חבילה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית, השתמשו בניווט האתר למציאת חבילות ומבצעים עדכניים.

פרטנר ‏- ‏גלקסי S20 אולטרה

תגובות הגולשים
מכשיר סלולרי

פרטנר ‏- ‏גלקסי S20 אולטרה

גלקסי S20 אולטרה עם 128GB:

308 ש"ח * 12 תשלומים = 3699 ש"ח

פרטים על המכשיר:

מכשיר הדגל החדש של סמסונג - Galaxy S20 Ultra, עם מסך בגודל 6.9 אינץ', פאנל מסוג Dynamic AMOLED, רזולוציית +WQHD ובפריסה של 3200 על 1440 פיקסלים. קצב הרענון של התצוגה גדל ומסתכם ב-120 הרץ, מה שגורם לכל פעולה כמו גלילה או משחק בסמארטפון להרגיש כחלקה ומהירה יותר. מתחת לפני התצוגה נוכל למצוא את סורק טביעות האצבע מסדרת ה-UltraSonic, שאחראי לנעילתו של המכשיר. ל- S20 Ultra מערכת שבבים Snapdragon 865 או Exynos 990 זיכרון עבודה של 12 או 16 גיגה-בייט ונפח אחסון של 128 או 512 גיגה-בייט, אשר ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון. המכשיר עמיד בפני מים ואבק בתקן IP68 ואפשרי להיכנס איתו למים עד לעומק של מטר וחצי למשך חצי שעה. בנוסף, ל-S20 אולטרה סוללה בקיבולת גדולה במיוחד של 5000 מיליאמפר/שעה ונטענת דרך מחבר מסוג USB Type-C, תומכת בטעינה חוטית מהירה בהספק של 45 וואט ובטעינה אלחוטית מהירה בהספק של 15 וואט.

תכונות עיקריות של המכשיר:

למכשיר הגלקסי S20 אולטרה מערך צילום משודרג, בחלקו האחורי ממוקמים 4 חיישנים שונים, כשאחד מהם מגיע בתצורת פריסקופ כך שזה מאפשר ביצוע של זום אופטי גדול במיוחד. מבחינת הרזולוציות, החיישן הראשי מציע רזולוציה של 108 מגה-פיקסל, ומצלם בזווית של 79 מעלות, כשהחיישן המשני אשר מבצע את הזום מגיע ברזולוציה של 48 מגה-פיקסל,  מצלם בזווית של 24 מעלות ומתיר את הגישה לזום האופטי. חיישן שלישי כולל רזולוציה של 12 מגה-פיקסל ומצלם בזווית רחבה של 120 מעלות, והחיישן הרביעי במערך הצילום האחורי הינו חיישן לאיסוף עומק (DepthVision) ומיועד לשפר את ביצועי ההפרדה של האובייקטים מהרקע. בנוסף מאפשר מערך הצילום זום היברידי עד פי 10, כאשר הזום הדיגיטלי מסוגל להגיע עד פי 100 (Space Zoom).
מצלמת הסלפי במכשיר מגיעה ברזולוציה גבוהה במיוחד של 40 מגה פיקסלים, זווית צילום רחבה של 80 מעלות ותמיכה בצילום סרטונים ב-4K. בתחום הוידאו התווסף מצב הנקרא - Single Take, המאפשר גישה אל צילום של מספר סרטונים ותמונות דרך מספר עדשות באמצעות לחיצה אחת. עוד בתחום הווידאו - מצב של Live Focus חדש ומשופר המבצע הפרדה טובה יותר של האובייקט. יחד עם זאת, בצילום סרטונים ניתן להחליף בין המצלמה הראשית למצלמת הסלפי תוך כדי צילום הסרטון. המכשיר תומך בצילום סרטונים ברזולוציית 8K ומאפשר לנו צילום תמונות היישר מתוך הסרטונים ברזולוציה של כ-33 מגה-פיקסלים ללא צורך בעצירת הסרטון למען צילום תמונות במצב הרגיל. ל-S20 Ultra מצב לילה חדש ומשופר בשם Bright Night אשר עתיד לצלם תמונות טובות יותר משמעותית בתנאי תאורה קשים.

פניה לנציג פרטנר
loading
חבילה זו הינה מארכיון ואינה עדכנית, השתמשו בניווט האתר למציאת חבילות ומבצעים עדכניים.

פרטנר‏ - ‏גלקסי S20 אולטרה חוות דעת, ביקורת והמלצות
חבילות מכשירים סלולריים נוספות של פרטנר