דלג לתוכן
קידום - קורס הכנה לפסיכומטרי

קידום - קורס הכנה לפסיכומטרי

מכון קידום מקיים כבר שנים רבות קורסי הכנה לפסיכומטרי בכ-30 סניפים בכל רחבי הארץ. בדקנו אילו מסלולי לימוד מציעים בקידום, מהם הקורסים המיוחדים שמציעים במכון, למה דווקא קורס פסיכומטרי קידום, וכמה תשלמו עבור קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית

למידע והרשמה לקורס פסיכומטרי בקידום

״מי מפחד מהמבחן הפסיכומטרי״ יכול להיות אחלה שם של סרט אימה. אבל במכוני ההכנה לבחינה ששום דבר לא דומה לה, לא רק שלא נבהלים אלא אפילו באים להרגיע את הסטודנטים ומבטיחים: יש דרכים ושיטות להתמודד עם הבחינה, להיערך אליה נכון, וללמוד אליה באופן שיביא תוצאות. קורס פסיכומטרי קידום הוא אחד הקורסים הוותיקים בשוק, ממכון הכנה שמספק מגוון אפשרויות למידה בכיתה פרונטלית או לימודים מקוונים מרחוק. 

הכנה למבחן פסיכומטרי של קידום

קידום פסיכומטרי הוא קורס ששם דגש על מיצוי הפוטנציאל של כל סטודנט וסטודנטית. שיטת הלימוד משלבת כלי לימוד מתקדמים, מחקר מקיף, שיטת לימוד חדשנית, וצוות מורים מנוסה. על פי שיטת קורס פסיכומטרי קידום, אופן הלימוד מותאם באופן אישי, המורים זמינים עבור התלמידים לאורך כל הדרך, וכל זאת לצד כלי לימוד מתקדמים. 

כשאנחנו אומרים שהקורס הוא בשיטה מותאמת אישית, הכוונה היא שצורת הלימוד מתאימה את התכנים ליכולת האישית של כל תלמיד. המורה יכול לעקוב באמצעות מערכת מתקדמת אחר כל אחד מהתלמידים, לראות את קצב ההתקדמות, ובהתאם לכך לבנות תוכנית לימוד ותרגול בקצב הנכון עבורו בבית. ההתאמה האישית נעשית גם בכיתה על ידי בניית קבוצות קטנות של תלמידים שעובדים באותו הראש והקצב. באופן הזה אין מישהו שנשאר מאחור ומרגיש אבוד, ומנגד גם אף אחד לא מרגיש שמעכבים אותו כדי להסביר נושאים שהוא כבר מבין. 

במהלך השיעור התלמידים לא צריכים לכתוב דבר, רק להקשיב ולהבין. חומר השיעור והערות המורה נשלחים בתום המפגש באופן מקוון וכך אתם יכולים ללמוד במערכת התרגול הביתית של קידום פסיכומטרי. נתקעתם בשאלה? תוכלו להיעזר בסרטוני הסבר, בלומדות, ובמשחקים שהופכים את חווית הלימוד למשמעותית יותר. כל הלומדות והיישומונים פתוחים לשימוש עבור תלמידי הקורסים של קידום. 

קורס פסיכומטרי קידום אונליין

אף אחד מאיתנו לא אוהב משפטים שמתחילים ב״אם יש משהו טוב שהקורונה הביאה איתה…״, אבל… אם יש בכל זאת משהו טוב שיוצא מהקורונה זה קפיצת המדרגה הדיגיטלית בכל תחומי החיים, גם במכוני ההכנה, וכן, גם אצל קידום פסיכומטרי. הסגרים וההגבלות הובילו ליצירת קורסים אונליין שמחליפים את הכיתה הפרונטלית, וקורס פסיכומטרי קידום לא נשאר מאחור. במכון ההכנה למבחנים פיתחו קורס אונליין שמתאים במיוחד למי שלא רוצה לצאת מהבית או לאלו שגרים במרחק מסניפי החברה, כך שכבר לא צריך לוותר על קורס ההכנה של קידום, אפשר אפילו ללמוד מחו״ל!

כל השיעורים מוקלטים כך שתמיד תוכלו לחזור להסברים של המורה, תוכלו להריץ את ההסבר כמה פעמים שתרצו, תוכלו להתעכב על מה שאינכם מבינים ולרוץ על מה שכבר חדר למוח, ואם נאלצתם לפספס שיעור - לא נורא, הוא מחכה לכם ברגע שתחזרו. אין צורך לבזבז זמן על נסיעה באוטובוס, לא צריך להתארגן ומספיק להופיע בפיג׳מה (אבל שהחולצה תהיה יפה, כן?), ואין הסחות דעת מתלמידים אחרים שלידכם.  

קורס פסיכומטרי קידום אונליין מתפרש על פני 20 מפגשים בני שלוש שעות וחצי כל אחד, בזום. המורים שמלמדים בזום עברו הכשרה מיוחדת לקורס בפורמט הזה, כך שלא יהיה מצב שהמורה נתקע כי הוא לא מכיר את הטכנולוגיה או לא מבין איך ליצור כיתה קטנה. את ערכת הספרים של הקורס תקבלו במשלוח עד הבית, והיא כוללת אלפי תרגילים, סימולציות, וגישה למצגות והקלטות. 

מועדון 700 של קידום

הציון הפסיכומטרי קובע אילו אוניברסיטאות יקבלו אתכם ומהן הפקולטות שייפתחו בפניכם. ככל שהציון גבוה יותר כך ייפתחו לכם יותר דלתות ויהיה לכם מבחר אפשרויות רב. רוב הנבחנים מקבלים ציון שנע בין 500 ל-600 ורק מיעוט קטן מקבל 700 ומעלה. מועדון 700 של קידום פסיכומטרי הוא קורס שמיועד עבור סטודנטים עתידיים למקצועות כמו הנדסה או רפואה שחייבים את הציון היוקרתי כדי להתקבל לפקולטות הרלוונטיות. 

קורס פסיכומטרי קידום מועדון 700 הוא אינטנסיבי בקצב וברמת קושי שהותאמו למצטיינים. בנוסף לשיעורי הפסיכומטרי הרגילים, בקורס הייחודי מלמדים גם את אופן בניית השאלות וצורת החשיבה של המבחן כדי להכיר את המבנה לעומקו ולהצליח לקבל את הציון הנכסף. לקורס הרגיל כל אחד יכול להירשם, אך למועדון 700 יש לבצע מבחן התאמה. גם תלמידים שכבר נבחנו וקיבלו לפחות 650 בפסיכומטרי יכולים להירשם לפסיכומטרי קידום מועדון 700 כדי לשפר את הציון עוד יותר. 

קורסי הכנה לפסיכומטרי מיוחדים

קידום פסיכומטרי מציע מבחר קורסים ייחודיים שמותאמים לאוכלוסיות מיוחדות כדי לסייע לסטודנטים להצטיין ולא להרגיש שהם נופלים ברמתם מאחרים בכיתה.

קידום פסיכומטרי ברוסית: מדי שנה ישנם מספר מועדי פסיכומטרי ברוסית. לקראת המועדים הללו מתקיים קורס פסיכומטרי קידום ברוסית שכולל את החומר והשיטה המתקדמת שניתן בקורס המקביל בעברית. הקורס מותאם לדרישות הייחודיות של הבחינה בשפה הרוסית. 

קידום פסיכומטרי בערבית: בדומה לרוסית, המרכז הארצי למבחנים והערכה מקיים גם מועדי מובחן פסיכומטרי בערבית וגם לקראתו מתקיים קורס פסיכומטרי קידום בערבית עם ההתאמות הנדרשות. 

קידום פסיכומטרי בתיכון: תיכוניסטים שכבר נמצאים באווירת לימודים יכולים להתחיל כבר במסגרת התיכון את ההכנה למבחן הפסיכומטרי. המקדימים להצטרף לא צריכים לחזור על חומרים שנשכחו כמו אלגברה, וזו הכנה מצוינת לעתודה אקדמית של הצבא. 

קידום פסיכומטרי לדתיים וחרדים: עם העלייה במספר החרדים שמצטרפים לאקדמיה, נולדה הדרישה לקורסי הכנה ייעודיים לאוכלוסיות אלה. קידום פסיכומטרי מאפשרת כיתות נפרדות ששומרות על כללי הצניעות והפרדה בין גברים לנשים. 

קורס פסיכומטרי קידום לשיפור ציון: צריכים לשפר ציון? קידום מציעה קורס נוסף עם הבטחה לשיפור הציון. מי שלא משפר את הציון - כספו יוחזר, כל עוד עמד בדרישות על פי התקנון. 

למה דווקא קורס פסיכומטרי של קידום

בגלל השיטה: קידום פסיכומטרי בנוי בהתאמה אישית ליכולות של כל אחד מהתלמידים. אפשר להתחבר ללומדות ולמערכות הלימוד מכל מקום, כך שאפשר להמשיך להשתפר גם בבית, גם בנסיעה, גם בחופשה, וגם בחו״ל. 

בגלל המורים: המורים של קידום עברו הכשרות כדי להעביר את השיעור באופן מעניין וברור ולהפוך את חווית הלימודים למהנה.

בגלל הוותק: קידום פסיכומטרי הוא אחד מקורסי ההכנה הוותיקים וכל המורים מנוסים. במכון ההכנה קידום מצהירים שהמורים שלהם בעלי שש שנות ניסיון לפחות, בממוצע. 

בגלל החדשנות: חומרי קורס פסיכומטרי קידום מעודכנים בשאלות החדשות ביותר על פי המבחנים האחרונים, גם המורים מעודכנים בכל מחזור לפני כל בחינה עם הכשרות מקצועיות שוטפות בשילוב לומדות ואפליקציות ששומרות גם על המורים וגם על התלמידים בחוד החנית. 

בגלל הסניפים: לקידום יש למעלה מ-30 סניפים ברחבי הארץ ולכן לימודי קורס פסיכומטרי בקידום נגישים לרוב המתעניינים, כמובן שקיימת גם האפשרות ללמוד אונליין.

קידום פסיכומטרי מחיר - כמה עולה קורס הכנה?

מחיר קורס הכנה לפסיכומטרי תלוי במספר פרמטרים ובהם האם מדובר בכיתה פרונטלית או לימודים מרחוק בזום, האם מדובר בקורס עם התאמות מיוחדות או קורס רגיל, כמות הלומדות, מספר השעות שמשתנה בין המכונים השונים, ועוד. העלויות נעות בין 5,000 ל-10,000 שקלים בממוצע ולפני ההנחות השונות כמו למשל הנחת חיילים משוחררים, הנחה לתלמידי תיכון, הנחה לנרשמים לקורס שיפור ציון, מקומות עבודה, ועוד. ניתן להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי לצורך תשלום עבור קורס ההכנה. קידום פסיכומטרי מציעה מעת לעת מבצעים זמניים כמו חבר מביא חבר לקראת מועד מסוים לצד הצעות משתלמות נוספות. 

מלאו פרטיכם ונציג קורס פסיכומטרי מחברת קידום יחזור אליכם בהקדם

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

קורס פסיכומטרי של קידום שאלות ותשובות

מה היתרונות של קורס פסיכומטרי קידום?

שיטת הלימוד מותאמת אישית כך שאף אחד לא מרגיש שהוא נותר מאחור מצד אחד או מעוכב בהתקדמות מצד שני. צוות המורים מקצועי ומנוסה שעובר הכשרות שוטפות בכל העדכונים והחידושים. קידום פסיכומטרי מציע מסלול מצטיינים מועדון 700, וכן יש קורסים מיוחדים לדוברי רוסית, לדוברי ערבית, לתיכוניסטים, וכן למגזר החרדי והדתי. 

היכן אפשר ללמוד במסגרת קידום פסיכומטרי?

כמעט בכל מקום בארץ! קורס פסיכומטרי קידום מתקיים בכיתות לימוד פרונטליות ביישובים הבאים: אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בת ים, הרצליה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, כפר סבא, כרמיאל, מודיעין, נהריה, נתיבות, נתניה, עומר, עמק חפר, עפולה, פרדס חנה, פתח תקווה, קריון קריית ביאליק, קריית אונו, קריית שמונה, קריית טבעון, ראשון לציון, רחובות, רעננה, ותל אביב. 

יש אפשרות לקורס הכנה לפסיכומטרי מרחוק?

כן, קידום מציעה קורס אונליין בזום שמתאים למי שלא רוצה לצאת מהבית או למתגוררים הרחק מסניפי החברה. המסלול המקוון של קידום בנוי מ-20 שיעורים בני 3.5 שעות כל אחד. המורים שמלמדים בזום עברו הכשרה להעברת קורס דיגיטלי עם כל האפשרויות הטכנולוגיות המתקדמות שניתן להציע ברשת. תלמידים במסלול אונליין מקבלים את ערכת הספרים המלאה של הקורס במשלוח עד הבית.

מה קורה אם פספסתי שיעור?

במסלול הפרונטלי חומר השיעור והערות המורה נשלחים בתום המפגש באופן מקוון. אם פספסתם שיעור (וגם אם לא) תוכלו ללמוד במערכת התרגול הביתית של קידום פסיכומטרי, להיעזר בסרטוני הסבר, ולהתקדם בקצב שלכם. במסלול המקוון כל השיעורים מוקלטים וזמינים עבורכם מיד לאחר שהם מסתיימים. 

עוד מידע על פסיכומטרי

קורס הכנה לפסיכומטרי: איפה לומדים ומה כל מכון מציע

הדרך לאוניברסיטאות וללימודים אקדמיים עוברת דרך המבחן הפסיכומטרי. בזמן שיש בני מזל שיכולים ללמוד לבד, רובנו זקוקים להדרכה ולתרגולים. בשנים האחרונות...

מבחן פסיכומטרי: מה הוא בודק ואיך תתכוננו היטב

המבחן הפסיכומטרי הוא בחינה שתקבע את עתידכם האקדמי ועל פי הציון בו האוניברסיטאות והמכללות קובעות לאיזו פקולטה תוכלו להירשם. אילו יכולות המבחן בודק...