דלג לתוכן
H.Clinic תל אביב הסרת קעקועים

H.Clinic תל אביב הסרת קעקועים

הסרת קעקועים בטכנולוגיית PICOWAY: טכנולוגיה חדשנית להסרת קעקועים בלייזר. כיצד עובד הפיקו לייזר, איך מתבצע הטיפול, כמה טיפולים נדרשים, מה מחירם וכל הפרטים על הסרת קעקועים ב-H.Clinic

הסרת קעקועים בטכנולוגיית PICOWAY ב-H.Clinic - רמת החייל, תל אביב

לפעמים יש קעקוע שאנחנו רוצים להסיר מכל מיני סיבות. זה יכול להיות בגלל מקום בולט שלא הולם תפקיד או מקצוע קיים, זה יכול להיות כי אנחנו מתחרטים על קעקוע שעשינו בצעירותנו ונראה כעת מטופש, וזה יכול להיות כהכנה לקעקוע חדש. במרכז H.Clinic מציעים סדרת טיפולים בטכנולוגיית הפיקו לייזר - PICOWAY להסרת קעקועים בעלת שלושה אורכי גל שונים, של פולסים קצרים ומהירים ביותר, ובעוצמת פולס גדולה במיוחד. במהלך הטיפול הקעקוע יטושטש ויוסר בהתאם לתיאום הציפיות שיבוצע עמכם.

* טכנולוגיית הפיקו לייזר מאושרת ע"י ה-FDA, ע"י ה-CE וע"י משרד הבריאות

מהם אחוזי ההצלחה של הסרת קעקוע?

הצלחת הטיפול תלויה במספר גורמים. כך למשל קעקוע שחור יהיה קל יותר להסרה מקעקוע שהשתמשו בדיו צהוב או אדום. טיפול בגוון עור כהה יהיה קשה לעומת גוון עור קל בשל ספיגת האנרגיה בעור הכהה. בנוסף, ישנם מקומות בגוף שהקעקוע בהם יהיה קשה להסרה בגלל תחושת אי-נוחות שתיגרם למטופל או המטופלת במהלך הטיפול. גם גיל הקעקוע משפיע על הצלחת התהליך וכן עוביו וצורתו.

תוכנית טיפול הסרת קעקועים ב-H.Clinic

במרכז H.Clinic יערכו אבחון עוד טרם הצעת המחיר וההתחייבות לטיפול על פי הפרמטרים שציינו, ויתאמו איתכם ציפיות בנוגע לתוצאות הצפויות. לאחר שתקבלו הצעת מחיר, ייקבע עבורכם פרוטוקול טיפול ולאחר סיום סדרת הטיפולים תוזמנו למעקב וטיפולי המשך אם יהיה בהם צורך. לרוב סדרת טיפולים להסרת קעקוע נמשכת בין 8-12 טיפולים. במקרים מסויימים בהם מסירים קעקוע עם גוון אחיד, יהיה צורך בפחות טיפולים.

הסרת קעקועים מחיר

מחיר הסרת קעקוע נקבעת באופן אישי לכל קעקוע לפי מספר פרמטרים שמשפיעים על ההליך ועל מספר הטיפולים הנדרשים: גודלו של הקעקוע, צבעי הדיו (לייזר מפרק צבע שחור בקלות רבה יותר לעומת דיו צבעוני וגם בין הצבעים השונים יש כאלה עקשניים יותר, כמו טורקיז לדוגמה), צפיפות הדיו, רמת הפיתוחים בתוך הקעקוע, המיקום על הגוף ועוד.

אז כמה יעלה להסיר קעקוע? עלות הסרת קעקוע קטן נעה בין 180 ל-400 ש"ח לטיפול, מחיר הסרת קעקוע בינוני בין 400-850 ש"ח לטיפול ולהסיר קעקוע גדול יעלה בין 850-2500 ש"ח לטיפול. יש לזכור כי נדרשת סדרה של בין 8-12 טיפולים בממוצע על מנת להסיר קעקוע.

 

הסרת קעקועים H.Clinic שאלות ותשובות

האם ניתן להסיר קעקוע ב-H.Clinic?

בהחלט כן! אם אתם כבר לא אוהבים קעקוע שעשיתם - ניתן לעשות סדרת טיפולים להסרת הקעקוע בטכנולוגיית פיקו לייזר ב-H.Clinic.

מה אחוזי ההצלחה בהסרת קעקועים?

ההצלחה תלויה במספר פרמטרים ובהם צבע הקעקוע, גילו, גודלו, מיקומו, גוון העור שלכם, ועוד. בכל מקרה, לפני ההתחייבות שלכם יבוצע אבחון מקיף עם תיאום ציפיות בנוגע להצלחה באופן מלא ושקוף. 

הסרת קעקועים ב-H.Clinic - כמה זה עולה?

העלות של הסרת קעקוע נקבעת אינדבדואלית לכל קעקוע. טווח המחירים מתחיל ב-180 ש"ח לטיפול לקעקוע קטן ויכול להגיע גם עד 2500 ש"ח לקעקוע גדול ומורכב. 

H.Clinic - רפואה אסתטית

H.Clinic - הסרת שיער בלייזר