דלג לתוכן

מבחן אמירם - הדרכים הטובות ביותר להתכונן

מבחן אמירם - מבחן הבודק את רמת האנגלית ותוצאתו יכולה לחסוך לכם קורסי אנגלית מיותרים במוסד הלימודים אליו נרשמתם ללימודים. איך כדאי להתכונן למבחן אמירם ואיזה קורסים יכולים לעזור לכם?

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה,

מאי 2022

לפני שנתחיל לספר לכם על הדרכים הטובות ביותר להתכונן למבחן אמירם, ראשית נספר לכם מהו המבחן עצמו ואילו נושאים הוא בודק. 

הדבר העיקרי שמבחן אמירם בא לבדוק הוא את רמת האנגלית של הנבחן אשר רוצה לגשת ללימודים במוסד לימודים כזה או אחר. בנוסף על כך, ניתן לבצע את מבחן אמירם גם בתור סטודנטים - באופן הזה ניתן לשפר את רמת האנגלית ולחסוך קורסים מיותרים באנגלית אשר מוגדרים בתור קורסי חובה ובחלק גדול מן המקרים המחירים של אותם קורסים גבוהים יותר מן המחירים של הקורסים הרגילים. 

מבחן אמירם הוא למעשה מבחן פנימי אותו מכין מוסד הלימודים אליו תיגשו, זאת בשונה ממבחן אמיר שבו הציון שקיבלתם מועבר אל כלל מוסדות הלימוד, הציון שלכם במבחן אמירם ישמר אך ורק אצל אותו מוסד לימודי בו ביצעתם את המבחן. 

מבחן אמירם - דרכי הלימוד הטובות ביותר

אחת הדרכים האפקטיביות ביותר להכנה למבחן אמירם היא באמצעות קורסים פרונטליים. מטרתם של קורסי הכנה הללו היא להכין את המשתתפים למבחן אמירם בצורה מעמיקה ומקיפה. במהלך הקורס המשתתפים יעברו מבחן דיאגנוסטי שמטרתו היא לבדוק את רמתם בשפה האנגלית, לאחר מכן המשתתפים מתחילים בקורס אשר מותאם אליהם ולרמת האנגלית שלהם באופן אישי. 

כלל הקורסים הפרונטליים מועברים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ואיכותיים. 

קיימים שני סוגים עיקריים של קורסי הכנה פרונטליים:

  • קורס פרונטלי אישי - כאשר אנו מדברים על קורס פרונטלי אישי אנחנו למעשה מדברים על קורס מזורז שמתאים בעיקר למשתתפים בעלי רמת אנגלית גבוהה או בינונית. באמצעות קורס זה המשתתפים יוכלו להעלות את הרמה שלהם לאחר שיבינו מהם הנושאים בהם הם חלשים ויקבלו כלים מתאימים וטכניקות שונות להתמודד עם אותן חולשות. כמות המפגשים של הקורס היא משתנה ונקבעת בהתאם לרמתו של המשתתף. 
  • קורס פרונטלי קבוצתי - כאשר אנו מדברים על קורס פרונטלי קבוצתי אנחנו למעשה מדברים על קורס המתאים בעיקר למשתתפים בעלי רמת אנגלית נמוכה או למשתתפים אשר יש להם צורך בהכנה מקיפה הרבה יותר. במהלך קורס פרונטלי קבוצתי המשתתפים יחשפו למבחני אמירם משנים קודמות ויכירו שיטות וטכניקות חדשות שיעזרו להם לפתור את המבחן בצורה יעילה ומדויקת ככל האפשר. במהלך הקורסים הקבוצתיים כלל המשתתפים מקבלים יחס אישי, הקורסים בדרך כלל אינם מתקיימים בקבוצות גדולות כדי שכל משתתף יקבל את מלוא היחס הנדרש.

הכנה למבחן הפסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי: איפה לומדים ומה כל מכון מציע

הדרך לאוניברסיטאות וללימודים אקדמיים עוברת דרך המבחן הפסיכומטרי. בזמן שיש בני מזל שיכולים ללמוד לבד, רובנו זקוקים להדרכה ולתרגולים. בשנים האחרונות...

מבחן פסיכומטרי: מה הוא בודק ואיך תתכוננו היטב

המבחן הפסיכומטרי הוא בחינה שתקבע את עתידכם האקדמי ועל פי הציון בו האוניברסיטאות והמכללות קובעות לאיזו פקולטה תוכלו להירשם. אילו יכולות המבחן בודק...

קורס פסיכומטרי

קורסי הכנה לפסיכומטרי >