דלג לתוכן
הסרת שיער בלייזר מאוחדת

הסרת שיער בלייזר מאוחדת

קיימות הרבה שיטות להסרת שיער, אך השיטה הפופולרית והיעילה ביותר שבאמצעותה תזכרו לעור חלק לאורך זמן, היא הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בלייזר מאוחדת

צמיחת שיער מפריעה לחלקינו מסיבות אסתטיות כאלה ואחרות והתוצאות של גילוח, שעווה או הסרת שיער עם קרם שמיועד לכך, הן זמניות וההוצאות על החומרים מורגשות בכיס. במאוחדת אסתטיקה מציעים טיפול הסרת שיער בלייזר שהוא טיפול שיעיל יותר מהדרכים המוכרות בגלל שהוא מפחית את קצב צמיחת השיער ואת הצפיפות של השערות. בתהליך הסרת השיער החום של קרן הלייזר מפרקת את זקיק השיערה ומונעת ממנה לצמוח שוב. 

על איזה אזורים בגוף טיפול הסרת שיער בלייזר עובד?

גם גברים וגם נשים יכולים להנות מיתרונות טיפול הלייזר. מקומות נפוצים שאנשים בוחרים לבצע בהם טיפולים הם הרגליים, בית השחי, המפשעות, הישבן, אזור השפם והסנטר.  מלבד לעיניים ולאזורים מקועקעים, ניתן לבצע טיפול הסרת שיער בלייזר בכל שאר האזורים בגוף. כך שאם תגיעו עם רצון מסוים להסרת שיער באזור ספציפי, סביר להניח שלא יסרבו לכם וישמחו לטפל ולעזור לכם.

הסרת שיער מאוחדת

האם הסרת השיער היא קבועה?

כדי שטיפול הלייזר יצליח יש לקבוע סדרה של כמה טיפולים בהתאם לאזור שמעוניינים לטפל בו ובהתאם לגיל המטופל, חשוב לשים לב לכך שאין הצלחה של 100% בהסרת שיער ולרוב לא ניתן להסיר שיער אצל אנשים בעלי שיער דק ובהיר (שיבה, בלונד, ג'ינג'י), אך הדבר תלוי גם בניגוד בין צבע העור לצבע השיער, ככל שהניגוד גדול יותר כך ההסרת השיער יותר יעילה. התוצאה המשמעותית היא הפחתה במספר השערות שגדלות והשיער שנותר הופך לדק יותר ובהיר ממה שהיה. 

מאוחדת הסרת שיער שאלות ותשובות

מאיזה גיל אפשר לעשות הסרת שיער בלייזר במאוחדת אסתטיקה?

טיפולי הסרת שיער בלייזר במאוחדת מתאימים לכל מי שירצה להסיר ולדלל שיער במקומות השונים בגוף. הגיל המינימלי המומלץ לגברים ונשים הוא 18. הסרת שיער אצל גברים באזור הכתפיים, העורף והגב מומלצת מגיל 30. 

האם תהליך הסרת השיער בלייזר כואב?

הטיפול הוא אינו טיפול כואב, אך כל אדם וסף הרגישות שלו. ניתן להרגיש אי נוחות מסוימת בגלל החום של קרן הלייזר שפוגעת בזקיקי השיער, כמובן שניתן לדברר את התחושות אל מול מי שעושה לכם והם יתאימו את ההליך אליכם. 

כמה זמן עד שאפשר לראות תוצאות מטיפול הלייזר?

התוצאות המלאות של טיפול הלייזר נראות לאחר מספר טיפולים, בהתאם למטופל עצמו ולאזור שירצה להסיר ממנו את השיער. לעיתים, ניתן לראות הבדלים משמעותיים כשבועיים לאחר הטיפול הראשון, אך, צריך להיות סבלניים ולזכור שטיפול יחיד לא מספיק ותצטרכו להתמיד ולבוא לסניף מאוחדת אסתטיקה כדי להבחין בשינוי. 

עוד מידע על הסרת שיער

הסרת שיער - המדריך השלם

הסרת שיער בלייזר או אפילציה? כמה עולה הסרת שיער בשיטות השונות? אילו מכונים עושים הסרת שיער בלייזר? באילו אזורים בגוף ניתן להסיר שיער? כל התשובות - כאן

לייזר בפנים - הסרת שיער לא רצוי מהפנים

הסרת שיער בלייזר בפנים היא פתרון מצויין לסובלים משיעור יתר בפנים. נשים עושות לרוב טיפול לייזר בשפם, סנטר ופאות לחיים בעוד שטיפול לייזר לגבר הוא לרוב...

הסרת שיער לגברים- שיטות, איזורי טיפול ומחיר

בשנים האחרונות הסרת שיער בלייזר לגברים הפכה לאחד מטיפולי האסתטיקה הפופולריים ביותר. באילו אזורים ניתן לבצע הסרת שיער לגבר, כמה טיפולים צריך, אילו...

7 טיפים לקראת טיפול הסרת שיער בלייזר

נמאס כבר משעווה וגילוח? החלטתם להיפרד משיער מיותר בגוף? מעולה! אספנו עבורכם שבעה דברים חשובים שחובה לדעת לפני שמתחילים טיפולי הסרת שיער בלייזר