דלג לתוכן
יואל גבע פסיכומטרי

יואל גבע פסיכומטרי

פסיכומטרי יואל גבע: אחד מקורסי ההכנה המבוקשים לבחינה הפסיכומטרית. בדקנו אילו קורסים מציעים בבית הספר הוותיק, מה הסטודנטים מקבלים, למה דווקא קורס פסיכומטרי יואל גבע ומה טווח המחירים הצפוי

הבחינה הפסיכומטרית, אנחנו בוודאי לא צריכים להסביר לכם, אינה דומה לשום מבחן אחר שעשיתם בבית הספר. ובגלל שהיא לא מזכירה בחינות בגרות, שאיתן אתם כבר יודעים להתמודד, מפלס הלחץ בתקופת ההכנה נשאר כל הזמן גבוה. מכוני הכנה שונים קמו בעשורים האחרונים כדי לתת לסטודנטים כלים להתמודד עם המבחן הפסיכומטרי ולעבור אותו בהצלחה, אחרי הכל יש לו משקל שווה לבגרויות כשהאוניברסיטאות מחליטות מי מתאים להתקבל אליהן ולאיזו פקולטה. אחד ממכוני ההכנה הוותיקים הוא יואל גבע פסיכומטרי, שמכין סטודנטים לבחינה כבר משנת 1997. 

הכנה למבחן פסיכומטרי יואל גבע

כבר הזכרנו שהמבחן הפסיכומטרי שונה מכל מה שהכרתם עד היום, ואכן בבית ספר פסיכומטרי יואל גבע מאמינים שההכנה דורשת חשיבה מחוץ לקופסה. הגישה של יואל גבע היא שקודם כל יש ללמד את הסטודנטים לעבור לחשוב לפי מה שהמבחן בודק, לאחר מכן ללמד את הידע והתכנים בשילוב החשיבה החדשה, ולאחר מכן לתרגל בהדרגתיות אך באינטנסיביות. 

בסיס השיטה הוא לא ללמד טריקים שיכולים לעבוד אך באותה מידה להיכשל, אלא להוביל לרכישת ידע אמיתי שיגרום לסטודנטים לענות תשובות נכונות מבלי לבזבז זמן. המורים בבית ספר יואל גבע וכותבי חומרי הלימוד הם מורים מנוסים שממש עבדו בחקר המבחן הפסיכומטרי. ממש כפי שהבחינה מתעדכנת מדי מחזור, כך גם צוות המכון דואג לעדכן ולהתעדכן בכל החומרים החדשים ובשינויים. 

יואל גבע פסיכומטרי משתמש בקמפוס אונליין כדי לעקוב אחרי כל סטודנט באופן אישי. בצורה הזו המורה יודע בדיוק היכן נמצאים כל תלמידה ותלמיד, כמה סיוע אישי כל אחד מהם צריך, וכך מתבצעת תקשורת אישית ביניהם מחוץ לשעות השיעורים בכיתה. ממש לא כדי להלחיץ, רק כדי לבחון את ההתקדמות, מתבצע מבחן בכל שיעור. בנוסף כל התלמידים מקבלים גישה ללומדות בעברית ובאנגלית, סרטוני וידאו עם הסברים של שיעורי הבית שלב אחר שלב, ומערכות לתרגולים נוספים. 

בנוסף להיקף השעות הגבוה של קורס פסיכומטרי יואל גבע, בכיתות מתקיימים מרתונים שהם מפגשי תרגול וסימולציה של מבחנים הנערכים באופן אינטנסיבי לקראת הבחינה עצמה. 

יואל גבע פסיכומטרי home@

המסלול שהחל ככורח המציאות בגלל הסגרים והגבלות הקורונה הפך לחלק אינטגרלי ממסלולי הלימוד של קורס פסיכומטרי יואל גבע. צוות בית הספר יצר את הקורס פסיכומטרי home@, שהוא ממש כמו השיעורים הפרונטליים, רק שאתם יכולים לשבת בבית בפיג׳מה ולא להטריח את עצמכם עד הכיתה. עכשיו כבר לא צריכים לגור ליד אחד מסניפי יואל גבע, ברגע שיש לכם מחשב או לפטופ וחיבור אינטרנט - יש לכם סניף יואל גבע משלכם. 

ויש עוד יתרון אחד חוץ מלהישאר בפיג׳מה והוא זמינות השיעורים. כל השיעורים מוקלטים כך שתוכלו לצפות בהם מיד אחר כך. האפשרות מתאימה למי שנאלץ לפספס שיעור וגם למי שרוצה לחזור אחורה להסברים ולהבין דברים בקצב שלו. הקורס הביתי כולל 20 מפגשים בני חמש שעות כל אחד, פעמיים בשבוע. כל חומרי הלימוד יישלחו אליכם הביתה לפני תחילת הקורס.

צריכים לשפר ציון? אין בעיה - פסיכומטרי PRO

קורס פסיכומטרי PRO מיועד למי שכבר עשה קורס פסיכומטרי בבית הספר יואל גבע ומעוניין לשפר את הציון. הקורס מבוסס על הידע שכבר יש לכם מהקורס המלא ומדלג על המסע של הקורס המלא. אולם כדי להצליח בקורס יש לשלוט בחומר התאורטי והמעשי, ובתמורה תקבלו מסגרת מסודרת שתחדד את היכולות שלכם לקראת הבחינה. הקורס כולל עשרה מפגשים שבועיים, בני חמש שעות כל אחד, על פני שמונה עד עשרה שבועות. 

מכינה לקראת קורס פסיכומטרי יואל גבע

בואו נודה, לא כולנו הסתדרנו טוב במיוחד עם שיעורי מתמטיקה בתיכון. גם רבים מאלה שכן הסתדרו שכחו הכל רגע אחרי שמסרו את טופס בחינת הבגרות. בין התיכון לפסיכומטרי עוברות כמה שנים ומה שהמוח לא מתרגל הוא לא זוכר. במיוחד עבור מי שצריך את הריענון מוצעת הכנה להכנה - מכינה לקראת פסיכומטרי יואל גבע. המכינה מתחילה חמישה שבועות לפני הקורס, היא כוללת שמונה מפגשים כלומר פעמיים בשבוע, חמש שעות בכל מפגש. כל מה ששכחתם בתחום הגאומטריה, אלגברה, ופתרון בעיות יחזור אליכם במהירות, לצד התחלת שינון אוצר מילים בעברית ובאנגלית. 

למה דווקא קורס פסיכומטרי יואל גבע

בגלל המורים: כל המורים של יואל גבע פסיכומטרי מגיעים עם ניסיון של שנים רבות במכוני פסיכומטרי. רק לאחר שהצטיינו בהובלת תלמידים לבחינה החלו לעבוד ביואל גבע. 

בגלל המקצועיות: בבית הספר יואל גבע עורכים הכשרה מיוחדת למורים, וחלקם אנשים ששימשו מנהלי הדרכות ופיתוח במכונים מתחרים. 

בגלל האהבה לתלמידים: בבית ספר יואל גבע מאמינים שלא רק המקצועיות חשובה ולא מספיק רק ללמד את התלמידים, אלא יש צורך גם לתמוך בהם לאורך כל הדרך גם נפשית כדי שההצלחה תהיה אמיתית ושני הצדדים ייהנו מהתהליך. לכן כל תלמיד מקבל יחס אישי, גם בשיעורים הפרונטליים וגם בכיתה המקוונת. 

כמה עולה קורס הכנה לפסיכומטרי

עלות קורס הכנה למבחן פסיכומטרי משתנה בין מכוני ההכנה השונים, האם מדובר בקורס אונליין בזום או שיעורים פרונטליים בכיתה, האם יש הנחה לחיילים משוחררים או שמדובר במסלול מיוחד כמו מסלולי תיכוניסטים ועתודאים שבית ספר יואל גבע פסיכומטרי מציע. העלויות במכוני ההכנה נעות בין 5,000 שקלים ל-10,000 שקלים, כשבבית ספר יואל גבע פסיכומטרי עלות הכיתה המקוונת home@ זהה לעלות הקורס הפרונטלי. ניתן להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי לצורך התשלום עבור הקורס. 

יואל גבע פסיכומטרי - שאלות ותשובות

מה היתרונות של בית ספר פסיכומטרי יואל גבע?

המורים של יואל גבע פסיכומטרי מגיעים עם ניסיון של שנים רבות במכונים השונים. בבית הספר הם עוברים הכשרה מיוחדת ובנוסף לתמיכה המקצועית התלמידות והתלמידים מקבלים גם תמיכה נפשית לאורך הקורס כולו. בנוסף, היקף קורס ההכנה של יואל גבע נרחב מאוד, שעות הלימוד מרובות ואינטנסיביות, אך התרגול נעשה בהדרגה על פי קצב ההתקדמות. שיטת יואל גבע לא דוגלת בלימוד טריקים, אלא בשינוי צורת החשיבה והבנת שאלות הבחינה. 

היכן אפשר ללמוד למבחן פסיכומטרי יואל גבע?

סניפי פסיכומטרי יואל גבע פרוסים ברחבי הארץ ביישובים אשדוד, אשקלון, באר שבע, גני תקווה, הרצליה, חדרה, חיפה, ירושלים, כפר סבא, מודיעין, נהריה, נתניה, עפולה, פתח תקווה, קריון, ראשון לציון, רחובות, ושלושה סניפים בתל אביב, ובסך הכל 20 סניפים.

יש אפשרות לקורס הכנה לפסיכומטרי מרחוק?

בהחלט כן! מסלול פסיכומטרי home@ של יואל גבע החל כתוצאה מסגרי הקורונה וההגבלות שבאו והלכו, אבל המסלול עצמו נשאר. הקורס אידאלי לתלמידות ותלמידים שגרים ביישובים שאינם קרובים לאחד הסניפים וכעת הם לא צריכים לוותר על הקורס או לבזבז זמן יקר בנסיעות. הקורס הביתי כולל 20 שיעורים בני חמש שעות כל אחד, עם מפגשים פעמיים בשבוע. כל חומרי הלימוד יישלחו לנרשמים הביתה לפני מועד תחילת הקורס.

מה קורה אם פספסתי שיעור?

אם אתם במסלול לימודים אונליין - כל השיעורים מוקלטים כך שתוכלו לצפות בהם מיד אחר כך. האפשרות נותנת מענה גם למי שנאלץ לפספס שיעור וגם למי שרוצה לחזור אחורה להסברים ולהבין דברים בקצב מותאם. תלמידות ותלמידים בשיעורים הפרונטליים מקבלים גישה למערכת קמפוס עשירה בסרטונים עם הסברים על כל שיעורי הבית וכל הבעיות שאתם לא מצליחים לפתור, וכן תמיד ניתן לפנות לסיוע מהמורה במערכת המקוונת לתקשורת אישית דו-צדדית. 

קורס פסיכומטרי חברות נוספות

השוואת קורס פסיכומטרי >

עוד מידע על קורס פסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי: איפה לומדים ומה כל מכון מציע

הדרך לאוניברסיטאות וללימודים אקדמיים עוברת דרך המבחן הפסיכומטרי. בזמן שיש בני מזל שיכולים ללמוד לבד, רובנו זקוקים להדרכה ולתרגולים. בשנים האחרונות...

מבחן פסיכומטרי: מה הוא בודק ואיך תתכוננו היטב

המבחן הפסיכומטרי הוא בחינה שתקבע את עתידכם האקדמי ועל פי הציון בו האוניברסיטאות והמכללות קובעות לאיזו פקולטה תוכלו להירשם. אילו יכולות המבחן בודק...

פסיכומטרי יואל גבע חוות דעת, ביקורת והמלצות