דלג לתוכן

רוצים לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים?

ביטוח חיים סקירות בתחום

איך לבחור ביטוח חיים ולחסוך כסף?

על מנת לוודא שיש לכם את הכיסוי הטוב ביותר במחיר המשתלם ביותר, ריכזנו עבורכם את כל המידע על הסוגים השונים של ביטוח חיים, אילו חברות פועלות בשוק, איך...

ביטוח חיים - חברות בתחום

ביטוח חיים - השוואה >

רוצים לקבל הצעה משתלמת לביטוח חיים? השאירו פרטים כאן ונציגי חברה מובילה בתחום יצרו עמכם קשר בהקדם.

יש להזין שם
יש להזין טלפון בספרות בלבד

ביטוח חיים - שאלות ותשובות

כמה עולה לעשות ביטוח חיים?

הפרמיה החודשית תלויה בכמה פרמטרים שקשורים לבריאות ולאורח החיים, ובהם גיל המבוטח או המבוטחת ביום ההצטרפות, מצב בריאותי כללי, עישון שמייקר את הפרמיה, ועבודה או תחביבים שכרוכים בסכנת חיים. כל מצטרף ומצטרפת לביטוח חיים נדרשים למלא שאלון בריאות שעל פיו תיקבע הפרמיה. 

מה גובה הפיצוי בביטוח חיים במקרה מוות?

גובה הפיצוי נקבע על פי הסכום שאתם רוכשים במסגרת הביטוח. כשאתם בוחרים את הסכום, יש לקחת בחשבון מאפיינים כמו האם אתם המפרנס היחיד, העיקרי, או המשני, כמה ילדים יש לכם ובני כמה הם, עד איזה גיל אתם רוצים שהם יהיו מכוסים במסגרת הביטוח, והאם יש לכם ביטוחים נוספים כמו ביטוח קולקטיבי מהעבודה שמספק פיצוי נוסף. 

עד איזה גיל ביטוח החיים בתוקף?

המטרה של ביטוח חיים אינה התעשרות והיא לא ירושה מאדם לילדיו. הפוליסה אמורה לתת הגנה כלכלית במקרים של מוות בטרם עת ולכן היא תקפה לזמן מוגבל. ניתן למצוא פוליסות שתקפות עד גיל 70, אך לרוב הן תקפות עד גיל 65. יש גם פוליסות לגיל מאוחר יותר, אך הן נדירות. 

יש לי כבר קרן פנסיה/ביטוח מנהלים, למה צריך גם ביטוח חיים?

קרנות הפנסיה, ביטוחי מנהלים, וביטוחי חיים קולקטיביים במסגרת העבודה כוללים רכיבים קבועים ומוגבלים ולכם יש מעט מאוד אפשרויות לשנות את ההגדרות. בהחלט ייתכן מצב שהכיסוי הקולקטיבי מהמעסיק או במסגרת הביטוחים בעבודה לא יספיק לכלכלת המשפחה במקרה של מוות בטרם עת. חשוב לציין שבמקרה של ביטוח חיים ניתן לקבל פיצויים מכמה מקורות, ולכן גם אם יש ביטוח ממקום העבודה כדאי להוסיף ביטוח פרטי כדי להשלים את הפיצוי לסכום הולם.