דלג לתוכן
סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

האח הגדול חוזר! עונה עשירית כבר כאן!

תכנית הריאליטי שזכתה לפופולאריות גדולה כל כך חוזרת בעונתה העשירית בישראל ב-1.1.2020! התכנית מתעדת את כל החוויות שעוברים דיירי הבית במשך 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. אז איפה תשודר התכנית? וכמה זה יעלה לנו? הנה המידע אותו אספנו במיוחד בשבילכם.

2 דקות קריאה כותב: מערכת כמהזה

ינואר 2020, מערכת "כמהזה?"

העונה העשירית של "האח הגדול" כבר כאן - שידורי העונה העשירית החלו ב- 1.1.2020! אז אם מספיק לכם תקציר ערוך וקצת יותר צנוע של הקטעים הנבחרים, צפייה בשידורי רשת בערוץ 13 תספק אתכם בהחלט. אבל... אם אתם רוצים להיות בעניינים ולראות איך מתנהגים דיירי האח הגדול בזמן אמת, אפילו אחרי כיבוי אורות? אז הנה, אספנו עבורכם את הפרטים המלאים לרכישת מנוי LIVE לבית האח הגדול 2020: באילו ערוצים, מי הספקים, וכמה זה עולה.

ערוץ האח הגדול LIVE ישודר באפיק 26 ועלותו 18.90 ש"ח לחודש. 

החברות שמציעות הצטרפות לצפייה בשידורי הערוץ הן HOT, yes, סטינג TV, פרטנר TV, נקסט TV  וסלקום TV. בנוסף, ניתן לצפות באח הגדול בלייב גם באתר של רשת 13.

ב-HOT, ב-yes ובסטינג TV מציעים חבילה של ערוץ האח הגדול LIVE ושל ערוץ הריאליטי בתוספת של שקל אחד - 19.90 ₪ לחודש (בסטינג מוצעת רק החבילה המשולבת).

מעניין לדעת שבעונה הקודמת עלות הצפייה בערוץ האח הגדול לייב הייתה 17.90 ש"ח ולשם ההשוואה, בשנת 2009 הצפייה הייתה בעלות של 9.90 ש"ח בלבד.

*השידורים יסתיימו בסוף העונה ואיתם גם החיובים (אלא אם כן אתם בחבילה המשולבת ואז רק ישתנה המחיר).
*ערוץ ערוץ האח הגדול מוגבל לצפייה מגיל 14 ומעלה
*שידורי ערוץ האח הגדול LIVE יופסקו בעת השידורים המרכזיים ב"רשת" ובסמוך להם.

סקירה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית. לסקירות עדכניות עבור לעמוד  טלוויזיה

תגובות