דיור מוגן עד 120 היא רשת דיור מוגן ותיקה אשר שייכת לקבוצת הפניקס, אחת מחברות הביטוח והפיננסים הגדולות והיציבות בישראל. הצוות המקצועי והמסור של בתי הרשת מספק לדיירי חיי חברה עשירים ומלאי תוכן, ביטחון ושקט נפשי, עם שירותים רפואיים זמינים בענת הצורך.
מתעניינים בדיור מוגן עד 120?

עד 120 רמת החייל: דיור מוגן עד 120 תל אביב שוכן בשכונת רמת החייל בסמיכות לפארק ירוק שמשדרג עוד יותר את איכות החיים הגבוהה של המתחם. עד 120 רמת החייל מעניק יתרונות רבים כמו מסעדות ובתי הקפה, סביבה הייטקיסטית צעירה, שוק תוסס, פארק הירקון, ונגישות גבוהה למוזיאונים ומוסדות התרבות של תל אביב. יותר מ-250 דירות מגיעות בתצורות של החל מחדר וחצי ועד שלושה חדרים. 

עד 120 הוד השרון: סניף הוד השרון של רשת עד 120 שוכן בשכונת וילות לצד פארקים וגינות. במרחק הליכה קצר תגיעו לפארק ארבע העונות, הריאה הירוקה של הוד השרון. וכמובן הקאנטרי קלאב המקומי או קניון מרגלית השרון. במתחם יותר מ-230 דירות החל מדירת סטודיו עד דירות שלושה חדרים, דירות עם מרפסות, דירות גן ודירות גג, לדיירים יחידים או לזוגות. 

עד 120 ראשון לציון: דיור מוגן עד 120 בראשון לציון שוכן בסמיכות למרכז העיר וליקב, בקרבת מרכזי קניות ונגישות תחבורתית גבוהה. במתחם יותר מ-180 דירות שמתאימות ליחידים או לזוגות, דירות גן ודירות גג, החל מדירת סטודיו ועד דירות שלושה חדרים. כל הדירות והמתקנים מותאמים לצרכים הייחודיים של בנות ובני הגיל השלישי. 

עד 120 מחלקות מיוחדות: רשת עד 120 מפעילה בכל אחד מבתי הרשת שלה מחלקה סיעודית שמיועדת לדיירים שהחלו כעצמאיים בדיור המוגן, אך מצבם הבריאותי השתנה לאורך השנים. המחלקות מאפשרות אשפוז זמני למצב סיעודי זמני כמו למשל לאחר ניתוח, או דיור קבוע. בנוסף פועלות מחלקות החלמה בשל מגבלה זמנית. 


דיור מוגן - השוואה

דיור מוגן - רשתות מובילות בתחום

דיור מוגן בבית

בית בכפר - דיור מוגן

פרוטיאה: רשת דיור מוגן יוקרתי

דיור מוגן משען

ההורים שלי: מומחים בבחירת דיור מוגן

דיור מוגן במרכז עד 120

דיור מוגן ברשת בית בלב

דיור מוגן במגדלי הים התיכון

בית גיל הזהב בתל אביב - דיור מוגן

דיור מוגן - סקירות בתחום