דלג לתוכן
הפניקס ביטוח חיים

הפניקס ביטוח חיים

ביטוח ריסק, חבילת ריסק+, ביטוח חיים למשכנתה וביטוחים קבוצתיים - אספנו עבורכם את כל החבילות והמסלולים שחברת הפניקס מציעה בתחום ביטוחי החיים כדי לספק רשת ביטחון כלכלית עבור בני המשפחה שלכם במקרה פטירה בטרם עת

מה זה ביטוח חיים

ביטוח חיים הפניקס נועד כדי לספק הגנה כלכלית עבור היקרים לכם במקרה של פטירה בטרם עת. הפניקס מציעה מסלולי ביטוח חיים והרחבות שונות, כך שתינתן גם הגנה במקרים של אובדן כושר עבודה בשל מחלה או תאונה, נכות, או כל שינוי שעלול לגרום לפגיעה כלכלית קשה שתדרדר את איכות החיים של המשפחה. מטרתו של ביטוח חיים הפניקס היא לשמור על רמת החיים של בני המשפחה כפי שהייתה לפני הפטירה, כך שיש לו חשיבות גדולה במקרים של חיים משותפים עם בני זוג ובמיוחד אם יש ילדים קטנים שתלויים בנו. 

המאפיינים העיקריים של הפניקס ביטוח חיים

הפניקס ביטוח חיים מספק פיצוי עבור המוטבים בפוליסה של המבוטח או המבוטחת. לאורך החיים אנחנו מבטחים את עצמנו בביטוחים שונים כמו ביטוח בריאות, ביטוח רכב, ביטוח נסיעות לחו״ל, ביטוח דירה, ועוד. המשותף לכל הביטוחים הללו - הם מספקים לנו רשת ביטחון פיננסית לעת הצורך על מנת שבעת אירוע ייחודי לא נאלץ ליפול לבור כלכלי. 

כך למשל ביטוח בריאות משלם את רוב ההוצאות הרפואיות ואנחנו משלמים השתתפות עצמית נמוכה ולא את כל שכר הרופא ועלות חדר ניתוח, ביטוח רכב מכסה תיקונים ואפילו החלפת רכב, בזכות ביטוח מבנה דירה יש מי שמשלם על נזקים ולא הכל נופל עלינו כרעם ביום בהיר. ביטוח חיים הפניקס או כל חברת ביטוח אחרת שונה בכך שכאן הרשת הכלכלית היא לא עבורנו המבוטחים, אלא עבור היקרים לנו. המשמעות היא שאנחנו לא מקבלים את הכסף בתום תקופת הביטוח, אלא רק המוטבים במקרה של פטירה בתקופה המבוטחת. 

כדי להצטרף לביטוח חיים הפניקס יש למלא שאלונים והצהרת בריאות, לענות על שאלות שבוחנות את אורח החיים כמו למשל הרגלי עישון, שתיית אלכוהול, עיסוק בספורט אתגרי, ואפילו עבודה בתנאים מסוכנים. על סמך השאלונים והצהרת הבריאות חברת הביטוח קובעת את סכום הפרמיה החודשית עבור סכום הביטוח המבוקש. 

חשוב לציין כי כל ביטוחי החיים של כל החברות, כולל ביטוח חיים הפניקס, אינם תוכניות חיסכון שניתן לפדות עם הגיענו לגיל מסוים. מטרת ביטוח חיים אינה התעשרות של בני המשפחה אלא דאגה להמשך קיומם הכלכלי בהתאם לרמת החיים טרם האסון והמשך חיים בכבוד לאחר אובדן המפרנס או המפרנסת. 

מאפיין ייחודי נוסף של ביטוח חיים הוא האפשרות לקבל כפל פיצויים. כך למשל בביטוחים אחרים אין תשלום כפל, אם רכשתם שני ביטוחי בריאות לא תקבלו פיצוי כפול בעת הפעלת הביטוח. לעומת זאת, בביטוח חיים אתם יכולים לרכוש מספר פוליסות ולקבל את הפיצויים מכולן במצטבר. לדוגמה, אם אתם רוכשים ביטוח חיים הפניקס ויש לכם ביטוח חיים נוסף במסגרת העבודה, המוטבים שלכם יקבלו את כל הסכומים המבוטחים מכל פוליסות הביטוח שברשותכם. 

אילו פוליסות ביטוח חיים הפניקס מציעה

ביטוח חיים הפניקס ריסק 1: במסלול זה המוטבים מקבלים פיצוי חד פעמי במקרה של פטירת המבוטח מכל סיבה שהיא. גובה התשלום החודשי משתנה מדי שנה בהתאם לגיל המבוטח. באמצעות הסכום החד פעמי שבני המשפחה יקבלו, יתאפשר להם לשמור על אותה רמת חיים מבלי הצורך להסתגל למציאות כלכלית חדשה. המבוטחים קובעים מראש את סכום הביטוח שאינו משתנה, מלבד הצמדות למדד.

ביטוח חיים הכנסה למשפחה: ביטוח חיים הפניקס במסלול הכנסה למשפחה מעניק לבני המשפחה הכנסה חודשית לאורך זמן על פי תנאי הפוליסה. באופן זה בני המשפחה יכולים להמשיך ולהתקיים ללא פגיעה שתיגרם בשל אובדן הכנסה. המסלול מותאם אישית לצורכי המשפחה ובהתאם לדרישות המבוטחים, ניתן לבחור את תקופת הביטוח החל מעשר שנים ועד גיל 75, ניתן לבטח תקופות קצרות או ארוכות. ניתן להצטרף לביטוח עד גיל 65 ולבטח לפחות 3,000 שקלים בחודש. 

חבילה משולבת ריסק+: ביטוח חיים הפניקס מאפשר עם הרחבה נוספת למקרה של מחלה קשה. זהו שילוב של שני ביטוחים, ריסק 1 עם מרפא לחיים. הרחבת מרפא לחיים מאפשרת לקבל עד 30% מסכום הביטוח למקרה פטירה בזמן שמאובחנת מחלה קשה. אם ביטוח חיים רגיל מאפשר לקבל את הכסף רק במקרה פטירה, חבילת ריסק פלוס מבינה את הצורך לספק הגנה כלכלית גם במצב של מחלה קשה לכיסוי הוצאות רפואיות כבדות והסרת הדאגה הכלכלית שנגרמת מאובדן ימי עבודה של בני המשפחה, עלויות סיוע, ועוד. 

למי מומלץ לרכוש ביטוח חיים

ביטוח חיים הפניקס מומלץ עבור כל מי שיש לו או לה אנשים שתלויים בהם כלכלית. זה יכול להיות בן או בת זוג, ילדים קטנים שלא יכולים להשתכר בעצמם, או אנשים אחרים שיש לכם אחריות כלכלית כלפיהם. כל אחד ואחת יכולים לרכוש ביטוח חיים, אך עבור רווקים ללא ילדים זה פחות רלוונטי, כך גם אם כבר יש לכם ילדים בוגרים שיש להם משפחות משלהם והם משתכרים באופן עצמאי. 

לעומת זאת, אם יש לכם ילדים קטנים שתלויים בכם לפרנסתם, ביטוח חיים הוא מוצר שאפשר לומר אפילו שהוא הכרחי. בקרות אסון, הילדים ייאלצו להתמודד עם האובדן הקשה, ביטוח חיים הפניקס יוריד מהם את הדאגות הכלכליות והמשפחה תוכל לשמור על רמת החיים שהייתה טרם קרות האסון. 

איך יודעים איזה סכום לבטח?

מכיוון שביטוח חיים הפניקס נועד לשמירה על רמת החיים ולא לצורך התעשרות, מומלץ לשמור על מתאם בין גובה השכר לבין הסכום המבוטח. כך למשל, בני זוג שאחד מהם מרוויח יותר מהשני, מומלץ לרכוש שתי פוליסות ביטוח, האחת זולה והשנייה יקרה, בהתאם להכנסתם. כך בעת פטירה בטרם עת של אחד מבני הזוג, הביטוח מכסה את חלק ההכנסה שאובד ולא בסכום נמוך מדי או גבוה מדי. אם השכר אינו דומה, אין סיבה לרכוש ביטוח חיים זהה. 

מה עושים אם רוצים לשנות פוליסת ביטוח חיים הפניקס

הפניקס ביטוח חיים מאפשר לערוך שינויים בפוליסה ולהתאימה לנסיבות החיים המשתנות. אם עשיתם ביטוח חיים כשהייתם זוג צעיר, יש להתאים את הסכום המבוטח לאחר הולדת הילד, ולבצע התאמות נוספות לאחר הלידות הבאות. עם ביטוח חיים הפניקס אתם יכולים להוסיף מוטבים או להסירם, לקבוע חלוקת כספים שווה או לתת לכל מוטב חלק אחר מהסכום המבוטח. 

היתרונות של הפניקס ביטוח חיים

הניסיון והאמינות: חברת הפניקס היא חברה ותיקה שפועלת משנת 1949 ולה כחצי מיליון מבוטחים בביטוחי בריאות פרטיים, קבוצתיים, ביטוחים סיעודיים, וביטוחים רבים אחרים. 

הגב הכלכלי: מבוטחי הפניקס נהנים מהאיתנות הפיננסית והגב הכלכלי של הפניקס חברה לביטוח. 

המקצועיות: הפניקס ביטוח חיים מעסיקה צוות מיומן עם כוח אדם שמתמחה בביטוחים השונים, עם תוכניות ומסלולים חדשניים. 

השירות: צוות שירות לקוחות מעניק שירות רגיש עבור בני המשפחה בעת הצורך להפעיל ביטוח חיים הפניקס, עם יחס אישי ואדיב. 

ביטוח חיים הםניקס - שאלות ותשובות

אילו ביטוחי חיים ניתן לרכוש מהפניקס חברה לביטוח?

הפניקס מציעה מספר מסלולי ביטוח חיים, ובהם ביטוח ריסק 1 שמעניק פיצוי חד פעמי בסכום המבוטח בעת פטירה, מסלול הכנסה למשפחה שמספק הכנסה חודשית קבועה לאורך תקופת הביטוח, וחבילה משולבת ריסק+ שמאפשרת לקבל 30% מהסכום המבוטח בעת מחלה קשה.

למי מתאים ביטוח חיים הפניקס?

כל אחד ואחת יכולים לרכוש ביטוח חיים הפניקס, אך זהו צעד מומלץ במיוחד עבור בעלי משפחות, במיוחד אם יש ילדים שתלויים בכם כלכלי. הפניקס ביטוח חיים מאפשר למוטבים בביטוח החיים לשמור על רמת חיים כפי שהייתה לפני האסון שהומט על המשפחה, מבלי להוסיף פגיעה כלכלית על האובדן הנפשי. 

למה דווקא ביטוח חיים של חברת הפניקס?

חברת הפניקס היא חברה ותיקה שהחלה לפעול כבר ב-1949, כך שמדובר בחברה ותיקה ואמינה. כיום מבוטחים בה כחצי מיליון בני אדם בביטוחים השונים, ובהם ביטוחי בריאות קבוצתיים ופרטיים, ביטוחים סיעודיים, וביטוחים אחרים. לחברה גב כלכלי איתן וחזק, עם צוות מיומן שמתמחה בתחומי הביטוח השונים. 

מה יכול להשפיע על גובה התשלום החודשי בביטוח חיים הפניקס?

בעת ההצטרפות אל הפניקס ביטוח חיים תידרשו למלא שאלונים והצהרת בריאות. בין הפרמטרים שמשפיעים על גובה הפרמיה החודשית - גיל, מגדר, הרגלי עישון וצריכת אלכוהול, השתתפות בספורט אתגרי או עיסוק בעבודה מסוכנת. בעת שינויים במצב המשפחתי כמו הולדת ילדים חדשים, יש לעדכן את החברה כדי לבצע התאמות של פוליסת הביטוח. 

ביטוח חיים - חברות בתחום

ביטוח חיים - השוואה >

ביטוח חיים - סקירות בתחום

איך לבחור ביטוח חיים ולחסוך כסף?

על מנת לוודא שיש לכם את הכיסוי הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר, ריכזנו עבורכם את כל המידע על הסוגים השונים של ביטוח חיים, אילו חברות פועלות בשוק, איך...