מגדילים לך את הכוכביות הקטנות
כמהזה? ב twitter כמהזה? בyouTube
כמהזה ב facebook Google+
חיפוש באתר


גולן טלקום

גולן טלקום היא חברה סלולר המציעה מסלול ללא הגבלה ומסלול בשיטת "לא דיברת - לא שילמת". הצטרפות/התנתקות מהחברה באמצעות אתר האינטרנט של החברה בלבד. כרטיס הסים נשלח ללקוח בדואר (עלות הכרטיס: 49 ש"ח). גולן טלקום אינה משווקת מכשירים. קידומת החברה לקווים חדשים: 058 וניתן לנייד את הקו שלכם.

לפרטים והצטרפות לגולן טלקום, מלאו טופס  ונציג יחזור אליכם בהקדם
 

המסלולים

המסלול

עלות המסלול

חריגה

 

ללא הגבלה - דקות והודעות (SMS) ללא הגבלה, גלישה עד 6 ג'יגה. המחיר לשנה ולאחר מכן, יתעדכן ל-99 ש"ח לחודש ויעבור למסלול ללא הגבלה.
 

ללקוחות חדשים: החל מהקו השני ועד השישי: במחיר מבצע של 29 ₪ לחודש למשך שנה

37 ש"ח לחודש

בגלישה - האטה בקצב הגלישה

ללא הגבלה - דקות שיחה, הודעות SMS או MMS ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל- 55 מדינות  וגלישה עד 10 ג'יגה. המחיר לשנה ולאחר מכן, יתעדכן ל-99 ש"ח לחודש.

הטבה: החל מהקו השני ועד השישי: במחיר מבצע של 10 ₪ עם 10 ג'יגה לחודש למשך שנה

59 ש"ח לחודש  בגלישה - האטת קצב הגלישה

ללא הגבלה כולל שיחות מחו"ל ושיחות לרשתות פלסטיניות 

שיחות בארץ: דקות שיחה, הודעות SMS או MMS ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל- 55 מדינות  וגלישה עד 20 ג'יגה*. 100 דקות שיחה בחודש לירדן ולרשתות פלסטיניות.

שיחות מחו"ל: שיחות והודעות מחו"ל לישראל ללא הגבלה, שיחות והודעות נכנסות ללא הגבלה. גלישה עד 6 ג'יגה. רשימת המדינות הנכללות בשירות: אוסטריה, אוסטרליה, אנגליה, צרפת, טורקיה, ספרד, יוון, אירלנד, צ'כיה, בלגיה, מלטה, איטליה, הולנד, גרמניה, רומניה, הונגריה, פורטוגל, ניו זילנד,דרום אפריקה, פולין, שוויץ, קפריסין.

שירות "המספר הבינלאומי שלי" (ראו פירוט מטה)
 

**חבילת שיחות, הודעות וגלישה בחו"ל מוגבלת עד 45 יום בשנה
 

הטבה: החל מהקו השני ועד השישי: במחיר מבצע של 10 ₪ לחודש עם 10 ג'יגה למשך שנה

99 ש"ח לחודש  בגלישה - האטת קצב הגלישה

חבילת מינימום - 100 דקות (בארץ ובחו"ל ל-56 מדינות), הודעות SMS ללא הגבלה וגלישה של 100 מגה בייט

הודעות MMS אינן כלולות בחבילה - עלות של 2 אג' לכל הודעה

9.99 שקלים

18 אג' לדקה, אגורה להודעה ו-9 אג' לכל 1 מגה בייט

עלות כרטיס סים: 49 ש"ח חד פעמי.

ללקוחות קיימים - מעבר לחבילת מבצע (מסלול 37 ש"ח לחודש ומסלול 59 ש"ח לחודש) בתשלום חד פעמי של 49 ש"ח.

שירותים נוספים: גולן טלקום שיחות מחו"ל, המספר הבינלאומי שלי

שירות המספר הבינלאומי שלי

ביצוע שיחות בינלאומיות מחו"ל למספר סלולר של גולן טלקום, בתעריף של שיחה מקומית ממקום היעד של המתקשר בחו"ל. ניתן לבחור עד 2 מספרים בינלאומיים.

מדינות המשתתפות בחינם: ארצות הברית, אנגליה, צרפת, בלגיה, שוויץ, קנדה, צ'כיה, ספרד, אירלנד, לטביה, ליכטנשטיין, לוקסמבורג, נורבגיה, ליטא, אוקראינה (נייד)/קרים, קרואטיה, דנמרק, איטליה, אוסטריה ושוודיה.

מדינות בתשלום חודשי בסך 19.99 ש"ח: ארגנטינה, אוסטרליה, ברזיל, גרמניה, הונגריה, הולנד, פולין, רומניה, רוסיה, דרום אפריקה.

מי יכול להצטרף?

הרשת של גולן טלקום פועלת בתדר ראשי 2100MHz. ההצטרפות לחברה היא גם לבעלי מכשיר בדור 2 ומעלה (וזאת מכיוון שבשלב זה לחברה יש הסכם נדידה עם סלקום לשימוש באנטנות במקומות שונים). בכל מקרה, ההצטרפות ניתנת לכלל הלקוחות דור 2, 2.5 ו- 3 ומעלה.

בשלב זה, מהירות הגלישה היא עד 10 מגה, בתום הקמת תשתיות החברה, מהירות הגלישה תנוע בין 24-40 מגה.

שירות למכשירים קבועים ברכב

ניתן לרכוש כרטיס סים "משני" למכשיר הקבוע ברכב. הכרטיס הינו בעלות חד פעמית של 49 שקלים וניתן רק להוציא ולקבל שיחות ממנו (ללא שירותי SMS וגלישה). אין תשלום או דמי מנוי עבור השימוש בשירות. שימו לב, כי רק מכשירים קבועים ברכב התומכים ברשתות דור 2.5 ו-3 - GSM ו-UMTS יכולים לפעול עם כרטיס הסים המשני של גולן טלקום. כרטיס הסים של גולן אינו מתאים למכשירים קבועים ברכב התומכים ברשתות CDMA או iDEN (פלאפון "הישנה" או מירס) ולא יפעלו.

עוד חשוב לבדוק, כי המכשיר הקבוע ברכבכם פתוח (simfree) לרשתות אחרות. תוכלו לבדוק זאת מול החברה ממנה רכשתם את המכשיר או מכשירים שנרכשו לאחר 01/2011 אמור להיות פתוח לרשתות אחרות.

עוד נציין כי המכשיר Alcatel CarPhone תומך בדור 3 ומתאים לכרטיס של גולן.

שירותים נוספים

ניתן להצטרף לגולן טלקום באמצעות הוראת קבע (בשלב זה משתתפים בנק הפועלים, בנק לאומי ובנק הדואר). שירות נוסף הינו שירות "חסימת שיחות לא מזוהות" החוסם שיחות ממספרים לא מזוהים ושירות המספר הווירטואלי ללקוחות שזקוקים למספר טלפון זמני (אנשי מכירות/מודעות יד 2 וכו'). ניתן להצטרף לשירותים אלו ללא תשלום באמצעות החשבון באתר האינטרנט של גולן טלקום. ניתן לשלם את דמי המנוי החודשיים באמצעות PayPal.

איך ניתן להצטרף?

מספר טלפון לשירות לקוחות בלבד: מכל מכשיר 0058*

לפרטים והצטרפות לגולן טלקום, מלאו טופס  ונציג יחזור אליכם בהקדם

המדינות אליהן ניתן לחייג חינם (נייחים):

ארצות הברית, אוקראינה, אורוגוואי, קנדה, בריטניה, שוודיה, ספרד, פורטוגל, פולין, הולנד, איטליה, הונגריה, יוון, גרמניה, צרפת, בלגיה, אוסטריה, הונג קונג, סין, סינגפור, טורקיה, דרום אפריקה, שוויץ, ניו זילנד, אירלנד, לוקסבמורג, אוסטרליה, וותיקן, הוואי, ארגנטינה, טיוואן, מלטה, נורבגיה, ברזיל, צ"ילה, קרואטיה, דרום קפריסין, צ'כיה, דנמרק, אסטוניה, יפן, קזחסטן, דרום קוריאה, לטביה, ליטא, מלזיה, פקיסטן, פורטו ריקו, רומניה, רוסיה, סן מרינו, סלובקיה, סלובניה, ונצואלה, מקסיקו ותאילנד.חפש באתר
 
ט.ל.ח. מצאתם טעות? שמעתם על מבצע חדש?  price@kamaze.co.il