מגדילים לך את הכוכביות הקטנות
כמהזה? ב twitter כמהזה? בyouTube
כמהזה ב facebook Google+
חיפוש באתר

גולן טלקום: 59 ש"ח לחודש למסלול ללא הגבלה

מבצע פסח: מסלול ללא הגבלה הכולל דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 1 ג'יגה ב- 35 ש"ח לחודש. המחיר מבצע תקף עד לתאריך 25.12.14.

לאחר מכן, החבילה תשתנה אוטומטית לחבילת הכול כלול במחירה רגיל - 99 ש"ח לחודש (דקות והודעות ללא הגבלה עם 6 ג'יגה גלישה). ללקוחות קיימים ניתן להצטרף לחבילה עד לתאריך 06.04.14 והמעבר כרוך בתשלום חד פעמי של 49 ש"ח. החבילה אינה כוללת MMS (עלות של 2 אג').

תוקף המבצע: עד 27.04.14 ומיועד ללקוחות חדשים וקיימים

לפרטים והצטרפות לגולן טלקום, מלאו טופס  ונציג יחזור אליכם בהקדם

גולן טלקום היא חברה סלולר המציעה מסלול ללא הגבלה ומסלול בשיטת "לא דיברת - לא שילמת". הצטרפות/התנתקות מהחברה באמצעות אתר האינטרנט של החברה בלבד. כרטיס הסים נשלח ללקוח בדואר (עלות הכרטיס: 49 ש"ח). גולן טלקום אינה משווקת מכשירים. קידומת החברה לקווים חדשים: 058 וניתן לנייד את הקו שלכם.

לפרטים והצטרפות לגולן טלקום, מלאו טופס  ונציג יחזור אליכם בהקדם

המסלולים

המסלול

עלות המסלול

חריגה

 

מבצע פסח - דקות והודעות ללא הגבלה, גלישה עד 1 ג'יגה

תקף עד 27.04.14 

35 ש"ח לחודש

בגלישה - האטה בקצב הגלישה

ללא הגבלה - דקות שיחה, הודעות SMS או MMS ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל- 55 מדינות  וגלישה עד 6 ג'יגה. המחיר לשנה. בתום השנה, המחיר יעלה ל-99 ש"ח לחודש

59 ש"ח לחודש לשנה ראשונה

בגלישה - האטת קצב הגלישה

חבילת מינימום - 60 דקות,  הודעות SMS ללא הגבלה (לעד 300 יעדים שונים), שיחות לחו"ל וגלישה של 10 מגה בייט

הודעות MMS אינן כלולות בחבילה - עלות של 2 אג' לכל הודעה

9.99 שקלים

18 אג' לדקה, אגורה להודעה ו-9 אג' לכל 1 מגה בייט

שירותים נוספים: גולן טלקום שיחות מחו"ל, המספר הבינלאומי שלי

מבצע חבר מביא חבר

גולן טלקום יוצאת במבצע "חבר מביא חבר" כך שכל מנוי שיצרךף מנוי חדש למסלול ללא הגבלה יתוגמל ב- 150 ש"ח וצירוף למנוי לחבילת "9.99" יתוגמן ב-15 ש"ח. המבצע עד 1.5.2014. בכדיל המליץ על חבר יש צורך להקליד את המנוי החדש באתר גולן טלקום.

מי יכול להצטרף?

הרשת של גולן טלקום פועלת בתדר ראשי 2100MHz. ההצטרפות לחברה היא גם לבעלי מכשיר בדור 2 ומעלה (וזאת מכיוון שבשלב זה לחברה יש הסכם נדידה עם סלקום לשימוש באנטנות במקומות שונים). בכל מקרה, ההצטרפות ניתנת לכלל הלקוחות דור 2, 2.5 ו- 3 ומעלה.

בשלב זה, מהירות הגלישה היא עד 10 מגה, בתום הקמת תשתיות החברה, מהירות הגלישה תנוע בין 24-40 מגה.

שירות למכשירים קבועים ברכב

ניתן לרכוש כרטיס סים "משני" למכשיר הקבוע ברכב. הכרטיס הינו בעלות חד פעמית של 49 שקלים וניתן רק להוציא ולקבל שיחות ממנו (ללא שירותי SMS וגלישה). אין תשלום או דמי מנוי עבור השימוש בשירות. שימו לב, כי רק מכשירים קבועים ברכב התומכים ברשתות דור 2.5 ו-3 - GSM ו-UMTS יכולים לפעול עם כרטיס הסים המשני של גולן טלקום. כרטיס הסים של גולן אינו מתאים למכשירים קבועים ברכב התומכים ברשתות CDMA או iDEN (פלאפון "הישנה" או מירס) ולא יפעלו.

עוד חשוב לבדוק, כי המכשיר הקבוע ברכבכם פתוח (simfree) לרשתות אחרות. תוכלו לבדוק זאת מול החברה ממנה רכשתם את המכשיר או מכשירים שנרכשו לאחר 01/2011 אמור להיות פתוח לרשתות אחרות.

עוד נציין כי המכשיר Alcatel CarPhone תומך בדור 3 ומתאים לכרטיס של גולן.

שירותים נוספים

ניתן להצטרף לגולן טלקום באמצעות הוראת קבע (בשלב זה משתתפים בנק הפועלים, בנק לאומי ובנק הדואר). שירות נוסף הינו שירות "חסימת שיחות לא מזוהות" החוסם שיחות ממספרים לא מזוהים ושירות המספר הווירטואלי ללקוחות שזקוקים למספר טלפון זמני (אנשי מכירות/מודעות יד 2 וכו'). ניתן להצטרף לשירותים אלו ללא תשלום באמצעות החשבון באתר האינטרנט של גולן טלקום. 

איך ניתן להצטרף?

מספר טלפון לשירות לקוחות בלבד: מכל מכשיר 0058*

לפרטים והצטרפות לגולן טלקום, מלאו טופס  ונציג יחזור אליכם בהקדם

המדינות אליהן ניתן לחייג חינם (נייחים):

ארצות הברית, אוקראינה, אורוגוואי, קנדה, בריטניה, שוודיה, ספרד, פורטוגל, פולין, הולנד, איטליה, הונגריה, יוון, גרמניה, צרפת, בלגיה, אוסטריה, הונג קונג, סין, סינגפור, טורקיה, דרום אפריקה, שוויץ, ניו זילנד, אירלנד, לוקסבמורג, אוסטרליה, וותיקן, הוואי, ארגנטינה, טיוואן, מלטה, נורבגיה, ברזיל, צ"ילה, קרואטיה, דרום קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, יפן, קזחסטן, דרום קוריאה, לטביה, ליטא, מלזיה, פקיסטן, פורטו ריקו, רומניה, רוסיה, סן מרינו, סלובקיה, סלובניה, ונצואלה ותאילנד.חפש באתר
 
ט.ל.ח. מצאתם טעות? שמעתם על מבצע חדש?  price@kamaze.co.il