דלג לתוכן
הסרת שיער בלייזר כללית אסתטיקה

הסרת שיער בלייזר כללית אסתטיקה

אין לך יותר כוח למריטות ושעווה? החלטת להיפטר מהשיער המיותר בגוף עם תוצאות שמחזיקות מעמד לאורך זמן? רשת מרפאות כללית אסתטיקה מציעה סדרת טיפולים באופן בטוח ועם אחוזי הצלחה גבוהים

החיים במזרח התיכון ארגנו לנו גוף עם לא מעט שיער. יש כאלה שאוהבים את זה ויש כאלה שפחות, יש נשים שאוהבות גבר שעיר ויש כאלו שפחות מתחברות, ויש נשים שסובלות משיעור יתר בדפוס גברי ורוצות לשנות את זה. לא משנה אם אתה גבר או את אישה ואינכם מרוצים מכמות השיער שלכם, לכללית אסתטיקה יש פתרון עבורכם - הסרת שיער בלייזר ברשת המרפאות תחת הגב המקצועי של קבוצת כללית שירותי בריאות.

למי מתאים הליך הסרת שיער בלייזר בכללית אסתטיקה

אם אתה גבר שלא מרוצה מגוף שעיר ומעוניין במראה חלק כשאתה מוריד חולצה בים או בבריכה, או מרגיש לא נוח ללבוש גופייה במכון הכושר - זה בול בשבילך. אם את אישה שסובלת מצמיחת שיער מוגזמת בדפוס גברי - זה בול בשבילך. הסרת שיער בלייזר ברשת מרפאות כללית אסתטיקה מתאימה לכל מי שמעוניין בעור חלק ונטול שיער באזורים כמו גב, בטן, חזה, כתפיים, קו ביקיני, ידיים ורגליים. 

טכנולוגיית הלייזר להסרת שיער מתאימה במיוחד עבור גברים ונשים עם עור בהיר ושיער כהה. ככל שהעור כהה יותר כך היעילות פוחתת ולכן בתקופת הטיפולים יש להימנע מחשיפה לשמש ומשיזוף טבעי או מלאכותי. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לטפל גם בגוונים כהים יותר של עור, אך לא בעור כהה מאוד, שעבורם יש צורך בטיפול בגלים ארוכים יותר ממקורות אור כמו לייזר. 

למה צריך סדרת טיפולים? 

אנחנו יודעים, לאף אחד מאיתנו אין סבלנות וכולנו רוצים תוצאות מיידיות. אבל זה כבר לא קשור לטכנולוגיה אלא לאיך הגוף שלנו פועל, או יותר נכון מחזור צמיחת השיער. השערות שלנו צומחות במחזוריות משתנה, כלומר לא כל השערות נמצאות באותו השלב בו זמנית. שלושת מחזורי השיער הם שלב הצמיחה שבו השיער גדל מספר חודשים עד לאורכו המרבי, שלב המנוחה שבו השיער נח בזקיק ולא גדל, ומחזור הנשירה. בזמן טיפול הסרת שיער בלייזר רק השערות שבשלב הצמיחה מושפעות מקרני הלייזר, ובגלל זה צריך לעשות מספר טיפולים כדי להצליח לנטרל את מרבית השערות. 

הסרת שיער בלייזר לצמיתות - יש דבר כזה?

במילה אחת: לא. ההורים שלכם בטח זוכרים את הפרסומות של פעם שהבטיחו הסרת שיער לצמיתות. עם השנים התברר שזו הבטחה ללא כיסוי, שוב - לא הטכנולוגיה אשמה אלא הגוף שלנו. נדגיש: הסרת שיער בלייזר היא הטכנולוגיה היעילה ביותר להסרת שיער שמחזיקה מעמד זמן ממושך, וגם כשהשיער צומח הוא דליל, דק וחלש ובהחלט לא דומה למה שהיה לפני הטיפולים, אך אי אפשר להתחייב ל-100% הסרה לצמיתות וגם רשת מרפאות כללית אסתטיקה מדגישה זאת באופן שקוף. בשלב פגישת הייעוץ יוסבר בדיוק מהן האפשרויות ויבוצע תיאום ציפיות, כדי שאת הסדרה תסיימו שמחים ומרוצים. שימו לב ששינויים הורמונליים והריונות עלולים להשפיע על התוצאות. בכל מקרה, רופא של כללית אסתטיקה יבדוק את ההתאמה לטיפולי הסרת שיער בלייזר וכמה טיפולים צריך עוד לפני התחייבות כלשהי מצדכם. 

יתרונות הסרת שיער בלייזר בכללית אסתטיקה

יש לא מעט מכוני הסרת שיער בלייזר, קוסמטיקאיות שעושות את הטיפולים ורשתות שונות. יש בהם כמובן רבים וטובים, אך האיכות של חלקם לא ידועה. אנחנו תמיד אוהבים למצוא דילים משתלמים, אבל כשההצעה זולה במיוחד כדאי לבדוק למה זה. כדאי לזכור, הטיפולים מתבצעים על העור שלכם, לעיתים באזורים חשופים בעיקר בחודשי הקיץ, ולכן יש להפקיד את הגוף שלנו בידיים המקצועיות ביותר כדי למזער את הסיכונים לתופעות לא רצויות. 

לא משנה היכן אתם מחליטים לעשות טיפולי הסרת שיער בלייזר, בכללית אסתטיקה או בכל מקום אחר - בדקו את ההכשרה של המטפלים, המקצועיות של המכון, את איכות הציוד שבו משתמשים, האם הציוד נושא אישורים ועומד בתקנים מחמירים, ועד כמה הוא מתקדם. במרפאות כללית אסתטיקה מעסיקים רק אנשי צוות רפואי שעברו הכשרה מיוחדת לטיפולי הסרת שיער בלייזר בפיקוח רופאים, והמרפאות שייכות לקופת חולים כללית, כך שאתם יודעים מי עומד מאחוריהן. 

הסרת שיער בלייזר כללית שאלות ותשובות

כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר צריך לעשות כדי להגיע למראה חלק?

לא ניתן לקבוע מראש משום שצפיפות השיער, הכמות, הצבע, והעובי משתנים בין אדם לאדם. בנוסף, כל אזור בגוף שונה במאפייניו ולא ניתן להשוות רגל של גבר לבית שחי של אישה. מספר הטיפולים ייקבע לאחר שיחת הייעוץ בהתאם למאפיינים האישיים של כל אחד ואחת. 

למה צריך שיחת ייעוץ לפני הסרת שיער בלייזר ברשת כללית אסתטיקה?

טיפולי הסרת שיער בלייזר מתאימים לרבים, אך לא לכולם. יש צורך בשיחת ייעוץ לוודא התאמה לפני שאתם מתחייבים לסדרת טיפולים. בשיחה הרופא יבצע תיאום ציפיות לגבי מספר הטיפולים, תוצאות שעליכם לצפות להן, איך להתכונן, סקירת ההיסטוריה הרפואית שלכם וכד'. כמובן שתעודכנו בעלות הטיפול לפי אזורי הטיפול הנבחרים והנחות של כללית אסתטיקה מחירון טיפולי הסרת שיער