מגדילים לך את הכוכביות הקטנות
כמהזה? ב twitter כמהזה? בyouTube
כמהזה ב facebook Google+
חיפוש באתר

ערוצי חינם – ממיר DTT (עידן +)

עיקרי הדברים:

מדובר ברפורמת ערוצי חינם, בה ניתן לרכוש ממיר דיגיטאלי בתשלום חד פעמי של החל מ-160 ₪ ולצפות בשישה ערוצים חינם (ערוצי: 1, 2, 10, 23, 33 ו- 99). ללא תשלום נוסף וללא התחייבות לאף חברת תקשורת HOT או yes .

לאחרונה התווספו לערוצי החינם גם שידורי הטלוויזיה החינוכית, וכמה ערוצי רדיו: גלי צה"ל, גלגל"צ, רשת א', רשת ב', רשת ג', רשת ד', קול המוסיקה, רק"ע, רשת מורשת, 88, לב המדינה, רדיוס, קול ברמה, אמצע הדרך, קול חי ורדיו א-שמס.

בקרוב צפויים לעלות בשירות זה ארבעה ערוצים נוספים — ערוץ 9, ערוץ מורשת, הערוץ הערבי וערוץ 24, כמו גם ערוצי קונספט שונים חינמיים כמובן.

במסגרת השירות גם מדריך שידורים אלקטרוני (EPG) בו מופיעות התוכניות המשודרות בערוצים הפתוחים.

ערוצי החינם של עידן פלוס ישודרו בקרוב גם באינטרנט, לסקירה בנושא לחצו כאן.

מזה DTT (עידן +)?

DTT (עידן +) הם ראשי התיבות של Digital Terrestrial Television, כאשר ניתן בעצם לצפות בערוצים בממיר דיגיטאלי (ולא אנלוגי) בקליטה טובה וללא הפרעות כמו באנטנה לדוג', ללא חיבור כלשהו של אינטרנט, קו טלפון, כבלים או לווין כמו שיש היום. הממיר מתחבר לטלוויזיה ולחשמל ותו לא.

ממיר דיגיטאלי:

ממיר דיגיטאלי רגיל הינו בעלות של החל מ-160 ₪ חד פעמי (ההמלצה שלנו היא להשוות בין עלויות הממירים ועלויות טווח הקליטה שלהם), תוכלו לרכוש אותו בכל רשתות החשמל והאלקטרוניקה. מספר הממירים בבית צריך להיות לפי מספר הטלוויזיות בבית.

חשוב לוודא לפני הרכישה, כי הממיר תומך במאפיינים הטכניים הבאים:

  • ממיר המותאם למערך דיגיטאלי-קרקעי בסטנדרט DVB-T
  • תומך בכתוביות סמויות
  • תומך בתקן דחיסת שמע HE ACCּV2
  • תומך במדריך התוכניות הדיגיטאלי EPG
  • תומך בדחיסת תמונה MPEG-4
  • ללא הצפנה, בעל אנטנה אקטיבית וכולל שלט רחוק לתפעול

בשוק ישנם ממירים מסוגים שונים עם יכולת שידור איכותית יותר כגון HD או יכולת הקלטה או עם חיבור למחשב ולאינטרנט, וכמו כן ממירים מובנים בתוך מכשירי אלקטרוניקה כגון DVD, טלוויזיות LCD או פלזמה.

למפת פריסת המשדרים, לחץ כאן 

למי כדאי לעבור לעידן פלוס?

בעיקר לאנשים שלא צופים הרבה בטלוויזיה, לאנשים הצופים בעיקר בערוצים 1, 2 ו-10 ולאנשים המעוניינים לחסוך אלפי שקלים בשנה בהוצאות התקשורת (אחת ההוצאות החודשיות הנכבדות ביותר למשפחה).

אם אתם צופים בקביעות בערוצי הספורט, או אם אתם עם ילדים קטנים המכורים לערוצי הילדים הרבים או צופים בעיקר בסדרות קבועות אשר משודרות בחברות הכבלים והלווין, כנראה שהרפורמה לא תשנה לכם.

  • לשאלות בנושא עידן פלוס, לחצו כאן

  • לא השתכנעתם? רוצים את חברת הכבלים או הלוויין? מילאו את הטופס ל – HOT או ל – yes ונציג יחזור אליכם.

פתרון נוסף: צלחת לווין

נמאס לכם מחברות YES / HOT הגובות סכומים חודשיים נכבדים וכל תוכן נוסף אצלן עולה מייד בערוץ אקסטרה חדש שכמובן עולה עוד כסף? יש פתרון: התקנת צלחת לווין פרטית. איך זה עובד, כמה זה עולה, איזה ערוצים קולטים באמצעותן, למי זה טוב ומה החסרונות והסיכונים. 

בזמן שחברות הכבלים והלווין גובות סכומים חודשיים נכבדים, מוסיפות חבילות שידור בתשלום ומפתות אותנו עם ממירי הוט מג'יק ויס מקס, לקוחות רבים פונים לאלטרנטיבה שקיימת כאן כבר שנים – צלחת הלווין הפרטית. אם עוד לא הספקתם להתמכר לטלנובלות ולאופרות הסבון של חברות הכבלים והלווין, תוכלו למצוא בה אלטרנטיבה ראויה, ובלי התחייבות לתשלום חודשי.

מעבר לסקירה מקיפה על צלחות לווין

 חפש באתר
 
ט.ל.ח. מצאתם טעות? שמעתם על מבצע חדש?  price@kamaze.co.il