיפולים יש להגיע לקליניקה מדי חודש.
  • טיפול ביתי: בין הביקורים החודשיים בקליניקת רבקה זיידה, יש להשתמש בתכשירים שניתנו על ידי המעבדה בבוקר ובערב, על פי התוכנית המדויקת שנמסרה מהצוות. כדי שהטיפול יצליח יש לעקוב אחר התוכנית במדויק, למלא את כל ההוראות, לא לשכוח ולא לדלג. אל דאגה, צוות הקליניקה מלווה את המטופלות והמטופלים לאורך כל הדרך. 

למה דווקא קליניקת רבקה זיידה לטיפול באקנה

מיומנות ומיקוד: קליניקת רבקה זיידה מתמקדת בטיפולי אקנה בלבד. לא מדובר במכון של טיפולי פנים או רשת שנותנת טיפולי אסתטיקה פולשניים, אלא מעבדה שצברה כבר יותר מ-20 שנות ניסיון מעמיק בתחום האקנה, מפצעונים ועד חטטים וצלקות. 

טיפול טבעי: שיטת רבקה זיידה כוללת שימוש בחומרים טבעיים בלבד וללא תרופות, כך שאין תופעות לוואי ולא נגרם למערכות הגוף נזק מכל סוג שהוא. 

אין כאבים: הטיפול נעשה ללא מגע יד אדם, אין לחיצות, אין כאבים, והטיפול לא כרוך באי נעימות או חוסר נוחות. 

ליווי אישי: לא מדובר בטיפול חד פעמי בשיטת זבנג וגמרנו, אלא בסדרת טיפולים שיורדת לשורש הבעיה, ולכן כרוכות בכך התחייבויות מצד הלקוחות. כדי לעמוד בתוכנית ולא להתייאש, צוות רבקה זיידה מעניק ליווי אישי מתחילת התהליך ועד סופו, כולל תמיכה נפשית ככל שיש בכך צורך.

אחוזי הצלחה: בניגוד לטיפולים אחרים שמתמקדים בשכבה החיצונית של העור, האפידרמיס, רבקה זיידה מטפלת בדלקת מבלוטות החלב עצמן. הטיפול מצמצם ומאזן את הפעילות של הבלוטות באופן שמונע חזרה של פצעי אקנה. כתוצאה מכך אחוזי ההצלחה גבוהים ועומדים על 92%.

בלי הגבלות: בוודאי כבר חיפשתם מידע ברשת על מניעת או הפחתת פצעי בגרות, וראיתם את כמות ה״אסור לעשות״ או ״אסור לאכול״. בשיטת רבקה זיידה אין הגבלות תזונה ובוודאי שלא מניעת פעילות גופנית, כך שאין השפעה שלילית על אורח החיים האישי שלכם. 


יש משחות וכדורים זולים יותר

נכון, קליניקת רבקה זיידה לא מתחרה במחירים מול מוצרים אחרים. אבל ממש כמו שאי אפשר להשוות במחירים, אי אפשר להשוות בין שיטות הטיפול לבין התוצאות. הנה כמה דוגמאות:

משחות למריחה מקומית: יש משחות לא רעות אך הן טובות למקרים קלים בלבד. האופן שבו המשחה עובדת היא ייבוש הפצע החיצוני, כלומר לא על עומק הבלוטה. אכן תראו תוצאות, אך לאחר שלושה עד שישה חודשים הדלקת תחזור ותתפשט משום שהטיפול חיצוני בלבד. שיטת הטיפול של רבקה זיידה מבטיחה תוצאות לטווח הרחוק, כל עוד תשתמשו בחומרים שמאזנים את החומציות משום שהטיפול מגיע לעומק בלוטות החלב. 

תרופות ללא מרשם ברשתות הפארם: מדובר בתכשירים זהים שניתנים לכולם, אך עור פנים של אחד לא דומה לעור הפנים של אחר. גברים נבדלים מנשים, רמת החומציות משתנה מאדם לאדם, ולכן יש צורך ברכיבים שונים במינונים שנבדלים זה מזה. ריכוז החומרים הפעילים במוצרי מדף נמוך במיוחד כדי לאפשר את מתן התכשיר ללא מרשם רופא, כך שהמחיר אטרקטיבי, אך התוצאות פחות. 

תרופות במרשם: חלק מהתרופות דורשות מעקב רפואי משום שהן עלולות לגרום נזק לכבד, בחלקן יש הגבלות תזונה או חשיפה לשמש, הן לא תמיד עובדות וגם כשכן הדלקת עלולה לחזור. בגלל תופעות הלוואי יש הגבלה על משך הזמן שמותר להשתמש בתרופה ועל מספר הפעמים שניתן לחזור על סדרת הטיפולים, ובין תופעות הלוואי יש גם השפעות נפשיות כמו דיכאון או עצבנות. 

טיפולי פנים אצל קוסמטיקאית: יש קוסמטיקאיות מצוינות שעושות טיפולי פנים נהדרים לניקוי העור. אולם הטיפולים הקוסמטיים פולשניים, יש לחיצות על העור, ובמצב רגיש כמו אקנה עלולות להיווצר צלקות. הטיפול של רבקה זיידה אינו ניקוי פנים על ידי ריקון הבלוטה (אם בלחיצות ואם באמצעות מחטים) שממהרת להתמלא מחדש, אלא טיפול עמוק ומתמשך בו מטפלים מבפנים באמצעות מכשור מתקדם וחומרים פעילים ואיכותיים המשולבים בתכשירים. עדיף לטפל באקנה באופן ממוקד ומבלי "לפוצץ חצ'קונים" ולאחר ההחלמה המלאה לערוך ניקוי פנים תקופתי באופן קבוע, אחרי שהעור כבר נקי מאקנה. 

רפואה אלטרנטיבית: טיפולי נטורופתיה או דיקור מסייעים במגוון מצבים רפואיים, והם יכולים לעזור גם במקרים של אקנה. אולם אחוזי ההצלחה שלהם לא ברורים ואין נתון מדויק, ומה שיש כלל לא מתקרב למספרים של רבקה זיידה. בנוסף, הרפואה האלטרנטיבית דורשת שינוי הרגלים ושינוי תזונתי, מה שלא נדרש מכם בטיפול בקליניקה הזו. 

מה עוד חשוב לדעת על טיפול באקנה של רבקה זיידה

אם יש לכם כתם אסתטי יחיד או פצעונים בודדים, הטיפול הזה לא מיועד עבורכם. קליניקת רבקה זיידה לא מטפלת בהסרת צלקות רגילות או קלואידיות, אלא רק באלה שנוצרו בגלל אקנה. הטיפול מתאים לאקנה באזור הפנים, גב, חזה וישבן, אך לא לאזורים כמו ירך, רגליים, בטן, ראש, או פי הטבעת. הטיפול החודשי נעשה במגדל בסר 3 בבני ברק ויש להגיע פיזית לסניף. לאחר בדיקת התאמה לטיפול, נבנית עבור כל לקוח תוכנית לסדרת טיפולים. משך סדרת טיפולים משתנה מאדם לאדם, ובמהלכה יש להקפיד על שימוש בחומרים מדי יום על פי השעות והתוכנית האישית שנבנתה עבורכם. זהו טיפול לטווח ארוך עם הצלחה שנשמרת לזמן ממושך. 

טיפול באקנה - רבקה זיידה שאלות ותשובות

מהי שיטת הטיפול באקנה בקליניקת רבקה זיידה?

שיטת הטיפול של רבקה זיידה כוללת שני שלבים שמתקיימים במקביל: טיפולים חודשיים בקליניקה במגדל בסר בבני ברק, וטיפול יומי בערב ובבוקר שנעשה בבית על ידי המטופלים בין המפגשים בקליניקה. מדובר בסדרת טיפולים שנמשכת כשנה וחצי עם תוצאות לטווח ארוך. 

מה ההבדל בין רבקה זיידה לטיפולים קוסמטיים?

טיפולים קוסמטיים הם לניקוי עור הפנים וניקוי הבלוטות וריקונן, אך אלה מתמלאות מחדש במהירות. הטיפול הוא קוסמטי ולא בשורש הבעיה. לעומת זאת, בקליניקת רבקה זיידה מטפלים בבלוטות החלב עצמן למנוע את חזרת הדלקת, גם אחרי שנים ארוכות. הטיפול ללא כאבים או חוסר נוחות ואין תופעות לוואי. 

למה לא להסתפק בתרופות מרשם ומשחות?

תרופות עם ובלי מרשם ומשחות שניתן לרכוש ברשתות הפארם, מטפלות רק בחלק החיצוני של העור. בנוסף, תרופות עשויות לגרום לתופעות לוואי ולכן נדרש מעקב ויש הגבלות על משך זמן הטיפול האפשרי. לכך נוספות הגבלות תזונה וחשיפה לשמש שלא קיימות בטיפול בקליניקת רבקה זיידה.

מהם אחוזי ההצלחה של קליניקת רבקה זיידה בטיפול באקנה?

רבקה זיידה מטפלת באקנה, צלקות וחטטים כבר יותר מ-20 שנה, עם 92% הצלחה, שהם כ-50 אלף מטופלות ומטופלים. חלקם הגיעו לקליניקה לאחר שכל שיטות טיפול באקנה האחרות כשלו, כשהם כבר ללא אמון ביכולת של טיפול כלשהו לעזור.