עיצוב קו לסת ועיצוב עצמות לחיים

חלק בלתי נמנע מתהליך ההתבגרות הוא ספיגת עצם, השטחה של הרקמות הרכות וצניחתן. איכות העור והאלסטיות שלו יורדות, מה שגורם לפגיעה במראה העור. את הפגמים הללו ניתן לתקן על ידי עיצוב קו הלסת ועל ידי עיצוב עצמות לחיים ללא התערבות כירורגית
רוצה לקבל ייעוץ והצעה לתוכנית טיפולים?

עיצוב קו הלסת

קו הלסת מגדיר את הפנים שלנו ותוחם אותן. קו לסת ברור מעניק מראה צעיר ורענן, אבל עם השנים וההזדקנות הקו הזה תחום פחות ונפילתו מאפיינת גיל מבוגר. חיטוב קו לסת הוא הליך שמתאים למעוניינים במראה צעיר יותר, אך גם לצעירים וצעירות שסובלים מחוסר התפתחות של הסנטר או כאלה שהפחיתו ממשקלם באופן משמעותי שהוביל למבנה קו לסת נפול. המראה הנפול נגרם מאובדן רקמות תת-עוריות, אובדן שנגרם מדילול קולגן ואלסטין. 


עיצוב קו לסת

עיצוב קו לסת: כך זה עובד

אם בעבר היה צריך התערבות ניתוחית כדי לתחום את קו הלסת, היום ניתן לעצב אותו ללא ניתוח, על ידי טיפול בחומרי מילוי ייעודיים. ברוב המקרים מדובר בחומצה היאלורונית מסוגים שונים או רדיאס, חומר מילוי שמחקה את מראה העצם. החומר גורם ליצירת סיבים אלסטיים תוך שלושה חודשים וכך העור מתהדק על העצם ויוצר את קו הלסת הרצוי. 

ההזרקה נעשית בצינורית דקה ולא חדה שנקראת קנולה, במקביל ובצמוד לקו העצם. נשים יכולות לטשטש את הצניחה על ידי הזרקת חומרי מילוי לקו הלסת באזור הפגוע וגברים יכולים לקבל זריקות בקרבה לקו האוזן באופן שמדגיש את קו הלסת ויוצר מראה מסותת. טיפול בחומרי מילוי לא מעלים את הבעיה לחלוטין אך משפר משמעותית את מראה העור ונותן זווית אחידה יותר לקו הלסת. הטיפול מחזיק מעמד כשנה עד שנה וחצי. הטיפולים מתאימים בגילי 20 עד 40 פלוס, ובגיל מבוגר יותר הטיפול המתאים יותר יהיה הרמת קו הלסת בניתוח. 


עיצוב עצמות לחיים

טיפול מבוקש נוסף בתחום פיסול פנים הוא עיצוב עצמות לחיים לקבלת עצמות לחיים גבוהות ומלאות. לאורך השנים הלחיים מאבדות נפח ונשים רבות מעוניינות לעבור הדגשת עצמות לחיים. הזרקות מוגזמות יוצרות מראה לא טבעי שמרתיע חלק מהנשים שפשוט מוותרות על ההליך. אבל אם עיצוב עצמות לחיים נעשה באופן מדויק, נכון, הדרגתי, ובאופן לא מוגזם - ניתן להשיג מראה צעיר ורענן, ובעיקר טבעי. 


עיצוב קו לסת

איך ההזרקה מסייעת לשיפור המראה

עיצוב עצמות לחיים בהזרקת חומרי מילוי מדגיש את העצמות, מטשטש מראה מלבני ומקנה מראה פחות צר. בדומה לאיפור פנים שיודע לשחק עם הדגשות ונקודות אור, באמצעות הזרקות ומילוי הרקמה הרכה עם חומצה היאלורונית עצמות הלחיים מקבלות מראה עגול, מורם ומושך יותר. כמו אזורים אחרים בפנים, גם הרקמה הרכה באזור הלחיים מאבדת נפח והופכת לדקה יותר. הצניחה מטה מדגישה את אובדן הנפח שמתחת לעיניים ובמרכז הפנים, כך שההזרקה באזור הזה מסייעת בהליך פיסול פנים בכללותו. אפילו הזרקה של חומר מילוי מועט עשויה לתת מראה פחות עייף ויותר צעיר.  


מאילו מרפאות לרפואה אסתטית תרצה/י לקבל הצעות?
loading

עיצוב קו לסת ועצמות לחיים שאלות ותשובות

עיצוב קו לסת - לאיזה מקרים זה מתאים?
עיצוב קו לסת מתאים כאשר יש ירידה בנפח הטבעי של הפנים ובעקבותיה צניחה של האזור וטשטוש הקו המגדיר את הלסת, כאשר באופן טבעי הסנטר לא מפותח וצורתו נסוגה, לאחר הרזייה משמעותית וכד'
כיצד עושים עיצוב לקו הלסת?
עיצוב, חיטוב והדגשת קו הלסת נעשה באמצעות הזרקת חומרי מילוי. לרוב בטיפול עיצוב קו לסת משתמשים בחומצה היאלורונית או במילוי על בסיס סידן.
מה זה עיצוב עצמות לחיים?
בטיפול עיצוב עצמות לחיים נותנים ללחיים נפח על מנת להרים אותן ולהדגיש אותן ולקבל מראה של עצמות לחיים גבוהות ומלאות
עיצוב עצמות לחיים - איך זה מתבצע?
עיצוב עצמות לחיים מתבצע באמצעות הזרקת חומרי מילוי. החזרת הנפח לאיזור עצמות הלחיים מסייע גם לטשטוש השקעית מתחת לעיניים וטשטוש אובדן הנפח באזור מתחת לעצמות הלחיים

אולי יעניין אותך גם:

מרפאות לרפואה אסתטית

פרופורציה רפואה אסתטית: מידע אודות השירות שמציעה רשת פרופורציה

נאטורפיל רפואה אסתטית

קר לייזר רפואה אסתטית

H.Clinic תל אביב רפואה אסתטית

מכבידנט רפואה אסתטית