דלג לתוכן

הלבנת שיניים מחיר - כמה זה עולה?

קפה שחור, רוטב עגבניות עז, אוכמניות כהות, יין אדום, משקאות קולה, צבעי מאכל, ועישון - אלו הם רק חלק מהגורמים לכך שהשיניים שלנו מוכתמות. ריכזנו עבורכם מחירי הלבנת שיניים בשיטות השונות, במרפאה ובבית, כדי שלא תתביישו לתת לנו חיוך גדול

3 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

ליעוץ בנושא טיפולי שיניים אסתטיים בטורקיה

האם גם אתם מוצאים את עצמכם בודקים את החיוך שלכם במראה ומקווים שיציץ אליכם חיוך הוליוודי צחור? אם אתם כאן איתנו, כנראה שהלובן דהה עם השנים, השיניים קיבלו גוון צהבהב, ואתם מחפשים לדעת כמה עולה הלבנת שיניים. בואו נתחיל מהשורה התחתונה ואחר כך נסביר- מחיר הלבנת שיניים נע בין 1,000 ל-3,000 שקלים לכל הפה. יש גם שיטת הלבנה על ידי ציפוי שיניים בחרסינה שיכולה לנוע בין 3,000 ל-4,000 שקלים לכל שן. עכשיו כשיש לכם רעיון לתקציב שאתם צריכים להתכונן אליו, בואו נרד לפרטים ונבין איך נקבע מחיר הלבנת שיניים. 

מחיר הלבנת שיניים במרפאות השיניים

ישנן שתי שיטות עיקריות שבהן משתמשים במרפאות השיניים. נסביר כאן בקצרה על כל אחת מהן וגם ניתן את טווח המחירים. כמובן שבחלק מהמקרים ניתן למצוא מחירים נמוכים יותר או גבוהים יותר, אבל זהו הטווח שמצאנו נכון לזמן כתיבת שורות אלו, מאי 2023. 

הלבנת שיניים בשיטת LED- קרן אור כחולה: זוהי הלבנת שיניים בשיטה עדינה יחסית. במרפאה ימרחו על השיניים ג׳ל הלבנה בריכוז שנע בין 15% ל-25%, ועליו יקרינו אור כחול חזק. תאורת ה-LED מזרזת את השפעת החומר הפעיל על ההלבנה, ולרוב מספיקה שעה אחת בטיפול בודד. כבר בסופו תוכלו להבחין בשינוי כשתחייכו למראה לפני שתצאו מהמרפאה. מחיר הלבנת שיניים בקרן אור כחולה נע בטווח של 1,000 עד 1,500 שקלים. תופעות הלוואי האפשריות קלות יחסית, והן כוללות בעיקר רגישות בשעות שלאחר הטיפול. 

הלבנת שיניים בלייזר- כאן נעשה שימוש בחומרי הלבנה בריכוז גבוה יותר של 35%. בדומה להלבנת שיניים בקרן אור כחולה, גם הלבנה בלייזר נמשכת כשעה. הרופא ימרח את חומר ההבנה על השיניים ויאיר עליהן עם לייזר, ממש כמו בשיטת ה-LED. הלייזר מזרז את הפעולה, וטיפול אחד או שניים יכולים להספיק לזמן ממושך. כל מרפאה מתחייבת על זמנים שונים והיעילות תלויה גם בהרגלים שלכם, כמו למשל עישון, שתיית אלכוהול, אכילת מזון עתיר בצבעי מאכל ועוד. מחיר הלבנת שיניים בלייזר נע בין 1,500 ל-3,000 שקלים. קיימות תופעות הלוואי קלות גם כאן, אך הרגישות לחום ולקור עלולה להימשך עד מספר ימים. 

מחיר הלבנת שיניים בתהליך שמתבצע בבית

ישנם אנשים שמעדיפים תהליך הלבנת שיניים בבית. אנחנו לא מדברים כאן על רצועות דביקות שקונים במרכולים, אלא על סד סיליקון בהתאמה אישית, כלומר התהליך עצמו מתחיל במרפאת השיניים. הרופא או הרופאה שלכם ימדדו את חלל הפה והשיניים ויזמינו עבורכם תבנית שתיוצר במיוחד למידותיכם. מדי יום תצטרכו למלא את התבנית עם חומר מלבין בריכוז של 10% עד 20%, ולהתמיד בכך במשך כשבועיים, או לפי ההוראות שתקבלו מהרופא. כבר לאחר ימים בודדים תתחילו להרגיש בהבדל. מחיר הלבנת שיניים בסד לילה נע בין 1,000 ל-1,500 שקלים. אין תופעות לוואי משמעותיות, אך עליכם להקפיד על משמעת עצמית ולא לדלג על אף יום, גם אם לא נוח לכם.

במקרים מסוימים הרופא ימליץ על שילוב בין הלבנת שיניים במרפאה (בין אם מדובר ב-LED ובין אם בלייזר) עם הלבנת שיניים בסד ביתי. במקרה הזה מחיר הלבנת שיניים יהיה גבוה יותר. 

הלבנת שיניים מחיר

מחיר ציפוי חרסינה לשיניים

טיפולי הלבנת שיניים לא מתאימים לכל אחד, במיוחד עבור אלה שצבע השיניים שלהם צהבהב מטבעו, או אנשים עם כתרים רבים. אם אתם חלק מאותם אנשים, הפתרון עבורכם יכול להיות ציפוי חרסינה. הטיפול הזה מתאים גם לאנשים שלא מחפשים סתם הבהרת שיניים, אלא לבן מוחלט, מה שמכונה ״לבן הוליווד״. הדרך השכיחה ביותר לביצוע ציפוי חרסינה היא למינייט, שבמהלכה הרופא משייף חלק מזגוגית השן כדי שהציפוי יידבק באופן המיטבי. בדרך כלל ניתן לסיים את הטיפול בשניים-שלושה מפגשים, אך ייתכן צורך גם במפגש רביעי. הטיפול עצמו אינו כואב ותופעות הלוואי אינן משמעותיות, את הציפוי קשה להכתים והוא נשמר לאורך זמן ממושך. מחיר ציפוי חרסינה לשיניים נע בין 3,000 ל-4,000 שקלים לכל שן, כך שכאן מדובר כבר בהוצאה כבדה יותר. 

מחיר ציפוי קומפוזיט לשיניים

ציפוי קומפוזיט הוא חומר מרוכז שמופק משרף, ונעשה בו שימוש לציפוי ומילוי שיניים. זהו ציפוי עמיד שלא נשבר או נסדק בקלות. המטרה לגרום לשן להיראות טבעית, בלי קשר לרצון או הצורך בהלבנת שיניים. על ציפוי הקומפוזיט מניחים חומר אוטם שמגביר את העמידות של השן וכן את המראה הטבעי שלה. הציפוי יכול להחזיק למספר שנים, אך יש להגיע למעקב שנתי. מחיר הציפוי זול יותר בהשוואה לחרסינה והוא נע בין 500 ל-1,500 שקלים לכל שן.

סבסוד מחיר הלבנת שיניים וציפויים

קופות החולים מציעות למבוטחיהן סבסוד מחיר הלבנת שיניים ברשתות שהן חלק מהקבוצה, כמו למשל כללית סמייל עבור מבוטחי כללית ומכבידנט עבור מבוטחי מכבי. בנוסף, ייתכנו הנחות גדולות יותר עבור המבוטחים בביטוחים המשלימים: כללית מושלם פלטינום וכללית מושלם זהב, מכבי שלי ומכבי זהב, מאוחדת שיא ומאוחדת עדיף, לאומית זהב ולאומית כסף. מומלץ לבדוק עם קופת החולים את הזכאויות. 

אם יש לכם ביטוח פרטי באחת מחברות הביטוח או דרך מקום העבודה, כדאי לבדוק אם מגיעות לכם הנחות במחיר הלבנת שיניים או במחיר ציפוי חרסינה, קומפוזיט, או כל סוג אחר של ציפוי. כשאתם משווים מחירים בין המרפאות והשיטות, שימו לב אם מדובר במחיר לכל שן, מחיר לכל לסת, או מחיר לכל הפה כדי שההשוואה תיתן לכם את המידע המלא. 

ליעוץ ומחירים של טיפולי שיניים אסתטיים בטורקיה

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

מחיר הלבנת שיניים - שאלות ותשובות

מה לקחת בחשבון כשעורכים השוואת מחיר הלבנת שיניים?

מחיר הלבנת שיניים יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, ובהם שיטת הטיפול, מספר הטיפולים הדרושים, הניסיון והמומחיות של המרפאה שבה בחרתם, ריכוז חומרי ההלבנה, ואם מדובר בהליך במרפאה, הלבנת שיניים בסד ביתי, או שילוב בין שתי האפשרויות. 

מדוע טווח מחיר ציפוי שיניים גדול כל כך?

העלות של ציפוי שיניים תלויה בחומר הציפוי, כמו למשל חרסינה, אקריל, קומפוזיט, או חומרים אחרים. שיטת ההדבקה של כל אחד מהחומרים יכולה להיות שונה כך שזמן העבודה במרפאה משתנה. חרסינה נחשבת לחומר יקר יותר בהשוואה לקומפוזיט, וכדי להניחה הרופא מגרד מזגוגית השן. ההבדלים במחירים בין המרפאות על אותו ציפוי תלויים במספר המפגשים הדרוש, וכן ברמת הניסיון של צוות המרפאה. 

כמה עולה הלבנת שיניים במרפאה?

מחיר הלבנת שיניים במרפאה משתנה בהתאם לשיטת הטיפול. בכלליות, הלבנת שיניים בקרן LED תעלה בין 1,000 ל-1,500 שקלים, הלבנת שיניים בלייזר תעלה בין 1,500 ל-3,000 שקלים, והלבנת שיניים בסד ביתי תעלה בין 1,000 ל-1,500 שקלים. 

כמה עולה ציפוי שיניים בחרסינה או קומפוזיט?

ציפוי שיניים בחרסינה יעלה בין 3,000 ל-4,000 שקלים לכל שן. ציפוי קומפוזיט זול יותר וינוע בין 500 ל-1,500 שקלים לכל שן. 

עוד מידע על הלבנת שיניים

המדריך הבהיר להלבנת שיניים

אילו שיטות קיימות להלבנת שיניים, מי יכול לבצע את זה, כמה זמן הלבנת שיניים מחזיקה מעמד, וכמה זה עולה? ריכזנו עבורכם מידע שיעשה לכם חיוך של פרסומת...

טיפולי שיניים בחו״ל: טיפולים בטורקיה, ברומניה ועוד

טיפולי שיניים יכולים להיות יקרים, ועבור אנשים רבים העלות היא מחסום משמעותי בקבלת הטיפול שהם צריכים. לכן נסיעה לקבלת טיפולי שיניים בחו״ל הפכה לאפשרות...

ציפוי שיניים - המדריך המלא

אילו ציפויי שיניים קיימים, למי מתאים ציפוי חרסינה ולמי ציפוי למינייט, באילו מרפאות אפשר לעשות את הטיפול, וכמה זה עולה?