דלג לתוכן
ביקור 24- שירות לחצני מצוקה

ביקור 24- שירות לחצני מצוקה

חברת ביקור 24 מספקת שירות לחצן מצוקה יחד עם מוקד הפועל 24/7 וזמין לכל קריאה. לחצני המצוקה, ניידים או נייחים, מקצרים ומייעלים את הזמן במצבי חירום רפואיים.

לחצן מצוקה

לחצן מצוקה הוא מכשיר אשר מסייע במקרים בהם יש צורך דחוף בהגעה של שירותי רפואה דחופים עד הבית. על ידי לחיצת כפתור פשוטה מתבצע חיוג מהיר למוקד רפואי שיכול להגיע ולספק שירותי רפואה דחופה. 

לחצן מצוקה יכול להגיע בכמה דגמים, דגם נייח המותאם לבית פרטי או לבתי עסק, או דגם נייד שניתן להרכיבו על ידי הלקוח כדוגמת: שרשרת, או שניתן לשאת אותו (דמוי טלפון נייד). כך, לא משנה היכן נמצא הלקוח, הוא יכול להיות מוגן ולא לחשוש במידה ויהיה במצב חירום הדורש תגובה מהירה. 

למי מיועד שירות לחצן מצוקה של ביקור 24?

שירות לחצני מצוקה של חברת ביקור 24 מיועד לאוכלוסייה שבריאותה לקויה, הזקוקה למענה וסיוע דחוף ומהיר. ניתן לכלול במקרים אלה גם חולי לב, מי שבסיכון גבוה לשבץ או לחולים הנוטים ליפול בתכיפות ולסבול מפציעות עקב הנפילה, אנשים בגיל הזהב, אנשים בעלי לקות ראיה או שמיעה, אנשים בעלי מוגבלות פיזית, קשישים המתגוררים לבד או במסגרות קהילתיות (דיור מוגן/ בית אבות) וכדומה. 

ביקור 24: לחצי מצוקה ושירותי איתור וניטור

חברת ביקור 24 מציעה שירותי ניטור ואיתור לבני הגיל השלישי ולחולים כרוניים באמצעות מספר רב ומגוון של חיישנים מבית חברת אמבולנט. 

בין האמצעים המגוונים שעומדים לשירות המנויים של החברה קיימים אמצעים נייחים לבית הלקוח ואמצעים מתקדמים וניידים אשר יכולים לשמש את המנוי בבית ומחוץ לבית. חלק מהמכשירים מצוידים בחיישני GPS אשר מספקים מיקום מדויק של המנוי למוקד הפועל 24/7 וגם לבני המשפחה בכל רגע נתון. 

איך עובד לחצן המצוקה?

לחצן המצוקה של אמבולנט, בין אם נייד או נייח, בנוי כמערכת טכנולוגית ששולחת אות קריאה מהיר כאשר הלקוח נמצא במצב של מצוקה. אות הקריאה נשלח ברגע שלוחצים על הלחצן ומאותו הרגע מתחיל הקשר עם המוקד הרפואי של חברת ביקור 24. המוקד הרפואי מנסה ליצור קשר עם האדם ששולח את הקריאה, כדי לבצע בירור ראשוני של מקרה החירום, במידה ואין מענה, המוקד שולח עזרת חירום ואנשי רפואה למיקום שממנו בוצעה הקריאה. 

לחצן מצוקה לרכב

אולי יעניין אותך גם:

לחצן מצוקה לקשישים

לחצני מצוקה לקשישים יכולים לעשות את ההבדל שבין חיים למוות תוך שניות בודדות. למי כדאי לרכוש לחצן מצוקה, באילו מצבים הם יכולים להועיל, ואילו חברות...

לחצן מצוקה: מצילים חיים בלחיצת כפתור

בלי להקליד מספר טלפון, בלי לעבור במערכת ניתוב שיחות שמבזבזת זמן יקר, לחצן מצוקה בבית או צמיד מצוקה על היד מאפשר לקרוא לעזרה במקרה של נפילה או מצב...

לחצן מצוקה לרכב: כפתור למצבי חירום

מה עושים בעת מצב חירום ברכב? לחצן יעודי לרכב נותן מענה ואף מסייע בהצלחת חיים. באילו מצבים ניתן להשתמש במערכת, אילו חברות מציעות לחצני מצוקה לרכב, כמה...

לחצני מצוקה ניידים: שעונים, צמידים ואפילו בסלולר

תחום לחצני המצוקה עבר שיפור ניכר בשנים האחרונות, והיום אפשר ללכת איתו לכל מקום בבית ובחוץ. לחצני מצוקה ניידים כוללים שעון מצוקה, צמיד מצוקה, ואפילו...