בקרוב מפעילת סלולר חדשה בישראל: 018 אקספון תחת שם המותג- We 4G תציע חבילות סלולר, מחירים ומבצעים משתלמים. קידומת החברה תהיה 051

We 4G: חברת הסלולר מבית 018 אקספון

מרץ 18

עד סוף הרבעון הראשון של 2018 עתידה להתווסף חברת סלולר חדשה לשוק הסלולר התחרותי.

We4G - מותג חדש של חברת 018 אקספון אשר פועלת כיום כספקית אינטרנט וכמפעילת שיחות בינלאומיות.

מדובר בחברת סלולר השישית בישראל שהיא בעלת תשתית, ובכך היא מצטרפת לחברות הקיימות: סלקום, פרטנר, פלאפון, הוט מובייל וגולן טלקום.

לפני כשלוש שנים הצליחה לרכוש תדר סלולר במסגרת השתתפותה במכרז התדרים של הדור הרביעי ולפני כשנה וחצי חתמה על איחוד רשתות עם חברת סלקום (וזו למעשה רשת משותפת לאקספון, סלקום וגולן טלקום). באפריל 2017 קיבלה את רישיון משרד התקשורת לפעול כרשת סלולרית. כעת נמצאת החברה- ווי פור ג'י בשלבים אחרונים של פיילוט עם כמה מאות משתמשים.

במסגרת הפיילוט קיבלו המשתמשים כרטיס סים במתנה וחבילה הכוללת שיחות והודעות, 15 ג'יגה גלישה ושיחות לחו"ל. הגלישה בחבילה תיחסם בסיום ניצול 15 גי'גה והשיחות וההודעות מוגבלות עד ל-5000 יח' כל אחת. כמו כן יינתנו 50 הודעות MMS מתנה ולאחר מכן תשלום של 0.5 אג' לכל הודעת MMS. חבילת חו"ל כוללת 300 דקות, 300 הודעות ו- 3GB נפח גלישה לשימוש במשך 14 יום (רצופים) במדינות: אוסטריה, איטליה, ארצות הברית, בולגריה, בלגיה, בריטניה, גרמניה, הולנד, הונגריה, טורקיה, יוון, ספרד, פולין, פורטוגל, צ'כיה, צרפת, רומניה, רוסיה.

בקרוב תתחיל החברה לפעול עם הקידומת 051, וכפי הנראה היא תקים אתר אינטרנט ייעודי באמצעותו יהיה ניתן להתחבר ולבצע פעולות. בנוסף היא עומלת בימים אלו על איוש מערך שירות הלקוחות בטלפון 0051*.


להשוואת חבילות סלולר

חברות סלולר נוספות:

012 מובייל חבילות ומבצעים | הצטרפות 012 מובייל

סלקום: חבילות, מבצעים והטבות | הצטרפות לסלקום

HOTmobile - הצטרפות, חבילות ומבצעים

פלאפון - חבילות, מבצעים והטבות | הצטרפות לפלאפון

גולן טלקום- חבילות ומבצעים | הצטרפות לגולן טלקום

רמי לוי תקשורת - חבילות סלולר

פרטנר חבילות סלולר, מחירים, מבצעים והצטרפות

019Mobile חבילות סלולר ומבצעים

היי מובייל - חבילות סלולר, מבצעים והטבות

וואלה מובייל: חבילות, מסלולים ומבצעים

הרשם לאתר כמהזה ותהנה ממערכת תזכורות לפני סיום מבצע וניוזלטר עם עדכוני מחירים

מסלולי סלולר 018 אקספון We 4G חוות דעת, ביקורת והמלצות